Temat: krem do twarzy i pod oczy

Szukam polskiego kremu dla pań po 30 może któraś poleci mi jakiś wypróbowany przez siebie, pozdrawiam.

Zobacz podobne tematy :

2

Odp: krem do twarzy i pod oczy

Ja od lat jestem wierna firmie Ziaja - uważam, że tu każdy znajdzie coś dla siebie...

Natomiast wiem, że sensowne są również produkty AA - zwłaszcza, że można upolować wiele naprawdę interesujących promocji.

Warto poszukać bogatszych kremów, warto testować na sobie próbki (polskie firmy kosmetyczne zwykle ich nie szczędzą), aby znaleźć coś naprawdę interesującego.

Jakie składniki Cię interesują?

3

Odp: krem do twarzy i pod oczy

Nic nie piszesz o swojej cerze , jej potrzebach...Czy masz cere mieszana , sucha , naczynkowa...Jezeli jestes wrazliwcem to na okolice oczu mozesz uzywac tego samego kremu co do twarzy , ja tak robie.Kazda cera inaczej reaguje na ten sam kosmetyk.

4

Odp: krem do twarzy i pod oczy

ja już próbowałam najróżniejszych nawet tych bardzo drogich kremów, ale niestety na wszystkie się uczulam, teraz od jakiegoś czasu mam kilka kremów ziaji, pod oczy pietruszkowy a do twarzy używam jogurtowy na zmianę z białą herbatą i muszę przyznać że jak dla mnie są najlepsze, o cenie nie wspomnę smile

5

Odp: krem do twarzy i pod oczy

Dobry jest krem odżywczy z miodem i mlekiem firmy Soraya. Zostawia na skórze warstwę ochronną, ae się nie lepi i nie przetłuszcza skóry - jest ona po nim bardzo gładka. Krem szybko się wchłania i ładnie pachnie, tak owocowo. I jest niedrogi smile

6

Odp: krem do twarzy i pod oczy

do twarzy od dawna dawna stosuję Garnier...krem jest najlepszy dla mojej cery.

7

Odp: krem do twarzy i pod oczy

ja też używałam kremów firmy ziaja i soraya i powiem szczerze jaka cena taka jakość (chociaż nie zawsze tak jest )są to kremy w stylu ~nie pomogą,nie zaszkodzą~ostatnio dostałam w prezencie świetną odżywkę z parafiną NANOBASE i jestem zadowolona.(w końcu zadowolona).odżywka ta odpowiednio nawilża skórę i juz nie wiem co to ściągnięta twarz,(nie boję się że mi odpadnie jak tynk z syfitu( :-) ) nie uczyla,nie ma uczucia cięzkiej maski na twarzy    no i naaajważniejsze nie jest drogi ok.30zł i dostępny w aptece a nie na bazarze czy w budce z hot dogami (:-)))) polecam,namawiam i pozdrawiam

8

Odp: krem do twarzy i pod oczy

Ja używam kremów z apteki bo są hipoalergiczne i nie mają zapachu choć czasem pachną to jednak nie uczulają mnie. Kupuję krem z firmy Pharmaceris N do skóry naczynkowej nawilżająco-wzmacniający - jest bardzo wydajny, bardzo dobrze nawilża , skóra staje się gładka i lekko napięta , jest lekki ,  trochę drogi -niecałe 34 zł ale warto go kupić z uwagi na filtr SPF 15  !!!! Zawsze kupowałam krem z Iwostin Capillin do skóry naczynkowej z filtrem SPF 20 ale jest dla mnie zbyt drogi choć był moim ulubionym kremem i najlepszym ze wszystkich jakie stosowałam !!!!!

9

Odp: krem do twarzy i pod oczy

ja miałam skórę skłonną do atopii i dlatego zalecono mi dermokosmetyki. Jestem jak na razie bardzo zadowolona, bo skóra mnie nie piecze, nie jest ściągnięta ani czerwona. Mam odżywkę do skóry i ciała, nanobase. bardzo polecam. Jest jakości vichy tylko o wiele taniej:)

10

Odp: krem do twarzy i pod oczy

Witam,czy któraś z Pań miała przykre doświadczenie z trądzikiem?Chciałabym dostać jakieś rady odnośnie 
mojego problemu,bo szczerze mówiąc próbowałam wielu sposobów,bez efektu i nie mam już siły z tym walczyć.
Z góry dziękuję,pozdrawiam.

11

Odp: krem do twarzy i pod oczy

Od kilku dni stosuje tabletki Glamuren,czy ktoś spotkał się z opiniami na ten temat.Po jakim czasie przynoszą efekt?

12

Odp: krem do twarzy i pod oczy

Po 35 roku życia świetna jest seria Oval Lift Flosleku, polecam krem nawilżający na dzień i regeneracyjny, niwelujący zmarszczki na noc. Z tej serii wypróbowałam jeszcze aktywne serum wyszczuplające - super przed wyjściem. Floslek to polska firma, robiąca świetne kosmetyki w rozsądnej cenie. Szczerze polecam tą serię.

13

Odp: krem do twarzy i pod oczy

A słyszałaś o Glamuren? czy ktoś ich używał,proszę o odpowiedz...

14

Odp: krem do twarzy i pod oczy

Czy ktoś jest w stanie powiedzieć cos o Glamuren do cery tłustej?mi pomaga,stosuje cały czas,jak to jest u Was?

15

Odp: krem do twarzy i pod oczy

Zalezy kto jaka ma cerę, ja polecam z Nivea Soft nawilżający, świetny na dzień i na noc równiez

16

Odp: krem do twarzy i pod oczy

Z polskich kremow chyba tez polecilabym ziajke, bardzo duzo ma zwolennikow, ja korzystam, pewnie jak wiele z nas z roznych marek, nie tylko polskich. Ale np ziajke uzywam zima - oliwkowy lekka konsystencja jak wychodze na zewnatrz smile, sprawuje sie superancko.

17

Odp: krem do twarzy i pod oczy

ja teraz używam krem z polskiej formy Dermedic Hydrain2 kupiłam taki zestaw krem do twarzy i pod oczy, trochę się świecę więc używam na noc ale za to skóra jest super,

18

Odp: krem do twarzy i pod oczy

Do Marta90 O glamurenie nie słyszałam. Na trądzik dobre są maski glinkowe, anajlepsza fango!!!!! (jestem kosmetologiem) możesz też stosować krem Bandi przed eksfoliacją jest niedrogi a naprawde fajny. Delikatnie złuszcza i wysusza. Byłaś u kosmetyczki? Jeśli nie to się wybierz.

19

Odp: krem do twarzy i pod oczy

Z polskich rewelacyjne są kremy Ivostin, to preparaty na bazie wody termalnej z Iwonicza Zdroju

20

Odp: krem do twarzy i pod oczy

Stosuje od jakiegoś czasu krem pod oczy dr. Ireny Eris. Jest bardzo lekki i ma przyjemną konsystencje. Czytałam dużo pozytywnych opinii i rzeczywiście większość potwierdzam.

21

Odp: krem do twarzy i pod oczy

jeśli chodzi o nawilżenie skóry - na noc krem Nantes z błękitnej linii, naprawdę dobrze nawilża,  myślę, że będziesz zadowolona.
poza tym, warto poszukać wśród kosmetyków konkretnie skierowanych do potrzeb cery kobiet po 30. roku życia.
i, jak już wcześniej pisano, koniecznie zastanów się, jakie są potrzeby Twojej własnej skóry!

22

Odp: krem do twarzy i pod oczy

ja polecam I.Eris-seria z folacyną na pierwsze zmarszczki ;-)
świetny i niedrogi (w serii jest te z krem pod oczy, choć ja akurat wolę sorayę)

23

Odp: krem do twarzy i pod oczy

Dla kobiet po 30 ważne jest aby nadać skórze sprężystości  i zapobiegać powstawaniu zmarszczek. Najlepszy moim zdaniem jest przy tym kwas hialuronowy i fito-ekstrakty. Składniki te można znaleźć w bio kremach np. z serii Age Protect i+m Naturkosmetik. Szczególnie dobra dla cery, która potrzebuje naprawy smile