tusz pogrubiajacy rzesy - Netkobiety.pl

Dołącz do Forum Kobiet Netkobiety.pl! To miejsce zostało stworzone dla pełnoletnich, aktywnych i wyjątkowych kobiet, właśnie takich jak Ty! Otrzymasz tutaj wsparcie oraz porady użytkowniczek forum! Zobacz jak wiele nas łączy ...

Szukasz darmowej porady, wsparcia ? Nie zwlekaj zarejestruj się !!!


Forum Kobiet » WIZAŻ - STUDIO MODY I WIZAŻU » tusz pogrubiajacy rzesy

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Posty [ 5 ]

Temat: tusz pogrubiajacy rzesy

Witam! Zawsze uzywałam wydłuzajacych rzesy tuszy ale mam zbyt rzadkie rzesy i nie ma efektu.... Chcialabym sobie kupic jakis dobry pogrubiajacy rzesy , nie sklejajacy ich, Czy ktoras z Was moglaby mi polecic taki tusz?

Zobacz podobne tematy :

2

Odp: tusz pogrubiajacy rzesy

Ja używam -  L?Oréal  Volume Shocking -  jest dość drogi (ok. 50 zł), ale na pewno nie najdroższy wink -  ale efekt piorunujący, rzęsy nie są sklejone i wyraźnie grubsze. Przy moich krótszych rzęsach widać również że są dłuższe. Efekt wygląda naturalnie, ale trzeba uważać żeby nie przesadzać

3

Odp: tusz pogrubiajacy rzesy

Ja mogę polecić tusz Meybeline xxl . Bardzo fajnie wygląda a i najpierw nakłada się bazę biała z mikrowłóknami a potem czarną maskarą. Rzęsy są pięknie długie i geste.

Odp: tusz pogrubiajacy rzesy

Dobrym tuszem pogrubiajacym rzesy jest tusz loreala: volume collagene, dobrze pogrubia rzesy i tworzy sliczne firanki:)
Wydaje mi sie ze jest latwiejszy w uzyciu niz volume schocking.

Posty [ 5 ]

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Forum Kobiet » WIZAŻ - STUDIO MODY I WIZAŻU » tusz pogrubiajacy rzesy

Zobacz popularne tematy :

Mapa strony - Archiwum | Regulamin | Polityka Prywatności



© www.netkobiety.pl 2007-2024