Prawo przyciągania działa !!!! - Netkobiety.pl

Dołącz do Forum Kobiet Netkobiety.pl! To miejsce zostało stworzone dla pełnoletnich, aktywnych i wyjątkowych kobiet, właśnie takich jak Ty! Otrzymasz tutaj wsparcie oraz porady użytkowniczek forum! Zobacz jak wiele nas łączy ...

Szukasz darmowej porady, wsparcia ? Nie zwlekaj zarejestruj się !!!


Forum Kobiet » MOJA NIESAMOWITA HISTORIA » Prawo przyciągania działa !!!!

Strony Poprzednia 1 2

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Posty [ 39 do 41 z 41 ]

39

Odp: Prawo przyciągania działa !!!!

Czytałam jedną i drugą pozycję. Na mnie zrobiły te książki bardzo duże wrażenie. Myślę, że jak ktoś dokładnie je przeczyta i wyniesie z nich dobre wnioski, to na pewno mogą się zdarzyć niesamowite rzeczy smile Sama wierzę w siłę i prawo przyciągania, wierzę w to, że tego typu się sprawdzają i że warto takie coś praktykować. Na pewno nie zaszkodzi spróbować.

Zobacz podobne tematy :

40

Odp: Prawo przyciągania działa !!!!

Rzeczywiście nie zaszkodzi spróbować. Moim zdaniem jeżeli od razu się w coś nie wierzy lub pewne rzeczy od samego początku neguje - to oczywiście one się nigdy nie sprawdzą i nie będą działały. Niestety ale bardzo często tak się dzieje. Kiedy jednak w coś uwierzymy i będziemy chcieli sprawdzić czy to działa, wierząc w to, to istnieje większe prawdopodobieństwo, że ta rzecz rzeczywiście się sprawdzi.

41

Odp: Prawo przyciągania działa !!!!

Witam jestem przekonana ze potęga podświadomości dziala ale jestem tez szczesliwa czytajac te posty ze mało osób potrafi to wykorzystać. Ta umiejętność potrafi dac nam szczęście i dobrobyt ale też może uczynić  wiele zła .możemy dzięki tej wiedzy naprawdę  zrobić krzywdę.w czasach których żyjemy pełnym zazdrosci i nienawiści umiejętność kierowania podświadomościa przynosiła by więcej szkód nie korzyści.w jednym komentarzu podwarzajacym ta teorię ktoś napisał że wszędzie się postarza ta sama historia ale myślę że to logiczne że każdy opowiada że dzięki temu się wzbogacił kupił dom i samochód itp rzeczy materialne są dla większości ludzi w tych czasach rzeczą najważniejsza . A dlaczego tylko nielicznym udaje się to osiągnąć? Problem największy jaki wszyscy mamy to wiara jeśli mamy choć najmniejsze wątpliwości że nam się nie uda to nic nie zdziałamy więc każdy kto uważa że to nie działa niech zada sobie pytanie czy napewno zrozumiał dobrze ta książkę i czy uwierzył w 100%  ja dzięki tej książce wyszłam z depresji i nerwicy silnej z padaczka jestem pewna że to my rządziły swoim życiem ciałem i umysłem ale kluczem jest wiara.ale mam też negatywne doświadczenia gdyż nieświadomie zrobiłam krzywdę bliskiej mi osobie.czasem lepiej żyć w niewiedzy .

Posty [ 39 do 41 z 41 ]

Strony Poprzednia 1 2

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Forum Kobiet » MOJA NIESAMOWITA HISTORIA » Prawo przyciągania działa !!!!

Zobacz popularne tematy :

Mapa strony - Archiwum | Regulamin | Polityka Prywatności© www.netkobiety.pl 2007-2018