Wybielanie zębów Opalescence? opinie - Netkobiety.pl

Dołącz do Forum Kobiet Netkobiety.pl! To miejsce zostało stworzone dla pełnoletnich, aktywnych i wyjątkowych kobiet, właśnie takich jak Ty! Otrzymasz tutaj wsparcie oraz porady użytkowniczek forum! Zobacz jak wiele nas łączy ...

Szukasz darmowej porady, wsparcia ? Nie zwlekaj zarejestruj się !!!

Forum Kobiet » PIELĘGNACJA TWARZY I CIAŁA » Wybielanie zębów Opalescence? opinie

Strony Poprzednia 1 2

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Posty [ 39 do 44 z 44 ]

39 Ostatnio edytowany przez IRULANA222 (2017-07-07 08:12:49)

Odp: Wybielanie zębów Opalescence? opinie

Własnie mam na zębach wkładki (zrobione u stomatologa i są super dopasowane i zeby sprawdzone, wypiaskowane i oczyszczone z kamienia przez stomatologa) z żelem 16% bezsmakowy. Za pierwszysm razem nosiłam 4 godziny i teraz tez mam zamiar nosić je 4 h. Spać w nich nie dam rady choć myślę, że tylko niektórzy mogą mieć z tym problem:-) bo wkładek prawie sie nie czuje. Zęby są wyraznie jaśniejsze choć tak jak przeczytałam mają białe plamki w niektórych miejscach. myślę, ze efekt będzie super :-) co do wrażliwości...tylko po pierwszej aplikacji miałam bardziej wrażliwe zęby ale teraz jest ok:-) a jeśli chodzi o ilość żelu, to nakładam go dosłownie kropelkę na każdą kieszonkę wkładki a i tak mam wrażenie, ze podwaja swoją objętość (jak wkładki zdejmuję) :-) Mam nadzieję, ze to całe wybielanie nie skończy sie jakąś katastrofą:-) dla moich zębów..napiszę po skończonej kuracji

Zobacz podobne tematy :

40

Mi już dwóch dentystów mówiło, że wybielanie zębów to bardziej szkodzi niż pomaga. Odradzali też z korzystania z past wybielających np sensodyne.

41

Ja kiedyś miałam takie specjalne paseczki wybielające i strasznie mnie po nich zęby bolały więc zrezygnowałam z wybielania

You & I..

42 Ostatnio edytowany przez IsaBella77 (2019-05-17 19:19:17)

Żeby zrobić sobie taki zabieg trzeba być bardzo ostrożnym i robić wszystko według instrukcji, których na obecną chwilę krąży mnóstwo na internecie. Ja miałam problem innej natury, niestety mam straszną nadwrażliwość zębów i nie potrafiłam utrzymać nakładek dłużej niż godzinę. Dopiero po konsultacji z dentystą otrzymałam informację o środku do znoszenia nadwrażliwości spam. Kurację przeprowadziłam już bezboleśnie przy użyciu 6 strzyk spam i spam. Produkty zakupiłam z pewnego źródła w bardzo dobrych cenach w hurtowni spam

43

Tez się własnie zastanawiam nad zebami... Ale Opalescence nigdy nie słyszałam tej nazwy..

44

Kochane, może nietypowa opinia, ale sprawdza się najlepiej (a miałam kilka zabiegów wybielania w życiu)
Polecam... płukanie buzi olejem kokosowym smile Czasami również po prostu myję nim zęby. Efekty są fenomenalne smile

Posty [ 39 do 44 z 44 ]

Strony Poprzednia 1 2

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Forum Kobiet » PIELĘGNACJA TWARZY I CIAŁA » Wybielanie zębów Opalescence? opinie

Zobacz popularne tematy :

Mapa strony - Archiwum | Regulamin | Polityka Prywatności

© www.netkobiety.pl 2007-2018