Nie czuje NIC podczas seksu:( - Netkobiety.pl

Witaj na Forum Kobiet Netkobiety.pl! To miejsce zostało stworzone przez kobiety dla aktywnych i wyjątkowych kobiet, właśnie takich jak Ty! Otrzymasz tutaj wsparcie oraz porady użytkowniczek forum! Porozmawiasz na takie tematy jak : miłość, związki, psychologia, edukacja, finanse, religia, zdrowie i uroda...

Szukasz darmowej porady, wsparcia ? Nie zwlekaj zarejestruj się !!!

#1 2010-02-08 01:54:42

MiaWallace
Zaglądam tu coraz częściej

Nie czuje NIC podczas seksu:(

Witam:) Mam taki hmm dziwny problem nie odczuwam przyjemnosci podczas seksu, tzn nie czuje sie zle ani nic, jestem rozluzniona i robie to z wspanialym facetem tylko ze no takie same odczucia mam no nie wiem grając w siatkówkę, nie czuje tez zadnego podniecenia masturbujac sie, jedyne co sprawia mnie jako tako przyjemność to mineta. Mam juz troche dosc udawania w lozku i patrzenia jak jemu jest dobrze, tez bym chciala zaznac troche przyjemnosci. A najdziwniejsze jest to ze mialam tak od samego poczatku, gdy stracilam dziewictwo nawet tego nie poczulam. Ale czasem jest mi o wiele lepiej gdy seks jest ostrzejszy, tylko ze moj partner nie potrafi tego zrozumiec. Prosze doradzcie mi cos w tej sprawie...

#2 2010-02-08 12:08:16

samotnyadam
Netchłopak

Re: Nie czuje NIC podczas seksu:(

był chyba taki temat na forum.

A byłaś z tym u lekarza?

Obecnie
już
niesamotny dzięki forum
netkobiety smile

#3 2010-02-09 11:33:26

kulesza123
Na razie czysta sympatia

Po co od razu lekarz?

#4 2010-02-15 23:35:23

aga333
Przyjaciółka Forum

Ile masz lat,jak dlugo jestescie razem? Moze nie dojrzalas jeszcze emocjonalnie lub fizycznie do przezywania rozkoszy? Pamietam, ze jak mialam 20+ to nie za kazdym razem przezywalam orgazm, a osiagniecie jego kosztowalo mnie wiele wysilkow. Czulam go gdzies tuz tuz i nie moglam dojsc. Udawanie nie rozwiaze Twoich problemow. Moze potrzebujesz wiecej pieszczot? Koniecznie musicie o tym porozmawiac, bo dlugo tak nie dasz rady.

#5 2010-02-16 18:43:38

monisia1261
Niewinne początki

MiaWallace napisał:

Witam:) Mam taki hmm dziwny problem nie odczuwam przyjemnosci podczas seksu, tzn nie czuje sie zle ani nic, jestem rozluzniona i robie to z wspanialym facetem tylko ze no takie same odczucia mam no nie wiem grając w siatkówkę, nie czuje tez zadnego podniecenia masturbujac sie, jedyne co sprawia mnie jako tako przyjemność to mineta. Mam juz troche dosc udawania w lozku i patrzenia jak jemu jest dobrze, tez bym chciala zaznac troche przyjemnosci. A najdziwniejsze jest to ze mialam tak od samego poczatku, gdy stracilam dziewictwo nawet tego nie poczulam. Ale czasem jest mi o wiele lepiej gdy seks jest ostrzejszy, tylko ze moj partner nie potrafi tego zrozumiec. Prosze doradzcie mi cos w tej sprawie...

Cześć, mam tak samo.. szukałam sporo informacji w necie i jest wiele kobiet z tym problemem. Ja również nie czuje zupełnie nic kiedy facet we mnie jest, może sobie jechac a ja mogłabym spać i by mnie nie ruszyło...tez mam tak od samego początku. Tylko nie mylcie, jak wiekszość osób tych objawów z problemem osiągnięcia orgazmu. Tu nie ma mowy o żadnej nawet najmniejsze przyjemności wiec o orgaźmie innym niż łechtaczkowym nawet nie śnie.. nie potrafie udawać w łóżku , że jest mi dobrze a głupio powiedzieć facetowi że absolutnie nic nie czuje kiedy się kochamy.. sad

#6 2010-02-16 19:46:06

coco59
Przyjaciółka Forum

monisia1261 napisał:

MiaWallace napisał:

Cześć, mam tak samo.. szukałam sporo informacji w necie i jest wiele kobiet z tym problemem. Ja również nie czuje zupełnie nic kiedy facet we mnie jest, może sobie jechac a ja mogłabym spać i by mnie nie ruszyło...tez mam tak od samego początku. Tylko nie mylcie, jak wiekszość osób tych objawów z problemem osiągnięcia orgazmu. Tu nie ma mowy o żadnej nawet najmniejsze przyjemności wiec o orgaźmie innym niż łechtaczkowym nawet nie śnie.. nie potrafie udawać w łóżku , że jest mi dobrze a głupio powiedzieć facetowi że absolutnie nic nie czuje kiedy się kochamy.. sad

Teraz kolej na mnie....ja rowniez tak mam....raczej mialam ,niech wasz partner zrobi to paluszkiem ,troche glebiej w pochwe .....sprobowac mozna....

Naucz sie zachowywac obojetnosc wobec fałszywych sadow o Tobie...
Bez takiej obojetnosci człowiek nie moze byc wolny;)

#7 2010-02-17 00:04:09

monisia1261
Niewinne początki

Miałaś..? Czyli się naprawiło?tongue

#8 2010-02-17 09:09:30

coco59
Przyjaciółka Forum

Zawsze myslalam, ze to wina ex parnera bo nie mialam nigdy checi na seks,i zero zadowolenia,blad...teraz jest oky ,moj M tafil na ten punkt i wszystko sie odkrecilo ,zaznaczam ze kazda kobieta odczuwa to w inny sposob...ale ja mam tak i mi jest dobrze.Pozdrawiam cieplutko'''

Naucz sie zachowywac obojetnosc wobec fałszywych sadow o Tobie...
Bez takiej obojetnosci człowiek nie moze byc wolny;)

#9 2010-02-18 10:51:57

pennylane
100% Netkobieta

Też tak miałam - nic nie czułam podczas seksu. Niestety u mnie odbiło się to na ilości partnerów bo cały czas wierzyłam, że znajdę takiego, który sprawi, że osiągnę przyjemność. Różnica jest taka, że ja uwielbiam się masturbować.
Cóż, po pewnym czasie poznałam mojego chłopaka, zakochałam się w nim i po miesiącu czy dwóch doznałam szoku przeżywając pierwszy raz w życiu orgazm podczas seksu wink Teraz mam go za każdym razem smile)

Are you an idiot? No, sir, I'm a dreamer

#10 2010-02-18 16:54:32

Leemonka
Szamanka

Witajcie!
Też tak kiedyś miałam. Półtora roku czekałam na pierwszy orgazm i to łechtaczkowy, bo tylko takie mam i to też nie zawsze a współżyję regularnie już 5lat.
Myślę,że jest to kwestia dojrzałości psychicznej. Trzeba być gotowym, wyluzowanym. A całą resztę zrobi czas. Trzeba się po prostu "dotrzeć".
I myślę,że dobrym rozwiązaniem będzie szczera rozmowa z partnerem. Udając orgazm "przyzwyczajasz" partnera. Nie wiedząc,że nie szczytujesz nie będzie próbował innych technik zaspokajania Cie. Bo po co, skoro za każdym razem widzi,ze jest Ci dobrze. Szczera rozmowa o problemie. Wspólnie na pewno coś poradzicie. Może jakieś inne pozycje, dłuższa gra wstępna itd.
Powodzenia!

"Z Tobą chcę dzielić mój świat, zasypiać przy Tobie, dotykać Twych ust, unosić się nocą do gwiazd...z Tobą szczęście chcę dzielić na pół"... M... smile

#11 2010-02-18 21:41:40

monisia1261
Niewinne początki

Czyli jest jeszcze nadzieja wink chociaż to mnie pociesza.. moja przyjaciółka też tak z początku miała, że nic kompletnie nie czuła, ale przyszło jej z czasem, najwyraźniej ja musze dłużej poczekać. A z drugiej strony czytałam wypowiedzi kobiet, które współżyją od 5 lat i nadal nic ;/

#12 2010-02-20 10:18:32

cvas12
Dobry Duszek Forum

A może podczas stosunku twój partner powinien spróbować masować cię po łechtaczce lub penetrować dodatkowo palcem. Być może wtedy traficie na twój czuły punkt i przeżyjesz fantastyczny orgazm. Spróbujcie również poeksperymentować z pozycjami. Życzę powodzenia i meeegaorgazmu smile

Agniesia - Nic co ludzkie nie jest mi obce!!! smile

#13 2011-01-28 13:43:13

kisses
Wkręcam się coraz bardziej

No jak dziewczyna cierpi na anorgazmię, to raczej taka stymulacja nic nie pomoże. A myślałyście o przejściu przez jakąś terapię? Przecież wiele kobiet cierpi na anorgazmię i tak naprawdę nie zdają sobie one sprawy z tego, że maja problem. A to przecież można leczyć. Trzeba się tylko zdecydować.

#14 2011-02-12 16:22:58

Ącka
Do zakochania jeden krok

Ja też mam ten sam problem, że nic nie czuję sad i bardzo źle się z tym czuję, martwię się, że to się nie poprawi, chociaż gdzieś taki mały promyk nadziei jest. W tym roku skończę 19 lat. Mam chłopaka od 3 lat, a współżyjemy od ok. 9 miesięcy. Bardzo, bardzo się kochamy. Dodam, że biorę tabletki antykoncepcyjne, które zmniejszają moje libido do zera -  nie mam ochoty na grę wstępną, ale seks lubię uprawiać (mimo tego, że nic nie czuję, czasem dziwny ból..jakby w brzuchu), ale mogłabym tez równie dobrze spać podczas stosunku i nic by mnie nie obudziło. Próbowaliśmy już przeróżnych pozycji, długiej gry wstępnej,a le to nic nie zmienia...na tę chwilę brak mi sił...

#15 2011-02-12 16:44:01

Selene1
Przyjaciółka Forum

czyli nie jestem sama i to mnie bardzo pociesza smile niestety mam ten sam problem, moglabym spac i nic bym nie czula. To jest naprawede uciążliwe i cieżkie tym bardziej, ze jak widze faceta wijącego sie z przyjemnosci, jeczacego itp to az mnie sciska bo ja nie moge przezywac tego samego sad rowniez probowalismy juz wielu pozycji, seks oralny tez na mnie nie dziala. Jydnie podczas peoszczot palcem cos czuje, ale oczywiscie nie ma mowy o zadnym orgazmie! powoli trace nadzieje i nie wiem czy kiedykolwiek to ulegnie zmianie. Roniez biore tabletki anty i moze to ich wina, ale kiedys tez bralam, a mimo to mialam orgazm prawie za kazdym razem!! przeraza mnie to wszystko naprawde.

Igor ur. 08.12.2013r. godz.18:10, 3400g, 54cm smile

#16 2011-02-12 17:23:35

Ącka
Do zakochania jeden krok

Pytałam mojej p. ginekolog, czy tabletki antykoncepcyjne mogą powodować to znieczulenie, ale mówiła, że nie ma mowy, że tabletki obniżają libido, ale nie, że znieczulają i mówiła, że tego trzeba się nauczyć, że nie ma od razu tak cudownie. Ja rozumiem, że nie od razu można doznawać orgazmu, ale żeby nic nie czuć tak dłuuugo? Dokładnie..jest smutno, gdy patrzy się na tych dochodzących naszych mężczyzn...

#17 2011-02-12 17:52:48

Selene1
Przyjaciółka Forum

Ja własnie nie wiem dlaczego mam teraz taka sytuacje i czego to moze byc wina. Kiedys jak bylam w innym zwiazku rowniez bralam tabletki anty i dochodzilam bez zadnego problemu, a teraz? kocham faceta, on mnie tez, stara sie jak moze ale nie wiem co sie dzieje. Jakiejs znieczulicy chyba dostalam big_smile moze to jest spowodowane tym, ze w sierpniu mialam wycinane znamię na wardze sromowej? sama już nie wiem chociaz watpie, zeby ten zabieg miał jakikolwiek wplyw na to, co teraz sie ze mną dzieje. Z tym ewentualnie można iśc do seksuologa, a nie ginekologa. Myślałam juz o tym i jeśli tak będzoe dalej, to tam pójdę bo nie będę widziała innego wyjścia. Trzymajmy sie razem, bo nie jestesmy same:)

#18 2011-02-12 18:45:39

Ącka
Do zakochania jeden krok

No to dziwna sytuacja, skoro w poprzednim związku nie było problemu, a teraz jest tak źle. Nie jestem doświadczona, ani bardzo obyta w tych tematach, ale wydaje mi się, że to nie ten zabieg jest przyczyną. Myślę, że seksuolog to dobry pomysł, ja również myślałam o tym, ale na razie jestem za młoda i za mało praktykuje, żeby robić z tego większy "szum", więc na razie liczę, że samo z czasem się to zmieni smile

#19 2011-02-12 19:14:43

meeelka

Wiecie co? Ja to już ostatnio zwątpiłam całkowicie. Mój facet po wszystkim zadał mi pytanie. Pytanie po którym o mało nie spadłam z łóżka. Uwaga! - "Słońce,a może Ty wolisz kobiety??"
te rytmy zwątpienia...

Ostatnio edytowany przez meeelka (2011-02-12 19:36:50)

RUDY to nie kolor-RUDY to charakter! big_smile

#20 2011-02-12 19:35:41

Selene1
Przyjaciółka Forum

Dla mnie tez to jest dziwne,ale nic na to niestety nie poradze sad No mam nadzieje, ze cos sie zmieni i w koncu doznamy tej przyjemnosci smile niby kazdy potrzebuje wiecej czasu, ale jednak jest ta niecierpiliwosc i chec posiadania orgazmu lub jakiejkolwiek przyjemnosci. W sumie seksuolog to nie ejst glupi pomysl, ale tez poczekam z tym jeszcze jakis czas, moze akurat cos sie zmieni smile

#21 2011-02-12 19:36:51

Selene1
Przyjaciółka Forum

meeelka, moj facet tez tak powiedzial hehe a nawet zaproponowal mi, abym moze cos sprobowala ze swoja przyjaciolka, ktora jest zboczona jak nie wiem big_smile masakra normalnie, ale ja wole juz poczekac na normalna kolej rzeczy niz szukac picieszenia u przyjciolki heh

#22 2011-02-12 19:51:28

meeelka

Mika,to jest nas dwie co facet odsyła do przyjaciółki;) aa ciekawe jaką miałby minę gdyby faktycznie spróbować:D
-oczywiście,to czysta teoria!

#23 2011-02-12 19:55:20

Selene1
Przyjaciółka Forum

No ja nie wiem, ale mysle, ze moj to nie mialby nic przeciwko big_smile wolalby raczej, zebym zrobila to z przyjaciolka niz z obcym facetem tongue ale kurde powaznie, to jest problem, bo na sama mysl o tym, ze nie moge miec tego co on to smutno mi sie robi. Moze to jest troche egoistyczne podejscie, ale chcialabym w koncu tez miec jakas z rtego przyjemnosc. Myslalam, ze to juz ja jestem jakas inna, dziwna, ale bardzo duzo dziewczyn ma ten sam problem co my, wiec jak widac nie jestesmy odludkami i z nami wszystko jest ok tylko najwidoczniej potrzebujemy wiecej czasu. Pytanie tylko ile? sad

#24 2011-02-12 20:08:26

Ącka
Do zakochania jeden krok

Mam nadzieję, że to nie jest jakaś "choroba" to nasze "znieczulenie", że tak już po prostu mamy i to nie minie ;O

#25 2011-02-12 20:12:47

meeelka

Ale zdrowy egoizm;) Z seksu powinna być przyjemność obustronna. Mam nadzieję,że "TO" w końcu przyjdzie,bo powoli tracę ochotę nawet na drobne igraszki...

#26 2011-02-12 20:15:58

Selene1
Przyjaciółka Forum

Choroba to to raczej nie jest, bo z moim organizmem jest ok big_smile ewentualnie choroba na tle natury psychicznej tongue o taak, ja tez tracę nadzieję i powoli przestaję mieć ochotę na seks, pieszczoty itp sad no ale wiem, że facet też ma swoje potrzeby, wiec no trzeba to jakoś pogodzić. Nadzieja tylko pozostała skoro już probowałyśmy prawie wszystkiego. Smutne, ale niestety prawdziwe sad

#27 2011-02-12 20:18:48

Selene1
Przyjaciółka Forum

Dziewczyny, a podczas seksu oralnego coś czujecie?

#28 2011-02-12 20:22:39

meeelka

Podczas seksu oralnego-tak,dochodzę do tego upragnionego orgazmu. A Ty? Odczuwasz przyjemność?

#29 2011-02-12 20:26:23

Selene1
Przyjaciółka Forum

No wlaśnie też nie sad jest jeszcze gorzej niż podczas seksu, bo w ogóle kompletnie nic nie czuję. Masakra jakaś! ale akurat z seksem oralnym zawsze miałam problem, nigdy nie dochodzilam, nawet w poprzednim związku więc mnie to nawet nie dziwi. Jedynie co, to podczas pieszczot palcem czuję przyjemność, i na początku nawet dochodziłam, a teraz nie! szok totalny. To może rzeczywiście jestesm jakaś dziwna hehe

#30 2011-02-24 02:16:34

Samotna89

Myślę że potrzebujesz wiekszych odznań. Ja np. mam tak, gdy facet jest bardzo delikatny, wsuwa go powoli itp to poczuje to tylko dwa-trzy razy a potem nic... gdy krzycze mocniej i szybciej wtedy cos czuje .. moze tez pokombinuj z pozycjami ..

#31 2011-02-24 12:46:40

wicherek
Wróżka Bajuszka

nie wiem czy sie wypowiedziec czy nie, bo mnie ten problem jakby nie dotyczy smile bo ja narazie zaczynam odkrywac swoja seksualnosc i seks
z partnerem moim bylam juz kilka razy i bylo mi po prostu przyjemnie?
robił mi minetke i paluszkami, fakt było przyjemnie ale nic poza tym, nie przejmuje sie tym bo to nawet nie jest "prawdziwy" seks, a ja dopiero swój pierwszy raz mam przed sobą, mimo że dziewicą mentalnie i fizycznie juz nie jestem (skoro paluszki wchodzą glęboko) wink
zastanawia mnie tylko jedno... jak sie masturbuję to orgazm łechtaczkowy szybko przychodzi, a jak partner się mną zajmuje to niby jest blisko.... ale ucieka smile

Zapraszam każdego fana cięższej muzyki do "Kącika mrocznych duszyczek" w dziale nasza społeczność! Niech moc rocka będzie z Wami! :-) http://www.netkobiety.pl/t26355.html

#32 2011-02-24 20:33:41

Selene1
Przyjaciółka Forum

Samotna89, oj z pozycjami to my dużo kombinowaliśmy, ale to nic nie daję. Największa przyjemność mam podczas pieszczot palcem i to najabrdziej lubię. Ostatnio nawet udało mi się dojść:) kiedyś też dochodziłam, ale potem cos nie mogłam, a teraz znow się udalo! problem pojawia sie podczas seksu, jedynie w pozycji na pieska cos czuję i z nogami w górze. O orgaźmie podczas seksu oralnego nawet nie marzę:( facet robi to nawet długo, próbuje z każdej strony kombinowac językiem, dotykać palcami. Tylko jeśli robi na zmiane - palec, język coś czuję tzn czuję jak robi palcem, nie językiem tongue oczywiście prawie wszyskie żele byly juz przetestowane big_smile

wicherek, też tak mam i to bardzo częśto smile chłopak robi mi palcem, czuję , zę dochodzę, ale za chwilę wszystko opada i jest dupa blada sad jest ok do pewnego momentu, a potem najczęśćiej się kończy.
Nie masturbuję się, wiec w sumie nie wiem, czy jakbym sama sobie robiła, to czy bym doszła. Może kiedyś spróbuje to się przekonam tongue może to by pomogło mi osiągnąc szybciej jakiś orgazm:)

#33 2011-02-24 21:55:25

Upsupsi
Zbanowany

Ja też tak mam ...

#34 2011-02-27 12:13:08

Ącka
Do zakochania jeden krok

Podczas seksu oralnego, muszę się bardzo skupić, żeby dojść, ale przyjemność wcale nie jest rewelacyjna ;| ehh..

#35 2011-03-13 16:47:05

mala923
Niewinne początki

Ciesze sie, że znalazłam to forum i że nie jestem sama z tym problemem. Mam 19 lat i mam stałego partnera od 3 lat, a współżyje z nim już 2 lata. Podczas seksu nie odczuwam żadnej przyjemności. Na pieska jedynie odczuwam dziwne uczucie w brzuchu, ale to raczej nic przyjemnego. Jedyną przyjemność odczuwam gdy robi mi minete, wtedy mam orgazm, ale tylko wtedy. Myślalam nawet, że to może dlatego, że jestem niska i mam płytką, bo tak słyszalam, że niskie osoby mają płytkie, nie wiem czy to prawda ... Wszyscy mówią, że orgazm przychodzi z czasem, tylko ile mam jeszcze czekać? ;/

#36 2011-03-21 01:42:50

asdf
Niewinne początki

jestem z chłopakiem od 5 lat. Nigdy nie przeżyłam orgazmu-żadnego.
Kochamy się często. w różnych pozycjach. na różne sposoby. denerwuje mnie za każdym razem jak sie mnie pyta : "doszłaś"? i widze jego starania a ja rownie dobrze moglabym czytac ksiazke badz patrzyc sie za okno. Podniecam sie... ale nie czuje zadnej przyjemnosci z tego. Bolu tez nie. po prostu nijak.
Myslałam ze to sie unormuje po kilku miesiacach i sie tego naucze.. ale mija kolejny rok i dalej nic.
Powoli mam dosc udawania. jestem zmeczona tym. A robie to tylko i wylacznie dla niego.
chce isc do jakiegos lekarza. ale nie wiem gdzie i do jakiego.
co robic?

#37 2011-03-21 16:46:54

aniula902
Cioteczka Dobra Rada

ja również mam podobny problem,
dochodzę orlanie, dochodzę paluszkiem, doszłam podczas seksu jeden jedyny raz przy Naszym wspólnym pierwszym razie a teraz nic sad
jesteśmy razem od 1,5 roku...
chciałabym to powtórzyć...
ja jestem jego pierwsza dziewczyna, partnerką seksualną, ja wcześniej współżyłam chociaż tak bym tego nie nazwała...raczej to były próby i nic więcej...

Miłość nie zna słowa "odległość"

#38 2011-03-22 15:06:42

paulidoll
Powoli się zadomawiam

W koncu czuje sie normalniejsza..a przynajmniej nie taka samotna.
Mam podobny problem.
Nie czuje się wystarczająco dobrze podczas seksu zeby ta przyjemnośc mogła się spotegować do namiastki dochodzenia. Czasami mam takie fale wielkiej przyjemności, najczesciej w pozycji na łyżeczki, na jeźdźca lub na pieska, wszystko też zalezy jak bardzo byłam pobudzona przed seksem i w jakiej fazie cylku jestem bo czasami w tych pozycjach moze byc tez boleśnie i nieprzyjemnie... ale jesli juz jest ta przyjemność to najczesciej, nie wiem, opada.. jakby nie moge jej utrzymać, boje się... przyjemnośc zamienia się w gonitwe mysli, totalne nie skupienie na seksie, wrecz jakaś rozpacz (?) i zal do siebie ze nie daje rady... potem tylko smutno, za siebie i za faceta który też nie cieszy sie swoim orgazmem bo nie dał mi przyjemnosci...
Jest to mój 6 partener seksualny (chociaz z poprzednimi to mało tego seksu było) i zawsze tak miałam jak teraz.
Może nie mogłabym spac podczas stosunku bo wtedy bym wyschła w środku i bolało by, ale czasem mam wrażenie że faktycznie mozna by mnie tak ukołysac do snu. Przyjemność porównywalna do masarzu, generalnie niewiele po za tym.
        Dodam jeszcze, bo to istotne, że chyba jeszcze gożej jest jesli chodzi o seks oralny, palcówki itp. najpierw cos fajnego czuje a za chwile najzwyczajniej sie nudze, za czym idzie frustracja straszna, bo ile tak można...! tak samo jest z masturbacją, wiec tego nie robie, bo to mi nic nie daje po za odpreżeniem jakim kolwiek..

Nigdy nie udaje  ze jest mi dobrze. Moj partner wie o moim problemie. od 5 lat chodze tez na psychoterapie. Moj poprzedni zwiazek rozpadł sie ze wzgledu na nieudana sfere mojego zycia seksualnego i w obecnym od wakacji kłóce sie z facetem chyba juz tylko o te sprawy.
Ale te kłótnie i rozmowy, choć bolesne, moje drogie panie doprowadziły mnie do tego, że sama dostrzegam co i jak lubie... I dochodze do wniosku, że w moim przypadku nie jest to strikte sprawa techniki mojego partnera.. Chodzi o to ze (chyba) każdy ma jakieś swoje małe, wieksze fetysze i trzeba je zaspokajać..
W moim przypadku gdy gra wstępna opiera sie bardziej na rozmowie + dotyk itd. oraz gdy partner jest silny, wymagający, dominujacy i nieco ostrzejszy, lepiej sie bawie, skupiam i moja psychika bardziej otwiera sie na "pozwolenie ciału na odczówanie przyjemności"

Nie wiem jak wy macie, ale dziele sie tym by zachecic do rozmów z partnerem i eksperymentowania w dziedzinie seksu. jesli wszystko oparte jest na szacunku wzajemnym to bawic mozna sie na rozliczne sposoby... ;)

Dodam jeszcze ze wszystkie swoje barjery pokonuje z trudnością i powolutku, (a nie jestem człowiekiem cierpliwym ;P), dlatego tez
jesli ktos ma jakies pomysly jak moge sobie pomóc w tym temacie... BEDE WDZIECZNA ZA WSZYSTKIE RADY.

Ostatnie tematy :

Stopka forum