Co ostatnio oglądałaś ? - Netkobiety.pl

Dołącz do Forum Kobiet Netkobiety.pl! To miejsce zostało stworzone dla pełnoletnich, aktywnych i wyjątkowych kobiet, właśnie takich jak Ty! Otrzymasz tutaj wsparcie oraz porady użytkowniczek forum! Zobacz jak wiele nas łączy ...

Szukasz darmowej porady, wsparcia ? Nie zwlekaj zarejestruj się !!!

Forum Kobiet » ŚWIAT FILMU » Co ostatnio oglądałaś ?

Strony Poprzednia 1 42 43 44

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Posty [ 1,635 do 1,654 z 1,654 ]

1,635 Ostatnio edytowany przez truskaweczka19 (2017-12-05 21:52:53)

Odp: Co ostatnio oglądałaś ?

"The deep end" (2016) - taki średni film, mało thrillera mimo obiecującej fabuły, nie za dużo trzymania w napięciu, sporo nużących scen. W miarę ciekawa relacja sióstr. Są lepsze filmy w tej kategorii, ale ostatecznie można obejrzeć. Daję 5/10.

"Miłość aż po ślub" (2016) - w miarę przyjemny film, ładne widoki, muzyka, ale przesadzili już trochę z tą narzeczoną tego faceta, musieli dać taką pustą dziewczynę big_smile On też denerwował dość swoim niezdecydowaniem. Fajnie też jakby było więcej takiego romantycznego rodzenia się uczucia, subtelności, fajnych dialogów, a nie namiętności, seksu, to byłoby ciekawsze. Poza tym film nawet dobry i główną bohaterkę polubiłam najbardziej, film też ma elementy dramaty całkiem fajnie ukazane. Są też zabawne momenty, choć nie jest to komedia, przy której bym się dużo śmiała. Moja ocena 6/10, można obejrzeć, w miarę przyjemny film.

"Julieta" (2016) - ciekawy film o relacji rodzicielskiej i nie tylko, o ukrytych uczuciach i strachu przed ich wyznaniem, o trudności w zamknięciu pewnego rozdziału. O smutku i obwinianiu się. Dobre aktorstwo, ale postacie trochę słabo rozwinięte, czasem ciężko wczuć się w ich emocje. Przez to film mimo ciekawej i dramatycznej tematyki ogląda się zbyt lekko i nie wciąga całym sobą tylko jakoś tak, jakby było się obok. Trochę przez to mnie nużył i nie angażował tak mocno jak wiele innych dramatów. Pierwsza część filmu chyba też lepsza od drugiej i od końcówki. Jednak ogólnie warto obejrzeć i daje do myślenia. Moja ocena 6/10.

"Czytanie książek to najpiękniejsza zabawa, jaką sobie ludzkość wymyśliła"

Wisława Szymborska
Reklama
Zobacz podobne tematy :

1,636

Ostatnio oglądałam takie filmy:

Władca Pierścieni: Powrót króla (The Lord of the Rings: The Return of the King) Jeden z moich ulubionych filmów. 10/10 Polecam !!!

Mieszkańcy Śródziemia przygotowują się do bitwy o losy świata. Gandalf Biały (Ian McKellen) wzywa do walki rozproszone wojska Gondoru i Rohanu. Ludzie bardziej niż kiedykolwiek potrzebują króla, który ich zjednoczy. Jedyny potomek królewskiego rodu, Aragorn (Viggo Mortensen), musi znaleźć w sobie moc, która pozwoli mu objąć należną mu władzę i tym samym wypełnić przeznaczenie. W tym samym czasie Frodo (Elijah Wood) i Sam (Sean Astin) zbliżają się do Mordoru. Prowadzący ich podstępny Gollum wciąż ma nadzieję, że uda mu się odzyskać upragniony Pierścień. Wykorzystując swoją funkcję przewodnika, prowadzi hobbitów do jaskini olbrzymiej pajęczycy. Tymczasem ogromna armia Saurona zbliża się do twierdzy Minas Tirith w Gondorze. Ludzie nie mają szans wobec liczebnej przewagi wroga. Aragorn decyduje się wezwać na pomoc armię upiorów. Wraz z przyjaciółmi - elfem Legolasem (Orlando Bloom) i krasnoludem Gimlim (John Rhys-Davies) - wyrusza na Ścieżkę Umarłych, z której dotąd nie wrócił żaden człowiek. Adaptacja ostatniej części trylogii J.R.R. Tolkiena zdobyła aż 11 Oscarów - dla najlepszego filmu, za reżyserię, scenariusz, efekty wizualne, dźwięk, scenografię, kostiumy, charakteryzację, montaż, muzykę oraz piosenkę "Into the West". Obraz otrzymał również m.in. 4 Złote Globy, 2 nagrody Grammy, 8 nagród Saturna i wiele innych wyróżnień.

Smerfy - Smerfy, uciekając przed Gargamelem, przenoszą się do Nowego Jorku.
Smerfy 2 - Gargamel porywa Smerfetkę, by pomogła mu ożywić stworzone przez niego Smerfopodobne.
Oba filmy bardzo fajne, ciekawe i śmieszne, familijne, dla całej rodziny.

1,637

Kolonia z Danielem Bruhlem i Emma Watson.
Jednym słowem: Rewelacja!

Reklama

1,638

Pachnidło - Historia Mordercy

1,639

Polecam TAXI 5 smile

[tu był nieregulaminowy link i został usunięty przez moderatora]
Reklama

1,640

"Ciche Miejsce". Horror o świeżym pomyśle na fabułę gdzie świat zaatakowali obcy, którzy atakują wszystko co wydaje dźwięk. Z tego powodu przez większość filmu nie ma dialogów pomiędzy bohaterami za wyjątkiem języka migowego. Mimo to gra aktorów świetna, napięcie momentami sięga zenitu a to co widzimy na ekranie nie pozwala się od niego oderwać. Jeżeli ktoś szuka hektolitrów krwi to nie jest to film dla niego bo nie znajdzie tam tego. Klimat i gęsta atmosfera zagrożenia to to co z nawiązką z kolei zagwarantuje widzom ta produkcja. Polecam;)

1,641

Narzeczony mimo woli (The Proposal) z Sandrą Bullock i Ryanem Reynoldsem.

1,642

dziedzictwo bourne'a po raz enty wink

1,643 Ostatnio edytowany przez elaaa78 (2018-07-18 11:04:26)

Wczoraj oglądałam ,, zanim się pojawiłeś ". Film mega ! Bardzo polecam smile

1,644

W cieniu drzewa. Bardzo fajny, mądry i śmieszny film. Dla tych, którym by się dłużył powiem, że warto czekać na końcowe sceny, ponieważ są spektakularne.

1,645

a ja zamiast wszystkigo mogłabym oglądac kabarety tylko, jednak ciężko znaleźć coś w tv, żeby nie było stare, jedynie w piątek ma byc noc kabaretowa na pulsie, a tak to ratuję się internetem...jak macie jakieś info, to będę wdzieczna, jak macie jakies ulubione skecze, to rowniez:)

1,646

"Harry Potter i Czara Ognia"
"Harry Potter i Więzień Azkabanu"

1,647

zalukajfilm.pl  macie wszystko filmy za darmo smile jest i klerw jakości hd

1,648

ostatnio oglądałam kilka wartych polecenia filmy: alibicom ( świetna komedia), i dwa włoskie filmy: dobrze się kłamie w miłym towarzystwie (oryginaly tytuł perfetti sconosciuti) i thriller Dziewczyna we mgle

1,649

Oglądałam ostatnio Venoma

[tu była uporczywie wklejana nieregulaminowa reklama]

1,650

A musi być film? Wczoraj oglądałam pierwszy odcinek serialu "Pod powierzchnią" i jestem nim zauroczona. Jutro drugi odcinek, nie mogę się doczekać wink

1,651

Ja ostatnio zaczęłam oglądać mało kobiecy, ale mi się podoba serial Piraci smile tak na wieczorne odstresowanie po pracy idealnie.

1,652

Tess Polańskiego.
Szczerze polecam, choć muszę powiedzieć, że 1) nie mogłam usiedzieć spokojnie podczas seansu i być może za bardzo ekscytowałam się fabułą, 2) to głęboko przejmująca/smutna historia, więc trzeba mieć nastrój, osobom w ciężkim momencie życia raczej  niewskazany.

Niesamowity film. Każdy z kim rozmawiałam o filmie ma inne przemyślenia, interpretować można na wiele sposobów, wiele poziomów.

1,653

Ja ostatnio oglądałam w kinie Kler, a teraz szykuję się do pójścia na Planetę Singli 2 smile

1,654

Ostatnio oglądałam film "Jedz, módl się, kochaj", bardzo mi się podobał, ocena 9/10

Elizabeth Gilbert to trzydziestokilkuletnia, nowoczesna kobieta. Ma męża, wspaniały dom oraz dobrą pracę. Mimo to pewnej nocy leży nieszczęśliwa na podłodze w łazience i płacze ponieważ stwierdza, że życie, które wiedzie, nie jest tym, którego tak naprawdę pragnie i nie wie, co powinna z nim zrobić. W końcu decyduje się na rozwód, który jest bardzo bolesny i przez który popada w depresję. Jej kolejnym krokiem jest podróż do trzech państw zaczynających się na literę "I", a mianowicie Italii, Indii i Indonezji. Jest to podróż w głąb siebie, aby przemyśleć swoje dotychczasowe życie, lepiej zrozumieć samą siebie i zdecydować, co zrobić dalej, aby zmienić swoje życie na lepsze.

Posty [ 1,635 do 1,654 z 1,654 ]

Strony Poprzednia 1 42 43 44

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Forum Kobiet » ŚWIAT FILMU » Co ostatnio oglądałaś ?

Zobacz popularne tematy :

Mapa strony - Archiwum | Regulamin | Polityka Prywatności

© www.netkobiety.pl 2007-2018