Temat: Neofuragina - po jakim czasie alkohol?

Witam, dzisiaj biore ostatnią dawke Neofuraginy około godziny 22, to czy w niedziele około godziny 20 moge już napić się piwa? Naczytałem się strasznych rzeczy o połączeniu Furaginy i alkoholu. Dziękuje za informacje.

Reklama
Zobacz podobne tematy :

2

Odp: Neofuragina - po jakim czasie alkohol?

Zasada jest taka, że leków w ogóle lepiej nie łączyć z alkoholem, bo w najlepszym razie lek wzmocni działanie alkoholu, ale to też może prowadzić do różnych powikłań. Mi się wydaje, że prawie 24-godzinna przerwa w braniu furazydyny i wypiciu piwa powinna wystarczyć. A jak nie jestes pewny to zajdz do pierwszej lepszej apteki i po prostu zapytaj.

3

Jak bralam urofuraginum max to po skończeniu kuracji piłam alkohol, pytałam w aptece i mi powiedzieli że można tak zrobić i czułam się ok

Reklama

4

Sprawdziłam na mojej ulotce z urofuraginum max i jest napisane, że nie można łączyć z alkoholem. Dlatego dopóki się nie wyleczysz, to lepiej daruj sobie to piwo, dopiero dobę po ostatniej tabletce. Choć trzeba przyznać, że jasne piwo dobrze robi na nerki wink wink

5

Czyli tak jak pisałam. Nie ma co ryzykować. Tylko skończyć brać tabletki, a potem alkohol. wydaje mi się, że tydzień bez procentów to nie koniec świata wink

Reklama