Powikłania skutki anoreksji - Netkobiety.pl

Dołącz do Forum Kobiet Netkobiety.pl! To miejsce zostało stworzone dla pełnoletnich, aktywnych i wyjątkowych kobiet, właśnie takich jak Ty! Otrzymasz tutaj wsparcie oraz porady użytkowniczek forum! Zobacz jak wiele nas łączy ...

Szukasz darmowej porady, wsparcia ? Nie zwlekaj zarejestruj się !!!

Forum Kobiet » STRES, LĘK, NERWICA, DEPRESJA » Powikłania skutki anoreksji

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Posty [ 5 ]

Temat: Powikłania skutki anoreksji

Czy ktoś może wie czy można żyć bez miesiączki hormony są w normie i jak wyregulować krążenie {termoregulację ciała i inne skutki czy naprawdę wystarczy tylko przytyć i ciało samo się naprawi?

Zobacz podobne tematy :

2

Odp: Powikłania skutki anoreksji
niezależna20 napisał/a:

Czy ktoś może wie czy można żyć bez miesiączki hormony są w normie i jak wyregulować krążenie {termoregulację ciała i inne skutki czy naprawdę wystarczy tylko przytyć i ciało samo się naprawi?

A przytyłaś i się nie naprawiło? Czy nie chcesz przytyć i szukasz sposobów? Uczestniczysz w terapii?

3

Przytyłam hormony mam idealne ale ciągle odczuwam zimno i mam zasinienia gdy jest niska temperatura

4

Pozostaje tylko przytyć, walczyłam z aną wiele lat, ciało wróciło do normy chyba dopiero po 5 latach...

5

Dość obszerne omówienie objawów anoreksji neuroza.pl/objawy-anoreksji  - nie tylko psychiatryczne.

Posty [ 5 ]

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Forum Kobiet » STRES, LĘK, NERWICA, DEPRESJA » Powikłania skutki anoreksji

Zobacz popularne tematy :

Mapa strony - Archiwum | Regulamin | Polityka Prywatności

© www.netkobiety.pl 2007-2024