Netkafejka 30 + - trzydziestolatki łączmy się - Netkobiety.pl

Dołącz do Forum Kobiet Netkobiety.pl! To miejsce zostało stworzone dla pełnoletnich, aktywnych i wyjątkowych kobiet, właśnie takich jak Ty! Otrzymasz tutaj wsparcie oraz porady użytkowniczek forum! Zobacz jak wiele nas łączy ...

Szukasz darmowej porady, wsparcia ? Nie zwlekaj zarejestruj się !!!


Forum Kobiet » NASZA SPOŁECZNOŚĆ » Netkafejka 30 + - trzydziestolatki łączmy się

Strony 1 2 3 1,058 Następna

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Posty [ 1 do 65 z 68,723 ]

1 Ostatnio edytowany przez Pola34 (2009-11-10 18:26:42)

Temat: Netkafejka 30 + - trzydziestolatki łączmy się

Trzydziestolatki, trzydziestolatki, to ja i ty, to właśnie my ...
Zapytaj ojca , zapytaj matki, jakie się wtedy ma sny smile?
C.G. Jung - powiedziałby, że po 30 ma się sny bardziej znaczące ...

No więc - jesteś między trzydziestką a czterdziestką. Trochę zwalniasz ? Może ... ale nie fizycznie! Może trochę bardziej na pzoziomie refleksyjno - duchowym ... Zaczynasz się bardziej zastanwiać, bardziej wszystko obserwować i  analizować. Jak przeczytałąm gdzieś w sieci w wieku trzydziestu lat "Świetnie radzimy sobie z prądami powietrza, bo znamy siłę swoich skrzydeł " Tez tak uważam smile Zapraszam serdecznie do tej kafejki wszystkie trzydziestolatki  i .... trzydziestolatków smile

Zobacz podobne tematy :

2

Odp: Netkafejka 30 + - trzydziestolatki łączmy się

Witam miło , że ktoś stworzył miejsce dla wszystkich trzydziestolatek + , miejmy nadzieję , że zacznie ona tętnić życiem.

3

Odp: Netkafejka 30 + - trzydziestolatki łączmy się

dziewczyny przecież już istnieje netkafejka 30+po co mamy się rozdwajać

4 Ostatnio edytowany przez Roxana (2009-11-12 10:23:22)

Odp: Netkafejka 30 + - trzydziestolatki łączmy się

Tak Greciu istnieje , ale ta jest dla wszystkich  w przeciwieństwie do tamtej , w której dyskryminuje się za sam wygląd .Tu mogą pisać też panowie , bo przecież ich towarzystwo też nam potrzebne,  choćby po to by wymienić się przepisami lol

5

Odp: Netkafejka 30 + - trzydziestolatki łączmy się

masz Roxanko rację też mi się nie podoba to że nie mogą pisać wszyscy i nie wiem gdzie jest problem skoro nam to nie przeszkadzało .nie ważne kto pisze aby pisał mądrze.

6 Ostatnio edytowany przez Greta (2009-11-19 13:33:37)

Odp: Netkafejka 30 + - trzydziestolatki łączmy się

sad

7

Odp: Netkafejka 30 + - trzydziestolatki łączmy się

Hej smile Miło , że zajrzałyście i mam nadzieję, że będziecie się tutaj dobrze czuły smile To chyba nie grzech ,że będzei jeszcze jedno miejsce dla wszystkich 30 plus smile Pomyślałam sobie, że to będzie taka nowa świeża kafejka - gdzie wszyscy będą na równi i mogli będą zacząć od początku. Gdzie nie będzie też jakichś podziałów itd. ZAPRASZAM WSZYSTKICH TRZYDZIESTOLATKÓW I TRZYDZIESTOLATKI PLUS smile U mnie za oknem deszcz i niepogoda - ponuro i chłodno ...

8

Odp: Netkafejka 30 + - trzydziestolatki łączmy się
Greta napisał/a:

Zak3 zapraszamy masz już 32 latka więc to dla ciebie dozwolone miejsce.

A co, kolega Zak3 też dostał szlaban? No nieźle, już zapomniałem o tamtych wydarzeniach, omijając szerokim łukiem niektóre zaułki...

Dobrze, że ruszacie z nowym miejscem. Wszystkiego dobrego smile

9

Odp: Netkafejka 30 + - trzydziestolatki łączmy się

Dzień dobry dziewczyny i chłopaki !!! wink;);)

10

Odp: Netkafejka 30 + - trzydziestolatki łączmy się

witaj Don Pedro i Rafik widzę że tu będziemy mieli mieszankę 30latków  anie sam babiniec .Z moich obserwacji to kobiety mają to do siebie że lubią się kłócić a jak jest towarzystwo mieszane to atmosfera tez jest zdrowsza.Mam rację?

11

Odp: Netkafejka 30 + - trzydziestolatki łączmy się

Hej!
A ja teraz jestem zkołowana, bo nie wiem gdzie mam pisać by kontaktu z Wami wszystkimi nie stracić smile

12

Odp: Netkafejka 30 + - trzydziestolatki łączmy się

Nancymw  wszędzie możesz pisać , ja też będę zaglądać do dziewczyn do kafejki . Tam była kiedyś super atmosfera do czasu , aż zabronili ją odwiedzać wszystkim ,którzy tego chcieli , teraz wiem że niektóre trole miały po części troszkę racji , ale nie wierzyłam im bo nie miałam pojęcia że pewne kobiety nie tolerują panów w swoim gronie. Możliwe , że  coś ze mną nie tak , ale ja zawsze lubiłam zróżnicowane towarzystwo , bo jest ciekawsze , można spojrzeć na problemy też od strony męskiej, dowiedzieć się co faceci myślą .

13

Odp: Netkafejka 30 + - trzydziestolatki łączmy się
Roxana napisał/a:

teraz wiem że niektóre trole miały po części troszkę racji , ale nie wierzyłam im bo nie miałam pojęcia że pewne kobiety nie tolerują panów w swoim gronie.

No to może już nie nadużywać tego określenia "trole" bo nieładnie się to kojarzy, a jak widać niesprawiedliwie "obdarzono" tym określeniem kilka osób... smile

14

Odp: Netkafejka 30 + - trzydziestolatki łączmy się
Greta napisał/a:

witaj Don Pedro i Rafik widzę że tu będziemy mieli mieszankę 30latków  anie sam babiniec .Z moich obserwacji to kobiety mają to do siebie że lubią się kłócić a jak jest towarzystwo mieszane to atmosfera tez jest zdrowsza.Mam rację?

Hehe, zobaczymy jak będzie.

Jakby co będziemy prowadzić z Pedro mediacje między wami, żeby Was godzić. tongue:P:P

No i jest jeszcze Pirat, pewnie też zajrzy do Nas.

Także będzie dobrze dziewczynki. wink;);)


Przemiłego dzionka dla wszystkich!!!!

15 Ostatnio edytowany przez Celia (2009-11-12 13:38:56)

Odp: Netkafejka 30 + - trzydziestolatki łączmy się

Witam smile
Tworzenie kolejnej netkafejki, podobnej do już istniejącej, kojarzy mi się z przygotowaniami do prywatnych kafejek, do których wstęp będą mieli tylko ci, którzy dostaną pozwolenie od założyciela danej kafejki. Mnie takie zony nie bawią, a wręcz irytują. Dowiedziałam się dzisiaj, że podobno ze "starej" kafejki 30+ wyrzuca się wszystkich facetów, a ostatnio Zaka. hmm Ja tam bywam regularnie od kilku miesięcy i nie wiem, o co chodzi teraz z tym wyrzucaniem i zabranianiem wstępu dla niektórych osób. Jeżeli ktoś to robi, to bez udziału forumowiczek tam obecnie piszących. hmm

Don Pedro napisał/a:

A co, kolega Zak3 też dostał szlaban? No nieźle, już zapomniałem o tamtych wydarzeniach, omijając szerokim łukiem niektóre zaułki...

Pedro, co masz na myśli pisząc "też"? Cenię sobie Twoje wypowiedzi na forum, ponieważ są rzeczowe i logiczne, więc powinieneś pamiętać i rozumieć, że wówczas tak naprawdę nie o Ciebie i Twoje posty chodziło, a o poziom niektórych rozmów i to,w co - przez te dziwne rozmowy - zaczęła zamieniać się netkafejka. Co potem zaszło, kto dostał szlaban na pisanie w 30+, to decyzja moderatorek.
Nie ma sensu do tego wracać i roztrząsać, ale moje skromne zdanie jest takie, że rozdrabnianie społecznościowych wątków na coraz to mniejsze kafejki będzie prowadziło tylko do jeszcze większych zgrzytów i nieporozumień.

Pozdrawiam smile

16

Odp: Netkafejka 30 + - trzydziestolatki łączmy się

A guzik, żadne mediacje mi w głowie big_smile Ja tu tylko gościnnie od czasu do czasu coś skrobnę wink A teraz się tylko tak narzucam coby otuchy dodać smile Mam swój kawałek podłogi więc tam porządku trzeba pilnować big_smile

17

Odp: Netkafejka 30 + - trzydziestolatki łączmy się
Celia napisał/a:
Don Pedro napisał/a:

A co, kolega Zak3 też dostał szlaban? No nieźle, już zapomniałem o tamtych wydarzeniach, omijając szerokim łukiem niektóre zaułki...

Pedro, co masz na myśli pisząc "też"? Cenię sobie Twoje wypowiedzi na forum, ponieważ są rzeczowe i logiczne, więc powinieneś pamiętać i rozumieć, że wówczas tak naprawdę nie o Ciebie i Twoje posty chodziło, a o poziom niektórych rozmów i to,w co - przez te dziwne rozmowy - zaczęła zamieniać się netkafejka. Co potem zaszło, kto dostał szlaban na pisanie w 30+, to decyzja moderatorek.
Nie ma sensu do tego wracać i roztrząsać, ale moje skromne zdanie jest takie, że rozdrabnianie społecznościowych wątków na coraz to mniejsze kafejki będzie prowadziło tylko do jeszcze większych zgrzytów i nieporozumień.

Pozdrawiam smile

1. Nie zgadzam się. Wątek sam zniknie jeśli nikt nie będzie pisał. Tak jak w świecie gospodarki zadecyduje wolny rynek. A zauważyłem, że o popularności miejsc decyduje klimat. Jeśli tu będzie fajny to i wątek się utrzyma. Jeśli nie, to upadnie. Ale zostawmy to forumowiczom.

2. Napisałem "też" ponieważ to mi się także przytrafiło - ale to są stare dzieje o których w zasadzie zapomniałem choć byłem pewien, że na mnie się nie skończy wink Ale nie mam zamiaru tego roztrząsać.

3. Czuję, że tu będzie ciekawie ale ja nie zamierzam sie produkować w wielu miejscach, tylko życzę tej kafejce powodzenia. Znalazłem już swoje miejsce i niech tak zostanie smile

4. Kafejki prywatne - a po co to komu? To od razu lepiej prywatne forum założyć tongue Jestem zdecydowanie przeciwny takim "tworom" i tyle.

Pozdrawiam życząc wolnego od zawieruch pisania smile

18

Odp: Netkafejka 30 + - trzydziestolatki łączmy się

Zgadzam się z Celią, że fakt wyrzucania kogoś z kafejki nie był dyskutowany z osobami tam piszącymi i odbywało się to bez naszej wiedzy.
Ja swoja drogą też się zastanawiałam dlaczego Panowie przestali tam pisać, bo swego czasu było tam wesoło i zróżnicowane towarzystwo, a jak się teraz okazuje pewnie tez zostali wyrzuceni. Ja nic o tym nie wiedziałam i część dziewczyn napewno też nie.
To się dzieje bez naszej wiedzy a powinno być inaczej.

19

Odp: Netkafejka 30 + - trzydziestolatki łączmy się

nancymw: bo widzisz, nawet nie mam nic przeciwko panującym regułom do których wszyscy się stosujemy. Ale są to reguły zgodne z ogólnym regulaminem. tymczasem kafejka 30+ rządzi się kompletnie swoimi prawami. Nie znacie szczegółów "wyrzucania" z wątków ale powiem Wam, że to nic przyjemnego. I nikt kto ma trochę honoru, po takiej akcji już tam nie wróci. Na koniec dodam tylko, że kafejka o której mówicie to najbardziej hermetyczne i właściwie "prywatne" miejsce z jakim spotkałem się na tym forum. Lubię się udzielać ale akurat tam nie chce mi się nawet zajrzeć. To takie moje zdanie, mam nadzieję, że nie uraziłem nikogo, bo nie jest to moim zamiarem smile

Jak widać zostaje po tym uraz skoro jeszcze raz się do tego odnoszę ale mam nadzieję, że po raz ostatni smile

20

Odp: Netkafejka 30 + - trzydziestolatki łączmy się

Cześć. Bardzo się cieszę, że powstało coś nowego. I normalnego. Tamta kafejka, choć była oki, ta 30+, to jednak ktoś nas tam facetów bardzo nie lubił. Zresztą, kiedy oprócz mnie tam ostatnio facet był - pewnie dawno. Prawda. A tutaj jest znacznie lepiej, no i można popisać z Rufikiem, hehe(Rafikiem) czy Roxana, jak i innymi na luzie i bez strachu nagłego i nieprzyjemnego wyrzucenia, jak ogryzka od jabłka. To też ja będę tu pisał. Ja  mam przepisy nie tylko na herbatke smile oraz dużo chęci. I polubiłem tu kilka osób.

21

Odp: Netkafejka 30 + - trzydziestolatki łączmy się

Hej Wszystkim smile

Pozwólcie ,że wyjaśnię bardzo krótko - to nie jest tak, że coś się robi poza wami . Były głosy proszące, aby tamta netkafejka pozostała netkafejką samych kobiet. Są osoby, którym na tym zależy, żeby mogły sobie dalej popisać tylko w babskim gronie. Takie były początki tamtej netkafejki - i  w pewnym sensie nie zostaje nam nic innego jak te ich prośby uszanować.Bo co mogę odpisać - nie , absolutnie nie zgadzamy się ? Wtedy podniosą się głosy, że nie da się z nami - czyli Redakcją - nic załatwić wink Aby więc już nikt nie czuł się pokrzywdzony - poparłam pomysł Poli, aby stworzyć jeszcze jedną kafejkę 30 plus, dla wszystkich ( bez podziału na płeć ) trzydziestolatków smile Czy to zły pomysł ? Czas pokaże i tak jak tutaj Don Pedro całkiem mądrze podsumował " Tak jak w świecie gospodarki zadecyduje wolny rynek. A zauważyłem, że o popularności miejsc decyduje klimat. Jeśli tu będzie fajny to i wątek się utrzyma. Jeśli nie, to upadnie. Ale zostawmy to forumowiczom." Tę decyzję, czy ta kafejka się utrzyma czy upadnie - pozostawiam więc Wam smile

22

Odp: Netkafejka 30 + - trzydziestolatki łączmy się

Myślę, że nic co oparte na zdrowym rozsądku i dobrych zasadach tak szybko nie upadnie. Ja mam cement, rafik koparki, dziewczyny piasek, hihi:) to się zbuduje coś fajnego smile  Na przykład - wielki tort urodzinowy za rok, z którego wyskoczy... smile

23

Odp: Netkafejka 30 + - trzydziestolatki łączmy się

Uuuuuu, jakie przeze mnie zamieszanie smile A ja tylko dobrze chciałam smile Zak , wielki tort urodzinowy z którego wyskoczy mhm.... w listopadzie następnego roku - ani już zajączek wielkanocny, ani jeszcze święty mikołaj ... więc może ... ups nie mam pomysłu smile Gdziem ja kreatywność ? Chyba została w pracy smile

24

Odp: Netkafejka 30 + - trzydziestolatki łączmy się

zamieszanie jest potrzebne bo było by nudno

25

Odp: Netkafejka 30 + - trzydziestolatki łączmy się

Don Pedro ja nie mam pojęcia komu nie odpowiadało Wasze towarzystwo, bez facetów ogólnie jest nudno smile
Osobiście pisałam przed chwilą w wątku o wprowadzaniu ulepszeń jak moim zdaniem takie sytuacje powinny być rozwiązywane, kto ma ochotę niech zerknie.

26

Odp: Netkafejka 30 + - trzydziestolatki łączmy się
nancymw napisał/a:

Don Pedro ja nie mam pojęcia komu nie odpowiadało Wasze towarzystwo, bez facetów ogólnie jest nudno smile
Osobiście pisałam przed chwilą w wątku o wprowadzaniu ulepszeń jak moim zdaniem takie sytuacje powinny być rozwiązywane, kto ma ochotę niech zerknie.

Widziałem i dziękuje Ci za podjęcie tego tematu. To wbrew pozorom nie jest taka błaha praktyka. Może prowadzić do dość dyskusyjnych decyzji. Teraz każdy facet a i nie jedna kobieta 100 razy się zastanowią czy TAM cokolwiek napisać chyba, że tak jak zak3 będą nieświadomi...

Ale dość tych utyskiwań. Niech ta kafejka buja się pozytywnie i będzie tak otwarta jak parę innych tu na forum smile

27

Odp: Netkafejka 30 + - trzydziestolatki łączmy się

Hej...gdzie ja jestem?

28

Odp: Netkafejka 30 + - trzydziestolatki łączmy się

No dobra a jak wszystkie dziewczyny przejdą z 30+ tutaj to co znów ktoś kogoś o coś posądzi i będą powstawać w nieskończoność następne kafejki?  OBY NIE!!!
Ja tam będę szła za tym gdzie mi się dobrze pisze, a teraz mam zawrót głowy, hehe smile

29

Odp: Netkafejka 30 + - trzydziestolatki łączmy się
nancymw napisał/a:

Ja tam będę szła za tym gdzie mi się dobrze pisze,

I to jest kwintesencja pisania na forum - a przynajmniej taka powinna być smile

30

Odp: Netkafejka 30 + - trzydziestolatki łączmy się
zak3 napisał/a:

Myślę, że nic co oparte na zdrowym rozsądku i dobrych zasadach tak szybko nie upadnie. Ja mam cement, rafik koparki, dziewczyny piasek, hihi:) to się zbuduje coś fajnego smile  Na przykład - wielki tort urodzinowy za rok, z którego wyskoczy... smile

Mam też spycharki i łopaty wink

31

Odp: Netkafejka 30 + - trzydziestolatki łączmy się

Dziewczyny z 30+. które nie lubicie chłopaków, przesyłam wam słodziutkie jak malinka buziaki smile
Ale jak nie chcecie, to nie musicie tu być.

32

Odp: Netkafejka 30 + - trzydziestolatki łączmy się
zak3 napisał/a:

Dziewczyny z 30+. które nie lubicie chłopaków, przesyłam wam słodziutkie jak malinka buziaki smile
Ale jak nie chcecie, to nie musicie tu być.

Ja nie wiem jak można nie lubic chłopaków, tak elokwentnych, fajnych i przystojnych jak My tongue:P:P

A i skromnych zapomniałbym rzec. tongue

Mamo tato chwalą Nas, hehe.... wink;);)

33

Odp: Netkafejka 30 + - trzydziestolatki łączmy się

Witajcie
ja też nie wiem jak można nie lubić takich chłopaków:)
zawsze to różnorodnie i ciekawie...

34

Odp: Netkafejka 30 + - trzydziestolatki łączmy się
koolka napisał/a:

Witajcie
ja też nie wiem jak można nie lubić takich chłopaków:)
zawsze to różnorodnie i ciekawie...

Zgadzam się z Tobą koolka w 101% wink

35

Odp: Netkafejka 30 + - trzydziestolatki łączmy się

A tak w ogóle chłopaki to kto to był dla Was taki "miły"? może warto na kogoś szczególnie uważać

36

Odp: Netkafejka 30 + - trzydziestolatki łączmy się
nancymw napisał/a:

A tak w ogóle chłopaki to kto to był dla Was taki "miły"? może warto na kogoś szczególnie uważać

Czy to ważne? Było minęło...

37

Odp: Netkafejka 30 + - trzydziestolatki łączmy się
Don Pedro napisał/a:
nancymw napisał/a:

A tak w ogóle chłopaki to kto to był dla Was taki "miły"? może warto na kogoś szczególnie uważać

Czy to ważne? Było minęło...

sama dla siebie chciałabym wiedzieć skoro tyle zamieszania było, ale ok

38

Odp: Netkafejka 30 + - trzydziestolatki łączmy się

Ja podejrzewam kto? poczytałem tamto forum. Ale najważniejsze jest inne pytanie. Nancy jeśli przypadkowo lubisz truskawki, to czy masz pomysł, co z nimi zrobić?

39

Odp: Netkafejka 30 + - trzydziestolatki łączmy się
nancymw napisał/a:
Don Pedro napisał/a:
nancymw napisał/a:

A tak w ogóle chłopaki to kto to był dla Was taki "miły"? może warto na kogoś szczególnie uważać

Czy to ważne? Było minęło...

sama dla siebie chciałabym wiedzieć skoro tyle zamieszania było, ale ok

A nic nie przeczuwałaś? Dla mnie to jasne jak słońce. Coś dziwna cisza TAM zapanowała...

40

Odp: Netkafejka 30 + - trzydziestolatki łączmy się

to zalezy zak3 do czego chcialbys je wykorzystac, kulinarnie, pielęgnacyjnie czy może jeszcze w jakiś inny sposób, np. można kogoś obrzucić truskawkami smile tak jak jajkami ale to by było raczej marnotrastwo tego pysznego owocu wink

41

Odp: Netkafejka 30 + - trzydziestolatki łączmy się
Don Pedro napisał/a:
nancymw napisał/a:
Don Pedro napisał/a:

Czy to ważne? Było minęło...

sama dla siebie chciałabym wiedzieć skoro tyle zamieszania było, ale ok

A nic nie przeczuwałaś? Dla mnie to jasne jak słońce. Coś dziwna cisza TAM zapanowała...

owszem cisza jest ale to w zasadzie w ostatnim czasie nic nowego, od jakiegoś czasu tam coś wymarło i się smutno i cicho zrobiło, wszyscy rzadziej pisali, ale ja to odbierałam że dziewczyny nie mają najzwyczajniej czasu, dom, praca, mężowie, dzieci, inne zajęcia, ale to może coś więcej...nie wiem, może tak może nie-nie ważne, jak nie chcecie powiedzieć wprost o kogo dokładnie chodzi to nie ma sensu się w to zagłębiać.

42

Odp: Netkafejka 30 + - trzydziestolatki łączmy się

Ja też jestem ciekawa o kogo .ciekawość to taka kobieca natura

43

Odp: Netkafejka 30 + - trzydziestolatki łączmy się

Tak Greta, masz rację smile tak samo można ją (ciekawość) nam kobietom przypisać jak kobiecą intuicję, która niby powinna nam w rozszyfrowaniu tego pomóc, ale wolimy jednak kawę na ławę tongue

44

Odp: Netkafejka 30 + - trzydziestolatki łączmy się

Dziewczyny do mnie żadna z forumowiczek wprost się nie odezwała. Dostałem tylko list z redakcji z jasną sugestią. I tyle. A przecież o inspiracjach nie będę mówił bo nie mam na to dowodów...

45

Odp: Netkafejka 30 + - trzydziestolatki łączmy się

no no, jasne. I to jest następna rzecz że nikt nikomu nie jest w stanie niczego udowodnić.

46

Odp: Netkafejka 30 + - trzydziestolatki łączmy się

Ale mi nie zależy. Mam swoje miejsce i nie chcę tu jakiejś wojenki prowadzić. Pokazano nam szybciutko zasady forum i ok smile

47

Odp: Netkafejka 30 + - trzydziestolatki łączmy się

wiadomo, że nikt nie może. Ale łatwo się połapać, parę dni i sama się przekonasz. Za dużo was tam ostatnio nie było. Ale dość obgadywania. I chciałem coś pysznego zrobić z truskawek, ze słoika. jakiś deser, bo placek to trudna rzecz. I cieszę się że tu są takie ciekawe osoby. One decydują o obliczu forum.

48

Odp: Netkafejka 30 + - trzydziestolatki łączmy się

Niestety- jestem ta od "brudnej roboty" smile

49

Odp: Netkafejka 30 + - trzydziestolatki łączmy się

Oczywiście, każdy pisze tam gdzie dobrze się mu pisze i gdzie jest z kim pisać, bo patrzenie w pusty monitor to też trochę mija się z celem.
Ja jak trafiłam na to forum to urzekła mnie wysoka kultura tu panująca i miła atmosfera, wszyscy rzyczliwi, chętni pomóc i porozmawiać i mam nadzieję że nadal tak będzie i nie będzie się to zmieniać.

50

Odp: Netkafejka 30 + - trzydziestolatki łączmy się
Vausti napisał/a:

Niestety - jestem od "brudnej roboty" smile

Tu się akurat zgadzam wink

51

Odp: Netkafejka 30 + - trzydziestolatki łączmy się
zak3 napisał/a:

wiadomo, że nikt nie może. Ale łatwo się połapać, parę dni i sama się przekonasz. Za dużo was tam ostatnio nie było. Ale dość obgadywania. I chciałem coś pysznego zrobić z truskawek, ze słoika. jakiś deser, bo placek to trudna rzecz. I cieszę się że tu są takie ciekawe osoby. One decydują o obliczu forum.

a może najprościej truskawki z bita śmietaną, do tego jeszcze jakieś kawałki owoców i masz świetną sałatkę owocową ze śmietaną

52

Odp: Netkafejka 30 + - trzydziestolatki łączmy się

Tak, tak to ja zła Adminka smile Ale mam nadzieję , że cóż, może jednak mi kiedyś wybaczycie - chce dla Was wszystkich jak najlepiej smile

53

Odp: Netkafejka 30 + - trzydziestolatki łączmy się

Witam wszystkich ! Nie mam zbyt dobrego samopoczucia , bo zostałam oskarżona o coś co nawet nie przeleciało  mi przez myśl, no cóż każdy mierzy swoją miarą . Przeczytałam wiele postów i doszłam dopiero teraz do wniosku , że ja też nie byłam mile widziana w pewnej kafejce . Szkoda tylko , że ludzie potrafią być tak ograniczeni i  udają przyjaźń  ,jak ktoś ma do mnie jeszcze jakieś wąty to proszę pisać śmiało , ja się nie obrażę , bo taki problem to dla mnie najmniejsze wezwanie .

Cieszę się , że tu zaglądacie wszyscy bez wyjątku !

54

Odp: Netkafejka 30 + - trzydziestolatki łączmy się

Roxana a ja na początku jak się czułam? tez tak że nie jestem mile widziana i tez odniosłam takie wrażenie, pisałam nawet o tym wprost.
Mnie zastanawia tylko jedna rzecz dlaczego od dłuższego czasu mało kto się udzielał w tamtej kafejce,(może brak czasu), mam tylko gorącą nadzieję że tutaj tak nie będzie i będzie na okrągło co czytać i pisać.

Na początku zaniepokoiło mnie to że są na dobrą sprawę dwie takie same kafejki, że będzie powielanie postów i nie będzie można się zdecydować gdzie częściej przebywać. Z jednej strony to może i dobrze że jest alternatywa. Wiadomo że coś nowego przyciąga i budzi zainteresowanie. Jeśli będzie tu wielu bywalców to będzie dobrze.

55

Odp: Netkafejka 30 + - trzydziestolatki łączmy się

Ale tu tłoczno się zrobiło...

Dobry wieczór, dobry wieczór wszystkim

kłaniam się nisko... wink;)

56

Odp: Netkafejka 30 + - trzydziestolatki łączmy się
Roxana napisał/a:

Szkoda tylko , że ludzie potrafią być tak ograniczeni i  udają przyjaźń  ,jak ktoś ma do mnie jeszcze jakieś wąty to proszę pisać śmiało , ja się nie obrażę , bo taki problem to dla mnie najmniejsze wezwanie .

Ja także nie cierpię ludzi, którzy udają przyjaciół. Którzy ładnie ci mówią, którzy ładnie się uśmiechają i klepią po plecach, a najchętniej wbili by ...  Są tacy, zawistni ludzie. Chyba każdy z nas takich poznał.
Roxana masz charakter, jak prawdziwa wojowniczka smile  100%Netkobieta.
Ps. Ja nie mam wątów smile
Miłej nocy dla wszystkich i udanego piątku.

57

Odp: Netkafejka 30 + - trzydziestolatki łączmy się

Hejka! Ja właśnie wróciłam z kościoła , dzień zaczął się ok , ale kto wie jaki będzie jego koniec . U mnie paskudna pogoda. Zak miło że nie masz wątów , do mnie ktoś ciągle staruje z jakimś ale , dlaczego ? , myślę że dlatego iż jestem za bardzo tolerancyjna , ale czy tolerancja to nie zaleta?

58 Ostatnio edytowany przez majka40 (2009-11-13 08:04:47)

Odp: Netkafejka 30 + - trzydziestolatki łączmy się

Witam Witam i sie chwytam  hihi  tego lokalu  bo jest ciekawie im jest nas więcej   tym tematów moc każdy ma jakieś zdanie ,zapytanie przepis, humorek po niektórych można boki zrywać kilka juz sprzedałam dalej . Pozdrawiam  wszystkich **) majka

59 Ostatnio edytowany przez Rafik (2009-11-13 08:16:53)

Odp: Netkafejka 30 + - trzydziestolatki łączmy się

Dzień dobry wszystkim ! wink

Jak się dziś macie?

Poooooooooooooooozdrowionka i przemiłego dnia !!! tongue:P:P

60

Odp: Netkafejka 30 + - trzydziestolatki łączmy się

Dzięki Rafik za pozdrowionka !!!

61

Odp: Netkafejka 30 + - trzydziestolatki łączmy się
Roxana napisał/a:

Dzięki Rafik za pozdrowionka !!!

Polecam się jak zawsze !!! tongue:P:P

62 Ostatnio edytowany przez Greta (2009-11-13 09:11:42)

Odp: Netkafejka 30 + - trzydziestolatki łączmy się
nencymw napisał/a:

Roxana a ja na początku jak się czułam? tez tak że nie jestem mile widziana i tez odniosłam takie wrażenie, pisałam nawet o tym wprost.

ja to do tej pory czuję że czasem pisze sama do siebie i nikogo moje zdanie nie interesuje.Myślę że każdy kto tutaj zaczyna tak ma ,bo stare bywalczynie piszą między sobą chociaż tak jak wszędzie są wyjątki

63

Odp: Netkafejka 30 + - trzydziestolatki łączmy się

A ja dzisiaj poczułam się jak wyjęta z pod prawa !!!

64

Odp: Netkafejka 30 + - trzydziestolatki łączmy się

skoro rozmawiacie na temat samopoczucia na forum to muszę Wam powiedzieć  , że czasem czuję się jak natręt a czasami jak niewidzialna- nie wiem od czego to zależy:(((
Może za bardzo mi zależy na tym aby tu na forum znaleźć bratnią duszę:((((
Mam wrażenie, że moje posty są nie czytane, albo po prostu olewane- nie zawsze ale często:(
czasami mam ochotę odejść bez słowa... może wina leży po mojej stronie... ale czuję się niepotrzebna albo jakbym komuś przeszkadzała... Bardzo często jest tak, że wchodząc na forum nic się odzywam bo np. ciężko jest wejść w rozmowę między osobami, które wymieniają się poglądami na tematy poruszane również prywatnie:( - mam nadzieję, że wiecie o co mi chodzi

65 Ostatnio edytowany przez Roxana (2009-11-13 20:41:25)

Odp: Netkafejka 30 + - trzydziestolatki łączmy się

Bianko , ja zawsze czytam twoje posty , czasem tylko nie mam nic do powiedzenia .Mną się też nikt nie interesował , dopiero teraz jak zrobiła się afera i uznana zostałam za chłopiarę to mam jakieś tam branie    lol  Mam na tym forum ,  jedną bardzo bliską mi osobę płci żeńskiej , ale z przyjemnością zaprzyjaźnię się z tobą i innymi osobami .

Posty [ 1 do 65 z 68,723 ]

Strony 1 2 3 1,058 Następna

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Forum Kobiet » NASZA SPOŁECZNOŚĆ » Netkafejka 30 + - trzydziestolatki łączmy się

Zobacz popularne tematy :

Mapa strony - Archiwum | Regulamin | Polityka Prywatności



© www.netkobiety.pl 2007-2024