Sex ze starszym (+20) mężczyzną :) - Netkobiety.pl

Witaj na Forum Kobiet Netkobiety.pl! To miejsce zostało stworzone przez kobiety dla aktywnych i wyjątkowych kobiet, właśnie takich jak Ty! Otrzymasz tutaj wsparcie oraz porady użytkowniczek forum! Porozmawiasz na takie tematy jak : miłość, związki, psychologia, edukacja, finanse, religia, zdrowie i uroda...

Szukasz darmowej porady, wsparcia ? Nie zwlekaj zarejestruj się !!!

#1 2011-01-19 23:47:03

Mia999
Zbanowany

Sex ze starszym (+20) mężczyzną :)

Hej dziewczyny, witam wszystkie.

Mam teraz 24 lata, doświadczenie seksualne może niezbyt duże, moi partnerzy byli o rok starsi bądź w moim wieku. (Nie było ich dużo przedział:1-5) Od dawna jednak mam taką ochotę kochać się ze starszym facetem. Zobaczyć jak to jest, nie wiem, pewnie dla niektórych z was to może być obrzydliwe, ale nie mam zamiaru ukrywać tego co we mnie tkwi, bądź się budzi...Jestem bardzo zachowawczą osobą i dlatego nigdy nie dopuściłam do takiej sytuacji, bo bałam się opinii, tego co ktoś sobie może o mnie pomyśleć itd. Standardowo. Na studiach bardzo podobał mi się wykładowca, nie z mojego kierunku, nie uczył mnie, znaliśmy się tylko z widzenia smile, z korytarza smile I to zawsze on był moim partnerem w marzeniach, snach itd... Ech teraz już skończyłam studia i go niestety nie widuje sad
Macie doświadczenie ze starszymi facetami?? Ten o którym piszę ma 43 lata (coś koło tego) więc nie wiem czy np. nie przesadziłam...hmm Czy sex z takim facetem jest przyjemny, czy taki facet może w ogóle się mną zainteresować?? Nie jestem jakaś w tych sprawach bardzo wyszkolona ( w seksie) więc nie wiem czy mogłabym coś zaoferować takiemu facetowi..Aha, on jest wolny, nie ma żony, dzieci, jest podobno sam smile

#2 2011-01-20 01:14:34

kamilalodz
Dobry Duszek Forum

Re: Sex ze starszym (+20) mężczyzną :)

Nie będę się mocno rozpisywać,bo mimo,że mam takie doświadczenie jest ono raczej problemem w kierunku pomyłki,a nie tego,o czym możesz myśleć.
Najczęściej w tym wieku faceci są samotni(po rozwodach),albo mają poukładane życie.
Załóżmy,że jesteś z takim tydzień,miesiąc,dwa-w zależności od Twojego poznawania go nużysz się nim,ponieważ myślisz-a to za stary,iść z nim nie można,koleżanki dziwnie będą patrzeć,mają tzw.ciacha-a ja???
Jeżeli chodzi o seks,to jeżeli Twoi partnerzy byli "bardziej napaleni na Ciebie",a Tobie to pasowało,to tak zostaw. Mężczyźni są zdobywcami.Raz,drugi chcą,później albo standard,albo szukają dalej.
Fascynacje są fajne,jak i marzenia również,ale po tym co wiem i co czasem miałam okazję popatrzyć i posłuchać u koleżanek NIGDY nie zmieniał się ten schemat.

Nie wierz w cuda. Żyj pełnią życia z rozsądnymi,fajnymi,młodymi jak Ty ludźmi. Tu zbyt dużo zawodów,ryzyka,starośći(mówię o róznicy wieku).

#3 2011-01-20 15:20:46

Juliette
Przyjaciółka Forum

Mia999 napisał:

Od dawna jednak mam taką ochotę kochać się ze starszym facetem. Zobaczyć jak to jest,

jest normalnie.Wszystko zależy od faceta.Jeden ma 20 lat i jest dobry w łóżku a inny też tyle samo a w łóżku kiepsko.

Mia999 napisał:

Czy sex z takim facetem jest przyjemny,

?????? a czy z młodszym jest przyjemny?????

Mia999 napisał:

czy taki facet może w ogóle się mną zainteresować??

gdyby facet nie zainteresował się 20 lat młodszą, zdrową laską, to byłby chory big_smile

''Bo wszystko czego chcę
Całe życie być przy Tobie
Niech nie zgaśnie nigdy ogień, który płonie w Tobie''

#4 2011-01-20 22:05:37

Aaricia
Woman In Red

Jeśli myslisz o starszym tylko w kategoriach seksu - sprawdź. Jesli myślisz o czyms więcej - może być roznie.

43 lata to moze być zapuszczony dziadek, ale też atrakcyjny, swietny facet. Doswiadczenie nietórym kobietom działa na wyobraźnie. I możesz być pewna, ze jeśli taki pan znajdzie się w łozku z mlodziutkim ciałkiem to nie bedzie patrzył na jego umiejetnosci.

#5 2011-02-09 00:48:19

Hatrun
Wkręcam się coraz bardziej

kamilalodz napisał:

Załóżmy,że jesteś z takim tydzień,miesiąc,dwa-w zależności od Twojego poznawania go nużysz się nim,ponieważ myślisz-a to za stary,iść z nim nie można,koleżanki dziwnie będą patrzeć,mają tzw.ciacha-a ja???
Nie wierz w cuda. Żyj pełnią życia z rozsądnymi,fajnymi,młodymi jak Ty ludźmi. Tu zbyt dużo zawodów,ryzyka,starośći(mówię o róznicy wieku).

dziwne podejście, no ale w końcu subiektywne, więc nic mi do tego. Ale jedna uwaga.
w moim życiu zdarzyła się relacja z mężczyzną starszym ode mnie o 18 lat (mam 34). Po pierwsze - szpakowate włosy i doświadczenie widniejące w oczach to jest nieprawdopodobny afrodyzjak, przynajmniej dla mnie.
A dwa - przepraszam za dosadność wyrażenia, ale w łóżku ten człowiek to jest dynamit, ogień i extaza nie do opisania. Kilka godzin miłości non stop to dla niego norma, "gotowość bojowa" na gwizdek, pomysły i entuzjazm - niezrównane.
Żaden z moich poprzednich partnerów (raptem 2) - młodszych od niego: mój rocznik lub nieco starszy - nie dorasta mu do pięt.
I idąc z nim gdziekolwiek, czułam dumę, że mam koło siebie kogoś takiego. Wysoki, barczysty, bardzo przystojny, ale w taki "męski" sposób, żadna metrosexualna kluska. A gdyby któraś "koleżanka" zaczęłaby mi kręcić nosem, dziwnie patrzeć, to do diabła z nią. Bo ten mężczyzna to nie jest "ciacho", tylko kawał krwistego steku z pieprzem i chili.
A ja jestem 100% mięsożercą ];->

#6 2011-02-09 13:13:15

syla135
Przyjaciółka Forum

a ja mysle ze to nie jest kwestia wieku tylko doswiadczenia.
przeciez jeden w wieku 40lat mial 3panie i np od dawna juz sie nie kochal a jeden ma 25lat i mial juz 40panienek.
ja mialam starszego faceta o 12lat-bylo beznadziejnie, myslal tylko o sobie i nie wiedzial co to sex z kobieta, raczej ruchal sie sam ze soba!
a wiec mowie raz jeszcze to nie chodzi o wiek.
a co do wykladowcy-to on sie tobie podoba a nie jego wiek:)

#7 2011-02-10 00:53:32

Klaudynka91
Zaglądam tu coraz częściej

Też mnie to kręciło...i są lepsi od rówieśników jak spróbowałam.

#8 2011-02-17 18:18:09

sassy
Niewinne początki

chyba wszystko zależy od tego, na kogo się trafi. ja spróbowałam z 14 lat starszym i przyznam, że czuję się rozczarowana wink nudno było wink może z innym byłoby inaczej. z drugiej strony, to samotni mężczyźni w takim wieku nie nadają się do poważnych związków (bo jeśli przez tyle lat się z nikim nie związali, to coś musi w tym być). tylko, że związek a sam seks to oddzielne sprawy...

#9 2011-02-17 18:25:29

Dr.Menel
Net-Facet

jeżeli chcecie dobrego seksu z facetem 40+ to TYLKO poznanym na bieżni/basenie/siłowni (o ile nie brał koxu- to widać)  w innym wypadku jego sprawnośc w łóżku bedzie słaba, dość niskie libido (problem z erekcja) aby sie rozczarujesz.

[...] chociażbym chodził ciemną doliną zła się nie ulęknę [...]

#10 2011-02-17 18:29:47

Hatrun
Wkręcam się coraz bardziej

pff, pachnie mi to kryptoreklamą, panie Menel...
osoby, o której wspomniałam w swoim poście, nie poznałam w żadnym z wymienionych przez Ciebie miejsc, a w sprawach łóżkowych kasuje o kilkanaście długości młodszych o 20 lat panów. Więc nie generalizujmy...

#11 2011-02-18 14:27:35

Juliette
Przyjaciółka Forum

ha.
Ja mam faceta 12 lat starszego i ma duuuuużo większe libido niż ja,więc nie generalizujmy.

''Bo wszystko czego chcę

#12 2011-02-19 02:22:36

Aaricia
Woman In Red

Hahaha, Juliette, Twój facet przecież ma zaledwie 30 lat! Więc za jakieś 15 będziesz mogła powiedzieć, czy się da go zgeneralizować czy nie. Bo 30 latek to młody facet w szczycie formy, a 18-latka niekoniecznie jest na szczycie swych seksualnych potrzeb. Jak Ty będziesz miała 30 a on 42 i nadal będzie miał libido większe od Ciebie to wtedy możesz powiedzieć - nie generalizujmy.

Ostatnio edytowany przez Aaricia (2011-02-19 02:24:23)

#13 2011-02-19 07:30:00

Juliette
Przyjaciółka Forum

no nie 30,ale masz rację. Jak będzie miał grubo po 40 to wtedy wszystko się okaże;)

''Bo wszystko czego chcę

#14 2011-02-19 09:04:54

lool2
Netbabeczka

biorąc pod uwagę tych 'ogierów', jak to któraś z Was napisała (dla mnie musi być zbudowany, odważny i mieć to coś...) i ja nabrałam chęci na skosztowanie chwili i zdobycia doświadczenia w tej kategorii. zawsze mi się marzył facet 'twardy', z charakterkiem, a tacy 40+, którym w łożku nie brakuje libida musi to mieć! no ciekawe jak to by było... niestety narazie jestem ograniczona, bo mam partnera i go nie zdradzę choćby nie wiem jaki przystojniak się koło mnie kręcił, ale kto wie co mnie czeka w przyszłosci...wink

#15 2011-02-19 21:37:26

sisley
Netbabeczka

kamilalodz napisał:

Jeżeli chodzi o seks,to jeżeli Twoi partnerzy byli "bardziej napaleni na Ciebie",a Tobie to pasowało,to tak zostaw. Mężczyźni są zdobywcami.Raz,drugi chcą,później albo standard,albo szukają dalej.
Fascynacje są fajne,jak i marzenia również,ale po tym co wiem i co czasem miałam okazję popatrzyć i posłuchać u koleżanek NIGDY nie zmieniał się ten schemat.

Jak kto nie mozna wyjsc nigdzie ze starszym partnerem?!jest mnostwo takich miejsc!!kino, teatr, kluby.
Dlaczego kolezanki maja dziwnie patrzec??bo ma sie dojrzalego partnera?bardziej doswiadczonego?
a te ich metroseksualne tak zwane ciacha moga sie schwowac przy dojrzalym,zadbanym mezczyznie big_smile
nie rozumiem podejscia ze dla faceta po 40 konczy sie zycie, czy to seksualne czy towarzyskie hmm
jesli mezczyzna dba o siebie, stosuje odpowiednie kosmetyki, cwiczy, zdrowo sie odzywia to wyglada o niebo lepiej niz 20 latek...
a jego sprawnosc sexualna jest na wysokim poziomie, ma duze doswiadczenie ktore owocuje w sypialni wink
z doswiadczen moich i kolezanek rowiesnik to  nie jest dobry  partner...ma jeszcze  nie poukladane w glowie, nie dorosl do wspolnego zycia.
na koniec fajny cytat mojej przyjaciolki ktora nie dawno zakonczyla zwiazek z rowiesnikiem:
przychodzi taki czas ze kobieta nie chce juz chlopca ale chce mezczyzne.
lubie chlopcow rowiesnikow jak ide z kolezankami na impreze, na uczelni lubie z  nimi rozmawiac, ale z takimi nie ma innych tematow jak wkurzajacy wykladowca czy problemy w pierwszej pracy tongue

#16 2011-02-21 13:12:45

chicka
Do zakochania jeden krok

witajcie!
Ja powiem tak, swojego czasu byłam z chłopakiem, z którym seks wogóle mnie nie satysfakcjonował. Bylo beznadziejnie, krrótko i nie czułam żadnego podniecenia - nie kręcił mnie.
Wtedy znalazłam to czego szukałam u znajomego starszego ode mnie o 18 lat.
Mimo różnicy wieku było nam razem dobrze, spotykalismy się tak bezinteresownie... wiele się przy nim nauczyłam i co najważniejsze nie czułam wstydu ani nie było mi głupio po seksie.
To nic złego jeśli komuś ufamy i z góry wiemy jak to traktowac i na czym stoimy. Jeslli tego naprawde sie chce to nie ma sie potem wyrzutow sumienia, ale jesi masz watpliwosci, lepiej nie ryzykuj, bo nastepnego dnia mozesz miec kaca moralnego ;/

#17 2011-02-21 14:32:51

Juliette
Przyjaciółka Forum

sisley, o ile jest starszy od Ciebie Twój mężczyzna???

''Bo wszystko czego chcę

#18 2011-02-21 21:56:52

sisley
Netbabeczka

Juliette napisał:

o 26 lat

#19 2011-02-22 18:59:09

Juliette
Przyjaciółka Forum

sisley napisał:

Juliette napisał:

o 26 lat

przepraszam,ze pytam,ale jak wyglada Wasz seks?Tzn.nie mialas na poczatku oporow?
Wiesz,mnie chodzi o to,ze nie wyobrazam sobie byc z kims kto moglby byc moim ojcem.moze byc 10,15 lat roznicy,ale wiecej nie.
Jakos tak sobie kiedys ubzduralam,ze to zle,czy dziwne....

''Bo wszystko czego chcę

#20 2011-02-22 19:19:28

truskaweczka19
100% Netkobieta

Nie mam doswiadczen z duzo starszymi, wizualnie to nawet 30 latek jest juz dla mnie za stary i malo ktory 30 latek podoba mi sie, a 40 latkowie to juz w ogole, nigdy nie wyobrazalam sobie byc z takim w zwiazku i uprawiac seks (takze z racji tego, ze uprawiam skes tylko z milosci , z partnerem, a nie wyobrazam sobie zwiazku z takim , wiec seksu tez nie )  No i moi faceci byli gora 5 lat starsi, tacy mi sie podobaja. No, lecz kazdy ma inne pragnienia , wiec skoro czujesz, ze tego chcesz, to nie przejmuj sie opinia innych smile

Ostatnio edytowany przez truskaweczka19 (2011-02-22 19:23:05)

"Czytanie książek to najpiękniejsza zabawa, jaką sobie ludzkość wymyśliła"

Wisława Szymborska

#21 2011-02-22 20:43:55

sisley
Netbabeczka

Juliette napisał:

sisley napisał:

Juliette napisał:

o 26 lat

przepraszam,ze pytam,ale jak wyglada Wasz seks?Tzn.nie mialas na poczatku oporow?
Wiesz,mnie chodzi o to,ze nie wyobrazam sobie byc z kims kto moglby byc moim ojcem.moze byc 10,15 lat roznicy,ale wiecej nie.
Jakos tak sobie kiedys ubzduralam,ze to zle,czy dziwne....

normalnie wyglada nasz sex, jest o wiele lepszy od tego co mialam z rowniesnikami wink
a opory  to mialam jak kazda dziewczyna, musielismy sie lepiej poznac,musialo cos zaiskrzyc, nie poszlam do lozka na pierwszej randce przeciez wink

#22 2011-02-23 17:01:05

Juliette
Przyjaciółka Forum

tak,wiem sisley,ze nie na 1 randce.
Ale jakos nie chcialabym byc z kims o 20 lat starszym a tym bardziej uprawiac seks,tylko ze na moje stwierdzenie sklada sie jeszcze wiele innych rzeczy.Bycie z taka duzo starsza osoba wymaga poswiecen np.na starosc,my mlode,a on stary i trzeba sie takim opiekowac.Ale to w innym dziale,nie bede robic off topiku.

''Bo wszystko czego chcę

#23 2011-02-27 20:59:45

Pinky
Niewinne początki

Ale kto tutaj mówi o poświęceniu...?
Sex to zabawa, oczywiście można się poparzyć, ale warto spróbować by się tutaj wypowiadać.
Aktualnie nie mam partnera, mam natomiast kogoś na oku - ale to skomplikowane...
Moje doświadczenie też nie jest duże (10 mężczyzn część w moim wieku lub nieopodal, część starsza (dużo)), z doświadczenia wiem iż ze starszym o wiele lepiej.
Dojrzały mężczyzna wie co do czego służy i jak się obsługuje kobietę...
Na zasadzie flirtu, przyjaźni, spotkań "na kawę", warto takie znajomości utrzymać, ale kto tutaj mówi o stałym związku?, to graniczy z cudem (o braku zdrowego rozsądku nie wspominając).

Make Love, Not War!

#24 2011-02-28 11:39:53

JustynaPiatkowska
Redaktor Działu Psychologia i Seks

Mia999,
choćby rozbieżność powyższych opinii świadczy o tym, że sporu, czy warto związać się z o wiele starszym mężczyzną, nie można jednoznacznie rozstrzygnąć. Część z nas spróbuje tego z przyjemnością, część nigdy nie weźmie pod uwagę takiej ewentualności.

Co nie podlega dyskusji, mężczyzna w wieku 40+, 50+, a nawet 60+ może być atrakcyjny seksualnie dla młodszej kobiety, i nie jest to preferencja nieprawidłowa. Szczególnie, kiedy mamy okazję obserwować, jak granica wieku aktywności fizycznej, intelektualnej, towarzyskiej wciąż się przesuwa.

Jednocześnie uważa się, że od mężczyzny starszego, a co za tym idzie bardziej doświadczonego, można oczekiwać większej dojrzałości, cierpliwości, troski o partnerkę, a także umiejętności seksualnych. Dla kobiet dużym plusem na koncie potencjalnego kochanka jest również status społeczny (sytuacja materialna, prestiż) oraz stabilność emocjonalna, których osiągnięcie często wiąże się z wiekiem.

Każda z nas zna jednak zarówno wielu mężczyzn potwierdzających te hipotezy, jak i całkowicie im przeczącym. Wiek nie determinuje cech osobowości ani stylu życia! Nie warto więc kształtować sobie opinii na temat grupy – np. mężczyzn mających partnerki o kilkanaście, kilkadziesiąt lat młodsze – na podstawie stereotypów i kontrowersyjnych plotek.

Jestem psychologiem, seksuologiem i terapeutą. W codziennej pracy prowadzę poradnictwo i terapię w zakresie zaburzeń życia seksualnego kobiet i mężczyzn, także terapię par i małżeństw. Oferuję również E-poradę psychologiczno-seksuologiczną drogą meilową - anonimowość gwarantowana!

http://dobre-rozmowy.pl Gabinet psychologiczno-seksuologiczny w Gdańsku.

#25 2011-02-28 16:37:09

Juliette
Przyjaciółka Forum

Pinky napisał:

tu nie chodzi o seks.Czytaj ze zrozumieniem.Życie we dwoje to nie tylko sam sex!

''Bo wszystko czego chcę

#26 2011-03-01 19:31:14

Pinky
Niewinne początki

Juliette napisał:

Pinky napisał:

tu nie chodzi o seks.Czytaj ze zrozumieniem.Życie we dwoje to nie tylko sam sex!

Może Lepiej Ty się naucz czytać na jaki temat piszesz...
Masz wyraźnie czarno na białym "Sex ze starszym (+20) mężczyzną smile" smile
I jeszcze jedno - jak sobie wyobrażasz "życie" ze starszym facetem 20+ gdy Ty będziesz starsza? - hmm, interesujące.
Byłam, w takowym związku (facet 30 lat starszy) w domu prowadziliśmy coś na wzór SDM - nie wytrzymało więcej jak 4 lata - bo to głównie sex przyciągnął nas do siebie, a nie chęć budowy rodziny. Obudź się! Hello! Korzeń też kiedyś uschnie...
Bądźmy realistkami - facet w tym wieku szuka odmiany, zabawy. Kobieta 20-30l też się jeszcze bawi, chyba, że jest inaczej ( a ja o tym nie wiem).

Make Love, Not War!

#27 2011-03-01 19:48:27

sisley
Netbabeczka

Pinky napisał:

Na zasadzie flirtu, przyjaźni, spotkań "na kawę", warto takie znajomości utrzymać, ale kto tutaj mówi o stałym związku?, to graniczy z cudem (o braku zdrowego rozsądku nie wspominając).

teraz to pojechalas po calosci....jezeli Ty nie potrafisz stworzyc stalego zwiazku to nie znaczy ze inni tego nie potrafia. wiek nie  ma najmniejszego znaczenia w partnerskich relacjach.

Pinky napisał:

Byłam, w takowym związku (facet 30 lat starszy) w domu prowadziliśmy coś na wzór SDM - nie wytrzymało więcej jak 4 lata - bo to głównie sex przyciągnął nas do siebie, a nie chęć budowy rodziny. Obudź się! Hello! Korzeń też kiedyś uschnie...

jezeli laczyl was tylko sex to nie dziwne ze roztaliscie sie wtedy kiedy on zaczal miec problemy sexualne.
nie tworzylas zwiazku ze starszym mezczyzna wiec nie twierdz uparcie  ze stworzenie takiego zwiazku jest nie mozliwe...

#28 2011-03-02 20:18:51

Juliette
Przyjaciółka Forum

sisley, nie produkuj się kochana.Zazwyczaj ignoruję takie wypowiedzi,ale teraz odpiszę naszej koleżance.

Pinky napisał:

I jeszcze jedno - jak sobie wyobrażasz "życie" ze starszym facetem 20+ gdy Ty będziesz starsza?

na szczęście nie jest aż 20 lat starszy(pisałam we wcześniejszym poście).
Jak sobie wyobrażam?A tak,że będziemy żyli długo i szczęśliwie i będzie taki miód,że aż wymiotować nam się będzie chciało big_smile big_smile to tak w wielkim skrócie,ale bardzo pozytywnie;) mam nadzieję,że będę z nim zawsze.

Pinky napisał:

nie wytrzymało więcej jak 4 lata - bo to głównie sex przyciągnął nas do siebie, a nie chęć budowy rodziny. Obudź się! Hello!

Widzisz, nas łączy jeszcze coś więcej niż sam sex. Poza tym mamy takie same priorytety(rodzina,dzieci itd) więc u nas jest całkiem inaczej niż było u Ciebie.

Pinky napisał:

Korzeń też kiedyś uschnie...

Kochana,starość nie radość,młodość nie wieczność.

Pinky napisał:

facet w tym wieku szuka odmiany, zabawy. Kobieta 20-30l też się jeszcze bawi

u mężczyzn ochota na seks po 30 roku życia spada,a u kobiet wręcz odwrotnie - rośnie.
Oczywiście wszystko to jest indywidualne u danej osoby.
Pozdrawiam Julka.

''Bo wszystko czego chcę

#29 2011-03-03 20:46:43

sisley
Netbabeczka

Jullette, w sumie masz racje, po  co sie niepotrzebnie produkowac wink

#30 2011-03-04 17:44:06

Pinky
Niewinne początki

Dla jasności drogie Panie,

"starość nie radość" - pamiętaj, że w związku z tym co się będzie działo, Tobie popęd wzrośnie jemu już nie i nic na to nie poradzisz! (to raczej nie jest kolorowe), jest to techniczny problem, zaufaj - człowiek nie jest z kamienia i potrzebuje nie tylko czułości "słodkiej jak miód" (bo faktycznie się porzyga i nic więcej nie zostanie, tylko gorycz w ustach).

Nie łączył nas jedynie sex - ale był istotny w naszym związku - co ciekawe, to nie ja byłam powodem naszego rozstania... Tylko inna kobieta więc co mi teraz powiesz, że facet nie szukał sexu tylko poważnego związku? Nie rozśmieszaj mnie...
Mieliśmy poważne plany, remontowaliśmy razem dom itp. Poza tym, był okropnie zazdrosny o mnie, kiedy nie dawałam mu do tego powodu. That got me confused!
Reasumując w pełni popieram związki z 15max lat starszym, ale gdy jest to więcej to gorąco polecam sex, trwały związek ODRADZAM.

Make Love, not War!

Make Love, Not War!

#31 2011-03-04 17:50:56

truskaweczka19
100% Netkobieta

Z jednej strony Sisley, Pinky ma troche racji, Twoj facet ma chyba 48 lat, tak ? Jasne, Wasze uczucie moze przetrwac, ale Ty np za 7 lat nadal pewnie bedziesz miec wielka ochote na seks, a Twoj facet moze miec duzo mniejsza i moga byc wlasnie te problemy natury technicznej.
Oprocz tego, ze nie podobaja mi sie duzo starsi mezczyzni i balabym sie roznicy pokoleniowej, to mysle, ze balabym sie zaangazowac w ten zwiazek tez z tego wzgledu, ze mialabym swiadomosc, ze jak zwiaze sie z nim, to moge zostac mlodo wdowa, a raczej tego bym nie chciala. Wiele juz zlego w zyciu przeszlam i wiem, ze po smierci ukochanego chcialabym juz byc raczej sama. Dlatego chcialabym zostac wdowa jednak troche pozniej tongue Wtedy to juz traktowalabym to pewnie inaczej niz dajmy na to kobieta po 30 -stce zaledwie. Wtedy i sama czekalabym na spokojna smierc. A tak zawalilby mi sie caly swiat, tym bardziej, ze jestem wlasnie bardzo wrazliwa osoba.
Kto wie, moze wlasnie z tego wzgledu zawsze podswiadomie jako material na faceta interesowali mnie faceci max 5 lat starsi, no moze 7 ewentualnie sie zdarzalo, sle starsi juz nie.

Ostatnio edytowany przez truskaweczka19 (2011-03-04 17:52:59)

Wisława Szymborska

#32 2011-03-13 19:57:19

Juliette
Przyjaciółka Forum

Pinky napisał:

"starość nie radość" - pamiętaj, że w związku z tym co się będzie działo, Tobie popęd wzrośnie jemu już nie i nic na to nie poradzisz! (to raczej nie jest kolorowe), jest to techniczny problem, zaufaj - człowiek nie jest z kamienia i potrzebuje nie tylko czułości "słodkiej jak miód" (bo faktycznie się porzyga i nic więcej nie zostanie, tylko gorycz w ustach).

Nie łączył nas jedynie sex - ale był istotny w naszym związku - co ciekawe, to nie ja byłam powodem naszego rozstania... Tylko inna kobieta więc co mi teraz powiesz, że facet nie szukał sexu tylko poważnego związku? Nie rozśmieszaj mnie...
Mieliśmy poważne plany, remontowaliśmy razem dom itp. Poza tym, był okropnie zazdrosny o mnie, kiedy nie dawałam mu do tego powodu. That got me confused!
Reasumując w pełni popieram związki z 15max lat starszym, ale gdy jest to więcej to gorąco polecam sex, trwały związek ODRADZAM.

Make Love, not War!

widocznie trafiłaś na takiego,który szukał tylko seksu i rozrywki,a Ty padłaś jego ofiarą,czego Ci współczuję.

truskaweczka19 napisał:

balabym sie roznicy pokoleniowej, to mysle, ze balabym sie zaangazowac w ten zwiazek tez z tego wzgledu, ze mialabym swiadomosc, ze jak zwiaze sie z nim, to moge zostac mlodo wdowa, a raczej tego bym nie chciala. Wiele juz zlego w zyciu przeszlam i wiem, ze po smierci ukochanego chcialabym juz byc raczej sama. Dlatego chcialabym zostac wdowa jednak troche pozniej tongue

truskaweczko,a skąd ta pewność,że będziesz wdową?Nigdy nie wiadomo kto jest pierwszy z brzegu.
W dzisiejszych czasach 30 latkowie umierają na zawały itp, więc zawsze i w każdym związku jest ten strach o drugą osobę.
Ja znam panią,lat 70 i pana 80. Żyją i mają się dobrze.

''Bo wszystko czego chcę

#33 2011-03-13 20:19:04

nefretette82
Tajemnicza Lady

Miałam chłopaka 16 lat starszego od siebie.
Oooooooch czego on mnie nauczył... smile
Niestety tylko w tej kwestii było dobrze bo w życiu to odzywał się konflikt pokoleń.
Starsi mężczyźni mają za sobą też przeszłość. Warto najpierw dobrze się wywiedzieć co i jak z takim przystojniakiem po 40 bo potem może niezadowolona żona stanąć u Twoich drzwi smile

Żyje po to aby stanąć na szczycie swoich możliwości.

#34 2011-03-16 04:13:20

panna z mokrą głową
Niewinne początki

hej,
witam wszystkie dziewczyny które piszą na tym forum,  Jestem tu nowa bywalczynia aczkolwiek myśle ze bede tu czestm gosciem. Czytając posty postanowiłam napisac kilka slow. Mam 23 lata i od roku jestem w związku ze staryszm od siebie 26 lat mężczyzna. Ktos zapytał jak to mozliwe zeby uprawiac sex z takim facetem , otóz rózne są pojecia atrakcyjności poza tym jeśli ktoś kogoś kocha to i go pozada i wtedy nie ma znaczenia wiek. Co do libido i ochoty na sex wcale nie zmniejsza sie to a mog e nawet pokusic sie o stweirdzenie ze wzrasta. cO do samego sexu to cos cudownego, zawsze dba najpierw o mnie i swietnie wie czego potrzebuje kobieta w tak intymnej sytuacji. Zdaje sobie sprawe z tego ze wiele zależy od człowieka. Ja sie odważyłam i nie załuje. pozdrawiam

#35 2011-03-16 17:07:39

truskaweczka19
100% Netkobieta

Juliette napisał:

Pinky napisał:

Make Love, not War!

widocznie trafiłaś na takiego,który szukał tylko seksu i rozrywki,a Ty padłaś jego ofiarą,czego Ci współczuję.

truskaweczka19 napisał:

balabym sie roznicy pokoleniowej, to mysle, ze balabym sie zaangazowac w ten zwiazek tez z tego wzgledu, ze mialabym swiadomosc, ze jak zwiaze sie z nim, to moge zostac mlodo wdowa, a raczej tego bym nie chciala. Wiele juz zlego w zyciu przeszlam i wiem, ze po smierci ukochanego chcialabym juz byc raczej sama. Dlatego chcialabym zostac wdowa jednak troche pozniej tongue

truskaweczko,a skąd ta pewność,że będziesz wdową?Nigdy nie wiadomo kto jest pierwszy z brzegu.
W dzisiejszych czasach 30 latkowie umierają na zawały itp, więc zawsze i w każdym związku jest ten strach o drugą osobę.
Ja znam panią,lat 70 i pana 80. Żyją i mają się dobrze.

No racja pewnosci nie mam, nigdy nie ma. Napisalam ogolnie, ale szczerze, to wlasnie najbardziej ta roznica pokoleniowa i ogolnie nigdy nie podobali mi sie faceci starsi niz 10 lat, wiec jak interesowal sie mna ktos starszy, bo kiedys zdarzylo sie, to odrzucilam. Jakos mi nawet tak fizycznie sie nie podobaja panowie w wieku 35 lat , a przeciez zeby byc z kims to musi jakos pociagac, podobac sie, wiec odpada... . Tak juz mam, ze na takich nei zwracam uwagi. Kwestia gustu wink
No, ale moze byc duzo szczesliwych par, gdzie duza roznica, zgadzam sie.

Wisława Szymborska

#36 2011-03-20 11:13:06

Juliette
Przyjaciółka Forum

truskaweczka19 napisał:

nigdy nie podobali mi sie faceci starsi niz 10 lat, wiec jak interesowal sie mna ktos starszy, bo kiedys zdarzylo sie, to odrzucilam. Jakos mi nawet tak fizycznie sie nie podobaja panowie w wieku 35 lat , a przeciez zeby byc z kims to musi jakos pociagac, podobac sie, wiec odpada... . Tak juz mam, ze na takich nei zwracam uwagi. Kwestia gustu wink

Tak,to kwestia gustu.A o gustach się nie dyskutuje;)
Ja zawsze miałam pociąg do starszych mężczyzn.Za to nigdy nie podobali mi się rówieśnicy, czy troszkę starsi ode mnie.

''Bo wszystko czego chcę

#37 2011-03-20 17:23:23

truskaweczka19
100% Netkobieta

Juliette napisał:

truskaweczka19 napisał:

nigdy nie podobali mi sie faceci starsi niz 10 lat, wiec jak interesowal sie mna ktos starszy, bo kiedys zdarzylo sie, to odrzucilam. Jakos mi nawet tak fizycznie sie nie podobaja panowie w wieku 35 lat , a przeciez zeby byc z kims to musi jakos pociagac, podobac sie, wiec odpada... . Tak juz mam, ze na takich nei zwracam uwagi. Kwestia gustu wink

Tak,to kwestia gustu.A o gustach się nie dyskutuje;)
Ja zawsze miałam pociąg do starszych mężczyzn.Za to nigdy nie podobali mi się rówieśnicy, czy troszkę starsi ode mnie.

Rozumiem, prawda, kwestia gustu smile

Wisława Szymborska

#38 2011-03-20 19:37:51

motylek79
Przyjaciółka Forum

Zgadzam się z Juliette, max 15 lat starszy, wiecej to nie do przejscia - cialo sie starzeje, wiec potem na przyszlosc bede problemy.

Niech ten bajzel niech płonie, niech płonie, niech płonie....

Ostatnie tematy :

Stopka forum