Jak znaleźć normalną kobietę w dzisiejszych czasach? - Netkobiety.pl

Dołącz do Forum Kobiet Netkobiety.pl! To miejsce zostało stworzone dla pełnoletnich, aktywnych i wyjątkowych kobiet, właśnie takich jak Ty! Otrzymasz tutaj wsparcie oraz porady użytkowniczek forum! Zobacz jak wiele nas łączy ...

Szukasz darmowej porady, wsparcia ? Nie zwlekaj zarejestruj się !!!

Forum Kobiet » NIEŚMIAŁOŚĆ, NISKA SAMOOCENA, KOMPLEKSY » Jak znaleźć normalną kobietę w dzisiejszych czasach?

Strony Poprzednia 1 30 31 32

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Posty [ 1,179 do 1,181 z 1,181 ]

1,179

Odp: Jak znaleźć normalną kobietę w dzisiejszych czasach?
aniap86 napisał/a:

szkoda ze dopiero trafilam na Twoj post, bo pewnie juzz nie jestes singlem, lub ni9e pamietasz, ze cokolwiek tu pisales smile ale co tam...nie mam nic do stracenia wiec pisze. Moze jednak sie odezwiesz smile

swampboy93 napisał/a:

Napisanie do Autorki było dla mnie wyjątkiem na przestrzeni lat, standardowo odpowiadam tylko na listy przesłane do mnie. Rzadko trafiam na tak ciekawe osoby.

Jaki snajper:))A wydawales sie sensowny.Sprawdzilbys w koncu mail:))

Zobacz podobne tematy :

1,180

Poderwana na bialorycerstwo, róbcie screeny!

Ten, który z demonami walczy, winien uważać, by samemu nie stać się jednym z nich. Kiedy spoglądasz w otchłań ona również patrzy na ciebie.
Idziesz do kobiet? Nie zapomnij bicza!

1,181

1990rusałka napisał/a:
aniap86 napisał/a:

szkoda ze dopiero trafilam na Twoj post, bo pewnie juzz nie jestes singlem, lub ni9e pamietasz, ze cokolwiek tu pisales smile ale co tam...nie mam nic do stracenia wiec pisze. Moze jednak sie odezwiesz smile

swampboy93 napisał/a:

Napisanie do Autorki było dla mnie wyjątkiem na przestrzeni lat, standardowo odpowiadam tylko na listy przesłane do mnie. Rzadko trafiam na tak ciekawe osoby.

Jaki snajper:))A wydawales sie sensowny.Sprawdzilbys w koncu mail:))

A skad Ty jestes Rusałka? I czy jesteś śliczna? wink

Introduce a little anarchy. Upset the established order, and everything becomes chaos.
I'm an agent of chaos...
[gg: 4329923]

Posty [ 1,179 do 1,181 z 1,181 ]

Strony Poprzednia 1 30 31 32

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Forum Kobiet » NIEŚMIAŁOŚĆ, NISKA SAMOOCENA, KOMPLEKSY » Jak znaleźć normalną kobietę w dzisiejszych czasach?

Zobacz popularne tematy :

Mapa strony - Archiwum | Regulamin | Polityka Prywatności

© www.netkobiety.pl 2007-2018