Na życiowym zakręcie - w trakcie rozwodu - Netkobiety.pl

Dołącz do Forum Kobiet Netkobiety.pl! To miejsce zostało stworzone dla pełnoletnich, aktywnych i wyjątkowych kobiet, właśnie takich jak Ty! Otrzymasz tutaj wsparcie oraz porady użytkowniczek forum! Zobacz jak wiele nas łączy ...

Szukasz darmowej porady, wsparcia ? Nie zwlekaj zarejestruj się !!!

Forum Kobiet » ROZSTANIE, FLIRT, ZDRADA, ROZWÓD » Na życiowym zakręcie - w trakcie rozwodu

Strony Poprzednia 1 2

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Posty [ 56 do 58 z 58 ]

56

Odp: Na życiowym zakręcie - w trakcie rozwodu

Mam doła przepraszam.  Jeszcze jestem chora i jakiś tak sobie nie radzę z życiem

Jutro wstaje nowy dzień,  może będzie lepiej.

Zobacz podobne tematy :

57

Po burzy zawsze wychodzi słońce, ja również w to wierzę. Dzięki odpowiedziom w tym temacie wierzę w to jeszcze bardziej. Dzięki!

58 Ostatnio edytowany przez Mike86 (2015-10-03 17:38:15)

Minęło kilka dni, a u mnie kolejne zmiany. Żona odebrała pozew, odpisała na niego, czekam na zwrotkę z sądu + termin rozprawy. W międzyczasie złożyłem wypowiedzenie w pracy i szukam nowej (mam na to 2 miesiące), mając na uwadze to, że nie chcę siedzieć w miejscu, a zacząć zmieniać powoli swoje życie. Trochę przeraża mnie wizja kredytu hipotecznego w tej sytuacji, ale kto nie ryzykuje ten... w najgorszym wypadku mieszkanie pójdzie pod młotek.

Posty [ 56 do 58 z 58 ]

Strony Poprzednia 1 2

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Forum Kobiet » ROZSTANIE, FLIRT, ZDRADA, ROZWÓD » Na życiowym zakręcie - w trakcie rozwodu

Zobacz popularne tematy :

Mapa strony - Archiwum | Regulamin | Polityka Prywatności

© www.netkobiety.pl 2007-2018