Przeszłość seksualna kobiet problemem polskich mężczyzn. - Netkobiety.pl

Dołącz do Forum Kobiet Netkobiety.pl! To miejsce zostało stworzone dla pełnoletnich, aktywnych i wyjątkowych kobiet, właśnie takich jak Ty! Otrzymasz tutaj wsparcie oraz porady użytkowniczek forum! Zobacz jak wiele nas łączy ...

Szukasz darmowej porady, wsparcia ? Nie zwlekaj zarejestruj się !!!

Forum Kobiet » PSYCHOLOGIA » Przeszłość seksualna kobiet problemem polskich mężczyzn.

Strony Poprzednia 1 4 5 6

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Posty [ 276 do 304 z 304 ]

276

Odp: Przeszłość seksualna kobiet problemem polskich mężczyzn.
Rumpelstiltskin napisał/a:
black_widow napisał/a:

Ja byłam 10 lat w związku.

Ciekawe dlaczego nie dziwi mnie to że o związku możesz pisać już tylko w czasie przeszłym.

Ciekawe czemu nie dziwi mnie źe się tego czepiles? big_smile
Odpowiadam parafrazując mojego ex: bo nie potrafił zrozumieć że ja też mam uczucia, że potrzebuję żeby mi je okazywać, był niedojrzały emocjonalnie i miał ze mną za dobrze. A kiedy on to wszystko zrozumiał to w tym czasie ja już nie potrafiłam zaufać sad
Wystarczy?

Zobacz podobne tematy :

277

Rumpelstiltskin
a kto tu mowi o seksie? Z facetem mlodszym o trzydziesci lat? Ogrod by mi obrobil, chalupe wysprzatal...

278 Ostatnio edytowany przez Rumpelstiltskin (2015-07-24 19:20:42)

oldorando napisał/a:

A, wiesz co, rumpel.....tez to zauwazylam...

Faceci deklaruja, ze szukaja seksu, opowiadaja o podbojach, twierdza, ze zona bylq ok, tylko w lozku czegos brakowalo... ( glupoty jakie wygaduja nie maja sobie rownych)

A z czasem wychodzi z nich, ze tak na prawde szukaja bliskosci, zrozumienia, uczucia, motywowania, ....

Noooo, ale przeciez samiec sie do tego nie przyzna, samiec bedzie opowiadal o wyczynach, o podbojach....
Zeby nie wyjsc na mieczaka?....

W zasadzie to pierwsza połowa twojego posta jest zgodna z rzeczywistością.
Druga część to twoja projekcja.
Nie chcesz przyjąć do wiadomości że pustak wciska Ci ciemnotę więc go idealizujesz.

279

black_widow napisał/a:
black_widow napisał/a:

Ja byłam 10 lat w związku.

Ciekawe dlaczego nie dziwi mnie to że o związku możesz pisać już tylko w czasie przeszłym.

Odpowiadam parafrazując mojego ex: bo nie potrafił zrozumieć że ja też mam uczucia, że potrzebuję żeby mi je okazywać, był niedojrzały emocjonalnie i miał ze mną za dobrze. A kiedy on to wszystko zrozumiał to w tym czasie ja już nie potrafiłam zaufać sad
Wystarczy?

Ale jaka piękna tragedia ech.

Niczym uciekająca panna młoda. Jak było źle to się z nim męczyłaś a jak już zrozumiał i mogło być dobrze to skończyłaś wszystko żeby móc zostać męczennicą.

Z którego filmu jest ten patent na spieprzenie sobie życia?
Znam lepsze i przyjemniejsze sposoby na zmarnowanie sobie 10 lat życia.

280

femte napisał/a:

Rumpelstiltskin
a kto tu mowi o seksie? Z facetem mlodszym o trzydziesci lat? Ogrod by mi obrobil, chalupe wysprzatal...

Ależ to by było marnotrawstwo ;-)
Jeśli byłby to młody silny byczek, to po obrobieniu ogrodu i chałupy starczyło by mu też siły na Ciebie hehe :-)

281

black_widow napisał/a:

Wystarczy?

Niczym uciekająca panna młoda. Jak było źle to się z nim męczyłaś a jak już zrozumiał i mogło być dobrze to skończyłaś wszystko żeby móc zostać męczennicą.

No widzisz jak bardzo ZNOWU się mylisz... Ja nigdzie nie powiedziałam że nie byłam szczęśliwa . I nie ja to skończyłam tylko on mnie zostawił. A później chciał wrócić.
Tadaaam zrozum w końcu ze nie jesteś nieomylny.

282 Ostatnio edytowany przez Rumpelstiltskin (2015-07-24 18:18:38)

black_widow napisał/a:
black_widow napisał/a:

Wystarczy?

No widzisz jak bardzo ZNOWU się mylisz... Ja nigdzie nie powiedziałam że nie byłam szczęśliwa . I nie ja to skończyłam tylko on mnie zostawił. A później chciał wrócić.
Tadaaam zrozum w końcu ze nie jesteś nieomylny.

Z twojego wcześniejszego posta wynika że byłaś nieszczęśliwa i opisałaś powód, a konkretnie jego niedojrzałość emocjonalną.
Teraz twierdzisz że byłaś z nim szczęśliwa.
To co w końcu było nie tak?

Jeśli już dojrzał emocjonalnie, chciał wrócić i zapowiadało się w zwiazku z tym na sielankę, to dlaczego nie pozwoliłaś mu wrócić?
Zrobiłaś to po to żeby móc potem narzekać na zły los?
Gdybyś dała mu szansę nie byłoby zabawy? Niektóre kobiety muszą być męczennicami. W tej roli odnajdują się jak w żadnej innej. To taka polska tradycja. Musi być duży odsetek męczenników i męczennic bo jak być mesjaszem narodów bez męczenników.

Staram się teraz przypomnieć sobie gdzie napisałem że jestem nieomylny.
Jeśli kojarzysz gdzie mogłem to napisać to proszę o podpowiedź.

283

A i słusznie bo seks w miłości jest jednak zupełnie czymś innym niż ten tylko dla przyjemności.

Toż to jasność, że seks najlepiej smakuje z miłością smile.
Tylko jak się nie ma co się lubi to się lubi co się ma wink

284

LunaPARK napisał/a:

A i słusznie bo seks w miłości jest jednak zupełnie czymś innym niż ten tylko dla przyjemności.

Jeśli się polubi co się ma, czyli seks służący tylko rozładowaniu napięcia seksualnego, to nabiera się nawyku przedmiotowego traktowania drugiej osoby.

Dziś wielu chłopców z tego puebla płacze w różnych wątkach że nie mogą znaleźć kobiet tylko na seks.
Możesz wspomóc tych biedaków w ich nieszczęściu swym młodym ciałem.

Jeszcze nie tak dawno ludzie nie będący w związkach nie mieli takich problemów. To dlatego że wchodzili w głębsze relacje przyjacielskie, koleżeńskie itp.
Był w takich relacjach seks bo i dlaczego by nie. Było to o tyle wartościowe że nie było to puste posuwanie. Jednak seks był skutkiem ubocznym takiej relacji.

Niektórzy twierdzą że dziś jest to samo. Tyle że kolejność jest odwrócona. Przyjaźń jest skutkiem ubocznym w relacjach typu "przyjaciele od dymania". O ile można to nazwać przyjaźnią, bo to słowo jest w tym przypadku nadużyciem.

285

A bez przesady. Przyjemność przyjemnością, ale nie z byle kim o.O

286

LunaPARK napisał/a:

Jeśli się polubi co się ma, czyli seks służący tylko rozładowaniu napięcia seksualnego, to nabiera się nawyku przedmiotowego traktowania drugiej osoby.

Dziś wielu chłopców z tego puebla płacze w różnych wątkach że nie mogą znaleźć kobiet tylko na seks.

Jeszcze nie tak dawno ludzie nie będący w związkach nie mieli takich problemów. To dlatego że wchodzili w głębsze relacje przyjacielskie, koleżeńskie itp.
Był w takich relacjach seks bo i dlaczego by nie. Było to o tyle wartościowe że nie było to puste posuwanie. Jednak seks był skutkiem ubocznym takiej relacji.

Niektórzy twierdzą że dziś jest to samo. Tyle że kolejność jest odwrócona. Przyjaźń jest skutkiem ubocznym w relacjach typu "przyjaciele od dymania". O ile można to nazwać przyjaźnią, bo to słowo jest w tym przypadku nadużyciem.

troszke tu skrecamy w strone "przeszlosci seksualnej mezczyzn"
ale to mniej wiecej obrazuje, dlaczego kobiety tak odrzuca wiadomosc, ze partner korzystal z prostytutek...

"wszyscy pragną twojego dobra,
wiec nie pozwól go sobie odebrać"

287

oldorando napisał/a:
LunaPARK napisał/a:

ale to mniej wiecej obrazuje, dlaczego kobiety tak odrzuca wiadomosc, ze partner korzystal z prostytutek...

W sumie te same kobiety odrzuciłyby bądź odrzucają "starszych" prawiczków więc nie mam co się takimi nawet przejmować.

Prawdziwa przyjaźń damsko-męska istnieje tylko między bratem i siostrą oraz między gejem i lesbijską.

288

X77 napisał/a:
oldorando napisał/a:

W sumie te same kobiety odrzuciłyby bądź odrzucają "starszych" prawiczków więc nie mam co się takimi nawet przejmować.

pewnie masz racje- tez uwazam, ze nie nalezy sie przejmowac wymaganiami wszystkich....

"wszyscy pragną twojego dobra,
wiec nie pozwól go sobie odebrać"

289 Ostatnio edytowany przez vinnga (2015-07-25 16:48:36)

Post poniżej poziomu forum, Mod. Vinnga

BORN TO BE WILD.

290

Kiedy czytam post piromana to przychodzą mi na myśl słowa piosenki "jak anioła głos" hehe :-)

291 Ostatnio edytowany przez Iceni (2015-07-25 10:34:18)

Iceni napisał/a:

Ja bylam 5 lat. Wyrazy podziwu, że wytrzymalas dwa razy dluzej big_smile

Faceta długo się testuje. Jeśli szkoda Ci kilka miesięcy lub nawet lat żeby go sprawdzić to potem tracisz 5, 10, 20 lat życia.
Czy to aż tak trudno zrozumieć?

Kiedy czytam jak kobieta pisze o tym że jest z chłopakiem miesiąc, on nalega na to żeby już uprawiać seks, a ona nie wie co zrobić to trudno powstrzymać się od śmiechu.

Z opowiadań trochę starszych ludzi znam jak to kiedyś wyglądało. Ludzie poznawali się bardzo długo zanim podjęli jakiekolwiek poważne decyzje. Facet jeździł do dziewczyny na drugi koniec Polski w zatłoczonym pociągu gdzie przez kilkanaście godzin można było tylko stać. Jechał tylko po to żeby się zobaczyć z dziewczyną. Nie jechał na seks bo zasady były jasno określone.
Przyjeżdżał, pobył z nią parę godzin i wracał. Znów kilkanaście godzin na stojaka.

Mnie także zdarzały się kiedyś krótkie związki z których był seks ale nie dopuszczałem do wpadki.

Dopiero po trzydziestce kiedy poznałem moją obecną partnerkę po długiej znajomości doszliśmy do wniosku że to jest to.
Dopiero wtedy po blisko trzech latach znajomości zaczęliśmy uprawiać seks w pełnym tego słowa znaczeniu.

Dziś faceci piszą jakie to oni są bidusie bo są z dziewczyną całe lato a ona mu jeszcze nie dała.
Co ciekawe czytają to kobiety po czterdziestce i opowiadają mu takie bzdury że to się w pale nie mieści.
Nie chce seksu przez kilka miesięcy to słyszy diagnozę - aseksualna/ aseksualny.
Nic dziwnego że jest tyle nieudanych związków.

Moj ex rozpil sie po przyjezdzie do UK. Skad mialam wiedziec, ze przyjezdzajac tutaj wpadnie w alkoholizm? Myslisz, ze ile lat powinnam poznawac faceta by chciec sie z nim zwiazac? Nie uwazam, zeby zwiazek z nim to  byly lata stracone - patrzac z perspektywy czasu to byly najspokojniejsze i najszczesliwsze lata mojego zycia. Dlaczego mialabym tego zalowac? Zaluje tego, ze sie popsulo.

Ty przepraszam zyjesz w pierwszym zwiazku? Nie masz na koncie zadnych zwiazkow, ktore nie wypalily?

Z moim ex utrzymuje nadal dobry kontakt, wychowujemy razem nasze dziecko i mimo wszystko dobrze sie dogadujemy. Jedynie czego nie umialam przeskoczyc to jego pijanstwa, bo mam ojca alkoholika i nie mialam ochoty przechodzic przez to ponownie. Moze to on mial pecha, ze trafil na mnie?
Tak, moje dziecko jest wynikiem wpadki i prawdopodobnie gdyby nie ta wpadka w ogole nie mialabym dzieci, bo uwazam (uwazalam?), ze osoby takie jak ja w ogole dzieci miec nie powinny.

Nie wiem wszystkiego, ale wiem jedno - zycie nie jest takie zero-jedynkowe i zwiazki nie sa tak proste jak sugerujesz.

Moj brat chodzil ze swoja dziewczyna ledwie pare miesiecy jak postanowili razem zamieszkac. Do dzis sa malzenstwem, mimo, ze moja bratowa miala ledwie 19 lat jak wychodzila za mojego brata. No i jak to sie ma do twojej teorii?

Uwazasz, ze kazdy musi byc specem od natury ludzkiej, testowac sie latami, trzymac na dystans bo moze trafil na trefny towar?  No fajnie - wiem, ze mam kiepska psychike, ze wybieram nienajlepiej, dlatego teraz jestem sama i unikam wszelkich zwiazkow, bo zawsze znajdzie sie ktos, kto stwierdzi, ze nieudany zwiazek to moja wina, bo za szybko dalam...

Masz jeszcze jakies inne swietne recepty na zycie?

292

Iceni napisał/a:
Iceni napisał/a:

Ja bylam 5 lat. Wyrazy podziwu, że wytrzymalas dwa razy dluzej big_smile

Faceta długo się testuje. Jeśli szkoda Ci kilka miesięcy lub nawet lat żeby go sprawdzić to potem tracisz 5, 10, 20 lat życia.
Czy to aż tak trudno zrozumieć?

Kiedy czytam jak kobieta pisze o tym że jest z chłopakiem miesiąc, on nalega na to żeby już uprawiać seks, a ona nie wie co zrobić to trudno powstrzymać się od śmiechu.

Z opowiadań trochę starszych ludzi znam jak to kiedyś wyglądało. Ludzie poznawali się bardzo długo zanim podjęli jakiekolwiek poważne decyzje. Facet jeździł do dziewczyny na drugi koniec Polski w zatłoczonym pociągu gdzie przez kilkanaście godzin można było tylko stać. Jechał tylko po to żeby się zobaczyć z dziewczyną. Nie jechał na seks bo zasady były jasno określone.
Przyjeżdżał, pobył z nią parę godzin i wracał. Znów kilkanaście godzin na stojaka.

Mnie także zdarzały się kiedyś krótkie związki z których był seks ale nie dopuszczałem do wpadki.

Dopiero po trzydziestce kiedy poznałem moją obecną partnerkę po długiej znajomości doszliśmy do wniosku że to jest to.
Dopiero wtedy po blisko trzech latach znajomości zaczęliśmy uprawiać seks w pełnym tego słowa znaczeniu.

Dziś faceci piszą jakie to oni są bidusie bo są z dziewczyną całe lato a ona mu jeszcze nie dała.
Co ciekawe czytają to kobiety po czterdziestce i opowiadają mu takie bzdury że to się w pale nie mieści.
Nie chce seksu przez kilka miesięcy to słyszy diagnozę - aseksualna/ aseksualny.
Nic dziwnego że jest tyle nieudanych związków.

Moj ex rozpil sie po przyjezdzie do UK. Skad mialam wiedziec, ze przyjezdzajac tutaj wpadnie w alkoholizm? Myslisz, ze ile lat powinnam poznawac faceta by chciec sie z nim zwiazac? Nie uwazam, zeby zwiazek z nim to  byly lata stracone - patrzac z perspektywy czasu to byly najspokojniejsze i najszczesliwsze lata mojego zycia. Dlaczego mialabym tego zalowac? Zaluje tego, ze sie popsulo.

Ty przepraszam zyjesz w pierwszym zwiazku? Nie masz na koncie zadnych zwiazkow, ktore nie wypalily?

Z moim ex utrzymuje nadal dobry kontakt, wychowujemy razem nasze dziecko i mimo wszystko dobrze sie dogadujemy. Jedynie czego nie umialam przeskoczyc to jego pijanstwa, bo mam ojca alkoholika i nie mialam ochoty przechodzic przez to ponownie. Moze to on mial pecha, ze trafil na mnie?
Tak, moje dziecko jest wynikiem wpadki i prawdopodobnie gdyby nie ta wpadka w ogole nie mialabym dzieci, bo uwazam (uwazalam?), ze osoby takie jak ja w ogole dzieci miec nie powinny.

Nie wiem wszystkiego, ale wiem jedno - zycie nie jest takie zero-jedynkowe i zwiazki nie sa tak proste jak sugerujesz.

Moj brat chodzil ze swoja dziewczyna ledwie pare miesiecy jak postanowili razem zamieszkac. Do dzis sa malzenstwem, mimo, ze moja bratowa miala ledwie 19 lat jak wychodzila za mojego brata. No i jak to sie ma do twojej teorii?

Uwazasz, ze kazdy musi byc specem od natury ludzkiej, testowac sie latami, trzymac na dystans bo moze trafil na trefny towar?  No fajnie - wiem, ze mam kiepska psychike, ze wybieram nienajlepiej, dlatego teraz jestem sama i unikam wszelkich zwiazkow, bo zawsze znajdzie sie ktos, kto stwierdzi, ze nieudany zwiazek to moja wina, bo za szybko dalam...

Jeśli miałaś ojca alkoholika to tym bardziej powinnaś być wyczulona na tych ze skłonnością do alkoholizmu. Twój ex napewno takie symptomy przejawiał ale Ty jak to u córek alkoholików bywa, nie chciałaś tego widzieć. Widziałaś ale wydawało Ci się że możesz go zmienić.
Nie Ty pierwsza i nie ostatnia padłaś ofiarą takiego schematu myślowego.

Pytasz ile testować faceta. Tyle ile trzeba.
U Ciebie sytuacja nie wygląda najgorzej. O tym świadczy też fakt że użalanie się nad swoim związkiem nie jest motywem przewodnim twoich postów.

Czy miałem związki które się wypaliły? Nie miałem. Miałem wcześniej tylko próby w których albo ja nie zdawałem egzaminu albo osoba z którą próbowałem.

Ty także potraktuj swój związek nie jako porażkę a jako lekcję.
Inny związek nie jest Ci pisany bo jest Ci dobrze tak jak jest. To twój swiadomy wybór.
Ogólnie nie jest źle ( moim zdaniem ) .

293

Wybór partnera jest wyborem podświadomym,tak jak większość innych wyborów,podświadomość podobno podejmuje decyzję 7s przed tym zanim dotrze ona do świadomości.
Poza tym,często ludzie się zmieniają na przestrzeni lat,nie da się wszystkiego przewidzieć...

Stronger and stronger ...

294

theonlyone napisał/a:

Wybór partnera jest wyborem podświadomym,tak jak większość innych wyborów,podświadomość podobno podejmuje decyzję 7s przed tym zanim dotrze ona do świadomości.
Poza tym,często ludzie się zmieniają na przestrzeni lat,nie da się wszystkiego przewidzieć...

Popatrz jak natura to sprytnie wymyśliła.
Pewnie dlatego nie podejmuje się decyzji o małżeństwie w siedem sekund.

295

theonlyone napisał/a:

I co, myślisz, że jak podświadomość zdecyduje, że ten czy tamta jest fajna, to już umarł w butach, trzeba z nim/nią być i koniec? Tzw. pierwsze wrażenie rozmywa się z czasem. Dasz sobie czas na poznanie drugiej osoby + będziesz myślał odpowiednią częścią ciała i pierwsze wrażenie przestanie być tak istotne.

296

Przepraszam za offtop tongue

Shirow, co się z Tobą dzieje? tongue

Strach to ciemna strony Mocy. Strach wiedzie do gniewu, gniew do nienawiści, nienawiść prowadzi do cierpienia. - Mistrz Yoda

297

Shirow napisał/a:
theonlyone napisał/a:

I co, myślisz, że jak podświadomość zdecyduje, że ten czy tamta jest fajna, to już umarł w butach, trzeba z nim/nią być i koniec? Tzw. pierwsze wrażenie rozmywa się z czasem. Dasz sobie czas na poznanie drugiej osoby + będziesz myślał odpowiednią częścią ciała i pierwsze wrażenie przestanie być tak istotne.

Nie pisałem o samym zauroczeniu,ale o dalszych etapach znajomości,
gdyby to było takie proste,nie byłoby tyle nieudanych związków,podświadomość jest na tak,mało tego podsuwa nam wygodne argumenty,które przekonują świadomość-która trochę jest na nie,ale nie ma nic do gadania,bo decyzja już podjęta lol

Stronger and stronger ...

298

theonlyone napisał/a:

gdyby to było takie proste,nie byłoby tyle nieudanych związków,podświadomość jest na tak,mało tego podsuwa nam wygodne argumenty,które przekonują świadomość-która trochę jest na nie,ale nie ma nic do gadania,bo decyzja już podjęta lol

No tak, dr Jekyll i mr Hyde.
Każda pierdoła wymyśli milion bzdur żeby tylko nie przyznać że jest pierdołą.
Winne są albo kobiety albo podświadomość która nim steruje.
Może to niedotlenienie spowodowane tym że krew napływa do fiuta a odpływa z mózgu?

To bardzo ciekawe że innych sytuacjach podejmujesz świadome wybory a akurat w wyborze kobiety steruje tobą jakaś niewidzialna siła.
Zwykle masz mniej niż 7 sekund na podjęcie decyzji o przejściu przez ulicę a mimo to jeszcze żyjesz.
Gdyby było tak że każdą świadomą reakcje poprzedza 7 sekund mgły umysłowej to już by Ci tysiąc razy zrobili z dupy garaż.

Wszystko i wszyscy są winni twoich nieszczęść tylko nie Ty.

299

theonlyone napisał/a:
Shirow napisał/a:
theonlyone napisał/a:

Tak, tak. Więc nie ma ludzi podejmujących logiczne, świadome decyzje, którzy potrafią myśleć przyczynowo-skutkowo? Rada jest taka, myśl logicznie, za pomocą mózgu, dystansuj się do własnych instynktów, emocji i nie rzucaj się na oślep, bo tak Ci Twój mniejszy, entuzjastyczny kolega mówi. Czas weryfikuje wszystko. Tylko do tego potrzeba trochę dystansu i cierpliwości. Są ludzie, którzy dla idei żyją w celibacie, głodują, bo taki jest ich świadomy wybór. Ale żeby się do tego stopnia kontrolować, trzeba mieć odpowiednio rozwiniętą świadomość. Jeśli nie masz, będziesz szukał usprawiedliwień dla swojej słabości, robił z niej normę i sprowadzał ogół do swojego poziomu w swoich teoriach.

300

Iceni napisał/a:

Przykro mi Iceni że tak Ci się to wszystko ułożyło.

Prawda jest niestety taka że tych udanych związków jest bardzo niewiele, w związku z tym większość kobiet jest skazana na związki mniej lub bardziej nieudane.
Taki jest dziś świat i nic na to nie poradzisz.
Zdaję sobie sprawę że mnóstwo kobiet liczy na to że spotkają faceta z ktorym można coś sensownego stworzyć. Lubią żyć złudzeniami mimo że dobrze wiedzą jak niewiele jest szczęśliwych par.

To jest loteria a że tych sensownych facetów jest niewielu to i szanse na szczęśliwy los są niewielkie.

Mnie także nic nie przyszło lekko. Bardzo długo i bardzo ciężko pracowałem na to wszystko.

301 Ostatnio edytowany przez Paweło (2016-01-25 20:47:56)

Powstają teraz jak grzyby po deszczu serwisy poświęcone sprawdzaniu przeszłości to jest chore i tyle. Chodzi o opinię ex osób

Transhumanista "Starzenie się to odwieczna choroba choroba która należy w końcu wyleczyć"
http://www.youtube.com/watch?v=RGdaHHHHWoA
http://www.transhumanism.pl/ (strona niekomercyjna)
"Człowiekowi mądremu cała ziemia jest dostępna, gdyż ojczyzną szlachetnej duszy jest cały świat" Demokryt

A czemu mężczyzna ma angazowac swój czas który nierozłącznie wiąze sie z pieniedzmi, dlaczego ma wystawiać swoje cenne zasoby dla kobiety którza poużywała sobie z innymi, niech Ci inni jednorazowi sie nia zajmuja big_smile Powinniśmy sobie mówic cała prawde, na początku związku wywiad środowiskowy z kim co ile razy zeby potem nie było zdziwienia że mąż chodził do prostytutki a zona miała jakies jednorazowe przygody ... bleh. Wtedy by było prościej bo kazdy by sie dobrał według wartości zasad itp itd a nie potem sromota i oswiadczanie sie tej najbardzoj obracanej bo co koledzy powiedzą big_smile

303

Znowu odświeżasz temat sprzed lat, żeby uzasadnić swoje problemy smile

ja nie wiem jak Ty te tematy wyszukujesz. Weź zacznij się wypowiadać po prostu normalnie w tym, co jest aktualne. Czas kobiety też nierozerwalnie łączy się z pieniędzmi. To nie średniowiecze.

Przed napisaniem odpowiedzi skonsultuj się z lekarzem lub farmaceutą.

304

Jak czas sie Tobie ,kolego, laczy z pieniedzmi to  wspolczuje.

'Żadne drzewo nie wzrośnie do nieba,jeśli jego korzenie nie sięgają do piekła.'

Posty [ 276 do 304 z 304 ]

Strony Poprzednia 1 4 5 6

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Forum Kobiet » PSYCHOLOGIA » Przeszłość seksualna kobiet problemem polskich mężczyzn.

Zobacz popularne tematy :

Mapa strony - Archiwum | Regulamin | Polityka Prywatności

© www.netkobiety.pl 2007-2018