Netkafejka 30 + - trzydziestolatki łączmy się - Netkobiety.pl

Dołącz do Forum Kobiet Netkobiety.pl! To miejsce zostało stworzone dla pełnoletnich, aktywnych i wyjątkowych kobiet, właśnie takich jak Ty! Otrzymasz tutaj wsparcie oraz porady użytkowniczek forum! Zobacz jak wiele nas łączy ...

Szukasz darmowej porady, wsparcia ? Nie zwlekaj zarejestruj się !!!

Forum Kobiet » NASZA SPOŁECZNOŚĆ » Netkafejka 30 + - trzydziestolatki łączmy się

Strony Poprzednia 1 1,805 1,806 1,807

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Posty [ 68,629 do 68,646 z 68,646 ]

68,629

Odp: Netkafejka 30 + - trzydziestolatki łączmy się

Hej
Mam 34 i jestem cholernie samotna...ostatnio nie mam z kim dzielić swoich smutków i radość ii. Jak pogoodzić się ze samotnościa, kiedy chce się kochac i byc kochana?

Zobacz podobne tematy :

68,630

Witam wszystkich, Renata 35 letnia mężatka i matka. Mam nadzieję, że znajdziemy wspólny język i razem będziemy mogły się wspierać w trudnych chwilach.

68,631

Witam wszystkich serdecznie

68,632

Hej jestem tu bo mam problem ,z moim facetem jestem 12 lat od pewnego czasu będąc zemną spotyka się z inną on twierdzi że ich nic nie łączy ona stałe dzwoni i pisze do niego chodzi do niej po pracy praktycznie codziennie a mi muwi że jest wszystko oki i kocha mnie a ona to koleżanka odkryłam że na FB mają wspólny profil on mi muwi że to nic złego to mnie bardzo boli bo już do mnie nie piszę nie dzwoni jeśli mi coś napisze to tylko znuw się czepiasz ja naprawdę go kocham i nie wyobrażam sobie życia bez niego a on tego nie zauważa co robić od soboty praktycznie nie jem źle się czuje

68,633

Cześć wszystkim! Szukam osób z lubuskiego, bo brak mi znajomych, z którymi mogłabym wybrać się do kina, na koncert czy po prostu pogadać. Dawne kontakty się rozluźniły, koleżanki poukładały sobie życie i pomiędzy dziećmi, mężami, ogrodami itd., gdzieś się rozminęłyśmy. Może są tu osoby, które tak jak ja czują się samotne...

68,634

Cześć dziewczyny. Mam 35 lat i potrzebuję porady. Mąż dostał pracę w swoim rodzinnym mieście i musimy się przeprowadzić. Od 10 lat mieszkamy w miasteczku które pokochałam. Nie mamy tu rodziny ale jest mi i mojej córce tu bardzo dobrze. Tak strasznie nie chce się przeprowadzać, zaczynać znowu wszystko od nowa!! Córka zaczęła właśnie szkole 1 klasę, ma tu dużo dobrych koleżanek. Mamy mieszkanie na kredyt. Tyle nas to kosztowało żeby nam się tu dobrze żyło A mąż chce mi to wszystko zniszczyć. On chce wrócić do swojego miasta i Tyle! Tylko że dla mnie to będzie znowu obce miasto i znowu poznawanie wszystkiego od nowa! Tu mam fajna pracę. Obecnie jestem na macierzyńskim ale praca na mnie czeka A tam..... miasto bez przyszłości i z beznadziejnym rynkiem pracy. Nawet nie ma tam żadnych ciekawych mieszkań A z teściami mieszkać napewno nie zamierzam. Jestem załamana  i myślę o rozwodzie. Co byście zrobiły na moim miejscu?

68,635

Drogie Panie, w czym przejawia się ta samotność? Czego Wam brakuje?

68,636

Cześć :)
Mam 31 lat i właśnie odkrywam, jak to magiczne przekroczenie progu 30+ zaczyna wpływać na moje ciało. Ciekawa jestem, jak Wy sobie radzicie z upływającym czasem w kontekście zmian fizycznych, jak i emocjonalnych?
Pozdrawiam serdecznie.

"Ten, który walczy z potworami powinien zadbać, by sam nie stał się potworem. Gdy długo spoglądamy w otchłań, otchłań spogląda również w nas"

68,637

Dobry wieczór dziewczyny!
Czy zaglądają tutaj i są tutaj dziewczyny wiek 30 l plus z Chrzanowa i okolic (z woj.małopolskiego)?
Lub z woj.śląskiego?Jaworzno?
Pytam bo szukam przyjaciółki
Pola7

68,638

Hej, wszystkim :)

iraczynska7 - musiałabyś bardziej szczegółowo coś napisać, bo to chyba mogą być różne przyczyny - od chandry jesiennej, przez zmęczenie pracą, po zmęczenie życiem i zdradę. Ale nie jestem psychologiem, ani nawet facetem, więc może niech ktoś bardziej kompetentny się wypowie.

oola.k.30 - mam tak samo :( i - co przerażające - tak ma bardzo wiele osób, zarówno kobiet, jak i mężczyzn. Ja się nie chcę na to godzić, chociaż oczywiście bycie z byle kim dla samego bycia jest gorsze niż bycie samemu, ale nawet w związku można być strasznie samotnym. Co z tymi czasami nie tak?? Z ludźmi ...

joasia11 - postaw go przed ścianą i wypytaj - dasz mu jeszcze jedną szansę na konfrontację z faktami, będzie Ci ciężko, bo w przypadku ewidentnej zdrady i kłamstwa (a na to to wygląda), będzie niełatwo przekreślić 12 lat razem, ale każdy kolejny dzień w takiej niepewności będzie tylko pogarszał sprawę. wiem z doświadczenia (trochę inne szczegóły, krótszy związek, ale - mimo samotności - nie żałuję odejścia ani trochę)

Mamaemilki - a rozmawiałaś o tym z mężem? przedstawiłaś swoje argumenty za pozostaniem? Przepraszam, ale nie wynika to wprost z Twojego posta.

Paolo25 - bliskości z drugim człowiekiem, możliwości rozmowy, przytulenia się. Jak się objawia? Tak, że nawet podanie ręki na znak pokoju jest dla mnie swego rodzaju wzruszeniem.  I zdaję sobie sprawę z tego, że wpadłam w błędny młyn, w którym wszyscy podobni mi już mielą - każdy przed jakimś ekranikiem, spragniony miłości, nie wiedzący często nawet od czego zacząć, nieraz poraniony już po poprzednich związkach lub przerażony tym, że jeszcze nigdy w żadnym nie był. Gdy byłam dzieckiem, nastolatką, były lata 80' i 90' - wszystko było tak śmiesznie proste, oczywiste, nie wyobrażałam sobie, że to się tak potoczy.

Pozdrawiam ciepło z Tarnowa :)

Kto chce szuka sposobu, kto nie chce szuka powodu.
Tylko ty sam decydujesz, czy jesteś swoim największym przyjacielem, czy - wrogiem.

68,639

Witam wszystkich jestem tu nowa i pozdrawiam w ten zimny wieczór

68,640

Witam Was Dziewczyny :) Za nie cały miesiąc kończę 31... strasznie szybko to leci ;)

68,641

Cześć w tym roku stuknela mi 30 mam mężczyznę przy którym jestem szczęśliwa i kochana. Poza tym jakoś się układa.. Pozdrawiam wszystkie 30stki

Zaw­sze trze­ba po­dej­mo­wać ry­zyko. Tyl­ko wte­dy uda nam się pojąć, jak wiel­kim cu­dem jest życie,
gdy będziemy gotowi przyjąć nies­podzian­ki, ja­kie niesie nam los.

68,642

Witam. 2 lata temu byłam z kimś kochałam go jak szalona. Oboje jesteśmy po rozwodzie on ma syna ja córkę. Znamy się od lat ale nigdy wcześniej nic nie było aż do pewnego momentu zaczęło się od zwykłych rozmów i szło dalej. Później zabolało mnie ze narobił na mnie plotek których się wypieral. Pożyczył ode mnie pieniądze których do tej pory nie widzę ale nie chodzi o to. Chodzi o to że nadal go kocham mimo że próbuje o nim zapomnieć spotykam się że znajomymi itd. Ale być może on też coś czuję bo jest wszędzie tam gdzie ja. Minęło tyle czasy emocje opadły i chciała bym z nim szczerze pogadać ale boję się zrobić ten 1 krok

68,643

Lalunia5

Jeżeli nadal tam mocno myślisz o waszej relacji, porozmawiaj z nim. Niezależnie od dalszych wydarzeń bedziesz miała jakiś pogląd na sprawę a nie jedynie wyobrażenia/złudzenia.

Powodzenia :)

68,644

Witam.
Czy są tu Panie z Katowic lub okolic, które chciały by wspólnie wyskoczyć na kawkę, do kina itp.
Pozdrawiam :-)

68,645

Wow, dużo tu nas. Ja też jestem 30+, właśnie zakończyłam 4 letni związek i też czasem doskwiera uczenie się na nowo życia w pojedynkę, ale wiem, że dokonałam słusznego wyboru.
Mieszkam w Warszawie.

68,646

Siema czołem kluski z rosołem :) Też należę do zacnego grona 30tek, śpiewam, tańczę, recytuję i codziennie się siłuję, tak jestem fanką siłowni, treningów i zdrowego odżywiania. Ale wiecie co nie zawsze tak było. Kiedyś byłam puchatą, sympatyczną kuleczką, ale dzięki ciężkiej pracy i cierpliwości schudłam. Tym momentem, kiedy powiedziałam sobie dość był właśnie moment zbliżania się do trzydziestki. Najgorsza była wiosna i lato, wiecie zimą zawsze coś się da ukryć pod grubą kurtką, no ale latem ciężko :) Udało się i schudłam, nie od razu, mozolnie, cierpliwie, ale bez efektu jojo. Na trzydzieste urodziny założyłam bloga, na którym motywuję innych do aktywności fizycznej i robienia czegoś dla siebie, bo jeśli taki laik sportowy jak ja dał radę to każdy może, serio. Niewiarygodne jest to jak spadek kilogramów może wpłynąć nie tylko na zdrowie i wygląd, ale też psychikę. Odkryłam nową pasję jaką są treningi i sport, poznałam fantastycznych ludzi, mam więcej energii, optymizmu i zapału do wszystkiego, jeśli macie ochotę poczytać o mojej przygodzie, może moja historia jest bliska także Wam, a może w zimowe długie wieczory przychodzi chandra i potrzebujecie energetycznego kopa zapraszam do mnie na 30minusdla30plus.pl Dajcie znać, co myślicie o blogu, a może jest coś o czym chciałybyście poczytać, dowiedzieć się itd. Pozdrawiam serdecznie :)

Posty [ 68,629 do 68,646 z 68,646 ]

Strony Poprzednia 1 1,805 1,806 1,807

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Forum Kobiet » NASZA SPOŁECZNOŚĆ » Netkafejka 30 + - trzydziestolatki łączmy się

Zobacz popularne tematy :

Mapa strony - Archiwum | Regulamin | Polityka Prywatności

© www.netkobiety.pl 2007-2018