Samotność niepełnosprawny czyli niesłyszący - Netkobiety.pl

Dołącz do Forum Kobiet Netkobiety.pl! To miejsce zostało stworzone dla pełnoletnich, aktywnych i wyjątkowych kobiet, właśnie takich jak Ty! Otrzymasz tutaj wsparcie oraz porady użytkowniczek forum! Zobacz jak wiele nas łączy ...

Szukasz darmowej porady, wsparcia ? Nie zwlekaj zarejestruj się !!!

Forum Kobiet » SAMOTNOŚĆ » Samotność niepełnosprawny czyli niesłyszący

Strony Poprzednia 1 2

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Posty [ 39 do 52 z 52 ]

39

Odp: Samotność niepełnosprawny czyli niesłyszący

Witam, patrze co wcześniej napisałem post na forum - miałem depresja po szkole się rozeszły znajomości. Teraz jestem coraz szczęśliwy i nie przejmuję wszystkim. Jestem dobrej myśli do przodu i muszę być silny. Czuję jak mega wolny ptaszek big_smile Będę tu a może nie :> więc proszę napisać na email w takim razie potrzeby. Pozdrawiam was cieplutko i serdecznie! smile Baj! baj! smile

Zobacz podobne tematy :

40

Chomikowa napisał/a:

No fajnie, to chcesz mieć tych kolegów i koleżanki czy nie? Taki problem zrobić kilka kliknięć i założyć byle jakie konto na facebooku do kontaktu? Albo Dominika nie mogłabyś założyć gg? To też tylko kilka kliknięć i nawet nie trzeba nic pobierać, bo jest od kilku lat już wersja online gg..

Skoro nawet taki drobiazg jest przeszkodą nie do przeskoczenia, to jednak czarno to widzę wink

Masz rację. Założenie konta na fb/gg jest żadnym problemem wink

*Pamiętaj- wszystko dzieje się w Twojej głowie*

41

*Eloszka.
Jestem osobą pełnosprawną co nie zmienia faktu, że lubię migać z niesłyszącymi. Potrafię migać alfabet i z każdym dniem kiedy migałam z przyjacielem migałam płynniej ale w listopadzie ostatni raz spotkałam się z nim a teraz nie mam jak się z nim spotkać.
Well- z chęcią poznam osobę z którą będę mogła pomigać wink
Pozdrawiam*

42

Ulka697 napisał/a:

*Eloszka.
Jestem osobą pełnosprawną co nie zmienia faktu, że lubię migać z niesłyszącymi. Potrafię migać alfabet i z każdym dniem kiedy migałam z przyjacielem migałam płynniej ale w listopadzie ostatni raz spotkałam się z nim a teraz nie mam jak się z nim spotkać.
Well- z chęcią poznam osobę z którą będę mogła pomigać wink
Pozdrawiam*

Witam,

czy jest Pani trollem?

43

Widzę że wątek żyje nadal.

Ulka697, fajnie że lubisz migać z niesłyszącymi. Jeśli chcesz umieć więcej migać to zachęcam Cię do nauki języka migowego na youtube - wpisz "kurs języka migowego" smile

Pozdrawiam cieplutko i serdecznie.

44

Dzisiaj mam urodziny smile

PunBB bbcode test

45

Wszystkiego najlepszego!

46

Dziękuję smile

47

Wszystkiego Najlepszego Tomku !!

48

I ja życzę Ci, Tomku, samych dobrych dni i spełnionych marzeń. Wszystkiego, co najlepsze! smile

Regulamin Forum Netkobiety.pl - koniecznie przeczytaj smile 
Dzieląc się swoją opinią zawsze pamiętaj, że po drugiej stronie siedzi drugi człowiek. Hejt może ranić!

"Nie czyń samego siebie przedmiotem kompromisu, bo jesteś wszystkim, co masz."

49

wszystkiego najlepszego;) ładne ciasto

"Poznacie ich po ich owocach":D

50

Dzięki.

Jako osoba niedosłysząca chciałbym dorzucić swoje trzy grosze do konwersacji (albo bardziej parę srebrników big_smile )

Drogi autorze tego tematu, tak bardzo chciałeś poznać osobę do popisania ale gdy pojawiła się koleżanka chcąca popisać z Tobą to nie chciałeś nawet założyć komunikatora, w którym się posługiwała - tak więc moim zdaniem bardziej chciałeś po prostu ponarzekać na forum niż fizycznie rozwiązać zaistniały problem.

Kolejna sprawa to trzeba sobie uzmysłowić, że osoby niepełnosprawne mają w życiu znacznie trudniej niż osoby pełnosprawne (przynajmniej w naszym chorym kraju)

Widzę, że parę osób się tutaj wypowiadało niedosłyszących/głuchych, moje pytanie do Was brzmi - jak wygląda sytuacja z pracą, pracujecie gdzieś czy jak?

Dla osoby niepełnosprawnej bycie na rynku pracy to jest droga przez mękę, katusze, kaźń.
Jestem niepełnosprawny i ostatnio spojrzałem na swoje CV, wyszło mi, że średnio raz na pół roku zmieniałem pracę... To jak osoby niepełnosprawne są traktowane w tym kraju to nic tylko pójść kupić linę.

Ja w tym roku będę kończył 26 lat ale już od kilku przestałem szukać jakiejkolwiek miłości czy tego typu spraw. Trzeba przekierować tory w życiu na bardziej realne destynacje.

52

Myślę że miałbyś szansę poznać kogoś w szkołach dla głuchoniemych lub w stowarzyszeniach tego typu Poszukaj w internecie czegoś takiego w twojej miejscowości Ja uczyłam się języka migowego 2 lata ale z marnym skutkiem To wszystko tylko wydaje się takie proste ale niestety jest bardzo skomplikowane Pozdrawiam cię bardzo serdecznie i życzę dużo szczęścia Kamilla

Posty [ 39 do 52 z 52 ]

Strony Poprzednia 1 2

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Forum Kobiet » SAMOTNOŚĆ » Samotność niepełnosprawny czyli niesłyszący

Zobacz popularne tematy :

Mapa strony - Archiwum | Regulamin | Polityka Prywatności

© www.netkobiety.pl 2007-2018