Co ostatnio oglądałaś ? - Netkobiety.pl

Dołącz do Forum Kobiet Netkobiety.pl! To miejsce zostało stworzone dla pełnoletnich, aktywnych i wyjątkowych kobiet, właśnie takich jak Ty! Otrzymasz tutaj wsparcie oraz porady użytkowniczek forum! Zobacz jak wiele nas łączy ...

Szukasz darmowej porady, wsparcia ? Nie zwlekaj zarejestruj się !!!

Forum Kobiet » ŚWIAT FILMU » Co ostatnio oglądałaś ?

Strony Poprzednia 1 43 44 45

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Posty [ 1,673 do 1,686 z 1,686 ]

1,673

Odp: Co ostatnio oglądałaś ?

"Nasz dom" na podstawie książki medium Xavera Chico. To wyjątkowy człowiek, którego książki niestety nie zostały przetłumaczone na język polski (poza jedną w wersji e-book o tym samym tytule co film). Twierdził, że tych książek nie napisał, a był jedynie pośrednikiem, więc nie ma prawa do pieniędzy ze sprzedaży tych książek. Wszystkie pieniądze oddawał na cele charytatywne. Polecam.

Jeśli się smucisz, to żyjesz przeszłością.
Jeśli się boisz, to żyjesz przyszłością.
Jeśli jesteś spokojny, żyjesz teraźniejszością. Lao Tzu
Zobacz podobne tematy :

1,674

Dokument "Williams", który okazał się dość wzruszającą historią znanej rodziny, polecam każdemu.

1,675

Właśnie wczoraj skończyłem drugi sezon The OA. Całkiem inny klimat niż pierwszy ale dający dużo światła na sam sens tego serialu. Bardzo osobliwy serial. Ale to zasługa Brit Marling ( Druga Ziemia).

"Jesteśmy marionetkami tańczącymi na sznurkach tych, którzy żyli przed nami, a pewnego dnia nasze dzieci przejmą po nas sznurki i będą tańczyły zamiast nas."

1,676

Ostatnio obejrzane filmy: "Dumbo", "Jak wytresować smoka 3", "Kraina lodu".

1,677

Ja obejrzałam "Pejzaż we mgle" Angelopoulosa. Magiczny film.

/Każdy może na ciebie spojrzeć, lecz spotkanie kogoś, kto widzi ten sam świat co ty, jest zjawiskiem dość rzadkim./

1,678

Green Book - zabawne, urocze, ciekawe muzycznie, cukierkowe momentami. Ale warto, naprawdę.

Trzy bilboardy za Ebbing - zaskakujące, zwrot akcji na zwrocie akcji, już myślimy, że wiemy co będzie dalej, a tu niespodzianka; naprawdę warto; jeden z najlepszych filmów, które oglądałem; opowieść o determinacji, nonkonformomiźmie, wybaczeniu i niewybaczeniu. I jest tam Woody Harrelson.

1,679 Ostatnio edytowany przez nudny.trudny (2019-04-14 01:55:55)

jeśli o telewizje chodzi:) studio polska na tvp info było fajne

"Poznacie ich po ich owocach":D

1,680

misiando napisał/a:

Green Book - zabawne, urocze, ciekawe muzycznie, cukierkowe momentami. Ale warto, naprawdę.

Trzy bilboardy za Ebbing - zaskakujące, zwrot akcji na zwrocie akcji, już myślimy, że wiemy co będzie dalej, a tu niespodzianka; naprawdę warto; jeden z najlepszych filmów, które oglądałem; opowieść o determinacji, nonkonformomiźmie, wybaczeniu i niewybaczeniu. I jest tam Woody Harrelson.

Właśnie go obejrzałam, bo Twoja wzmianka mnie zachęciła. Nie żałuję, świetny film. smile

/Każdy może na ciebie spojrzeć, lecz spotkanie kogoś, kto widzi ten sam świat co ty, jest zjawiskiem dość rzadkim./

1,681

Filmy, które ostatnio oglądałam:
Kopciuszek,
Prada albo nic,
Larry Crowne - uśmiech losu (z Julią Roberts)
Nadchodzi Polly (z Jennifer Aniston)
Zawsze tylko ty (z Renee Zellweger)
Wredne dziewczyny
After
Praziomek
Avengers: koniec gry
Pożyczony narzeczony
Zamiana ciał

1,682

Green Book - świetna historia, coś dla fanów Nietykalnych. Zanim się obejrzałam poleciały napisy końcowe. Świetny poruszający film z głębszym sensem.

1,683

martakotlar88 napisał/a:

Green Book - świetna historia, coś dla fanów Nietykalnych. Zanim się obejrzałam poleciały napisy końcowe. Świetny poruszający film z głębszym sensem.

O czym - tak w skrócie?

1,684

Ostatnio oglądałam filmy takie jak: "Hobbit: Niezwykła podróż", "Hobbit: Pustkowie Smauga" i "Godzilla 2: Król potworów". Wszystkie trzy filmy są bardzo dobre, chodzi o zdjęcia, aktorstwo, muzykę, całokształt.

1,685

Lou71.71 napisał/a:
martakotlar88 napisał/a:

O czym - tak w skrócie?

Historia świetna. Akcja dzieje się w USA, gdzie Tony, drobny cwaniaczek z Bronxu, zatrudnia się jako szofer wybitnego, ekstrawaganckiego muzyka Dona Shirleya. Razem wyruszają w wielotygodniowe tournée na południe Stanów Zjednoczonych. Z pozoru różni ich wszystko: od majątku i wykształcenia, przez sposób bycia, po ulubione jedzenie i rozrywki. Z czasem jednak będą mieli okazję przekonać się, że tak naprawdę więcej ich łączy, niż dzieli.  Ich wspólna podróż na trasę koncertową w latach 60. to punkt wyjścia do historii pełnej sprzeczności. Jest ważna, głęboka i porusza temat rasizmu (fabuła osadzona jest w latach 60), a zarazem lekka, zabawna i wzbudzająca w widzu pozytywny nastrój. Taka mieszanka, która nie powinna się udać, ale... daje efekt, który ogląda się z największą przyjemnością.

1,686

Brudna forsa na Netfliksie i jeszcze kilka innych dokumentów ostatnio najbardziej mi zapadły w pamięci.

Posty [ 1,673 do 1,686 z 1,686 ]

Strony Poprzednia 1 43 44 45

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Forum Kobiet » ŚWIAT FILMU » Co ostatnio oglądałaś ?

Zobacz popularne tematy :

Mapa strony - Archiwum | Regulamin | Polityka Prywatności

© www.netkobiety.pl 2007-2018