Czemu porządny chłopak jest skazany na samotność? - Netkobiety.pl

Dołącz do Forum Kobiet Netkobiety.pl! To miejsce zostało stworzone dla pełnoletnich, aktywnych i wyjątkowych kobiet, właśnie takich jak Ty! Otrzymasz tutaj wsparcie oraz porady użytkowniczek forum! Zobacz jak wiele nas łączy ...

Szukasz darmowej porady, wsparcia ? Nie zwlekaj zarejestruj się !!!

Forum Kobiet » NIEŚMIAŁOŚĆ, NISKA SAMOOCENA, KOMPLEKSY » Czemu porządny chłopak jest skazany na samotność?

Strony Poprzednia 1 37 38 39

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Posty [ 2,281 do 2,299 z 2,299 ]

2,281

Odp: Czemu porządny chłopak jest skazany na samotność?

Bałachu proszę napisz, jaki pierścionek zaręczynowy interesowałby Cię, a taki zakupię, boś Ty mój wymarzony!!!!!!!!!

"Optymiści po prostu nie dopuszczają do siebie czarnych myśli.Oni je kolorują, czym? Mają magiczną kredkę, jaką jest:UŚMIECH!"

"Najpiękniejsze są dni, kiedy potrafimy być tak po prostu szczęśliwi i sami nie wiemy z jakiego powodu..."
Zobacz podobne tematy :

2,282

w odpowiedzi na post: Korekta | 4 sty 2015 20:00
ocenił(a) ten film na: 3
Ale to działa w dwie strony kobieto.
Wy kobiety przecież olewacie, ignorujecie i traktujecie jak gówno
bardziej wartościowych facetów, tych mniej pewnych siebie i
brzydszych. A lecicie na pewnych siebie cwaniaków i
próżnych przystojniaków, facetów którzy zaliczają wiele kobiet,
traktują was jak szma..ty do seksu, nie starają się, okłamują, zdradzają.
Ale dla ciebie i reszty kobiet liczy się jaki ktoś jest pewny siebie i przystojny.
Z takimi godzicie się najczęściej na seks bez zobowiązań.
Z takimi najczęściej godzicie się na seks licząc na związek i jesteście wykorzystane.
Nie chcecie starań mniej pewnych siebie i brzydszych, wolicie same wybrać faceta,
który wam się podoba, co jest daniem się na tacy i starania są bezcelowe.
Zanim zostajecie żonami jesteście tylko zabawkami do seksu dla pierwszych lepszych.
W większości przypadków chodzicie do łóżka, zakochujecie się i tworzycie związki z mniej wartościowymi facetami.
A jak dajecie sznse bardziej wartościowym i bardziej moralnym (mniej pewnym siebie, brzydszym) to
to z powodu, że macie dość niepowodzeń z facetami, którzy wam się podobają mimo,
że są próżni, puści. I taki facet wartościowym ma was akceptować,
nie oceniać waszej przeszłości, bo zawsze, by wyszło,
że wartościowych całe życie źle traktowałyście,
a dawałyście dupy i zakochuje się w palantach.
Czyli kobiety lecą na facetów, którzy zaliczają najwięcej kobiet.
Nie potrafią kochać i kierują się wyłącznie pierwotnymi instynktami oraz własną korzyścią.
Sytuacja przedstawia się tak. Jest tylko kilka rzeczy,
które się liczą i to z całą pewnością nie takich w jakie wierzą młodzi idealiści.
Nie ma sensu kontemplować, gdyż wystarczy rozpatrzeć następujące stwierdzenie.
Dla kobiet liczy się tylko duża pewność siebie, wygląd, pieniądze i pozycja społeczna.
A za tym kryje się chamski męski charakter i zaliczanie wielu kobiet.
Mężczyźni mniej śmiali, brzydsi starają się zaimponować
kobietom swoimi walorami, nadrobić tekstami i inteligencją,
romantycznym podejściem i poetyckością,
ale nieświadomi są jednego.
Kobiecie wisi to co mówią, to co potrafią,
ile znają wierszy, na jakich grają instrumentach,
jakie słuchają muzyki, jaką wiedzą i oczytaniem dysponują.
WYGLĄDASZ ALBO JESTEŚ NIKIM.
MASZ KASĘ ALBO JESTEŚ NIKIM.
MASZ WŁADZĘ ALBO JESTEŚ NIKIM.
Gdybym nie był pewny siebie, wysoki, przystojny,
dość zamożny to wiem, że niezależnie od charakteru,
zasad i hierarchii wartości miałbym bardzo
małe powodzenie widząc na
jak próżnych i pustych facetów kobiety lecą.
Dla kobiet księciem jest pewny siebie, zamożny,
przystojny facet czyli facet z powodzeniem, który zaliczył wiele kobiet,
bo traktował kobiety przedmiotowo i ma tendencję do kłamstw i zdrad.
Kobiety patrzą głównie na pewność siebie, wygląd, forsę i prestiż.
Charakter i wartości nie mają dla kobiet, aż tak wielkiego znaczenia.
I problemu nie stanowi sam fakt, iż takimi kryteriami się kierujecie (to biologia),
a fakt, że wypieracie się tego co oczywiste i charakterystyczne dla
waszej natury usilnie wpierając wszystkim,
iż jesteście krzywdzone przez szowinistów, którzy głoszą fałszywe teorie.
Nie istnieją wyjątki od tych zachowań.
Nie istnieje altruizm bezwarunkowy,
a contrario do krystalicznie czystego egoizmu i hedonizmu.
Istnieją dwie postawy.
Hipokryzja, która trzyma przy życiu złudzenia oraz
uczciwość wobec siebie i otoczenia,
która owe złudzenia niweczy.
Nie ma kobiet wolnych czy quasi wolnych od
dyktanda natury materialistki lub
egoistki zapatrzonej w powierzchowność.
Kobieta, z którą żyje mężczyzna przestanie go kochać,
gdy tylko okaże się niezdolny do pełnienia samczych funkcji.
Jeśli w młodym wieku ulegnie wypadkowi to
będzie się nim opiekowała wyłącznie z litości,
którą opacznie zdefiniuje jako miłość,
ale jej hedonistyczna natura w głębi swej istoty znienawidzi tę
osobę jako bezużyteczny przedmiot.
Wszystkie będziecie się okrywały maską i w swej powierzchowności
zaprzeczały temu co oczywiste.

ŹRÓDŁO:

http://www.filmweb.pl/film/Wiedźma+z+Blair-2000-39929/discussion/totalnie+denny+ogłupiacz+dla+i+tak+głupich+głównie+młodych+ludzi%2C+zwłaszcza+"mężczyzn",2469246

No...to koleś,jak już zaszpanowałeś elokwencją...to spadaj Skarbie tongue big_smile
Nie ośmieszaj się dłużej.

Bajooooo

Stopki nie będzie big_smile

Kurcze przez całe życie uważałem się za porządnego faceta a po lekturze tego wątku już wiem żem podrywaczy, manipulant który nie szanuje kobiet i myśli tylko jak zaliczyć. Ale ze mnie bad boy! big_smile

Jestem alkoholikiem hobbystom, niestety moja praca nie pozwala mi rozwinąć w pełni moich zdolności w tym temacie.

2,284

NiskiGrubyŁysyBrzydki napisał/a:

Kurcze przez całe życie uważałem się za porządnego faceta a po lekturze tego wątku już wiem żem podrywaczy, manipulant który nie szanuje kobiet i myśli tylko jak zaliczyć. Ale ze mnie bad boy! big_smile

A dobrze zrozumiałeś? smile
Bo podejrzewam,że do mnie pijesz big_smile

Nie majkaszpilka, bardziej do tych panów co swoje niepowodzenia miłosne zarzucają na to jakie to kobiety są złe/nie czułe/ materialistki / które chcą tylko brutala który ich nie szanuje a cały wolny czas spędza na szukaniu innej do zaliczenia, a nie na fakt że jączą bardziej niż baba w trakcie okresu którą rzucił chłopak a sąsiad przejechał jej kota.

Jestem alkoholikiem hobbystom, niestety moja praca nie pozwala mi rozwinąć w pełni moich zdolności w tym temacie.

2,286

NiskiGrubyŁysyBrzydki napisał/a:

Nie majkaszpilka, bardziej do tych panów co swoje niepowodzenia miłosne zarzucają na to jakie to kobiety są złe/nie czułe/ materialistki / które chcą tylko brutala który ich nie szanuje a cały wolny czas spędza na szukaniu innej do zaliczenia, a nie na fakt że jączą bardziej niż baba w trakcie okresu którą rzucił chłopak a sąsiad przejechał jej kota.

Aaa...no to okej,chowam noże do szuflady big_smile

To fakt...a ostatni poleciał po bandzie na maxa.

Swoją drogą ciekawe jak moi znajomi o aparycji ogra po wypadku z szlifierką kątową i glebogryzarką znajdują te miłe i ładne dziewczyny. Pewno zgodnie z wzorem na atrakcyjność chłopa (uroda podzielona przez wartość faceta) muszą być tak mało wartościowi że nadrabiają.

2,288

Zawsze znajdzie się jakaś usprawiedliwiająca "filozofia".

2,289

Widocznie też jestem złym bad boyem chociaż opinia o mnie jest zgoła odmienna. Cóż.  Płakał nie będę

2,290

Nie ma co płakać wink

2,291

Post przeniesiony z kolejnego wątku Autora:

Smartmove napisał/a:

Hej,

Wiem, że to forum dla kobiet ale myślę że mogę się wypowiedzieć jako facet. Mam już 25 lat za miesiąc i od wielu lat martwi mnie fakt, ze nigdy nie miałem dziewczyny, mimo wielu prób ani razu żadnej się nie spodobałem, żadna nie chciała ze mną nic więcej. W sumie się nie dziwię bo jestem brzydki, mam 193 cm wzrostu, waże 85 kg alee jestem raczej szczupły co w sobie lubię. Niby każdy mówi że dziewczyny lecą na wysokich, a ja jakoś nigdy nie miałem powodzenia. Mam pracę - rok temu skończyłem rachunkowość i pracuje w księgowości. Mam swoje zainteresowania - lubię jeździć na rowerze, ostatnio codziennie robiłem po 25-30 km przy ładnej pogodzie, interesuje się sportem - wychodzę na mecze, na koncerty gdy jeszcze się odbywały przed pandemią. Tak szczerze mówiąc już nie mam gdzie poznać - nie ma gdzie poznać, jak wychodzę a staram się często to zawsze samemu, na imprezy jedynie zaprasza mnie starszy brat, ale jego znajomi sa już po 30tce, mają rodziny, dzieci. Kiedyś próbowałem szczęscia na portalach randkowych, ale na żadnym mi nikt nie odpisał, na Tinderze mnie z nikim nie sparowało nawet, jedynie na GG ale tam każda znajomosc sie kończyła na zobaczeniu zdjęcia. Próbowłem kiedyś zagadywać na żywo z racji tego że na studia jeździłem pociągiem godzinę w jedną stronę ale żadna nie chciała gadać, jedna od razu włożyła słuchawki do uszu zanim skończyłem zdanie każda mnie traktowała na zasadzie kiedy się wreszcie odp*rdolisz. Coraz częsciej już wydaje mi się że żeby się jakiejś spodobać wystarczy wygląd i pieniądze. Że trzeba mieć własne mieszkanie , samochód , własną firmę i dużo zarabiać. A ja , jako że mieszkam z rodzicami, nie mam firmy ani samochodu i zarabiam 2800 na rękę nie mam szans. Piszę żeby się wygadać ale może macie jakieś pomysły co zrobić żebym miał jakieś szanse u kogokolwiek?

The past cannot be changed,
forgotten, edited, or erased.
It can only be accepted.

2,292

Zobacz co kobiety piszą np. w wątku obok pt "Atrakcyjność"

Skoro nie miałeś dziewczyny to może robisz coś źle? A inni mają dziewczyny i robią to dobrze? Może warto zapytać takiego doświadczonego? Ale iść na kurs do jakiegoś nauczuciela? Taaaak... nauczyciela podrywu, chociaż wiem, że zaraz wyciągniesz tysiąc powodów dlaczego to jest złe...

Nie wszystkie żyją z tymi, których kochają. Szczęśliwe, które kochają tych, z którymi żyją. Niektóre kochają dwóch. Mniejszą zdradą jest chwila seksu z nieznajomym niż wiele lat życia razem bez miłości. Życie jest czasami kolorowe, ale w większości szare i właśnie w tych odcieniach szarości powinniśmy odnajdować szczęście.

2,293

Gary napisał/a:

Skoro nie miałeś dziewczyny to może robisz coś źle? A inni mają dziewczyny i robią to dobrze? Może warto zapytać takiego doświadczonego? Ale iść na kurs do jakiegoś nauczuciela? Taaaak... nauczyciela podrywu, chociaż wiem, że zaraz wyciągniesz tysiąc powodów dlaczego to jest złe...

Że też dalej proponujesz tych naciągaczy...

What is the difference between a man and a parasite?
A man builds. A parasite asks 'Where is my share?'
A man creates. A parasite says, 'What will the neighbors think?'
A man invents. A parasite says, 'Watch out, or you might tread on the toes of God... '

2,294

Czy kiedyś zdarzyło ci się, że to ty się spodobałeś jakiejś dziewczynie i to odczułeś, ale ona nie była w twoim guście?

2,295

Jak się jest przezroczystym dla kobiet to jedyne wyjście to albo pogodzenie się z samotnością albo założenie tej wspomnianej przez autora firmy i przyciągnięcie jakiejś panny z powodu finansowych, na szczere uczucie autor moim zdaniem nie ma szans.
Ale jeśli to czytasz to mogę cię pocieszyć, jestem starszy od ciebie i również w tej samej sytuacji z tą różnicą że ja już niczego nie oczekuje.

2,296

To nie jest tak, ze "porządni" faceci mają problem z kobietami. Szukasz problemu nie tam, gdzie on jest. Problem jest nie w tym, ze jesteś porządny, wrażliwy czy miły, bo takie cechy się ceni. Prawdopodobnie problem jest w tym, że po prostu nie podobasz się dziewczynom w swoim wieku. A dlaczego się nie podobasz? Powodów może być wiele. Już milion razy widziałam jak jakiś gość narzekał, że kobiety go nie chcą, a on jest taki inteligentny, cudowny, wspaniały... Nawet ostatnio byłam świadkiem takiego narzekania ze strony faceta, który po pierwsze jest potwornie zaniedbany, po drugie w gruncie rzeczy nie tak ciekawy jak mu się wydaje (bezrobotny, w sumie bez zainteresowań, nic ciekawego do powiedzenia) i do tego jest toksyczny, ma negatywne podejście do kobiet. Ja bym takiego faceta nie chciała. Znam wiele par, które powstały, bo facet był uprzejmy, miły a kobieta mu odpłaciła tym samym. No ale lepiej uznać, ze problem jest w innych zamiast szukać go w sobie... Aha, dodam, że problem wielu facetów płaczących "żadna mnie nie chce" polega na tym, że startują do kobiet nie ze swojej ligi. Nie oszukujmy się, nie każdy ma szansę u najładniejszej dziewczyny w okolicy. Podobnie kobiety zderzają się ze ścianą, kiedy same są zwyczajne i nie mają nic do zaoferowania, a wydaje im się, ze model milioner powinien im paść do stóp ;p

2,297

Gary napisał/a:

Przecież tak zwani nauczyciele podrywu to naciągacze. Należy ich unikać szerokim łukiem.
Autorze wątku po prostu może to trywialnie musisz pokochać siebie i akceptować się takim jakim jesteś i pozbyć się kompleksów które kobiety wychaczą z daleka. Zadbaj o swoją psychikę wychodź na spacery . Ja jestem po 30 od roku sam ale nie martwię się z tego powodu pracuje uprawiam czynny sport chodzę na dyskoteki poznaję nowe dziewczyny, ale nie siedzi mi w głowie że jak jestem samo to jestem gorszy wręcz przeciwnie. Pozdrawiam i powodzonka życzę.

2,298

Po pierwsze to oczywistości, pokochać siebie itd. przydatne w życiu smile
tylko niekoniecznie przydatne w tym wątku.
Jeśli młody, poukładany chłopak ma w tej dziedzinie porażki, to duże prawdopodobieństwo, że popełnia jakieś błędy,
Jeśli sam tego nie widzi, musi poświęcić czas na rozpoznawanie i eliminowanie by nie potykać się ciągle o te same kamienie,
By się uwrażliwić na innych ludzi. Nie każdy się rodzi bystrzakiem w spostrzeganiu ludzi, relacji. Ale niektórzy się uczą, doskonalą, zdobywają nowe doświadczenia i w ich życiu pojawiają się ludzie, jakich chcą.
To od autora  zależy czy wejdzie na tą ścieżkę, czy sobie odpuści na następne 5 lat.

jedni lubią zagadki kryminalne- a ja psychologiczne smile

większym nieszczęściem nie umieć kochać, niż nie być kochanym... smile

2,299

Już w 2015 roku, autor otrzymał ciekawą odpowiedź (poniżej), która powinna mu dać wiele do myślenia. W tamtym pierwotnym wątku nie było wiele interakcji autora z forum. Chyba też nie czytał odpowiedzi Vinga i innych forumowiczów. Teraz, po prostu powtórzył post sprzed 5 lat. Także szkoda czasu, warto tylko powtórzyć tamtą odpowiedź Vinga

vinnga napisał/a:

Właściwie każda kobieta chce mieć porządnego faceta. Ale "porządność" to tylko jedna z wielu cech. To trochę tak, jakbym powiedziała, że jestem inteligentna - faceci twierdzą, że lubią inteligentne dziewczyny, a za mną jakoś nie latają. W takim skupieniu na jednym aspekcie jest kilka pułapek: po pierwsze - co znaczy "inteligentna" (porządny)? Może mi się tak tylko wydaje? Po drugie - czy moje inne cechy nie niwelują znaczenia tej pierwszej? Mogę być przecież inteligentna, ale jednocześnie wyniosła, gburowata, może myję się raz w miesiącu, może nie umiem się powstrzymać przed dłubaniem w nosie w miejscach publicznych?
Tak samo jest z tą "porządnością". To bardzo częste myślenie chłopaków bez powodzenia: "ja jestem porządny, a dziewczyny wolą tych nieporządnych". Już samo takie myślenie daje wskazówkę w kwestii posiadania przez delikwenta kilku odstraszających cech charakteru. Otóż pozwala przypuszczać, że delikwent uważa się za lepszego od innych (on porządny, reszta nie), i, co gorsza, uważa kobiety za idiotki (nie chcą takiego porządnego, wolą jak ich ktoś po pysku spierze).

Tymczasem sama "porządność" nie wystarczy. Co mi po porządnym, jeśli jest nudny jak flaki z olejem, zapatrzony w czubek swojego nosa, niezaradny, niedojrzały, melancholijny, niezrównoważony emocjonalnie? Cechy dyskwalifikujące są różne dla różnych kobiet, ale jest ich mnóstwo.
Tak samo ci "nieporządni". Żadna kobieta nie wybiera takiego po to, żeby nią poniewierał. Nawet największe dranie zwykle są w związkach - a to dlatego, że ich inne cechy wydają się rekompensować np. skłonność do agresji. Np. taki drań potrafi być niesamowicie czuły, potrafi zapewnić emocje, może też wydawać się bardzo samodzielny, dojrzały, zaradny... To są cechy bardzo dla kobiet atrakcyjne i wpadają po uszy, zanim się zorientują, że ten zaradny pan ma jeszcze 3 inne panie na boku. A jak już się pojawią intensywne uczucia to trudniej zakończyć znajomość, niż na początku. Zresztą pan z 3 paniami na boku wcale nie przestaje być zaradny czy czuły w stosunku do zainteresowanej, więc nadal ma te cechy, które ją urzekły, kiedy się w toksyczną znajomość uwikłała...

Posty [ 2,281 do 2,299 z 2,299 ]

Strony Poprzednia 1 37 38 39

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Forum Kobiet » NIEŚMIAŁOŚĆ, NISKA SAMOOCENA, KOMPLEKSY » Czemu porządny chłopak jest skazany na samotność?

Zobacz popularne tematy :

Mapa strony - Archiwum | Regulamin | Polityka Prywatności

© www.netkobiety.pl 2007-2021