-CH3 - Netkobiety.pl

Dołącz do Forum Kobiet Netkobiety.pl! To miejsce zostało stworzone dla pełnoletnich, aktywnych i wyjątkowych kobiet, właśnie takich jak Ty! Otrzymasz tutaj wsparcie oraz porady użytkowniczek forum! Zobacz jak wiele nas łączy ...

Szukasz darmowej porady, wsparcia ? Nie zwlekaj zarejestruj się !!!

Strony Poprzednia 1 28 29 30

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Posty [ 1,103 do 1,108 z 1,108 ]

1,103

Odp: -CH3

Krejzi,  Luna, dziękuję,  ale mi się miło zrobiło.  smile big_smile smile

1,104

To czysta prawda. smile Jesteś taka ciepła i przyjemna, że aż miło.

Eh, mam za sobą dziś tak szalony dzień, że jestem w iście szampańskim nastroju. Nie zagłębiając się w szczegóły, w Wawie nie ma normalnych ludzi. big_smile

1,105

Co tu pisać? Tu są w większości kobiety, wiadomo, że nie da się wytrzymać zbyt długo. Niemniej pewien sentyment mam, bo zupełnym przypadkiem dzięki temu forum spotkało mnie największe szczęście w życiu. Problemem jest to, że to szczęście zostało mi właśnie odebrane, chociaż wciąż się łudzę. Z pisaniem na nim jest tak samo. Niby czasem ciekawie, ale na dłuższą metę może wyjść chyba jedynie stan depresyjny.

-

1,106

Kurde, ale tu było wesoło kiedyś. A mój ostatni post jaki smutny;). Pozwolę sobie post pod postem, może ktoś tu zajrzy. Szykuje się post nr 1000 i trzeba wymyślić jakiś ciekawy temat z tej okazji. Sylwester w domu czas zacząć.

-

1,107

Prawdziwego szczęścia nikt nie jest w stanie odebrać... więc nie żałuj.
Ach te noworoczne życzenia. Właśnie jakiś pan dobijał się do małżonki per Grażyna. Po pierwszej próbie stery przejął szwagier i podjął konwersację po angielsku. Pan się rozłączył ale za chwilę znów próbował. Niestety konwersacja po hiszpańsku go dobiła i jest spokój tongue Jakby co szwagier jest wolny... wink

Kacie, kacie widzę uśmiech na twej twarzy, proszę powiedz, że mogę odjechać, Jechać wiele mil, mil, mil. O tak, masz wspaniałą siostrę, rozgrzała moją krew, doprowadziła ją do stanu wrzenia aby uratować cię od szubienicy, szubienicy, szubienicy, tak. Twój brat przywiózł mi srebro, twoja siostra ogrzała mą duszę, ale ja śmieję się teraz i ciągnę mocno
I widzę cię dyndającego na szubienicy.

1,108

Nooo, jakoś tak to jest. Tylko za mordę się trzeba wziąć i ogarnąć życie. Hajs zarobić, świat zwiedzić. Kupić zamek i drzewo zasadzić. Psa ze schroniska wziąć i na wolontariat do bachorów i zwierząt pójść.

Ojj tam, trzeba było przyjąć życzenia i tyle. A jak szwagier wolny, to jest taki temat w dziale "Samotność", gdzie pewne Panie marudzą.

-

Posty [ 1,103 do 1,108 z 1,108 ]

Strony Poprzednia 1 28 29 30

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Zobacz popularne tematy :

Mapa strony - Archiwum | Regulamin | Polityka Prywatności

© www.netkobiety.pl 2007-2018