oponka brzuszna - Netkobiety.pl

Dołącz do Forum Kobiet Netkobiety.pl! To miejsce zostało stworzone dla pełnoletnich, aktywnych i wyjątkowych kobiet, właśnie takich jak Ty! Otrzymasz tutaj wsparcie oraz porady użytkowniczek forum! Zobacz jak wiele nas łączy ...

Szukasz darmowej porady, wsparcia ? Nie zwlekaj zarejestruj się !!!

Forum Kobiet » PIELĘGNACJA TWARZY I CIAŁA » oponka brzuszna

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Posty [ 21 ]

1

Temat: oponka brzuszna

Witam wszystkich,mój problem to duża  fałda na brzuchu której nie mogę się pozbyć.Próbowałam diet,różnego rodzaju ćwiczeń ale nic nie pomogło .Usłyszałam ostatnio o zabiegu transdermalna liposonikacja polegającym na redukcji tkanki tłuszczowej i cellulitu.Jeżeli ktoś słyszał i wie coś więcej o tym zabiegu to proszę o info?

Reklama
Zobacz podobne tematy :

2

Odp: oponka brzuszna

Hej ja również mam taki sam problem ja Ty, i chcialabym się równiez dowiedziec czegos wiecej na ten temat, wiec chyba anjelpiej jak wpiszemy w google to i cos zawsze wyskoczy.

3

Może lipolizę iniekcyjną? Czasami brzucha ciężko jest się pozbyć...

Reklama

4

Juzia napisz może co juz zrobiłaś zeby pozbyć się brzucha i jakie jest Twoje BMI.

5

Czy tutaj koniecznie wazna jest waga.Mozna być szczupłym przeciez i mieć flak na brzuchu.

Reklama

6

To nie tłuszcz, tylko często to jest skóra. O ile tłuszcz można jakoś zrzucić to skóry się nie zrzuci, trzeba użyć innych sposobów.

7

U mnie jest tak że nie jestem ani za gruba ani za chuda, taka w sam raz. No można powiedzieć szczupła. Ale z fałdką na brzuchy też mam problem... Nauczyłam się jednak to zwalczać smile Codziennie rano zaraz po wstaniu, przed posiłkiem wypijam szklankę wody z cytryną, która oczyszcza drogę pokarmową z resztek pokarmu i ułatwia trawienie. Gdzieś też wyczytałam, żeby śniadanie jeść najpóźniej do godziny po przebudzeniu, bo wtedy żołądek najlepiej je strawi. Zaczęłam się do tego stosować, dodatkowo sobie biegam wieczorami i codziennie robię po 200brzuszków (po 100 rano i wieczorem). Spróbujcie na początek czegoś takiego, jeśli nie pomoże, to może i warto spróbować innych sposobów. smile

24.02.2017 - synek Oskar

8

a po co to usuwac??jestem facetem, i lubie jak koobieta ma troche cialka, moja tez ma, nie chodiz oczywiscie , o to gdy ktos jest naprawde gruby, poprostu jesli ma zbyt duze kompleksy
a co do sprawdzonej metody przeze mnie, (jak ,ze tym sie interesuje to jakies pojecie mam)
jemy z biegiem dnia jak najmniej weglowodanow(w jedzeniu)
owoce tez raczej od rana(nigdy bananow na noc)
odchodizmy od stolu najedzeni ale nie nazarci(poprostu gdy nie czujemy glodu)
kolacja mala o 17
gdy kolacja jest strawiona(mysle ze juz 20-21)jogging koniecznie powyzje 30minut(tepęm jakim dajecie rade, tluszcz zaczyna spalac sie wlasnie dopiero po okolo 3-minutach)
wyrzucic z djety slodycze, i ogolnie przekaski ktore powinny ladowac w smieniku nie zoladku,
efekt?? zdrowo schudlem z 20kilowej nadwagi, gwarantuje , wam abrdzo dobre efekty jelsi wytrwacie, mi zrzucenie 20kilo zajelo 12-14 mc teraz juz dokladnie nie pamietam
zycze wytrwalosci:)
ps jako ze temat o brzuszku to po bieganiu zalecilbym brzuszki(zwykle sklony z podgietymi nogami) i podciaganie nog w gore lezac, do momentu az nie dacie rady do oporu po 1 serii:) bedzie ubywac az milo:)

9

Na faldki najlepsze sa cwiczenia fizyczne;) Brzuszki, brzuszki i jeszcze raz brzuszki.
Mozesz tez zapisac się na aerobic, po kilku tygodniach zobaczysz dobre efekty:)

10

A ja uważam ze tutaj jednak dużo do powiedzenia ma liposukcja.Mysle ze jesli nawet cwiczenia nie sa w stanie zbić naszego tłuszczyku to ten zabieg da sobie rade.A juz na pewno efekty beda dla nas widoczne.

11

Któraś z was wspominała o lipolizie, co to dokładnie jest i czy można też uzyskac efekt jak po liposukcji. Obejrzałam wszystkie sesony Beza skazy i jakoś liposukcja wygląda dla mnie trochę straszno smile a lipoliza to chyba mniej inwazyjny zabieg. Może któraś z was robiła i może się wypowiedzieć?

12

tak. lipoliza jest mniej inwazyjna. sama się nad tym zastanawiałam bo moja mama robiła w ce-ce tyle że na pośladki i bardzo chwaliła. jeżeli masz parę centymetrów do pozbycia się to myślę, że to lepszy zabieg niż liposukcja. polega na tym że wstrzykuje się taką substancję która rozpuszcza tłuszcz aha i pełen efekt widać po koło miesiącu od zabiegu

13

Dziewczyny ja polecam taką kurację, która pomoże zrzucić fałdkę z brzucha.

Trzeba wykonywać ćwiczenia aerobowe czyli takie, które pomogą zrzucić zbędne kilogramy. Wasze tętno musi wynosić 60 uderzeń. Wtedy tłuszcz z całego organizmu zaczyna się spalać.
Ćwiczenia aerobowe to : bieganie, pływanie, skakanie na skakance, wszystkie takie ćwiczenia, które powodują pracę całego ciała. Ćwiczenia muszą być wykonywane przynajmniej 30 minut ale nie mogą być przerywane. Wtedy przynoszą efekty. Robienie brzuszków nic nie da, bo tylko budujecie mięśnie brzucha pod warstwą tłuszczu.
Słowo dieta należy wyrzuć ze słownika i jadłospisu. Należy jeść częściej w małych ilościach. Trzeba wzbogacić  posiłki w warzywa staraj się jeść owoce ale w małych ilościach bo zawierają cukry które powodują tycie.

Wiadomo, że na początku nie możesz jeść tłustych i kalorycznych, rzeczy bo "odchudzanie " nic nie da. Najpierw zacznij bardziej uważać na to jesz. Jeśli bardzo Ci się chce zjeść cukierka zjedz go ale 1 a nie 10. Nie możesz myśleć , ze jesteś na jakieś diecie.
Żeby odnieść efekty potrzeba dużo czasu przynajmniej 1 miesiąc. Ale gwarantuje Ci, że jak zaczniesz się ruszać poczujesz się lepiej. Kiedy już osiągniesz to co chcesz, możesz jeść to co chcesz (ale nie obrzeżając się jak świnia) tylko pamiętaj, że te kalorie muszą być spale. Radzę 2 razy dziennie bieganie truchtem po 30 minut.
Odradzam liposukcje i inne badziewia, które nie dość, że są drogie to mogą nie przynieść oczekiwany rezultat

Pozdrawiam

14

Rewelacyjne efekty daje Slimlipo. To jest laserowa liposukcja, ale dodatkowo ujędrniają skórę. Mam ciotkę, która próbuje za wszelką cenę zatrzymać młodość i zdecydowała się przed wakacjami na taki zabieg. I przyznam się, że zaczynam zazdrościć jej brzucha smile

15

Nie słyszałam o tym. A o wielu rzeczach już wiem ;P Serio jest taki dobry efekt?

16

Serio. Wpisz sobie Slimlipo w wyszukiwarkę i na pewno jakaś grafika Ci się pokaże. Ciocia z Warszawy, więc poszła do Elite i jak pokazała co ma, co chce mieć, to właśnie Slimlipo jej zaproponowali. I już się przymierza do robienia w ten sposób ramion, więc to chyba samo mówi za siebie.

17

Spodobała mi się ta wasza rada odnośnie wypijania wody z cytryna zaraz po przebudzeniu i chyba zacznę się do niej stosowac wink Mam nadzieję, że efekty będą widoczne. A do tego jak pisaliście - ćwiczenia, ale też jak czytam - nie każdemu pomagają. W takiej sytuacji może wybrać się do trenera i z nim ułozyć program ćwiczeń? No a ostatecznością - jak dla mnie - jest plastyka brzucha. Dr Kratochwil cieszy się poważaniem w środowisku więc można u niego spróbować - ale najpierw jednak wzięłabym się za inne metody smile

18

Ja zrobiłam typową plastykę brzucha,który został mi po 2 ciążach. Trafiłam w dobre ręce dr Nowaka z kliniki Promedion. Żadnych powikłań, a efekt super.Żałuję że tak późno się zdecydowałam.

19

plastyka brzucha, ale nieco wysiłku i kupienie karnetu na siłownie+dieta

20

Warto zglosic sie do lekarza i przebadac wzdluz i w szerz, jesli ma sie problemy ze zgubieniem tluszczyku czy kilogramow pomimo diet i cwiczen.

21

dokładnie, jak nie możesz schudnąć przez dłuższy czas to wybierz się do lekarza na badania, może masz niedoczynność tarczycy

Posty [ 21 ]

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Forum Kobiet » PIELĘGNACJA TWARZY I CIAŁA » oponka brzuszna

Zobacz popularne tematy :

Mapa strony - Archiwum | Regulamin
© www.netkobiety.pl 2007-2016