Netkafejka 30 + - trzydziestolatki łączmy się - Netkobiety.pl

Dołącz do Forum Kobiet Netkobiety.pl! To miejsce zostało stworzone dla pełnoletnich, aktywnych i wyjątkowych kobiet, właśnie takich jak Ty! Otrzymasz tutaj wsparcie oraz porady użytkowniczek forum! Zobacz jak wiele nas łączy ...

Szukasz darmowej porady, wsparcia ? Nie zwlekaj zarejestruj się !!!

Forum Kobiet » NASZA SPOŁECZNOŚĆ » Netkafejka 30 + - trzydziestolatki łączmy się

Strony Poprzednia 1 1,144 1,145 1,146

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Posty [ 68,701 do 68,717 z 68,717 ]

68,701

Odp: Netkafejka 30 + - trzydziestolatki łączmy się

Hej jestem 34 letnią lesbijką zakochaną bez wzajemności w Bogini

Zobacz podobne tematy :

68,702 Ostatnio edytowany przez Incognito2000 (2022-02-11 14:26:46)

zauważyłam że na tym forum, są kobiety jak i mężczyźni. Z racji tego że różni nas kwestia wieku i doświadczenia. Swoje zapytanie chciałabym umieścić tutaj, byłabym wdzięczna za Wasze wypowiedzi odnośnie tematu. Zależy mi na wypowiedziac mężczyzna, gdyż o mężczyznę się rozchodzi aczkolwiek wypowiedzi Pan również wiele pomogą ponieważ tak jak wspomniałam swoje przeszły doświadczenie mają.
Sytuacja ma się tak że mam 23 l mam super sąsiada, od małego podwoził mnie do szkoły i tak przez ponad 12 lat, znam jego żonę, dorosłe dzieci. Z racji tego że widywaliśmy się codziennie, mieliśmy możliwość porozmawiać na różne tematy, jestem osobą z dystansem ale jak każdy mam i znam granice. Jaka sąsiedzi żyjemy w bardzo dobrych relacjach dla sprostowania sąsiad będzie przed 60 ale wierzcie jest to naprawdę bardzo dobrze zadbany mężczyzna. Przechodząc do sedna, woził mnie do szkoły zna moją mamę itd z roku na rok dojrzewałam, mogłam porozmawiać z nim o wszystkim. Pewnego dnia zaspałam i moja mama wyszła do niego aby na mnie zaczekał 15/16 l miałam to powiedział że mogę jechać bez koszulki, takie słowa padły do mojej mamy. Znają się więc obróciła to w żart. Raz była też taka sytuacja że pisałam opowiadanie erotyczne i chciał i przeczytał, podobało mu i dodał że rusza go treść. Więcej sytuacji takich nie było bo zmieniły nam się godziny, także mijaliśmy. Do dnia dziś szelmowsko się do mnie uśmiecha, macha nawet przy gronie innych sąsiadów (facetów) teraz tak nie rozmawiamy tylko okazjonalnie. Dodam też że mieszka kawałek dalej ode mnie więc latem wracając z pracy, czy do domu widywał mnie na podwórku w stroju kąpielowym czy innych czynnościach jak plewienie itd zabawy z dziećmi. Teraz mam małe dziecko partnera ale przez takie właśnie machanie jak małe dziecko do mnie żebym tylko  go zauważyła czasami jakiś podteks, przy pomocy napapowania basenu padnie. I teraz Wy, co mam rozumiec przez jego zachowanie, uśmiechy, itp? Czy on by coś chciał, liczy na coś ? Czy to poprostu normalne sąsiedzkie zachowanie?

68,703

Witam wszystkich

68,704

Witam wszystkich

68,705

Witam wszystkich

68,706

Witam wszystkich

68,707

Witam wszystkich

68,708

Witam wszystkich

68,709

Witam wszystkich

68,710

Witam wszystkich

68,711

Witam wszystkich

68,712

Witam wszystkich

68,713

Witam wszystkich

68,714

Dzień dobry Panie w ten pięknie słoneczny dzień smile

68,715

Witajcie! U mnie również 30-stka na karku. Właściwie to nawet 33 lata. Zleciało, nawet nie wiem kiedy. smile

https://live.staticflickr.com/65535/51989584867_6519f60d06_c.jpg

68,716

O kurczę, ale to moje zdjęcie wielkie się wyświetla. Sorki.

68,717

pawlo.waw napisał/a:

O kurczę, ale to moje zdjęcie wielkie się wyświetla. Sorki.

Haha przynajmniej dobrze Cię widać

Posty [ 68,701 do 68,717 z 68,717 ]

Strony Poprzednia 1 1,144 1,145 1,146

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Forum Kobiet » NASZA SPOŁECZNOŚĆ » Netkafejka 30 + - trzydziestolatki łączmy się

Zobacz popularne tematy :

Mapa strony - Archiwum | Regulamin | Polityka Prywatności

© www.netkobiety.pl 2007-2021