Lenormand - Netkobiety.pl

Dołącz do Forum Kobiet Netkobiety.pl! To miejsce zostało stworzone dla pełnoletnich, aktywnych i wyjątkowych kobiet, właśnie takich jak Ty! Otrzymasz tutaj wsparcie oraz porady użytkowniczek forum! Zobacz jak wiele nas łączy ...

Szukasz darmowej porady, wsparcia ? Nie zwlekaj zarejestruj się !!!


Strony 1 2 3 6 Następna

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Posty [ 1 do 65 z 356 ]

Temat: Lenormand

Tak się zastanawiałam od dłuższego czasu czy zacząć wrozyc (zajmuje się glownie Lenormand ale także Tarotem) w profesjonalny sposób i chciałam sprawdzić czy faktycznie jestem w stanie komus pomoc. Także zakładam temat wróżebny smile Chcecie wrozbe, to mi tu napiszcie smile

Zobacz podobne tematy :

2

Odp: Lenormand

Ja jestem chętna:-)

3

Odp: Lenormand

Haha. To Krejzi się pisze. big_smile big_smile big_smile

4

Odp: Lenormand

OK. Zadajcie mi pytania, to dam Wam odpowiedzi smile

5 Ostatnio edytowany przez Krejzolka82 (2016-08-19 17:49:21)

Odp: Lenormand

Wiadomo, o co Krejzi chce zapytać big_smile

No to, droga wróżko Beyondblackie Czy Krejzolka82 będzie miała super, fajnego faceta? big_smile tongue big_smile

6

Odp: Lenormand
Beyondblackie napisał/a:

OK. Zadajcie mi pytania, to dam Wam odpowiedzi smile

Ej, Krejzi mnie uprzedziła;-)
Mam to samo pytanie. Bardzo "oryginalne";-)

7 Ostatnio edytowany przez santapietruszka (2016-08-19 18:22:50)

Odp: Lenormand

Ej, to jak na takie pytanie odpowiedź, to ja też chcę big_smile

Oczywiście pytam o faceta dla Pietruszki, Krejzi mnie mniej interesuje big_smile

8

Odp: Lenormand

Ja też chciałabym się dowiedzieć coś o super fajnym facecie dla Mystique big_smile  Kiedy i gdzie...?

9

Odp: Lenormand

Beyond, chciałabym wiedzieć, czy mój syn poradzi sobie w życiu. Nie za trudne?

10

Odp: Lenormand

Ustawiam się w kolejce do wróżki, chcę wiedzieć : kiedy i gdzie poznam faceta smile

11

Odp: Lenormand
Krejzolka82 napisał/a:

Wiadomo, o co Krejzi chce zapytać big_smile

No to, droga wróżko Beyondblackie Czy Krejzolka82 będzie miała super, fajnego faceta? big_smile tongue big_smile

Krejzi, w tej chwili marzysz o szczęściu, co symbolizuje Slonce. Niestety karta Trumny zwraca uwagę na to, ze jesteś raczej zdepresowana, letargiczna. Chmury mowia, ze powinnas postawić się przeciwnościom, zawalczyć wbrew własnym odczuciom. Rozwiazaniem Twojego dylematu sa Kwiaty, które wroza mila wizyte, zaproszenie na impreze na której kogos ciekawego możesz spotkać smile

12 Ostatnio edytowany przez Krejzolka82 (2016-08-19 19:11:46)

Odp: Lenormand
Beyondblackie napisał/a:
Krejzolka82 napisał/a:

Wiadomo, o co Krejzi chce zapytać big_smile

No to, droga wróżko Beyondblackie Czy Krejzolka82 będzie miała super, fajnego faceta? big_smile tongue big_smile

Krejzi, w tej chwili marzysz o szczęściu, co symbolizuje Slonce. Niestety karta Trumny zwraca uwagę na to, ze jesteś raczej zdepresowana, letargiczna. Chmury mowia, ze powinnas postawić się przeciwnościom, zawalczyć wbrew własnym odczuciom. Rozwiazaniem Twojego dylematu sa Kwiaty, które wroza mila wizyte, zaproszenie na impreze na której kogos ciekawego możesz spotkać smile

Muszę wrócić do podstawówki. big_smile big_smile big_smile

13

Odp: Lenormand
89karoline napisał/a:
Beyondblackie napisał/a:

OK. Zadajcie mi pytania, to dam Wam odpowiedzi smile

Ej, Krejzi mnie uprzedziła;-)
Mam to samo pytanie. Bardzo "oryginalne";-)

Niestety nieciekawe wieści sad Czekaja Cie problemy w kwestiach sercowych, zle wybory (kombinacja Kosy i Serca). Na dodatek jeszcze masz w rozkładzie Chmury, które wroza okres trudności i prawdobodobienstwo zakochania się bez wzajemności. Sorry sad

14

Odp: Lenormand
santapietruszka napisał/a:

Ej, to jak na takie pytanie odpowiedź, to ja też chcę big_smile

Oczywiście pytam o faceta dla Pietruszki, Krejzi mnie mniej interesuje big_smile

Mezczyzna dla Ciebie jest blisko Twojego domu (Dom i Klucz). Mimo, ze jest blisko Ty go jednak nie widzisz. Spodziewaj się jakiś wiadomości od niego w krótkim czasie (Jezdziec), które doprowadza Cie do staniecia przed wyborem (Drogi).

15

Odp: Lenormand
Beyondblackie napisał/a:
santapietruszka napisał/a:

Ej, to jak na takie pytanie odpowiedź, to ja też chcę big_smile

Oczywiście pytam o faceta dla Pietruszki, Krejzi mnie mniej interesuje big_smile

Mezczyzna dla Ciebie jest blisko Twojego domu (Dom i Klucz). Mimo, ze jest blisko Ty go jednak nie widzisz. Spodziewaj się jakiś wiadomości od niego w krótkim czasie (Jezdziec), które doprowadza Cie do staniecia przed wyborem (Drogi).

Hm. Zaskoczyłaś mnie, nie powiem. Od razu mi przed oczami wszyscy sąsiedzi przelecieli big_smile

16

Odp: Lenormand
Cyngli napisał/a:

Beyond, chciałabym wiedzieć, czy mój syn poradzi sobie w życiu. Nie za trudne?

To jest raczej ciężkie pytanie, ale sprobowalam.

Karty pokazuja wiele trudności i problemy finansowe (Ryby i Gora) ale nie będą one trwac długo i zostaną rozwiązane przez czyjs podarek lub spadek (Kwiaty).

17

Odp: Lenormand
Krejzolka82 napisał/a:
Beyondblackie napisał/a:
Krejzolka82 napisał/a:

Wiadomo, o co Krejzi chce zapytać big_smile

No to, droga wróżko Beyondblackie Czy Krejzolka82 będzie miała super, fajnego faceta? big_smile tongue big_smile

Krejzi, w tej chwili marzysz o szczęściu, co symbolizuje Slonce. Niestety karta Trumny zwraca uwagę na to, ze jesteś raczej zdepresowana, letargiczna. Chmury mowia, ze powinnas postawić się przeciwnościom, zawalczyć wbrew własnym odczuciom. Rozwiazaniem Twojego dylematu sa Kwiaty, które wroza mila wizyte, zaproszenie na impreze na której kogos ciekawego możesz spotkać smile

Muszę wrócić do podstawówki. big_smile big_smile big_smile

Przyjmuj zaproszenia big_smile

18 Ostatnio edytowany przez Cyngli (2016-08-19 19:19:17)

Odp: Lenormand
Beyondblackie napisał/a:
Cyngli napisał/a:

Beyond, chciałabym wiedzieć, czy mój syn poradzi sobie w życiu. Nie za trudne?

To jest raczej ciężkie pytanie, ale sprobowalam.

Karty pokazuja wiele trudności i problemy finansowe (Ryby i Gora) ale nie będą one trwac długo i zostaną rozwiązane przez czyjs podarek lub spadek (Kwiaty).

big_smile

Trudności i problemy finansowe się zgadzają, niestety... Spadek to też nie za dobrze, bo to oznacza, że ktoś umrze... KAPA hmm

Ale dziękuję Ci bardzo.

19

Odp: Lenormand
santapietruszka napisał/a:
Beyondblackie napisał/a:
santapietruszka napisał/a:

Ej, to jak na takie pytanie odpowiedź, to ja też chcę big_smile

Oczywiście pytam o faceta dla Pietruszki, Krejzi mnie mniej interesuje big_smile

Mezczyzna dla Ciebie jest blisko Twojego domu (Dom i Klucz). Mimo, ze jest blisko Ty go jednak nie widzisz. Spodziewaj się jakiś wiadomości od niego w krótkim czasie (Jezdziec), które doprowadza Cie do staniecia przed wyborem (Drogi).

Hm. Zaskoczyłaś mnie, nie powiem. Od razu mi przed oczami wszyscy sąsiedzi przelecieli big_smile

To jest ktoś kogo znasz i kogo pewnie goscialas w domu.

20

Odp: Lenormand
Cyngli napisał/a:
Beyondblackie napisał/a:
Cyngli napisał/a:

Beyond, chciałabym wiedzieć, czy mój syn poradzi sobie w życiu. Nie za trudne?

To jest raczej ciężkie pytanie, ale sprobowalam.

Karty pokazuja wiele trudności i problemy finansowe (Ryby i Gora) ale nie będą one trwac długo i zostaną rozwiązane przez czyjs podarek lub spadek (Kwiaty).

big_smile

Trudności i problemy finansowe się zgadzają, niestety... Spadek to też nie za dobrze, bo to oznacza, że ktoś umrze... KAPA hmm

Ale dziękuję Ci bardzo.

Spadek to tylko jedna interpretacja. Najczesciej Kwiaty oznaczają podarunek, mila niespodzianke smile

21

Odp: Lenormand
Mystique71 napisał/a:

Ja też chciałabym się dowiedzieć coś o super fajnym facecie dla Mystique big_smile  Kiedy i gdzie...?


A ja??????

22 Ostatnio edytowany przez santapietruszka (2016-08-19 19:23:52)

Odp: Lenormand
Beyondblackie napisał/a:
santapietruszka napisał/a:
Beyondblackie napisał/a:

Mezczyzna dla Ciebie jest blisko Twojego domu (Dom i Klucz). Mimo, ze jest blisko Ty go jednak nie widzisz. Spodziewaj się jakiś wiadomości od niego w krótkim czasie (Jezdziec), które doprowadza Cie do staniecia przed wyborem (Drogi).

Hm. Zaskoczyłaś mnie, nie powiem. Od razu mi przed oczami wszyscy sąsiedzi przelecieli big_smile

To jest ktoś kogo znasz i kogo pewnie goscialas w domu.

Mówisz, jak kiedyś dawno temu koleżanka mojej mamie o jej przyszłym mężu. Też z kart. Dokładnie powiedziała: swojego męża znasz, ale go nie widzisz. Sprawdziło się. Tata chodził do równoległej klasy, ale był wtedy tak niski, że prawie nikt go nie widział, a już na pewno żadna dziewczyna nie brała go pod uwagę za męża big_smile

23

Odp: Lenormand
Beyondblackie napisał/a:
Krejzolka82 napisał/a:
Beyondblackie napisał/a:

Krejzi, w tej chwili marzysz o szczęściu, co symbolizuje Slonce. Niestety karta Trumny zwraca uwagę na to, ze jesteś raczej zdepresowana, letargiczna. Chmury mowia, ze powinnas postawić się przeciwnościom, zawalczyć wbrew własnym odczuciom. Rozwiazaniem Twojego dylematu sa Kwiaty, które wroza mila wizyte, zaproszenie na impreze na której kogos ciekawego możesz spotkać smile

Muszę wrócić do podstawówki. big_smile big_smile big_smile

Przyjmuj zaproszenia big_smile

Kurde, przeczytałam że jestem zdesperowana a nie zdepresowana tongue
Albo muszę wrócić się do podstawówki, albo do okulisty tongue

Na pewno zgadzam się z tym, że jestem letargiczna.
Nie ma we mnie już takiej "chcicy" bycia w związku.
Będzie to będzie, nie będzie to trudno.

Ale nie sądzę, żebym miała jakieś objawy depresji, to nie ja. smile

Fajna ta wróżba Ci wyszła big_smile

Czyli co realne życie, a nie Internet w moim przypadku? big_smile

A tak serio, wierzysz w to, że potrafisz wróżyć?

24

Odp: Lenormand
Mystique71 napisał/a:

Ja też chciałabym się dowiedzieć coś o super fajnym facecie dla Mystique big_smile  Kiedy i gdzie...?

Planujesz jakas podróż ale nie dojdzie ona do skutku (Kosa i Statek). Za to masz szanse znalesc się na jakims spotkaniu (Ogrod)- domowka, impreza, wyjście z koleżankami- gdzie spotkasz jakiegoś fajnego faceta.

25

Odp: Lenormand

Beyondblackie  jak wszyscy to i ja poprosze coś na moj temat ??:)
kiedy i gdzie spotkam kogos sensownego ?? i zaiskrzy  ??

26

Odp: Lenormand
Dnutka59 napisał/a:

Ustawiam się w kolejce do wróżki, chcę wiedzieć : kiedy i gdzie poznam faceta smile

Prawdopodobnie w pracy! Masz kombinacje Nidzwiedzia i Slonca, które oznaczają dominującego szefa, który odnosi sukcesy. W dodatku masz obok tego karte Serca. Stawiam na przelozonego w robocie.

27

Odp: Lenormand
Beyondblackie napisał/a:
Mystique71 napisał/a:

Ja też chciałabym się dowiedzieć coś o super fajnym facecie dla Mystique big_smile  Kiedy i gdzie...?

Planujesz jakas podróż ale nie dojdzie ona do skutku (Kosa i Statek). Za to masz szanse znalesc się na jakims spotkaniu (Ogrod)- domowka, impreza, wyjście z koleżankami- gdzie spotkasz jakiegoś fajnego faceta.

Hmmmm...mam w niedługim czasie kilka podróży zaplanowanych...Ciekawe, która do skutku nie dojdzie...?

28 Ostatnio edytowany przez AiR7 (2016-08-19 19:36:38)

Odp: Lenormand

Ja!  Ja bardzo chcę wiedzieć co mnie jutro czeka... umówiłam się z nieznajomym na jednodniowy wypad w góry... nie wiem czy powinnam ? smile Pytam poważnie...

29

Odp: Lenormand
Krejzolka82 napisał/a:

A tak serio, wierzysz w to, że potrafisz wróżyć?

Znam karty i tyle. Czy wierze we wróżby? Uwazam, ze to dobra zabawa, ale nie mam zadnych przekonan o jasnowidzeniu czy nadludzkich mocach.

30

Odp: Lenormand

Beyondblackie teraz ja poproszę.
Mam pewne problemy i chciałabym wiedzieć, czy w najbliższym czasie się one rozwiążą. Chodzi o finanse.

31

Odp: Lenormand
AiR7 napisał/a:

Ja!  Ja bardzo chcę wiedzieć co mnie jutro czeka... umówiłam się z nieznajomym na jednodniowy wypad w góry... nie wiem czy powinnam ? smile

Wedlug kart czeka Cie zawod miłosny i rozczarowanie (Myszy, Serce), bo facet będzie chciał tylko seksu (Rozgi), a nie prawdziwego związku.

32

Odp: Lenormand

Zaraz pewnie jakaś wróżka się zaloguje na forum i będzie za drobną opłatą wróżyć.

P.S. Fajny temat. big_smile

33

Odp: Lenormand

Beyondblackie  ja tez poproszę ?? o moja wrozbę smile

34

Odp: Lenormand
diana-1971 napisał/a:

Beyondblackie teraz ja poproszę.
Mam pewne problemy i chciałabym wiedzieć, czy w najbliższym czasie się one rozwiążą. Chodzi o finanse.

Spodziewaj się pogorszenia spraw urzedowych w najbliższym czasie (Wieza, Kosa), ale nie martw się bo wyjasnia się one na Twoja korzyść (Krzyz).

35

Odp: Lenormand

OK ludki, wystarczy na dziś. Akumulatory mi wysiadają. Ciocia Blackie będzie z powrotem wrozyc jutro big_smile

36

Odp: Lenormand

Beyondblackie tak sie zakręcilam a TY olalaś sad

37

Odp: Lenormand
Beyondblackie napisał/a:
diana-1971 napisał/a:

Beyondblackie teraz ja poproszę.
Mam pewne problemy i chciałabym wiedzieć, czy w najbliższym czasie się one rozwiążą. Chodzi o finanse.

Spodziewaj się pogorszenia spraw urzedowych w najbliższym czasie (Wieza, Kosa), ale nie martw się bo wyjasnia się one na Twoja korzyść (Krzyz).

A powiem Ci, że trafiłaś. smile Sprawa finansowa i urzędowa się łączą. Oby było na moją korzyść. Dzięki. smile

38

Odp: Lenormand
Beyondblackie napisał/a:

OK ludki, wystarczy na dziś. Akumulatory mi wysiadają. Ciocia Blackie będzie z powrotem wrozyc jutro big_smile


Tylko ja zostałam bez wrozby sad

39

Odp: Lenormand
alika40+ napisał/a:

Beyondblackie tak sie zakręcilam a TY olalaś sad

Alika40 na pewno Beyondblackie Cię nie olała.
Poczekaj spokojnie, na pewno Ci też powróży.

40

Odp: Lenormand
Krejzolka82 napisał/a:
alika40+ napisał/a:

Beyondblackie tak sie zakręcilam a TY olalaś sad

Alika40 na pewno Beyondblackie Cię nie olała.
Poczekaj spokojnie, na pewno Ci też powróży.


Mam nadzieję , poczekam , cierpliwa jestem smile

41

Odp: Lenormand
Beyondblackie napisał/a:
89karoline napisał/a:
Beyondblackie napisał/a:

OK. Zadajcie mi pytania, to dam Wam odpowiedzi smile

Ej, Krejzi mnie uprzedziła;-)
Mam to samo pytanie. Bardzo "oryginalne";-)

Niestety nieciekawe wieści sad Czekaja Cie problemy w kwestiach sercowych, zle wybory (kombinacja Kosy i Serca). Na dodatek jeszcze masz w rozkładzie Chmury, które wroza okres trudności i prawdobodobienstwo zakochania się bez wzajemności. Sorry sad

Przecież to nie Twoja wina;-P Mogłam się spodziewać, że nic dobrego mnie nie czeka, bo całe moje życie takie jest jeśli chodzi o kwestie sercowe. Umrę w samotności? Niech i tak będzie;-P

42

Odp: Lenormand
alika40+ napisał/a:

Beyondblackie  ja tez poproszę ?? o moja wrozbę smile

Czekaja Cie jakies mile niespodzianki (Ksiazka, Bukiet), ale mogą one doprowadzić do jakiś nieporozumień i zatargow z otoczeniem (Bicz). Prawdopodobnie jakas kobieta będzie zazdorscic Ci szczęścia.

43

Odp: Lenormand

Ja też poproszę! smile a oto moje pytanie: Czy będę z moim chłopakiem szczęśliwa? smile Czy nam się ułoży? Bo niestety teraz jest wiele problemów:( smile

44

Odp: Lenormand

Kodaline, powroze Ci jutro. Dzis jestem juz mega zmeczona. Trzymaj sie smile

45

Odp: Lenormand

Dobrze smile dziękuję bardzo:D

46

Odp: Lenormand
Kodaline napisał/a:

Dobrze smile dziękuję bardzo:D

Kodaline, nie widze tutaj zadnych problemow poza jednym, ale bardzo zasadniczym: oboje jestescie jeszcze bardzo niedojrzali (Dziecko i Lilie) i wasz związek na wielu poziomach przypomina raczej kolezenstwo niż prawdziwa milosc (Pies). Co wcale jednak nie znaczy, ze nic z tego nie będzie, bo Pierscien w podsumach wskazuje na to, ze z czasem możecie razem się rozwinąć i stworzyć dojrzaly związek.

Odp: Lenormand

To ja też bym chciała. Pytanie... Hmmm... Też oryginalnie w sprawie faceta. Co z nim, czy zrozumie, będzie chciał wrócić?

48

Odp: Lenormand
Beyondblackie napisał/a:
alika40+ napisał/a:

Beyondblackie  ja tez poproszę ?? o moja wrozbę smile

Czekaja Cie jakies mile niespodzianki (Ksiazka, Bukiet), ale mogą one doprowadzić do jakiś nieporozumień i zatargow z otoczeniem (Bicz). Prawdopodobnie jakas kobieta będzie zazdorscic Ci szczęścia.

Dziękuję , ale nie bardzo rozumiem tej wrozby sad
mogłabyś bardziej szczegółowo ??

Pozdrawiam  smile

49

Odp: Lenormand
alika40+ napisał/a:
Beyondblackie napisał/a:
alika40+ napisał/a:

Beyondblackie  ja tez poproszę ?? o moja wrozbę smile

Czekaja Cie jakies mile niespodzianki (Ksiazka, Bukiet), ale mogą one doprowadzić do jakiś nieporozumień i zatargow z otoczeniem (Bicz). Prawdopodobnie jakas kobieta będzie zazdorscic Ci szczęścia.

Dziękuję , ale nie bardzo rozumiem tej wrozby sad
mogłabyś bardziej szczegółowo ??

Pozdrawiam  smile

Ale co tu jest niejasne? Musisz sobie sama zinterpretować.

50

Odp: Lenormand
alika40+ napisał/a:
Beyondblackie napisał/a:
alika40+ napisał/a:

Beyondblackie  ja tez poproszę ?? o moja wrozbę smile

Czekaja Cie jakies mile niespodzianki (Ksiazka, Bukiet), ale mogą one doprowadzić do jakiś nieporozumień i zatargow z otoczeniem (Bicz). Prawdopodobnie jakas kobieta będzie zazdorscic Ci szczęścia.

Dziękuję , ale nie bardzo rozumiem tej wrozby sad
mogłabyś bardziej szczegółowo ??

Pozdrawiam  smile

Tyle widze. Musialabym rozlozyc bardzo skomplikowany, wielokartowy rozkład by dac Ci jakies szczegoly. Na to niestety nie mam czasu sad Po prostu czeka Cie scysja z kims w otoczeniu, kto Ci zazdrości dobrych wiadomości: zdanego egzaminu czy tez awansu w pracy.

51

Odp: Lenormand
zakochana.w.nutach napisał/a:

To ja też bym chciała. Pytanie... Hmmm... Też oryginalnie w sprawie faceta. Co z nim, czy zrozumie, będzie chciał wrócić?

Raczej nie. Czeka Cie trudny okres w zyciu (Chmury i Krzyz), z którego jednak wyjdziesz obronna reka i madrzejsza o nowe doświadczenia (Krzyz i Ryby). Podsuma mowi bys skupila się na zyciu domowym (Dom). Glowa do góry!

Odp: Lenormand
Beyondblackie napisał/a:
zakochana.w.nutach napisał/a:

To ja też bym chciała. Pytanie... Hmmm... Też oryginalnie w sprawie faceta. Co z nim, czy zrozumie, będzie chciał wrócić?

Raczej nie. Czeka Cie trudny okres w zyciu (Chmury i Krzyz), z którego jednak wyjdziesz obronna reka i madrzejsza o nowe doświadczenia (Krzyz i Ryby). Podsuma mowi bys skupila się na zyciu domowym (Dom). Glowa do góry!

Dzięki big_smile czyli wszystko się tylko potwierdza smile

53

Odp: Lenormand
Beyondblackie napisał/a:
alika40+ napisał/a:
Beyondblackie napisał/a:

Czekaja Cie jakies mile niespodzianki (Ksiazka, Bukiet), ale mogą one doprowadzić do jakiś nieporozumień i zatargow z otoczeniem (Bicz). Prawdopodobnie jakas kobieta będzie zazdorscic Ci szczęścia.

Dziękuję , ale nie bardzo rozumiem tej wrozby sad
mogłabyś bardziej szczegółowo ??

Pozdrawiam  smile

Tyle widze. Musialabym rozlozyc bardzo skomplikowany, wielokartowy rozkład by dac Ci jakies szczegoly. Na to niestety nie mam czasu sad Po prostu czeka Cie scysja z kims w otoczeniu, kto Ci zazdrości dobrych wiadomości: zdanego egzaminu czy tez awansu w pracy.

Podwyżke dostałam w pracy:)  kurcze tak sie domysłałam, ze beda z tego powodu problemy:(
Cóz poradzę sobie, zreszta jak zwykle smile
Dzieki smile  a coś blizej serca ?? jakies zmiany w sferze uczuciowej ??? mozesz cos na ten temat szepnąc ?? smile

Odp: Lenormand

Beyondblackie, jeśli  mogłabym to również chciałabym poprosić o wróżbę.

Sytuacja wygląda tak: od kilku lat jestem w toksycznym związku. Kilka razy się rozstawaliśmy i wracaliśmy do siebie. Obecnie jesteśmy znów na etapie rozstania... moje pytanie brzmi - czy uda mi się tym razem z tego wyjść na dobre (czy okoliczności będą sprzyjać, bo czuję się teraz silniejsza) i czy uda mi się znaleźć mężczyznę o bratniej duszy do stworzenia związku?

55

Odp: Lenormand

Beyondblackie to ja nieco inaczej.
Czy można się z Tobą skontaktować na PW?  Jest coś co bardzo mnie trapi, a jednak nie chciałabym tak publicznie - wybaczcie dziewczyny jeśli to was urazi czy coś

56

Odp: Lenormand

Beyond, jeszcze jedno pytanie... czy będziemy mieć z mężem jeszcze jedno dzieciątko?

57

Odp: Lenormand

To i ja ustawiam się w kolejce, proszę o wróżbę.

Od jakiegoś czasu noszę się z zamiarem opuszczenia mojego małżonka. Czy to dobra decyzja?

58

Odp: Lenormand
Beyondblackie napisał/a:
Dnutka59 napisał/a:

Ustawiam się w kolejce do wróżki, chcę wiedzieć : kiedy i gdzie poznam faceta smile

Prawdopodobnie w pracy! Masz kombinacje Nidzwiedzia i Slonca, które oznaczają dominującego szefa, który odnosi sukcesy. W dodatku masz obok tego karte Serca. Stawiam na przelozonego w robocie.


Ooooooo ,proszę jeszcze raz rozłożyć karty dla mnie, moim szefem jest kobieta z dominującym charakterem, ale ja szukam miłego faceta  smile

59

Odp: Lenormand

Dziewczyny, usiade nad Waszymi pytaniami później wieczorem smile

60

Odp: Lenormand

Witaj. Jestem facetem ale też zadam pytanie.
Mojej dziewczynie spóźnia się okres dwa tygodnie. Miała w poprzednim miesiącu tylko dwudniowy okres i bardzo skąpy. Seks uprawiamy zawsze w prezerwatywie oraz nie kończę w środku. Od czasu miesiączki dwudniowej nie uprawiała seksu. Myślisz, że to ciąża ? Dodam, że ma objawy typu ból brzucha, czasem wymioty, brak miesiączki. Ale mieszka od prawie dwóch miesięcy w Anglii, między nami było dużo kłótni, zerwań, stresu, wysiłku w pracy itp. Do tego zmiana czasu i klimatu. Hmm jak uważasz, wywróż mi..

61

Odp: Lenormand
alika40+ napisał/a:

Podwyżke dostałam w pracy:)  kurcze tak sie domysłałam, ze beda z tego powodu problemy:(
Cóz poradzę sobie, zreszta jak zwykle smile
Dzieki smile  a coś blizej serca ?? jakies zmiany w sferze uczuciowej ??? mozesz cos na ten temat szepnąc ?? smile

Niestety nie widze niczego dobrego. Jest stagnacja w sprawach uczuciowych, brak pewności siebie, a może nawet pelen przemocy zwiazek (Trumna i Bicz). Jeżeli jesteś w związku, Zmija sugeruje, ze Twój partner Cie zdradza. Jeżeli jesteś samotna, masz w otoczeniu kobiete, która zyczy Ci zle.

Nie bierz tego poważnie, to tylko karty. Powodzenia smile

62

Odp: Lenormand
Facet22waw napisał/a:

Witaj. Jestem facetem ale też zadam pytanie.
Mojej dziewczynie spóźnia się okres dwa tygodnie. Miała w poprzednim miesiącu tylko dwudniowy okres i bardzo skąpy. Seks uprawiamy zawsze w prezerwatywie oraz nie kończę w środku. Od czasu miesiączki dwudniowej nie uprawiała seksu. Myślisz, że to ciąża ? Dodam, że ma objawy typu ból brzucha, czasem wymioty, brak miesiączki. Ale mieszka od prawie dwóch miesięcy w Anglii, między nami było dużo kłótni, zerwań, stresu, wysiłku w pracy itp. Do tego zmiana czasu i klimatu. Hmm jak uważasz, wywróż mi..

Na takie pytania nie udzielam odpowiedzi bo latwo się dowiedzieć co na rzeczy kupując zwykly test ciążowy. Do apteki zapraszam.

63

Odp: Lenormand
obojetna.konsekwentna napisał/a:

Beyondblackie, jeśli  mogłabym to również chciałabym poprosić o wróżbę.

Sytuacja wygląda tak: od kilku lat jestem w toksycznym związku. Kilka razy się rozstawaliśmy i wracaliśmy do siebie. Obecnie jesteśmy znów na etapie rozstania... moje pytanie brzmi - czy uda mi się tym razem z tego wyjść na dobre (czy okoliczności będą sprzyjać, bo czuję się teraz silniejsza) i czy uda mi się znaleźć mężczyznę o bratniej duszy do stworzenia związku?

Masz szanse i do duza jeżeli zaczniesz wychodzić do ludzi. Nowego faceta poznasz przez kolezanke z pracy (Bukiet i Kotwica), na jakiejś imprezie, domówce bądź wyjeździe (Ogrod).

64

Odp: Lenormand
Beyondblackie napisał/a:
Facet22waw napisał/a:

Witaj. Jestem facetem ale też zadam pytanie.
Mojej dziewczynie spóźnia się okres dwa tygodnie. Miała w poprzednim miesiącu tylko dwudniowy okres i bardzo skąpy. Seks uprawiamy zawsze w prezerwatywie oraz nie kończę w środku. Od czasu miesiączki dwudniowej nie uprawiała seksu. Myślisz, że to ciąża ? Dodam, że ma objawy typu ból brzucha, czasem wymioty, brak miesiączki. Ale mieszka od prawie dwóch miesięcy w Anglii, między nami było dużo kłótni, zerwań, stresu, wysiłku w pracy itp. Do tego zmiana czasu i klimatu. Hmm jak uważasz, wywróż mi..

Na takie pytania nie udzielam odpowiedzi bo latwo się dowiedzieć co na rzeczy kupując zwykly test ciążowy. Do apteki zapraszam.

:DDD

A jak u mnie będzie z drugim dzieciaczkiem? tongue

65

Odp: Lenormand
Cyngli napisał/a:

Beyond, jeszcze jedno pytanie... czy będziemy mieć z mężem jeszcze jedno dzieciątko?

Niejasne. Wyciagnelam Chmury, które wroza, ze z ciaza będą problemy, ale po czasie się rozwiaza.

Posty [ 1 do 65 z 356 ]

Strony 1 2 3 6 Następna

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Zobacz popularne tematy :

Mapa strony - Archiwum | Regulamin | Polityka Prywatności



© www.netkobiety.pl 2007-2024