dziwne sny ... - Netkobiety.pl

Dołącz do Forum Kobiet Netkobiety.pl! To miejsce zostało stworzone dla pełnoletnich, aktywnych i wyjątkowych kobiet, właśnie takich jak Ty! Otrzymasz tutaj wsparcie oraz porady użytkowniczek forum! Zobacz jak wiele nas łączy ...

Szukasz darmowej porady, wsparcia ? Nie zwlekaj zarejestruj się !!!


Forum Kobiet » PSYCHOLOGIA » dziwne sny ...

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Posty [ 16 ]

Temat: dziwne sny ...

Dziewczyny pomozcie mi bo nie wiem co mi sie dzieje codziennie mam takie dziwne glupie sny ze masakra ....ostatnio snilo mi sie ze bylam z kolezanka na plazy i podszedl do nas dzik i ja mowie do kolezanki nie ruszaj sie no i sie nie ruszala i dzik podszedl do mnie i zrobil mi kupe na szyje...dzisiaj mi sie snilo ze urodzilam dziecko i tak sie nie moglam doczekac az wroce z pracy do mojego dziecka ze max az wrocilam i mowie do mojego taty gdzie jest moje malenstwo a tata ze umarlo bo bylo za slabe ....pozniej mi sie snilo ze moja mama zmarla nie moglam sie z tym totalnie pogodzic... boje sie ze to sie spelni albo cos masakra....moze ja sie powinnam wybrac gdzies do psychiatry psychologa???pomozcie??? wyczytalam gdzies ze to moze byc tez przez to ze sie na noc je?czy to mozliwe??

Zobacz podobne tematy :

2

Odp: dziwne sny ...

Oj Pelaska  dziewczyno  no aż się uśmiechnęłam czytając. Sny bywają całkiem abstrakcyjne i nie doszukuj się aż wielkich znaczeń proszę cię.
Ja mam sny tak realne  że czuję zapach i smak, niestety  to straszne gdy budzisz się a śniła ci się krew czy inne świństwo. Miałam już takie sny  że w żadnym filmie by nie puścili i jak bym się miała przejmować to proszę cię .
Zazwyczaj sny tłumaczymy odwrotnie, wiec sny o śmierci , własnej czy czyjejś sugerują długie życie.

A tak naprawdę sny to jest mieszanka naszych lęków, naszych fantazji, tego co oglądamy czytamy, wszystko się miesza miksuje i powstają mega odrealnione czasem sny.
Liczy się dzień , uśmiechaj się jak najwięcej to i sny będa radośniejsze.

3

Odp: dziwne sny ...

Rozyczko mozesz sie smiac z reszta wszystkim ktorym opowiadam moje ciekawe sny sie ze mnie smieja...mam nadzieje ze to odwrotnosc z reszta sama sobie tez to tak tlumacze tylko dlaczego codziennie mam takie glupokowate sny?;p fakt boje sie smierci i to jest moze moj lek mam nadzieje tylkoze nic z tego sie nie spelni...dziekuje za slowa otuchy:)

4

Odp: dziwne sny ...

jak kazdy z nas ma chore sny.. ;P powiadaja zeby sny ,,czytac" na wspak czyli twoja mama bedzie dlugo zyla, narazie nie urodzisz dziecka itd a co do kupy to od lat symbolizuje pieniadze wiec głowa do góry wink spij spokojnie ;d

5

Odp: dziwne sny ...

Pelasko absolutnie nie śmiałam sie z ciebie a uśmiechałam bo mam podobnie bardzo dziwne sny.

Wiesz np dwa razy do roku mam ten sam sen od kilkunastu lat. Jadę gdzieś z babcią, ciotka i autokarem ludzi na pielgrzymkę. Mam ok 14 lat . Dojeżdżamy i zwiedzamy kościół, a na chórze ksiądz trzymał jakieś ogrodzenie z siatki plastikowej w ogóle bałagan.
No i msza, babci gdzieś idzie a tu nagle krzyk kościół sie pali, uciekają ludzie kościół w ogniu i ta siatka się rozpuściła i kapie ten plastik na ludzi, palą im się włosy, oczy i głowy. I tak latają a ja szukam babci. Znajduje w końcu i ciotkę tez ale ciotce się noga pali.
Dalej nie będę opowiadać szkoda zdrowia ha ha ha zobacz przecież to głupota ten cały sen Może bałam się w tym wieku stracić babcie nie ma innego wytłumaczenia.   
Dasz rade , nie przejmuj się a jeśli samo położenie się spać wywołuje obawę przed snami, wypij herbatkę np z melisy ona uspokaja.
Albo koło łóżka przyczep woreczek z lawendą.

6

Odp: dziwne sny ...

nie z zasypianiem nie mam problemu ale chyba na noc wypije sobie melise hehe dobrze ze nie jestem sama...;p

7

Odp: dziwne sny ...

aa macie dziewczyny takie sny że np. ktoś was goni i nie możecie krzyczeć ani ruszyć się??? masakra totalna...<lol> ja mam czesto takie sny.. ale lubie taka adrenalinke big_smile:D ale np. że spadam w dół i w momencie przebudzam się i takie dziwne uczucie wrrrrrrrr....

8

Odp: dziwne sny ...

mam takie ze np spadam w dol i nic  nie moge zrobic cetralnie jak w realu i nic nie moge zrobic....

9

Odp: dziwne sny ...
pelaska21 napisał/a:

mam takie ze np spadam w dol i nic  nie moge zrobic cetralnie jak w realu i nic nie moge zrobic....

Kazdy czasem takie ma...i jak prawie się spadło to nagle się budzisz?;)

Co do "kupy" to nie jest raczej dobry sen...kupa i dzieci oznaczają chorobę kogos bliskiego...tak przynajmniej mi wiadomo....lub osobe nieszczerą w twoim otoczeniu, chyba Cie ktoś obgaduje i to ostro...a policzki Cię nie pieką?
wink

10

Odp: dziwne sny ...

pelasko-miewam równie paskudne sny-brrr-wojny,ucieczki,błoto,kupy itd
kiedyś czekałam z niepokojem co przyniesie dzień byłam zmęczona i rozdygotana.
teraz myślę,że to było odzwierciedlenie sytuacji w jakiej się znajdowałam-mój mózg fiksował i wywalał to całe g..
obecnie rano staram się szybko zapomnieć i nie wracać do tego
Zauważyłam też zależność- takie fuj..sny mam przed okresem
kiedy jestem zmęczona jest najlepiej
Moja mama analizuje każdy sen i doprowadziła to do perfekcji-potrafi zatruć sobie tym cały dzień! ku przestrodze
wieczorem melisa,ciepła kąpiel, lekki film itp-powinno być lepiej
widzialam też program o kobiecie,której sny były tak strasznie realistyczne ,że nie dawały jej wytchnienia nic nie pomogło-ale zaczęła pisać kryminały i tak zrekompensowała to sobie

11

Odp: dziwne sny ...

POSTY PRZENIESIONE

chloriss napisał/a:

Witam wink
Miałam bardzo dziwny sen i chce zapytać o jego znaczenie - ponieważ męczą mnie strony internetowe (senniki) które tłumaczą tylko niektóre słowa. Mam nadzieje że ktoś z Was jest w stanie wytłumaczyć mi ten sen.
Już od 2 lat mam problemy ze snem i właściwie w ogóle nie sypiam, ale od jakiegoś czasu śpie jak dziecko i do tego codziennie mam jakieś sny a ten był najdziwniejszy.
Mianowicie: śniło mi się... że byłam na jakiś polach - były piękne pełno zieleni, nawet do tej pory czuje ten zapach świeżości. Pamiętam, ze położyłam się na trawie i zapaliłam marihuane - poczułam się lekko i swobodnie, wszystkie problemy gdzieś odeszły, czułam się wolna... ale zaraz potem zobaczyłam przed sobą dość spory pagórek jakby usypany z piachu(i już nie czułam tej euforii co wcześniej -  pojawił się niepokój), pagórek był porośnięty trawą... nagle zebrał się wiatr nad pagórkiem pojawiła się mgła  i dużo dymu - nad moją głowa zaczęły przelatywać deski. Mgła opadła a z niej wyłonił się dom - który do mnie mówił, jego oczami były okna i dobrze pamiętam że miał ręce z konarów drzew. Był bardzo niezrozumiały dlatego nie zwracałam na niego uwagi - spojrzałam pod nogi i zobaczyłam żabę (która była wyraźnie płci męskiej -traktowałam ją jak człowieka) gdzieś mnie prowadziła... szłam jakąś dróżką a wokół mnie były drzewa (świeżo posadzone), ta żaba zaprowadziła mnie do innej, która miała na głowie korone (odebrałam ją jako kobiete)... również ona coś do mnie mówiła i wyraźnie chciała mi w czymś pomóc - po czym na moich oczach zaczęła jeść żabę która była mężczyzną. Potem się obudziłam i pamiętałam jeszcze młodego chłopaka wyraźnie jego twarz i uśmiech -tylko nie pamiętam w którym momencie snu się pojawił i co w  nim robił.
Bardzo prosze o interpretacje ...

rozmaryn napisał/a:

chloriss - najważniejsze w twoim śnie myślę, że są symbole: domu i żab. Potrafisz z natury się wyluzować, zadbać o harmonię(symbol beztroski na polu i marichuana), ale trapi Cię lęk o dom. Nie ważne czy jesteś w związku czy nie. Wyłania się on z dymu i czujesz wcześniej niepokój: to stłumiony niepokój z rzeczywistości, któremu poddajesz się we śnie. Poza tym usytuowany jest na pagórku: góry i pagórki to są nasze cele, które chcemy osiągnąć i sen pokazuje to w formie gór. Może boisz się o przyszłość czy dasz radę stworzyć "dom", i w śnie jest on straszny z rękoma i oczami, ale tak naprawdę nie ma sięczego bać...bo żaba jest tuż tuż, czyli jakiś partner, którego już znasz lub jeszcze nie, któremu daj szansę. Bo ta "żaba" pokazuje Ci, że ją połykasz bo się jej boisz. Królowa żaba, myślę, że jest twoją personifikacją w śnie. Nie bój się mężczyzn...wyjdź im naprzeciw.

12

Odp: dziwne sny ...

Mnie gdy śni się stare miejsce zamieszkania a do tego moja mama nieżyjąca od kilku lat to wiem że będa kłopoty i to nie małe.To jest taki mój prywatny sennik.Każdy ma swoje symbole i swoje tłumaczenia.Jeszcze jako przykład indywidualnej interpretacji powiem że np.dla mojej mamtki gdy śniły się ryby to było wiadomo że dotrze do niej wiadomość o śmierci kogoś bliskiego.To co płata nam nasza podświadomość jest zupełnie niezrozumiałe.Drzemią w naszych mózgach ogromne rezerwy i możliwości na poznawanie rzeczy nieznanych, ale czy my będziemy kiedys w stanie to wszystko zrozumiec i wykorzystać?

13

Odp: dziwne sny ...

Dzisiaj mi się śniło, że byłam w ciąży a samego porodu nie widziałam, ale potem już miałam w domu kilku miesięcznego chłopca i byłam szczęśliwa. Chociaż tak naprawdę  nie chce mieć dzieci. No i mój synek w tym śnie uderzył się w buzie i widziałam, że ruszał mu się ząb z przodu  nawet go poruszałam palcem i nie był w krwi tylko po prostu był czerwony ząbek a ja się wystraszyłam bardzo i z tego zdenerwowania się obudziłam big_smile Co to może znaczyć ?? Bo takiego snu w życiu nie miałam..

14

Odp: dziwne sny ...

debilne sny to moja domena.
wielki bóbr wielkości godzilli pod pałacem kultury, uciekające skarpetki i dziwne indiańskie obrzędy, gdzie ja jako władca plemienia obgryzałam sobie nogę do kości.

15

Odp: dziwne sny ...

Snami nie ma się co przejmować.
Gwarantuję Ci, że nie tylko Tobie się śnią głupoty. big_smile
Ja to np. mam taki sen, który ciągle mnie prześladuje - że sama sobie wyrywam zęby, bo się "kiwają", wypadają, leje się krew. Śni mi się to z kilkadziesiąt razy w roku.
A jak się naczytam/naoglądam horrorów, to śnią mi się urwane nogi, krew, i inne, dziwne rzeczy. big_smile Ale nie ma co się przejmować takimi bzdurami, to tylko sny.

Posty [ 16 ]

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Forum Kobiet » PSYCHOLOGIA » dziwne sny ...

Zobacz popularne tematy :

Mapa strony - Archiwum | Regulamin | Polityka Prywatności



© www.netkobiety.pl 2007-2024