Codzienne pogaduszki - Netkobiety.pl

Dołącz do Forum Kobiet Netkobiety.pl! To miejsce zostało stworzone dla pełnoletnich, aktywnych i wyjątkowych kobiet, właśnie takich jak Ty! Otrzymasz tutaj wsparcie oraz porady użytkowniczek forum! Zobacz jak wiele nas łączy ...

Szukasz darmowej porady, wsparcia ? Nie zwlekaj zarejestruj się !!!

Forum Kobiet » NASZA SPOŁECZNOŚĆ » Codzienne pogaduszki

Strony Poprzednia 1 153 154 155

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Posty [ 5,853 do 5,855 z 5,855 ]

5,853

Odp: Codzienne pogaduszki

Tez czekam na odzew w temacie. Przeglądam sobie inne fora ale też nie za wiele się dzieje w pogaduchach. Patrzę jeszcze na repertuar jaki będzie w maju, bo chciałam się do kina wybrać w końcu. Jest kilka fajnych tytułów zastanawiam się pomiędzy filmem "Sobibór" a "The Last Witness".  Ileż można w domu siedzieć przecież.

Zobacz podobne tematy :

5,854

Czesć, jestem Monika mam bardzo poważny problem uzależniłam sie od narkotyków. Pojechałam na wakacje z przyjaciółmi, odrazu po przyjeżdzie poszlismy zwiedzic okolice i na imprezę. Poznaliśmy tam grupe dziewczyn, które namawiały nas do spróbowania LSD, po zazyciu tego narkotyku obudziłam się  w całkiem innym miejscu już bez swoich znajomych, nie miałam przy sobie telefonu ani rzeczy, które miałam zeszłej nocy. Nie wiedziałam co ze soba zrobić i wtedy zdałam sobie sprawę, że wpadłam w poważne kłopoty...

5,855

czesc, ja jestem Edyta, mam 29 lat i w tym roku zostane mama :)

Posty [ 5,853 do 5,855 z 5,855 ]

Strony Poprzednia 1 153 154 155

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Forum Kobiet » NASZA SPOŁECZNOŚĆ » Codzienne pogaduszki

Zobacz popularne tematy :

Mapa strony - Archiwum | Regulamin | Polityka Prywatności

© www.netkobiety.pl 2007-2018