Znaki satanistyczne - stosowanie i tego konsekwencje ? ! - Netkobiety.pl

Witaj na Forum Kobiet Netkobiety.pl! To miejsce zostało stworzone przez kobiety dla aktywnych i wyjątkowych kobiet, właśnie takich jak Ty! Otrzymasz tutaj wsparcie oraz porady użytkowniczek forum! Porozmawiasz na takie tematy jak : miłość, związki, psychologia, edukacja, finanse, religia, zdrowie i uroda...

Szukasz darmowej porady, wsparcia ? Nie zwlekaj zarejestruj się !!!

#1 2011-02-05 15:28:07

zjudą
Wkręcam się coraz bardziej

Znaki satanistyczne - stosowanie i tego konsekwencje ? !

Szukam odpowidzi na pytanie jakie, konsekwencje może wywołać stosowanie znaków satanistycznych, świadomie bądź nie.
Nie chcę być przesądna, ale bliska osoba posługiwała się hasłami. które niby dla łatwego zapamiętania, zaproponował jej pewnien chłopak, który bardzo nią manipuluje.
Hasła zawierały: 666 666, ...
Prawdą jest, że dziewczyna nie zachowuje się tak jak zachowywała się kiedyś. Pogubiła się i zatraciła częściowo moralność. Czy można upatrywać się powiązania z tymi znakami?

Ostatnio edytowany przez zjudą (2011-02-05 17:31:46)

Istnieją dwa rodzaje ludzi:
sprawiedliwi, którzy uważają siebie za grzeszników,
i grzesznicy, którzy uważają siebie za sprawiedliwych.

#2 2011-02-05 15:36:17

Anemonne
Moderator

Re: Znaki satanistyczne - stosowanie i tego konsekwencje ? !

A co satanistycznego jest w hasłach "lustro" czy "karuzela"? i... o ile mi wiadomo, "szatańska" liczba to 666, a nie 666666... Jaki to wszystko ma w ogóle związek z Szatanem?

#3 2011-02-05 20:13:56

enya
Przyjaciółka Forum

Samo wymawianie, czy zapisanie danych słów nie ma znaczenia, o ile nie chcesz ich użyć. Czyli jeśli wypowiadasz je w niewinnym kontekście, czy np. cytujesz to nie ma nic z okultyzmem. Chyba, że wypowiadasz je w celu użycia ich, oczekujesz ich działania.

Słowa to słowa, mogą nic nie znaczyć, albo dużo. To my sami nadajemy słowom znaczenia, dlatego zależy po co, w jakim kontekście ich używamy. I czy używamy ich do komunikowania się, czy z jakimś ukrytym znaczeniem, przesłaniem.
Z pewnoscią praktyki okultystyczne są czymś realnym, natomiast nie wiem co można już, a co nie do nich zaliczyć.

W zasadzie to bezsensu, że bliska Ci osoba wypowiada jakieś hasła bo namówił ją chłopak? Czy ona wie po co je wypowiada? Dlaczego to robi? Po co on ją do tego namawia?

Ta sytuacja jest wg mnie o tyle niefajna, niebezpieczna, że ten chłopak ewidentnie ma na nią wpływ i nie końca są znane jego zamiary, motywacje.
Jeśłi nią manipuluje to też tu coś jest "nie tak"...

Nie wiadomo, czy z jego strony to głupia zabawa, czy faktycznie on praktykuje okultyzm.

Może dowiedź się czegoś wiecej na temat tego chłopaka. Porozmawiaj z tą swoją bliską osobą po co to robi itp.

Jeśłi jesteś osobą wierząca to pamiętaj, że modlitwa może wiele zdziałać. Pomódl się o Bożą ochronę dla bliskich Ci osób.

#4 2011-02-06 01:22:49

Oen_242
Netchłopak

zjudą napisał:

Szukam odpowidzi na pytanie jakie, konsekwencje może wywołać stosowanie znaków satanistycznych, świadomie bądź nie.

Stosowanie znakow satanistycznych nie ma wplywu na cokolwiek, w przeciwienstwie do niestosowania sie wobec znakow drogowych.

#5 2011-02-06 13:25:21

zjudą
Wkręcam się coraz bardziej

Jestem osobą wierzącą i staram się jak tylko mogę by w dzieciach jak najgorliwiej  zakorzenić wiarę i jej zasady.
Jednak chłopak, który manipuluje moją nastoletnią córką jest też katolikiem, chodzi na pielgrzymki, gdzie czuje się dowartościowany jako np służba drogowa, jest też ministrantem. Jednak wypowiada się, że nie ma Boga a Matka Boża ma go w d...e! W jego zachowaniu nie przejawia zasad wiary, wręcz odwrotnie. Zlecił pobicie 13-to letniego chłopaka w zazdrości o dziewczynę. Został skazany prawomocnym wyrokiem. Teraz kiedy my rodzice zabraniamy kontaktów z naszą córką przybrał skórę szaleńca, namawiając ją do kłamstw, podawania jakiś leków nam w jedzeniu, ucieczek z domu, a w efekcie doniósł do sądu, jak sam mówił,by rodzice dostali kuratora, a dziewczyna będzie miała wolną rękę. Dziewczyna się mu podporządkowuje z miłości a ten wykorzystuje to i wymyśla coraz to okrutniejsze sposoby by zemścić się na rodzinie dziewczyny.
Nie wiem jak powiązać ten fakt...Temat ciągnie się od lipca 2010r. ale wszystko nabrało bardziej negatywnego oblicza po tym, jak 27-go października została odprawiona Msza Święta za córkę w intencji "O dary Ducha Świętego, by postępowała zgodnie z zasadami wiary i potrafiła odróżniać dobro od zła". Msza Święta była odprawiona 0 7:00 a popołudniu chłopak przetrzymuje dziewczynę i nie chce ją oddać nawet policji, rządając byśmy zgodzili się na ich związek. Chłopak ma 20 lat a córka 15. Dużo by opowiadać, ale jego zachowanie nie jest normalne. Poza tym już 5 psychologów jego zachowanie określiło jako typowe dla psychopaty. Ona nie widzi zła jakie on wyrządza i jakie ona czyni pod jego wpływem. Zmroziły mnie jeszcze w ich wspólnych hasłach "666". Dlatego moje wątpliwości jeśli chodzi o działanie złego ducha. Tymbardziej, że w mojej córce widzę zupełnie inną osobę, jak nie ona. Co o tym sądzicie?

Istnieją dwa rodzaje ludzi:
sprawiedliwi, którzy uważają siebie za grzeszników,
i grzesznicy, którzy uważają siebie za sprawiedliwych.

#6 2011-02-06 23:10:52

naami
Netbabeczka

Droga zjudą, przeczytałam również drugi Twój temat. Sytuacja jest dla mnie totalnie irracjonalna. Jak, za przeproszeniem, gówniarz, może mieć w garści Twoją córkę i paraliżować całą Twoją rodzinę. Nie próbuj doszukiwać się tu działania szatana, bo nie tędy droga, żeby dopatrywać się motywów jego postępowania. Musisz zrobić wszystko, żeby to ukrócić, tracisz swoje dziecko. Jak można być tak bierną, jest to dla mnie równie przerażające, co działalność tego chłopaka. Nie możesz wierzyć w każde jego groźby, znajomości - tu potrzebne jest konsekwentne działanie i odizolowanie córki od niego wszystkimi dostępnymi środkami. Nie wierzę, że nie da się tego zrobić - chłopak terroryzuje wszystkich?

Nie gniewaj się na mnie, ale nie mogłam czytać, jak z każdym postem Twoja córka jest coraz dalej od Ciebie, a Ty skupiasz się na tym młodym psychopacie zamiast na konkretnym działaniu, żeby ratować swoje dziecko.

Kto marzy o doskonałości, zazwyczaj poucza, poprawia, daje lekcje innym i wszyscy od niego uciekają.
L. Kołakowski

#7 2011-02-06 23:36:00

flores18261
Przyjaciółka Forum

Anemonne napisał:

A co satanistycznego jest w hasłach "lustro" czy "karuzela"? i... o ile mi wiadomo, "szatańska" liczba to 666, a nie 666666... Jaki to wszystko ma w ogóle związek z Szatanem?

A o ile mi wiadomo to szatańskie liczby to cyfry;6 i 9

-Najgorzej być nikim dla kogoś kto dla Ciebie jest całym światem. ♥ -♥ -♥ "Człowiek jest wielki nie przez to, co posiada, lecz przez to, kim jest; nie przez to, co ma, lecz przez to, czym dzieli się z innymi."

#8 2011-02-11 13:07:29

zofija124
Niewinne początki

Zjudą! Ty chyba musisz się udać do dobrego specjalisty. Sądzę, że psycholog tutaj nie pomoże, proponuję psychiatrę. Kobieto/Dziewczyno (bo nie wiem ile masz lat), co ty w ogóle wypisujesz? Patrząc na wszystkie twoje posty, to odczuwam, że jesteś zazdrosna o tego chłopaka. Najpierw smarowałaś chłopaka córki na innym poście, ludzie przestali komentować, bo widzą że banalne rzeczy piszesz, to założyłaś nowy post i teraz obsmarowujesz córkę. Mam przeczucie, że jak tutaj też ludzie przestaną pisać, to przerzucisz się na męża. Kobieto zastanów się co to robisz. Ja gdybym była na miejscu tego chłopaka i córki, to okręciłabym się tyłkiem i wyjechała jak najdalej od ciebie. Weź ty się za wczasu za leczenie, o ile nie jest za późno. Ty nie powinnaś wychowywać dzieci!!! Najpierw "chłopak-psychopata" teraz "opętana córka", a za miesiąc białe myszki chodzące po suficie. Idę stąd, bo nie mam sił czytać twoich chorych tworów. Szkoda mi twojej córki, bo ma przegwizdane życie z tobą. Czasy króla świeczki się skończyły, teraz już rodzice nie wybierają partnerów swoim dzieciom. No chyba, że uważasz się za arystokratkę i czujesz się niczym "Pierwsza Dama"... Obłęd... Posłuchaj dobrej rady i udaj się do psychiatry, bo psycholog tutaj nie pomoże.

#9 2011-02-12 12:31:39

Tiril
Powoli się zadomawiam

Zjudą. Przejrzałam wszystkie Twoje posty napisane na tym forum i jak dla mnie to jeden wielki przekręt:

- piszesz że jesteś b. wierząca. To dlaczego żyjesz w szczęśliwym związku z innym mężczyzną niż Twój mąż?
- znów w innym poście piszesz "oboje z MĘŻEM"
- w poprzednim założonym przez Ciebie temacie  nie ma ani słowa o tym że chłopak który rzekomo manipuluje Twoją córką jest wierzącym itd. Dlaczego?
- skoro zabraniacie mu kontaktów z córką to jak TEN chłopak ma podawać Wam leki w jedzeniu?
- teraz już pięciu psychologów? Wcześniej pisałaś że tylko dwóch! Z resztą nie rozumiem skąd Ty masz dostęp do jego PRYWATNYCH wyników skoro jest on osobą DOROSŁĄ ( w majestacie prawa) i w żaden sposób nie jest powiązany z Tobą (w sensie pokrewieństwa)
- Jak nie można upilnować osoby 15-to letniej? Wystarczy pofatygować się na najbliższy posterunek policji a ona w trybie pilnym może tą sprawę rozwiązać. Na pewno lepsze to niż siedzenie na forum i zamawianie mszy. Uwierz to na pewno nie pomoże w TRYBIE NATYCHMIASTOWYM
- poza tym odpowiadając na Twoje tytułowe pytanie : idź do księdza i zapytaj się go , lub odpowiedzi szukaj w Piśmie Świętym
- wybacz ale w BOR nie może pracować NIEZRÓWNOWAŻONY 20-to latek. A co do jego brata to NIKT normalny nie szczyci się tym że tam pracuje. Dlaczego? Tajemnica państwowa

I odpowiadając na Twoje przyszłe pytanie : Tak jestem związana z KK ( tylko dlatego że rodzice zrobili mi krzywdę i nie pytając mnie o zgodę ochrzcili mnie).

Ostatnio edytowany przez Tiril (2011-02-12 12:35:18)

#10 2011-03-03 12:15:26

Stella189
Zaglądam tu coraz częściej

Albo ten klient jest chory na glowę,albo jest wyznawca Szatana-lub jedno i drugie.Faktem jest że poprzez stosowanie hasel i znaków można na ten swiat sprowadzic cos,czego w zyciu juz sie nie bedzie mozna  pozbyc.Ta biedna nieszczęsnica niech zwiewa od tego czubka póki jeszcze może-o ile w ogole może.

#11 2012-01-01 16:27:47

Czarna21
Przyjaciółka Forum

naami napisał:

Nie próbuj doszukiwać się tu działania szatana, bo nie tędy droga

Dokładnie. Jeśli mam być szczera, to mój brat jest satanistą i wygląda to zupełnie inaczej niż to, co opowiadają chrześcijanie wink

#12 2012-01-01 19:54:58

Salome
Na razie czysta sympatia

To co najbardziej przerażające to nie dzieciaki latające z kolczykami w najróżniejszych miejscach i wytatuażowanymi pentagramami ale ludzie którzy umieją równocześnie popełniać najbardziej bestialskie czyny i prowadzić przykładne (na pierwszy rzut oka) życie w społeczeństwie. Takie typy nie są satanistami, upodabniają się do reszty, w polskich warunkach robią za przykładnych katolików. Gdyby każdy psychol nosił satanistyczne emblematy i organizował czarne msze wszystko byłoby proste, w rzeczywistości można gwałcić i więzić w piwnicy własna córkę latami i równocześnie w każdą niedzielę chodzić do kościoła, nie stoi to w sprzeczności

#13 2012-01-03 02:12:42

Kyntia
Przyjaciółka Forum

Tiril napisał:

Zjudą. Przejrzałam wszystkie Twoje posty napisane na tym forum i jak dla mnie to jeden wielki przekręt:

- piszesz że jesteś b. wierząca. To dlaczego żyjesz w szczęśliwym związku z innym mężczyzną niż Twój mąż?
- znów w innym poście piszesz "oboje z MĘŻEM"
- w poprzednim założonym przez Ciebie temacie  nie ma ani słowa o tym że chłopak który rzekomo manipuluje Twoją córką jest wierzącym itd. Dlaczego?
- skoro zabraniacie mu kontaktów z córką to jak TEN chłopak ma podawać Wam leki w jedzeniu?
- teraz już pięciu psychologów? Wcześniej pisałaś że tylko dwóch! Z resztą nie rozumiem skąd Ty masz dostęp do jego PRYWATNYCH wyników skoro jest on osobą DOROSŁĄ ( w majestacie prawa) i w żaden sposób nie jest powiązany z Tobą (w sensie pokrewieństwa)
- Jak nie można upilnować osoby 15-to letniej? Wystarczy pofatygować się na najbliższy posterunek policji a ona w trybie pilnym może tą sprawę rozwiązać. Na pewno lepsze to niż siedzenie na forum i zamawianie mszy. Uwierz to na pewno nie pomoże w TRYBIE NATYCHMIASTOWYM
- poza tym odpowiadając na Twoje tytułowe pytanie : idź do księdza i zapytaj się go , lub odpowiedzi szukaj w Piśmie Świętym
- wybacz ale w BOR nie może pracować NIEZRÓWNOWAŻONY 20-to latek. A co do jego brata to NIKT normalny nie szczyci się tym że tam pracuje. Dlaczego? Tajemnica państwowa

I odpowiadając na Twoje przyszłe pytanie : Tak jestem związana z KK ( tylko dlatego że rodzice zrobili mi krzywdę i nie pytając mnie o zgodę ochrzcili mnie).

Się kobieta napiła za dużo szampana to głupoty wypisuje big_smile
Ot co smile I po pijaku nie pamieta co wcześniej pisała tongue

Ludzie dzielą się na: tych chorych psychicznie i tych jeszcze nie zbadanych.

Stopka forum