Rozmiar penisa... - Netkobiety.pl

Dołącz do Forum Kobiet Netkobiety.pl! To miejsce zostało stworzone dla pełnoletnich, aktywnych i wyjątkowych kobiet, właśnie takich jak Ty! Otrzymasz tutaj wsparcie oraz porady użytkowniczek forum! Zobacz jak wiele nas łączy ...

Szukasz darmowej porady, wsparcia ? Nie zwlekaj zarejestruj się !!!

Strony Poprzednia 1 8 9 10 11 12 13 14 Następna

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Posty [ 541 do 600 z 803 ]

541

Odp: Rozmiar penisa...

Co tu się odpier...? smile

Zdjęcie tego użytkownika(czy raczej jego organu) tak wszystkich przyciągnęło? tongue

"Będziesz stale cierpiał, jeśli będziesz reagował emocjonalnie na wszystko(...), prawdziwa siła zawiera się w obserwowaniu wszystkiego z boku, ze spokojem i logiką" - Bruce Lee
" Wybierz optymizm - poczujesz się lepiej!" - Dalajlama
"Wybierz pracę, którą kochasz, i nie przepracujesz ani jednego dnia więcej w Twoim życiu!" - Konfucjusz
Zobacz podobne tematy :

542

bagienni_k napisał/a:

Co tu się odpier...? smile

Zdjęcie tego użytkownika(czy raczej jego organu) tak wszystkich przyciągnęło? tongue

no i prawie cała brygada w komplecie smile
czekamy na maruderów smile

"Cichociemny na paralotni" big_smile

543

Potwierdza się stara prawda internetu, że nic tak nie nakręca ruchu jak goły cyc, cipka czy kutasina.

Nicht falsch Nicht recht Ich sag' es dir das Schwarz Und Weiss is kein Beweis Nicht Tod Nicht Not Wir brauchen bloss Ein Leitbild für die Welt
Ein Fleisch Ein Blut Ein wahrer Glaube Eine Rasse und ein Traum Ein starker Wille
Jawohl ja!
Já! Já! Jawohl!

544

Já! Jawohl!

The voice of the dead cannot be stopped.

545

Ubawiłam się big_smile

If you can be anything, be kind.

546

Mężczyźni są przekonani o tym ze im większy rozmiar tym lepszy i bardziej zadowoli Kobietę. Tak naprawdę najważniejsza jest  technika oraz umiejętności  a nie wielkość penisa . Wtedy tak naprawdę nawet najmniejszy penis zadowoli Kobietę i da jej rozkosz podczas współżycia , według mojej opinii Panowie za dużo naoglądali się filmów 18+ na których wszyscy maja wielkie rozmiary oraz robią to bardzo długo zanim dojdą tylko tak naprawdę każdy z nich jedzie na jakiejś chemii . Nie warto niszczyć sobie zdrowia Panowie , powiem tak jeśli chodzi o mnie oraz  "rozmiar" jaki osiągam w pełnym wzwodzie jest mały brakuje trochę do średniej wielkości ale jestem zadowolony z tego jaki jest potrafię tez dobrze z niego korzystać po mimo dość skromnych rozmiarów potrafię dać rozkosz Kobiecie . Wiec pamiętajcie Panowie technika i umiejętności to jest najważniejsze

547

lody miętowe napisał/a:

W takim zbliżeniu każdy okazały, perspektywa ma kluczowe znaczenie wink

Jakby pudełko zapałek obok postawił, to byłaby skala porównawcza big_smile

Zgniłe jajko wink (nie JAJKA)

548

Twierdzenie, że satysfakcja z seksu zależy od wielkości penisa jest fałszywe.
Twierdzenie, że

Mariusz198438 napisał/a:

... naprawdę nawet najmniejszy penis zadowoli Kobietę i da jej rozkosz podczas współżycia ,

również uważam za fałszywe, przegięcie w drugą stronę.

... technika i umiejętności to jest najważniejsze

Hmmm... Pewnie co człowiek, co para, to różnica. Jedni lubią tak, inni siak... Bo cóż z techniki jak nie ma erekcji, albo cóż z techniki jak ona nie jest podniecona, ... albo cóż z techniki jak oni wolą bliskość, dotyk, a tego się nie da nauczyć. Może nawet nie wiem jak określić czym jest "technika" i "umiejętności"... albo co znaczy "dobra w łóżku"... bo czy "dobra technika" to jest jak ktoś leży i nic nie robi, tylko się oddaje zmysłowości? Hmmm...

Mniejszą zdradą jest chwila seksu z nieznajomym niż wiele lat życia razem bez miłości. Życie bywa kolorowe, ale w większości jest szare i właśnie w tych odcieniach szarości powinnaś odnajdować szczęście. "Chciałabym to znowu poczuć... to antidotum na śmierć duchową, znowu czuć że żyję...".

549 Ostatnio edytowany przez KoralinaJones (2022-04-12 10:52:06)

Misinx napisał/a:
lody miętowe napisał/a:

Pudełko zapałek to bardzo tendencyjna skala porównawcza tongue

Wyszłam za mąż, i nie wracam
https://www.youtube.com/watch?v=hbN8Zrzlirc
Małżeństwo jest zgodne, kiedy żona panuje nad mężem a mąż nad sobą

550

smile))
Temat stary jak świat, a zawsze wygeneruje reakcję.
Rozmiar nie ma znaczenia. Przynajmniej dla tych, którzy są "więksi".
Dla pozostałych często ma, ale poza skrajnymi przypadkami to kwestia kompleksów, a nie faktycznego problemu.
Dla mnie nie ma, więc się nie wypowiadam.

551

KoralinaJones napisał/a:
Misinx napisał/a:
lody miętowe napisał/a:

Pudełko zapałek to bardzo tendencyjna skala porównawcza tongue

Czemu tendencyjna ? big_smile

Zgniłe jajko wink (nie JAJKA)

552

Bo... ekhm, ekhm...
Zapałki bywają różnej wielkości tongue

wazne zeby byl sztywny jak sucha krakowska niz jakis taki niemrawy jak kaszanka...powiedziala zony koleznaka

554 Ostatnio edytowany przez Martin555 (2022-04-13 15:16:41)

Lucyfer666 napisał/a:

Bo... ekhm, ekhm...

Dla wiarygodnego porównania zmierzyłem pudełko zapałek i ma 53 mm. Mój żołądź ma 47 mm.
Nie wiem czy to dużo czy mało. Nie mam porównania z innymi przyrodzeniami

Przepraszam że poniżej wysłane zostały wiadomości o tej samej treści ale jakiś był błąd z serwerem.

555

Lucyfer666 napisał/a:

Bo... ekhm, ekhm...

Dla wiarygodnego porównania zmierzyłem pudełko zapałek i ma 53 mm. Mój żołądź ma 47 mm.

556

Lucyfer666 napisał/a:

Bo... ekhm, ekhm...

557

Lucyfer666 napisał/a:

Bo... ekhm, ekhm...

558

Lucyfer666 napisał/a:

Bo... ekhm, ekhm...

559

Penis spoko, ja bym brał.

Ah, women. They make the highs higher and the lows more frequent.

Witaj na forum psycholi. Tu twoje problemy zyskają nowy wymiar.

560

Martin555 napisał/a:

Spróbuj w najbliższej siłowni, w szatni.

Nicht falsch Nicht recht Ich sag' es dir das Schwarz Und Weiss is kein Beweis Nicht Tod Nicht Not Wir brauchen bloss Ein Leitbild für die Welt
Ein Fleisch Ein Blut Ein wahrer Glaube Eine Rasse und ein Traum Ein starker Wille
Jawohl ja!
Já! Já! Jawohl!

561

Jezuuuu oO

562

jakis_czlowiek napisał/a:

Jezuuuu oO

https://pbs.twimg.com/media/BgJNfm8CMAABjCh.jpg

563

Jezuuuu oO

Teraz już nie wiem, czy mam się zacząć martwić?

564

Lucyfer666 napisał/a:

Jezuuuu oO

https://pbs.twimg.com/media/BgJNfm8CMAABjCh.jpg

Ołmajgad smile

Cisza nocna :x

Nie można się śmiać z Jezusa :x

I am red hot kitchen and I am cool...

Szczęście trzeba rwać jak świeże wiśnie, póki jeszcze czas...
https://m.youtube.com/watch?v=Ty9Pcg3qrmU

565

Mariusz198438 napisał/a:

Mężczyźni są przekonani o tym ze im większy rozmiar tym lepszy i bardziej zadowoli Kobietę. Tak naprawdę najważniejsza jest  technika oraz umiejętności  a nie wielkość penisa....

Taaa....możesz się pocieszać....
.....ale na nic umiejętności mistrza fechtunku gdy szabla zbyt krótka smile
Sorry, życie jest niesprawiedliwe....

566

Zawsze mnie zastanawia jakie umiejętności mityczne wy w tym wszystkim widzicie. Wytrzymałość ok, upodobania ok. Ale umiejętności? What? Oczywiście, że rozmiar ma znaczenie i to największe ze wszystkiego, przecież cała seksualność faceta jest sprowadzona do penisa. A faceci też mają więcej miejsc erogennych. Widzieliście kiedyś faceta z dużym, który nie ma brania?;) Na portalach to już laski wprost pytają o rozmiar itd. Zresztą sex i penis to nieustanny temat rozmów kobiet, posłuchajcie sobie o czym mówią jak się spotykają w kilka;). Do tego kształty falliczne są wręcz czczone w kulturze przez kobiety. No i na koniec, widzieliście kiedyś dildosa na żywo? One mają rozmiary...no nie najmniejsze.

Ale tak, wmawiajmy sobie żeby się lepiej poczuć;).

567

Pewnie chodzi o takie umiejętności, które czynią z mężczyzny dobrego kochanka. Umiejętności sprawiania kobiecie przyjemności i/lub orgazmy, dbanie o jej potrzeby itp. Nie wystarczy tylko włożyć, od tego kobieta nie ma jakieś wielkiej przyjemności o orgazmie nie wspominając. Często panowie z dużym przyrodzeniem tak myślą, że mają dużego, wsadza i już kobieta odlatuję, no nie. Dlatego jeśli facet ma nawet mniejszego ale ma również te umiejętności o których wspomniałam, to zawsze będzie lepszym kochankiem.

Nigdy nie osądzaj ludzi wg opinii innych. Każdy człowiek pokazuje inną stronę swojej osobowości różnym ludziom. J.S.

568

To nigdy w życiu bym nie pomyślał, że to są te umiejętności. Już próbowałem sobie wyobrazić, że musiałbym na głowie stać podczas stosunku by kogoś zadowolić lol. Przecież to o czym piszesz to niemal każdy wie i ogarnia...

569

Be. napisał/a:

Przecież to o czym piszesz to niemal każdy wie i ogarnia...

Pffff… LOL! XD

Uprawiałeś kiedyś seks z mężczyznami, że masz jak to ocenić? smile

570 Ostatnio edytowany przez Be. (2022-04-14 18:08:37)

Uprawiałem seks z mężczyznami i dzięki temu wiem, że wiedzą jak zaspokoić kobietę? Co kurwa? big_smile. Nigdy nie powiem, że jestem super sprawny i mam polmetrowego pytonga, ale to o czym wyżej jest napisane wydaje mi się wiedzą na poziomie typu "kobieta posiada łechtaczkę". To chyba logiczne, że przed rozpoczęciem życia seksualnego człowiek interesował się kobietami ich psychika i seksualnością. Masz z kimś spędzić ważne momenty i nie mieć pojęcia o takich rzeczach?

A z drugiej strony w sumie dzisiaj ludzie tak masowo, na pałę idą w seks ze cholera wie... kobiety w sumie zazwyczaj w facecie widzą tylko penisa i tyłek...tylko jednak to faceci zwykle próbują spełnić swoje zadanie w seksie...nie wiem, mam mieszane odczucia co do tego

Edit: tak Koralina wiadomka itp itd

571

Chodzi o to Be., że może Ci się tylko wydaje, że wiesz tongue

572

Niom. Omnibus taki. Smerf Ważniak.

573

Tak, bo rozmawiałem z kobietami i czytałem książki nt seksu/kobiet - zabijcie mnie bo coś wiem.

574

big_smile

Mi się kiedyś śniło, że mam penisa ale nie zdążyłam go nigdzie włożyć tongue Coś wiem tongue Zaraz Ci powiem

575

No niekoniecznie to takie oczywiste Be.,nie wszyscy panowie maja takie podejście, o którym napisałam. Sporo takich dla których liczy się tylko własna przyjemność i zaspokojenie, a kobieta służy tylko za narzędzie i tyle. Mało to sfrustrowanych seksualna kobiet w związkach, rozczarowanych pożyciem? Wtedy nawet duży penis nie pomoże, o nie.
Jeśli Ty masz inne podejście i nie tylko wiesz, ale też to uskuteczniasz, masz też informację zwrotną od partnerki, że jest super, to bardzo dobrze, tak trzymaj smile

Nigdy nie osądzaj ludzi wg opinii innych. Każdy człowiek pokazuje inną stronę swojej osobowości różnym ludziom. J.S.

576

To dziwne bo jednocześnie się mówi, że faceci zbyt sprawnościowo podchodzą do seksu i boją się, że zawiodą. Coś tu nie gra...

577 Ostatnio edytowany przez KoralinaJones (2022-04-14 19:08:03)

Be. napisał/a:

Tak, bo rozmawiałem z kobietami i czytałem książki nt seksu/kobiet - zabijcie mnie bo coś wiem.

Prześlij się z co najmniej z 10 kobietami a może będziesz coś wiedział o kobiecej seksualnosci czego nie wyczytasz w mądrych książkach. Praktyka czyni mistrzem big_smile Nie masz praktyki, wiesz tyle co inni, czyli prawie nic tongue

578

Nie mierz wszystkich swoją miarą, dam sobie rękę uciąć że wiem więcej od ciebie - choćby z tego względu, że ty ogólnie niewiele wiesz, bo w żadnym niemal temacie nie umiesz się wypowiedzieć poza zaczepkami, smieszkami mającymi na celu zwrócić uwagę i ogólnym offtopem. Jesteś zwykła istotka, która od czasu do czasu się z kimś prześpi. 10 to za dużo i czułbym się jak syf, brud. Poczekam aż w którymś temacie zaczniesz pisać jak to faceci tylko o jednym i idą na ilość;)))). PS Masz myślenie na poziomie gimnazjum jeżeli uważasz, że to od ilości partnerów rośnie "wprawą". Jak myślisz, kto ma lepszy seks? Ty, która sypią z kimkolwiek raz czy dwa i potem zapomina imię, czy zakochana para znająca się na wylot? Nie odpowiadaj, ilość wyrazów w tym poście i tak wykracza poza możliwości twojego rozumowania podejrzewam;p. Serio, ja tu się z każdym napierdzielam, ale ci wszyscy ludzie mają jakąś wiedzę o czymś, często mają w czymś rację i ogólnie mają własne zdanie, a ty jesteś jakas...dziwna

579 Ostatnio edytowany przez KoralinaJones (2022-04-14 19:42:02)

Be. napisał/a:

Nie mierz wszystkich swoją miarą, dam sobie rękę uciąć że wiem więcej od ciebie - choćby z tego względu, że ty ogólnie niewiele wiesz, bo w żadnym niemal temacie nie umiesz się wypowiedzieć poza zaczepkami, smieszkami mającymi na celu zwrócić uwagę i ogólnym offtopem. Jesteś zwykła istotka, która od czasu do czasu się z kimś prześpi. 10 to za dużo i czułbym się jak syf, brud. Poczekam aż w którymś temacie zaczniesz pisać jak to faceci tylko o jednym i idą na ilość;)))). PS Masz myślenie na poziomie gimnazjum jeżeli uważasz, że to od ilości partnerów rośnie "wprawą". Jak myślisz, kto ma lepszy seks? Ty, która sypią z kimkolwiek raz czy dwa i potem zapomina imię, czy zakochana para znająca się na wylot? Nie odpowiadaj, ilość wyrazów w tym poście i tak wykracza poza możliwości twojego rozumowania podejrzewam;p. Serio, ja tu się z każdym napierdzielam, ale ci wszyscy ludzie mają jakąś wiedzę o czymś, często mają w czymś rację i ogólnie mają własne zdanie, a ty jesteś jakas...dziwna

Zawału dostaniesz około 30 na co Ci to big_smile

Edit: A na dodatek zostaniesz bez ręki tongue

580

Martin555 napisał/a:

, czy mam się zacząć martwić?

Myślę, że masz bardzo, bardzo poważny problem z penisem.
Twój penis nie bywa w cipce.

Nie masz kochanki. Nie masz z kim. Wiec rozkminiasz penisa.

Jeśli penis jest normalny, to cała reszta jest męskimi kompleksami.
Nie wierzysz? To zapytaj kochanki...
Ale nie ma kochanki?
To mega problem.

Jakość seksu mierzy się zadowoleniem PO seksie.
Zadowoleniem jej i jego...
Ale jeśli nie ma "jej" to cóż to za seks?

Mniejszą zdradą jest chwila seksu z nieznajomym niż wiele lat życia razem bez miłości. Życie bywa kolorowe, ale w większości jest szare i właśnie w tych odcieniach szarości powinnaś odnajdować szczęście. "Chciałabym to znowu poczuć... to antidotum na śmierć duchową, znowu czuć że żyję...".

581

DeepAndBlue napisał/a:

big_smile

Mi się kiedyś śniło, że mam penisa ale nie zdążyłam go nigdzie włożyć tongue Coś wiem tongue Zaraz Ci powiem

Bo trzeba być szybkim big_smile

582

Gary napisał/a:
Martin555 napisał/a:

, czy mam się zacząć martwić?

Myślę, że masz bardzo, bardzo poważny problem z penisem.
Twój penis nie bywa w cipce.

Nie masz kochanki. Nie masz z kim. Wiec rozkminiasz penisa.

Jeśli penis jest normalny, to cała reszta jest męskimi kompleksami.
Nie wierzysz? To zapytaj kochanki...
Ale nie ma kochanki?
To mega problem.

Jakość seksu mierzy się zadowoleniem PO seksie.
Zadowoleniem jej i jego...
Ale jeśli nie ma "jej" to cóż to za seks?

Jak się dobrze znieczuli rękę, to czucie jest jakby obca była. No i jogę z zamkniętymi oczami też można uprawiać. Metod sporo big_smile

583

miłość na własna na rękę to nie miłość tak samo jak śmiganie na roksy niby można niby sporo osób to robi ale nie wiem jakieś  to smutne

584

Dlaczego smutne?

585

Bogaci ludzie, sportowcy itp korzystają, takze np kobiety. Coś w tym musi być.

586

no nic po prostu fajnie kiedy kobieta  pragnie cię tak samo ja ty jej, ogień w oczach jaki ma wtedy  jest nie do kupienia

kumam ludzi kiedy chodzi na roksy ze względu na specyficzne preferencje czy ze względu na niepełnosprawność lub wiek ale jak jestem zdrowym w pełni wieku facetem płacenie za seks jest dla mnie słabe

587

Dobra nie zgrywaj gieroja, za seks i tak się płaci. Nie korzystałem nigdy z żadnych płatnych usług, ale jedyne co w tym złego może być to to, że kobiety się robią zazdrosne i smutne, bo jak to tak woli dziwkę, a nie mnie;))). Niewątpliwie lepsza dziwka w agencji niż dziwka w związku.

588

Taki rynek. Większość kobiet ma wybór kochanków/partnerów i może dokonywać selekcji. Większość mężczyzn wyboru aktualnie nie ma.

Jeżeli może zaspokoić swoje potrzeby płacąc za to gotówką, to po prostu forma mniejszego zła.

Zobacz na dane. Coraz więcej mężczyzn mamy z późniejszym wiekiem inicjacji seksualnej.

589

adrianoleite napisał/a:

no nic po prostu fajnie kiedy kobieta  pragnie cię tak samo ja ty jej, ogień w oczach jaki ma wtedy  jest nie do kupienia

kumam ludzi kiedy chodzi na roksy ze względu na specyficzne preferencje czy ze względu na niepełnosprawność lub wiek ale jak jestem zdrowym w pełni wieku facetem płacenie za seks jest dla mnie słabe

Nie każdy jest 185 cm chadem. sad

590

Be. napisał/a:

Dobra nie zgrywaj gieroja, za seks i tak się płaci. Nie korzystałem nigdy z żadnych płatnych usług, ale jedyne co w tym złego może być to to, że kobiety się robią zazdrosne i smutne, bo jak to tak woli dziwkę, a nie mnie;))). Niewątpliwie lepsza dziwka w agencji niż dziwka w związku.

byłem na paru roksach po prostu ze zwykłej ciekawości  tak samo jak miałem parę ONS no i taka hustlereka jest nie dla mnie, koniec końców fajnie jak jest pociąg fizyczny plus lubisz dziewczynę  tak po prostu wtedy jest tak jak być powinno

Znerx napisał/a:
adrianoleite napisał/a:

Nie każdy jest 185 cm chadem. sad

mityczny kremikowy wzrost mam czy jestem chadem nie wiem... ale jakbyś miał możliwość raczej bezproblemowego pójścia  z kobitami do lóżka  to też byś to robił a nie zastanawiał kto jest chadem a kto nie

591

adrianoleite napisał/a:

zastanawiał kto jest chadem a kto nie

[cool]

592

oby ekranizacja Akiry sprostała oczekiwaniom smile a Tobie udanego pożycia

593

Lucyfer666 napisał/a:

Taki rynek. Większość kobiet ma wybór kochanków/partnerów i może dokonywać selekcji. Większość mężczyzn wyboru aktualnie nie ma.

Gadanie starych pierników.
Jak ma facet trochę w głowie to może przebierać. I nie musi super przystojny ....bo kobiety bardziej szukają tych ogarniętych niż "wysokich blondynów" smile
Zwłaszcza po czterdziestce robi się "rynek" dla facetów.

594

Dlaczego ma mnie obchodzić stan po 40? tongue

595

Lucyfer666 napisał/a:

Dlatego, że należy myśleć perspektywicznie tongue

596

KoralinaJones napisał/a:
Lucyfer666 napisał/a:

Dlatego, że należy myśleć perspektywicznie tongue

Czyli zakładając, że trochę zmądrzeję, to za 10 lat będzie mi łatwiej? tongue

597

Lucyfer666 napisał/a:

Statystyka smile
Po 40 następuje przewaga płci pięknej....a i hormony inaczej pracują....prawa biologii.

598

Nie ma sensu zakładać wieku, w którym się będzie trupem.

599

Zaczynasz Lucek być wnerwiajacy  tongue

600

Czyli zakładając, że trochę zmądrzeję, to za 10 lat będzie mi łatwiej? tongue

To zależy,  co rozumiesz przez "zmądrzeję".

Posty [ 541 do 600 z 803 ]

Strony Poprzednia 1 8 9 10 11 12 13 14 Następna

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Zobacz popularne tematy :

Mapa strony - Archiwum | Regulamin | Polityka Prywatności

© www.netkobiety.pl 2007-2021