Ogrzewanie naszego domu - Netkobiety.pl

Dołącz do Forum Kobiet Netkobiety.pl! To miejsce zostało stworzone dla pełnoletnich, aktywnych i wyjątkowych kobiet, właśnie takich jak Ty! Otrzymasz tutaj wsparcie oraz porady użytkowniczek forum! Zobacz jak wiele nas łączy ...

Szukasz darmowej porady, wsparcia ? Nie zwlekaj zarejestruj się !!!

Forum Kobiet » W KRĘGU DOMOWEGO OGNISKA » Ogrzewanie naszego domu

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Posty [ 5 ]

Temat: Ogrzewanie naszego domu

Wiele z Nas ma zapewne tradycyjne ogrzewanie centralne mieszkania czy domku. Ja jednak poszukuję osoby, która ma pompę ciepła. Ostatnio korzystałam z kalkulatora kosztów ogrzewania, który znalazłam na stronie firmy Vikersoon. Muszę przyznać, że oferta takiego systemu ogrzewania przypadła mi do gustu. Liczę na Waszą pomoc w tej sprawie. Pozdrawiam.

Reklama
Zobacz podobne tematy :

2

Odp: Ogrzewanie naszego domu

Sugeruje zapoznanie sie z podstawowymi zasadami termodynamiki w kwestii wydajnosci termicznej takiego sposobu ogrzewania.Dodam , że instalacja takiego urzadzenia nie jest tania (wykop minimum 4 metry i w zaleznosci od metrazu wielkosc samej pompy) koszty energii elektrycznej (pompa to nie perpetum mobile trzeba ja jakos napedzac) trwalosc konstrukcyjna na poziomie 15 lat...
Gdyby bylo to rozwiazanie takie jak reklamuja w folderach kazdy by to mial a powszechne na zachodzie jest ogrzewanie gazowe , olejowe badz elektryczne.Nie wierz w cuda.Moja opinie mozesz smialo zweryfikowac na przeroznych forach budowlanych i instalatorskich.

omnis homo mendax

3 Ostatnio edytowany przez Anemonne (2011-09-22 16:19:18)

W temacie - bardzo mi się podoba motyw dekoracyjnych kaloryferów. Chodzi mi o coś takiego:
Link usunięty przez moderatorkę
Rozumiem, że one normalnie zapewniają ciepło, a jedyna różnica tkwi w ich atrakcyjnym wyglądzie, tak?

Reklama

4 Ostatnio edytowany przez Anemonne (2011-09-22 16:20:05)

tutaj jest troche info na ten temat pompy ciepła  Link usunięty przez moderatorkę
tez sie zastanawiam nad tym, ale to raczej w przyszlym roku zrobie- chociaz mam kolezanke, ktora jest z takiej pompy bardzo zadowolona

Wstawianie odnośników do innych stron jest sprzeczne z regulaminem forum. Anemonne

5

Ja mam przyjemność mieszkać w domku, który jest wyposażony w taką pompę ciepła Vikersonn oraz ogrzewanie podłogowe. Jest to bardzo fajna sprawa- nie chodzi tylko o niskie rachunki za ogrzewanie ale również o brak szpecących dom kaloryferów, a tym samym brak unoszącego się kurzu. Serdecznie polecam

Reklama

Posty [ 5 ]

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Forum Kobiet » W KRĘGU DOMOWEGO OGNISKA » Ogrzewanie naszego domu

Zobacz popularne tematy :

Mapa strony - Archiwum | Regulamin
© www.netkobiety.pl 2007-2016