Chyba jestem dziwna - Netkobiety.pl

Dołącz do Forum Kobiet Netkobiety.pl! To miejsce zostało stworzone dla pełnoletnich, aktywnych i wyjątkowych kobiet, właśnie takich jak Ty! Otrzymasz tutaj wsparcie oraz porady użytkowniczek forum! Zobacz jak wiele nas łączy ...

Szukasz darmowej porady, wsparcia ? Nie zwlekaj zarejestruj się !!!


Forum Kobiet » NASZA SPOŁECZNOŚĆ » Chyba jestem dziwna

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Posty [ 11 ]

Temat: Chyba jestem dziwna

Witam, od dłuższego czasu nie słucham muzyki, nudzi mnie i denerwuje , nie chodzi o styl np: disco czy rap, chodzi o to ,że mnie denerwuje muzyka, czy ktoś też ma taką przypadłość, a może tylko ja jestem dziwolągiem ?

Zobacz podobne tematy :

2

Odp: Chyba jestem dziwna
rodzynekmemo napisał/a:

Witam, od dłuższego czasu nie słucham muzyki, nudzi mnie i denerwuje , nie chodzi o styl np: disco czy rap, chodzi o to ,że mnie denerwuje muzyka, czy ktoś też ma taką przypadłość, a może tylko ja jestem dziwolągiem ?

Dlaczego nic nie odpisujecie?

3

Odp: Chyba jestem dziwna

jak ktoś przychodzi z taką roszczeniową postawą "dlaczego nie odpisujecie?" to się raczej nie chce nikomu odpisywać

Also, niepokoi mnie Twój podpis


Ja też od dłuższego czasu wolę ciszę zamiast muzyki, od kilku lat. U mnie być może to jest związane z tym, że straciłam zdolność do robienia kilku rzeczy na raz i albo słucham muzyki, albo czytam. Jka robie obie rzeczy na raz to tak jakby dwie osoby na raz do mnie mówiły - wkurza mnie to i rozprasza

4

Odp: Chyba jestem dziwna
Monoceros napisał/a:

jak ktoś przychodzi z taką roszczeniową postawą "dlaczego nie odpisujecie?" to się raczej nie chce nikomu odpisywać

Also, niepokoi mnie Twój podpis


Ja też od dłuższego czasu wolę ciszę zamiast muzyki, od kilku lat. U mnie być może to jest związane z tym, że straciłam zdolność do robienia kilku rzeczy na raz i albo słucham muzyki, albo czytam. Jka robie obie rzeczy na raz to tak jakby dwie osoby na raz do mnie mówiły - wkurza mnie to i rozprasza

Do tego podpisu namówiła mnie córka:). Tylko ,że ty słuchałaś muzyki a ja od małego ją nie trawie i zastanawiam się czy to normalne?

5 Ostatnio edytowany przez Ela210 (2018-11-19 18:23:01)

Odp: Chyba jestem dziwna

każda? klasyczna też? głośność ma znaczenie? denerwują Cię wysokie czy niskie dżwięki?, jakiś konkretny instrument?

6

Odp: Chyba jestem dziwna

Twoja "przypadłość" może stanowić pewne utrudnienie w relacjach społecznych, towarzyskich. Co innego mieć całkowicie obojętne podejście do muzyki, a co innego gdy muzyka kogoś denerwuje. Przerobiłaś wszystkie gatunki muzyki ? Wątpię. Jest tego tak wiele, że można znaleźć coś dla siebie. Chyba, że masz jakieś uwrażliwienie na pewne dźwięki. Może przydałoby się pogadać z laryngologiem, zrobić badanie słuchu ?

7

Odp: Chyba jestem dziwna

Laryngolog i neurolog.

8 Ostatnio edytowany przez paslawek (2018-11-20 11:40:58)

Odp: Chyba jestem dziwna
Ela210 napisał/a:

Laryngolog i neurolog.

Właśnie tak bo to może być jakiś problem błędnika i w uchu wewnętrznym

9

Odp: Chyba jestem dziwna
paslawek napisał/a:
Ela210 napisał/a:

Laryngolog i neurolog.

Właśnie tak bo to może być jakiś problem błędnika i w uchu wewnętrznym

Warto sobie zrobić badania. Nie chodzi o muzykę, bo nikt nie musi jej słuchać, ale nigdy nie wiadomo, czy objaw nie jest przyczyną czegoś bardziej skomplikowanego. I czy sprawa nie będzie się pogarszać z wiekiem.

10

Odp: Chyba jestem dziwna

Może masz mizofonię?

11

Odp: Chyba jestem dziwna
Symbi napisał/a:

Może masz mizofonię?

A gdzie się bada czy nie ma się mizofoni?

Posty [ 11 ]

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Forum Kobiet » NASZA SPOŁECZNOŚĆ » Chyba jestem dziwna

Zobacz popularne tematy :

Mapa strony - Archiwum | Regulamin | Polityka Prywatności



© www.netkobiety.pl 2007-2024