co podoba sie mezczyznom u kobiet? - Netkobiety.pl

Witaj na Forum Kobiet Netkobiety.pl! To miejsce zostało stworzone przez kobiety dla aktywnych i wyjątkowych kobiet, właśnie takich jak Ty! Otrzymasz tutaj wsparcie oraz porady użytkowniczek forum! Porozmawiasz na takie tematy jak : miłość, związki, psychologia, edukacja, finanse, religia, zdrowie i uroda...

Szukasz darmowej porady, wsparcia ? Nie zwlekaj zarejestruj się !!!

#1 2010-06-16 20:50:58

fantastyczna
Na razie czysta sympatia

co podoba sie mezczyznom u kobiet?

jak myslicie,ci podoba sie mezczyznom u kobiet? co podoba im sie w wygladzie,co podoba im sie w ubiorze,co podoba im sie w ich zachowaniu.pozdrawiam

#2 2010-06-16 20:52:56

Anemonne
Moderator

Re: co podoba sie mezczyznom u kobiet?

Piersi i tyłek big_smile

A tak naprawdę - każdemu będzie się podobać co innego, jeden będzie lubił solarki w typie Joli Rutowicz, inny będzie cenił inteligencję i elokwencję... Myślę, że żadnej Ameryki w tym temacie nie da się odkryć - jak sama nazwa wskazuje, Ameryka została już odkryta, także i w tym aspekcie wink

#3 2010-06-16 22:38:17

alaclaudie
Przyjaciółka Forum

haha Anemone <piątka> ja do tej parki dodam jeszcze nogi i usmiech wink

#4 2010-06-16 23:28:39

samotna~dusza
Cioteczka Dobra Rada

Jak już powiedziała koleżanka wyżej to zależy od faceta smile
są gusta i guściki jeden polubi elegancje drugi tandetę z bazaru, jeden naturalność, inny plastikową lalę , jeden małe piersi inny duże itd. itd... można by wymieniać bez końca :p

Prawdziwy ból nie objawia się we łzach...- Marie-Jeanne Roland De La Platiere

#5 2010-06-16 23:28:52

Blue_Rose
Dobry Duszek Forum

Na ten temat musieliby wypowiadać sie mężczyźni, podoba im się wieeeeele rzeczy, każdy ma inny gust więc dla każdego znajdzie się coś dobrego (innego)...

#6 2010-06-17 08:48:06

mylenne
Przyjaciółka Forum

Pewność siebie. Nie musi być zbyt pewna siebie, ale potrzeba tego jest, i się podoba. Faceci lubią jak mogą wyjść ze swoją kobietą do swoich kumpli, a ona nie będzie siedziala i nic się nie odzywala.

Nigdy Nie Mów Nigdy.Nigdy Nie Mów Zawsze.

#7 2010-06-17 09:24:10

enni
Wróżka Bajuszka

Właśnie kazdemu podoba sie cos innego.Jedni lubią zwariowane dziewczyny inni spokojne,jedni wysokoe blądynki,a drudzy brunetki jedni coś w stylu wymalowanej lalki barbi,zaś inni naturalne dziewczyny.Jest rownież wiele osób,ktore nie patszą na wyglad a wnetsze człowieka i nie musi być piekna,aby ylko była dobra:)

#8 2010-06-18 09:22:11

CupraFR
100% Netkobieta

Nogi, zadek, piersi, twarz. smile
Kwestia charakteru to już należy do faceta. tongue Ale wydaję mi się, że jeśli chodzi o wygląd, to właśnie patrzą na wymienione tu rzeczy.

"...w grzywie wiatr, a w kopytach magia..."
Zdolniacha
Napaleniec
Spryciarz smile

#9 2010-06-18 09:29:35

jeangrey1
Słodka Czarodziejka

mój były mi mówił ,że on patrzył na oczy i tyłeczek haha
chyba niejedna z nas będąc na randce zna ten moment gdy męzczyzna idzie o poł kroku za nami albo nas przepuszcza w drzwiach,niby gest gentelmana a oni w tym momencie zerkają na nasze pośladki ,takie to krępujące trochę tongue

#10 2010-06-18 09:31:35

CupraFR
100% Netkobieta

Znam to... tongue :d Faktycznie to strasznie krępujące. smile
Dobrze, że tyłek mam ładny... tongue

"...w grzywie wiatr, a w kopytach magia..."
Zdolniacha
Napaleniec
Spryciarz smile

#11 2010-06-18 11:17:52

azile
Woman In Red

powiem z perspektywy mojego facecika - uwielbia mój uśmiech, kiedy mam krótkie włosy, uwielbia zapach mojego ciała - po prostu, uwielbia moje piersi, podoba mu się że jestem szczupła i niższa od niego. Z charakteru, to kocha we mnie to, że staram się być uprzejma, to, że jestem ambitna, że staram się stawiać przed sobą cele i je realizować, to że czytam dużo książek, lubi kiedy jestem słodka, lecz czasem woli gdy jestem drapieżna, nie lubi zbyt dużej pewności siebie, ale szara myszka to też przesada. Każdy lubi coś innego smile

Zawsze po burzy
wychodzi słońce

#12 2010-06-18 15:16:45

Shiseido
Przyjaciółka Forum

Kazdy facet jest inny, a po co ubierac sie w to co mu sie podoba? Po co chodzic na solare, skoro zle sie po niej czujemy? po co sie glodzic zeby osiagnac idealna dla niego figure? Dziewczyny badzmy soba smile Takie sie pewnie podobamy najbardziej smile

"Matka, jak Pan Bóg, może kochać wszystkie swe dzieci, każde z osobna i każde najwięcej."

#13 2012-02-06 16:00:35

tania-Ukr
Na razie czysta sympatia

mam na mysle, ze kazdy chlopak jest inny. Jeden facet lubiе za piękne serce, a inny facet lubie tylko nogi, zadek, piersi, twarz...

Ostatnio edytowany przez tania-Ukr (2012-02-06 16:15:42)

#14 2012-02-06 18:08:46

K_r_o
Przyjaciółka Forum

Słyszałam wink  że uśmiech.

"Nie bój się powolności, ale bezruchu."
rozum smile + serce smile

#15 2012-02-15 19:47:15

Austerlitz
Net-Facet

Bardzo przyjemny temat. Mało jest na forum takich pozytywnych odskoczni. smile

Mnie osobiście u kobiet podoba się eksponowanie i podkreślanie kobiecości - "jestem kobietą, nie facetem, szanuję siebie i wymagam szacunku). Takie rzeczy jak:

- celowe pragnienie zwrócenia uwagi na siebie (np. założenie kiecki zamiast spodni)
- urokliwe wdzięczenie się (np. słodki uśmiech plus szybkie mruganie powiekami, maślane oczy)
- nie wiem jak to nazwać, ale czasami zwracacie facetowi uwagę: "nie przeklinaj gdy do mnie mówisz" - działa jak magnes!
- zabawa-dręczenie faceta o coś, np. ciągle niewinnym i wdzięcznym tonem mówicie, żeby coś dla Was zrobił, a on się stawia i jest uparty, że nie zrobi, jedno i drugie wie, że i tak facet ulegnie bo to jest taka zabawa-gra, ale ciągnięcie takiej gry bardzo zbliża do siebie i kręci
- dodatki które kobiety noszą, np. śliczna kokarda we włosach, opaska, spinka, urokliwe kolczyki, albo kwiatek wpleciony we włosy - nie zawsze trzeba mieć tonę biżuterii smile
- podpowiadanie facetowi, żeby np. przemyślał coś jeszcze raz, zanim podejmie decyzję - po prostu lubię usłyszeć opinie kobiety na jakiś temat i lubię, gdy ona ma też swoje zdanie, nie chodzi o to, żeby na mnie wymusiła coś swojego, ale w ten sposób pomaga zobaczyć inne możliwości, inną perspektywę
- poprzednie wiąże się z chęcią uczestnictwa w tym co robią faceci - np. coś naprawiam, wiem, że ona tego nie potrafi, ale jest przy mnie, patrzy, obserwuje, wykazuje zainteresowanie, czasami chce, żeby ją też czegoś takiego nauczyć
- pragnienie pozostania wiecznie małą dziewczynką potrzebującą ciepła, bliskości, ochrony i opieki
- nieskończona chęć do przytulania zawsze i wszędzie (nie mam na myśli "figlowania", po prostu przyklejenie się do faceta, schowanie się w jego ramionach, zawieszenie rąk na szyi)

#16 2012-03-20 14:29:42

cristoff
Zaglądam tu coraz częściej

Austerlitz napisał:

- celowe pragnienie zwrócenia uwagi na siebie (np. założenie kiecki zamiast spodni)
- urokliwe wdzięczenie się (np. słodki uśmiech plus szybkie mruganie powiekami, maślane oczy)
- nie wiem jak to nazwać, ale czasami zwracacie facetowi uwagę: "nie przeklinaj gdy do mnie mówisz" - działa jak magnes!
- zabawa-dręczenie faceta o coś, np. ciągle niewinnym i wdzięcznym tonem mówicie, żeby coś dla Was zrobił, a on się stawia i jest uparty, że nie zrobi, jedno i drugie wie, że i tak facet ulegnie bo to jest taka zabawa-gra, ale ciągnięcie takiej gry bardzo zbliża do siebie i kręci
- dodatki które kobiety noszą, np. śliczna kokarda we włosach, opaska, spinka, urokliwe kolczyki, albo kwiatek wpleciony we włosy - nie zawsze trzeba mieć tonę biżuterii smile
- podpowiadanie facetowi, żeby np. przemyślał coś jeszcze raz, zanim podejmie decyzję - po prostu lubię usłyszeć opinie kobiety na jakiś temat i lubię, gdy ona ma też swoje zdanie, nie chodzi o to, żeby na mnie wymusiła coś swojego, ale w ten sposób pomaga zobaczyć inne możliwości, inną perspektywę
- poprzednie wiąże się z chęcią uczestnictwa w tym co robią faceci - np. coś naprawiam, wiem, że ona tego nie potrafi, ale jest przy mnie, patrzy, obserwuje, wykazuje zainteresowanie, czasami chce, żeby ją też czegoś takiego nauczyć
- pragnienie pozostania wiecznie małą dziewczynką potrzebującą ciepła, bliskości, ochrony i opieki
- nieskończona chęć do przytulania zawsze i wszędzie (nie mam na myśli "figlowania", po prostu przyklejenie się do faceta, schowanie się w jego ramionach, zawieszenie rąk na szyi)

Podpisuję się obiema rękami, w zasadzie to jest to cała esencja zachowań które się najbardziej podobają. Dziewczyny, bądźcie jak najbardziej różne od nas (no kobiece po prostu) - to działa, to właśnie kobiecość najbardziej nas przyciąga smile

Ostatnio edytowany przez cristoff (2012-03-20 14:31:28)

"Moje serce mam tylko ja" J. W. Goethe

#17 2012-03-22 09:21:09

modzia7
Przyjaciółka Forum

dodam-czasem kasa tongue zależy od faceta big_smile

#18 2012-03-29 12:15:24

yoghurt007
net-facet

Pytanie to temat rzeka. Ja bym 'co się podoba' podzielił na kilka kategorii:

1) na co zwracamy uwagę na początku znajomości i w czym się zakochujemy
2) za co kochamy
3) co nas nakręca i podnieca

Odpowiadając zgodnie z prawdą...

1) Zwracamy uwagę na chochliki w oczach, uśmiech i fizyczność, zakochujemy się w powierzchowności (i nie chodzi mi jedynie o wygląd).
2) Kochamy za serce, na ciepło, za oddanie, za docenienie tego, jacy jesteśmy męscy.
3) Kręcą nas zgrabne pupcie, seksowne bielizna, cycuszki, flirt, dobry seks (taki pod tytułem 'apetyt rośnie w miarę jedzenia'), wyzywające/seksowne ubrania

To tak z grubsza smile

Trust me, when I woke today I had no plans to be so sexy...but shit happens !

Deep in my soul there is a warrior that I'm afraid of...

#19 2013-01-24 00:23:30

emwwjhfdjew
Niewinne początki

czytam i mnie krew zalewa wiem ze pytanie bylo o to co podoba sie facetom w kobietach ale dlaczego faceci praktycznie nic nie robia w kierunku zeby byc "lepszymi", chca bóstwa a sami jak wygladaja? jak sie zachowuja? same fora jak byc lepsza, faceci tyle wymagaja a od nich sie nic nie wymaga

#20 2013-01-24 01:14:51

Miyoshi
Cioteczka Dobra Rada

emwwjhfdjew napisał:

czytam i mnie krew zalewa wiem ze pytanie bylo o to co podoba sie facetom w kobietach ale dlaczego faceci praktycznie nic nie robia w kierunku zeby byc "lepszymi", chca bóstwa a sami jak wygladaja? jak sie zachowuja? same fora jak byc lepsza, faceci tyle wymagaja a od nich sie nic nie wymaga

Otóż to. big_smile
Nie krytykuję, nie oceniam, akceptuję, ale śmieszy mnie to a zarazem zastanawia, dlaczego niektórzy faceci mają AŻ tak wysokie wymagania co do kobiet. Znam takich w rzeczywistości, przeważnie są to "ciamajdy" życiowe, niezbyt urodziwi, inteligencją też nie błyszczą, ale za to mają o sobie wysokie mniemanie. Nie twierdzę jednak, że wszyscy. wink

Nie wspieraj finansowo firm, które godzą się na bestialskie traktowanie zwierząt.
http://www.peta.org/living/beauty-and-p … fault.aspx

#21 2013-01-30 22:02:13

emwwjhfdjew
Niewinne początki

chodza tacy byle jacy , ogladaja sie za  "dupami" ..moze zrobimy liste z tym jak powinni sie zachowywac i wygladac faceci. oj wiele nawet podstawowych elementow nie spelnia. nie jestem strasznie krytyczna jak moze sie wydawac ale wkurza mnie ze faceci szukaja takich idealow i gardza takimi normalnymi przeciatnymi "nieidealnymi" a kazdy ma gorsze dni , swoje upodobania itp i wrecz nie mozna byc idealnym . trzeba byc soba i znac tylko pewne reguly zachowania. wiedziec co mowic i robic a czego nie , to takie proste ..ja owszem mam wymagania ale sama tez staram sie wiedziec co i jak. trzeba samemu najpierw  sie ogarnac a potem oceniac i brac sie za innych big_smile

#22 2013-01-31 02:06:48

Znajomek

Spontaniczność, radość i wierność jak i wiele innych smile Fajne jak dziewczyna sama wychodziła z inicjatywą spotkań w jakieś ciekawe miejsca nieraz smile ale ogólnię chcę by była wierna wtedy na pewno bedzie szczęśliwa całe życie smile

#23 2013-02-15 21:38:49

samotnykwiat
Zbanowany

pojade klasykiem : dwie najlepsze rzeczy u kobiet  CYCKI !

#24 2013-03-02 22:29:42

Kapitan
Net-facet

Widzę, że zabawa w archeologów trwa w najlepsze.... Temat 2 razy odkopany.

Lubię i cenię:
1. Gdy dziewczyna czyta książki.
2. Gdy dziewczyna opowiada o swoich marzeniach.
3. Brak makijażu!
4. Gdy dziewczyna jasno wyraża swoje zamiary bądź brak zamiarów.

5. Primo Ultimo:  Gdy nie kręci z kilkoma facetami na raz.

To odnośnie ogólnych cech. Wspólne zainteresowania to oczywiście idą jak najbardziej w parze.

Jak dla mnie największą bzdurą jest, że facetowi podoba się "dupa i cycki".
Osobiście bardziej w wyglądzie cenię sobie estetyczną buzię. Cycków może praktycznie nie być big_smile

A o tym co podnieca to się nie będę rozpisywać, bo ze mnie niezły pokręt jest i by chyba miejsca tu zabrakło big_smile

#25 2013-03-02 22:35:10

gen
Net-Facet

chód, ma płynąć, zwłaszcza na obcasie... a nie człapać jak menel po autovidolu...

#26 2013-03-18 14:22:13

Margolinka
Redaktor Działu Miłość

A jak to jest z pewnością siebie?
Lepsze są kobiety zdecydowane, twardo stąpające po ziemi, czy trochę nieśmiałe romantyczki? smile
Niektóre kobiety mówią bowiem, że mężczyźni "boją się pewnych siebie kobiet" wink

"Mądrego widać, głupiego słychać."

#27 2013-03-18 14:27:59

gen
Net-Facet

Margolinka napisał:

Lepsze są kobiety zdecydowane, twardo stąpające po ziemi, czy trochę nieśmiałe romantyczki? smile
Niektóre kobiety mówią bowiem, że mężczyźni "boją się pewnych siebie kobiet" wink

tu trzeba rozgraniczyć pytanie na:

co się podoba/na co zwracają uwagę w pierwszej chwili... i: co się podoba generalnie w kobietach...

bo Twoje pytanie Margolinka jest raczej z tej drugiej opcji, i zazwyczaj w praniu (dłuższej znajomości) wychodzi...

#28 2013-03-18 14:47:43

Margolinka
Redaktor Działu Miłość

Gen, ale czy to "co podoba się facetom w kobietach", nie ma znaczenia podczas "obserwacji"? Czy mężczyzna nie szuka tego "czegoś" w kobiecie?
Chodzi mi o to, że facet, który lubi pewne siebie kobiety, chyba nie będzie szukał tej nieśmiałej, a potem oczekiwał (że w praniu) stanie się ona wręcz "biznes woman" o wielkiej pewności siebie, bo czasami to wręcz niemożliwe wink

"Mądrego widać, głupiego słychać."

#29 2013-03-18 15:00:14

gen
Net-Facet

Margolinka napisał:

Gen, ale czy to "co podoba się facetom w kobietach", nie ma znaczenia podczas "obserwacji"? Czy mężczyzna nie szuka tego "czegoś" w kobiecie?
Chodzi mi o to, że facet, który lubi pewne siebie kobiety, chyba nie będzie szukał tej nieśmiałej, a potem oczekiwał (że w praniu) stanie się ona wręcz "biznes woman" o wielkiej pewności siebie, bo czasami to wręcz niemożliwe wink

z całym szacunkiem, ale z tymi "nieśmiałymi", to w praniu różnie wychodzi, czasem tylko impulsu/katalizatora brakuje... i naraz się może okazać, że to wilk w owczej skórze... wracając do Twojego pytania, to logicznym jest, że każdy, mniej lub bardziej świadomie szuka partnera pod swoje gusta... a każdy ma własne, i nie czuję się na siłach tego oceniać - jedni wolą przebojowe blondynki, inni głupie szatynki (ale z dużym cycem), a i są tacy, co muszą mieć w domu 50 kilo nadwagi, ale dobrze gotujące... o gustach się nie dyskutuje - niby banał, ale coś w tym jest...

#30 2013-03-18 15:05:50

black_lady
Na razie czysta sympatia

Po pierwsze - facieci w ogóle nie zwracają uwagi na ubiór. NAPRAWDE! Też byłam w szoku, ale po przeprowadzeniu rozmów z paroma moimi kolegami doszłam do wniosku że to dla nich nie ma znaczenia czy są to ubrania od projektantów, z sieciówek ,czy second-handów.
Myśle że piersi to ważne element - ale to powszechnie wiadomo.
Uśmiech- faceci lubią szeroko i SZCZERZE uśmiechnięte laseczki
Wydaje mi się że oczy też są ważne, a raczej taka specyficzna iskierka , którą faceci często zauważaja smile)

"if not now , when ?"
"Zbyt wiele tracimy zastanawiając się nad tym , co pomyślą inni"
"Bądź słonecznym promykiem dla innych, a polubią cię jak słońce"

#31 2013-03-18 15:08:45

black_lady
Na razie czysta sympatia

Margolinka napisał:

jak to się mówi.. w domu z dziećmi niepoprawna romantyczka , kura domowa , dobrze gotująca i zawsze miła.
W pokoju hotelowy - twardo stąpająca po ziemi , zdecydowana i śmiało mówiąca o swoich potrzebach kochanka.   
wink)

"if not now , when ?"
"Zbyt wiele tracimy zastanawiając się nad tym , co pomyślą inni"
"Bądź słonecznym promykiem dla innych, a polubią cię jak słońce"

#32 2013-03-24 22:20:22

SanszajnMEN
Niewinne początki

Nie lubie grubych kobiet a po za tym zostaje już tylko twarz , jeżeli dziewczyna mi sie podoba z twarzy ( nie potrafie ocenić na jakieś podstawie mój mózg dokonuje oceny) , to dziewczyna jest dla mnie atrakcyjna.

A co dodatkowo cenie?

Duże pełna usta , jędrne ciało , średni biust ( nie duży nie mały) , tyłek... <<< To jest tak nieistotne , że aż nie warte uwagi ale skoro pytanie tego dotyczy to prosze.

A to wszystko i tak może szlag trafić jak dziewczyna słabo sie całuje...(może to jest sexistowskie ale tak po prostu jest ).

A co do cech charakteru to zdecydowanie bardziej wole dziewczyny z którymi da się po prostu pogadać na każdy temat "bez spiny".
Nie potrzebna mi dziewczyna o przebojowym charakterze , którą będe się mógł pochwalić przed kolegami...

#33 2013-03-31 20:27:11

nocnalampka
Przyjaciółka Forum

Mężczyzną wprawdzie zupełnie nie jestem, ale jako, że wsród chłopców się wychowałam i zwykle miałam raczej kolegów niż koleżanki, to pozwalam sobie zabrać głos w dyskusji wink Zdanie tu przedstawione też jest zdaniem mojego prywatnego męża, więc nie mam powodów w nie nie wierzyć.

Co do tego co w fizyczności się podoba, to chyba tu nie ma sztywnych reguł. I choć można przyjąć, że wiadome krągłości przyciągają męski wzrok, to zwykle każdy pan ma jakieś swoje preferencje, często zupełnie z krągłościami nie związane i one często wpływają na ogólną "wagę" oceny atrakcyjności danej pani. Więc tu byłabym daleka od określania standardów.  Ale to, co z wyglądem nie związane, a każdy facet którego znałam zwracał na to uwagę - pasje. Było dla mnie dość zaskakujące, jak często naprawdę atrakcyjne kobiety były przez moich znajomych skreślane po tym jak okazywało się, że "z nią nawet nie ma o czym pogadać, bo ona niczym się nie interesuje". Z moich obserwacji wynika, że faceta strasznie to kręci, jak ona na czymś się zna, coś ją inspiruje, w jakiejś dziedzinie chce być jak najlepsza. I coś w tym chyba jest, bo zwykle te dziewczyny z mojego otoczenia, które mają jakiegoś "bzika" raczej nie bywały same wink

Chciałby nad poziomy człek - a tu ciągle niż.
Nie uciągnie pusty łeb ciężkiej dupy wzwyż.

#34 2013-04-09 18:54:26

Krzychu91

Dziewczyny pomyślcie co was kręci w facetach:) Lubicie jak jesteśmy męscy, więc my kochamy waszą kobiecość. Równouprawnienie to pieprzenie współczesnych polityków i natury nie zmienimy i dziewczyna w zwiewnej sukience zawsze będzie na siebie zwracała 100 razy większą uwagę facetów niż taka w dżinsach i bluzie. Do tego kobiece zachowania i nas macie;)

Austerlitz napisał:

Bardzo przyjemny temat. Mało jest na forum takich pozytywnych odskoczni. smile

Mnie osobiście u kobiet podoba się eksponowanie i podkreślanie kobiecości - "jestem kobietą, nie facetem, szanuję siebie i wymagam szacunku). Takie rzeczy jak:

Tutaj Austerlitz po mistrzowsku to opisał:)

Lubimy też jak dziewczyna jest choć trochę pewna siebie, nie jakaś kompletna imprezowiczka, ale musi potrafić z nami trochę się podroczyć i poflirtować. Pasje i marzenia to też jedna z najważniejszych rzeczy.
Praktycznie wy od nas oczekujecie tego samego, a różnimy się tylko tym, że my pragniemy waszych kobiecych cech, a wy naszych męskich;)

#35 2013-05-13 05:22:58

MrWestin
Na razie czysta sympatia

To zależy, niektórym podobają się "naturalne" kobiety, inni wolą dużo "tapety", czy tzw. "pustaki". Są też tacy którzy lubią dobrze wysmażone ale to już zupełnie inny rodzaj świrów wink

#36 2014-01-01 23:22:04

Douglas
Niewinne początki

To powiem co mi się podoba i na co zwracam najbardziej uwagę,
otóż na ubiór, tak na strój bo jeżeli dziewczyna jest ładna z twarzy a ubrana byle jak to olewam takie już na wstępie, lubię eleganckie zadbane dobrze i modnie ubrane kobiety.

#37 2014-01-18 13:56:40

Cyklon
Net-facet

Uroda, uległość, inteligencja i skromność - popatrzcie na przeciętną prostytutkę z szanującego się burdelu i będziecie miały kwintesencję tego, czego mężczyzna szuka u kobiety - można i pogadać i się przespać.

Te kobiety, które natura obdarzyła i chętnie to pokazują, mają najłatwiej - takie, to może i znajdą faceta, któremu się zechce doceniać ich wnętrze. smile Pozostałe wychodzą za mąż.

Wnętrze jest mniej ważne niż wygląd, bo nigdy nie chciałem się interesować charakterem dziewczyny, która źle wyglądała. Za to mogła być najgorszą szmatą, ale jeżeli miała fantastyczny tyłek i piersi, to bardzo starannie szukałem w jej serduszku chociaż iskierki dobra, żeby usprawiedliwić się przed swoim sumieniem dlaczego z nią jestem (po prostu miałem zawsze ochotę zaopiekować się takim niewiniątkiem).

Jak ja marzę, żeby mi się trafiła żona, która byłaby jak dziwka w łóżku i dobra pobożna panna poza nim (absolutnie nie odwrotnie). smile Może gdybym tylko nie był takim prostakiem, to by i się coś w końcu znalazło...

Ogólnie to o czym rozmawiacie w tym wątku nie ma znaczenia i nie ma nic wspólnego z miłością; jest tylko haczykiem na płeć przeciwną (o czym pewnie wiecie, albo przynajmniej intuicyjnie przeczuwacie). No, ale od czegoś trzeba w końcu zacząć (tylko pamiętajcie, że przynętę dobiera się do ryby i łowiska - na imprezie się księcia nie znajdzie - w najlepszym przypadku kogoś takiego jak ja). smile

Ostatnio edytowany przez Cyklon (2014-01-18 14:14:30)

#38 2014-01-19 11:44:29

Cyklon
Net-facet

Dodam jeszcze jakiś argument do powyższego poglądu, że najważniejsza jest zewnętrzna atrakcyjność, a zainteresowanie pozostałymi cechami jest zależne od tego głównego czynnika.

Na przykład ten temat:
http://www.netkobiety.pl/viewtopic.php?id=64607&p=2

Mężczyzna przyznał się, że jest bajecznie bogaty i od tego momentu problemy osobiste zniknęły, a mniej więcej od postu #50 wszystkie panie włażą facetowi w dupę i interesują się jego zainteresowaniami. Zatem to tak działa na obie płcie: atrakcyjność -> chęć poznania "wnętrza".

Stopka forum