Temat: Perfumy FM GROUP

Witajcie! czy ktoś z Was zna perfumy z firmy FM GROUP? Jeśli tak to co możecie powiedzieć o tej firmie?

Zobacz podobne tematy :

2

Odp: Perfumy FM GROUP

Znam sama jestem konsultantka tej fimry smile a co dokladnie chcesz wiedziec?

3

Odp: Perfumy FM GROUP

A ja też  jestem : ). Czekam teraz na starter z próbkami i zacznę działać . A Tobie jak idzie?

4

Odp: Perfumy FM GROUP

Bardzo dobrze ludzie sa zadowoleni z tych perfum jak juz ktos raz zamowi to przychodzi po wiecej smile

5

Odp: Perfumy FM GROUP

ja też słyszałam same pozytywne opinie : )

6

Odp: Perfumy FM GROUP

W dniu dzisiejszym i ja dołączyłam do gorna konsultatek tej firmy i ciekawa jestem jak będzie szło bo mało kto słyszał o tym tak naprawdę ale jak piszesz Dariag że ludzie zadowoleni to pewnie  jakoś będzie szło smile
A tak swoją drogą bogatą maja swoją ofertę sporo różności w katalogach  smile

7 Ostatnio edytowany przez Agatka (2010-03-02 07:26:20)

Odp: Perfumy FM GROUP

powód edycji postu: spam

8 Ostatnio edytowany przez noelle (2010-10-24 18:40:40)

Odp: Perfumy FM GROUP

reklama

9

Odp: Perfumy FM GROUP

hej, ja od kilku dni jestem konsultanyką fm:) czy może mi ktoś powiedzieć jak to jest z tymi katalogami? zmieniają się tak jak w avonie lub oriflame?

10

Odp: Perfumy FM GROUP

A ja ogólnie jestem ciekawa co z trwałością ich perfum w stosunku do ceny. Z tego co wiem,to jest ona niska ale niektórzy narzekają,że zapach nei utrzymuje się długo. Ile w tym prawdy?

11

Odp: Perfumy FM GROUP

Ja wolę kupić oryginalny produkt, zapach jest intensywniejszy, dłużej się utrzymuje na skórze! A perfumy FM są bardzo nietrwałe, jak mgiełki!

12

Odp: Perfumy FM GROUP

o co chodzi z ta grupa?

13

Odp: Perfumy FM GROUP

Chodzi o to, że jest możliwość zarobku na sprzedaży perfum/tworzeniu swojej struktury. Jak jesteś zainteresowana, to daj mi znać, dam Ci więcej szczegółów.

14

Odp: Perfumy FM GROUP

i ja jestem konsultantką FM smile już od ponad roku smile i co ważne jakoś się mi to kreci :-) cieszy meni to że potrafię zarobić sobie na moje małe widzimisie smile:):):):) z perfumów jestem zadowolona jak i moje klientki, utrzymują sie długo inne produkty co kto lubi wiadomo
a katalogi średnio co 2 miesiące tak niby pisze że jest jeden na dany miesiąc, ale wchodzą nowości i potem dawają ulotki i się to gubi, zamiast co miesiąc zamawiać można śledzić na stronce i wtedy domawiać, cieszy mnie to że nie ma takich ograniczeń jak avon, zamawiam kiedy chce raz na rok albo co tydzień :-) bardzo wygodne

15

Odp: Perfumy FM GROUP

Jeśli chodzi o zapachy FM to szału nie ma- ładne, ale nietrwałe.. A za te same pieniądze wolę kupić wodę perfumowaną w atomizerze, lepiej się trzyma i jest jej więcej wink

16

Odp: Perfumy FM GROUP

FM ja miałam i mam perfumy naprawde za ta cene bardzo dlugo się utrzymują i sa naprawde łądne

17

Odp: Perfumy FM GROUP

Wg mnie są trwałe i niektóre zapachy są bardzo ładne. W sumie można znaleźć coś dla siebie wink W moim regionie jest to znana firma smile

18

Odp: Perfumy FM GROUP

Bardzo lubię te perfumy, zapachy są prześliczne, jednak nie utrzymują się zbyt długo.

19

Odp: Perfumy FM GROUP

Mam jedną perfumkę z FM i jestem bardzo zadowolona. Ta którą mam jest bardzo trwała. Jestem z niej bardzo zadowolona.

20

Odp: Perfumy FM GROUP

Mam maaaaasę perfum z tej firmy i chwalę sobie. Są na moją kieszeń i wszyscy pytają, czym pachnę tak ładnie. Oczywiście jedne dla mnie śmierdzą, inne pachną, a jest w czym wybierać, bo jest ponad 300 zapachód damskich jak i męskich.

21

Odp: Perfumy FM GROUP

WITAM CO SĄDZICIE O PERFUMACH ECLAT WEEKEND Z ORIFLAME , DLA MNIE SUPER