Czy pozwalacie by facet dochodził w waszych ustach - Netkobiety.pl

Dołącz do Forum Kobiet Netkobiety.pl! To miejsce zostało stworzone dla pełnoletnich, aktywnych i wyjątkowych kobiet, właśnie takich jak Ty! Otrzymasz tutaj wsparcie oraz porady użytkowniczek forum! Zobacz jak wiele nas łączy ...

Szukasz darmowej porady, wsparcia ? Nie zwlekaj zarejestruj się !!!

Forum Kobiet » SEKS, SEKSUALNOŚĆ, PSYCHOLOGIA » Czy pozwalacie by facet dochodził w waszych ustach

Strony Poprzednia 1 6 7 8

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Posty [ 421 do 444 z 444 ]

421

Odp: Czy pozwalacie by facet dochodził w waszych ustach
ujawniony napisał/a:
truskaweczka19 napisał/a:

ujawniony, masz rację, zbyt wiele razy to powtórzyłam. Tak przejdę, ale na razie nie ma faceta obok mnie, na razie więc odpada.

To nie jest wytłumaczenie smile

Jak to nie jest? Nie mieszkamy jeszcze razem, ostatnio parę nocy u mnie nocował, ale teraz nie mamy jak się spotkać, więc nie mam na razie jak wprowadzić tego w czyn.

"Czytanie książek to najpiękniejsza zabawa, jaką sobie ludzkość wymyśliła"

Wisława Szymborska
Zobacz podobne tematy :

422

ujawniony napisał/a:

ujawniony, masz rację, zbyt wiele razy to powtórzyłam. Tak przejdę, ale na razie nie ma faceta obok mnie, na razie więc odpada.

To nie jest wytłumaczenie smile

Jak to nie jest? Nie mieszkamy jeszcze razem, ostatnio parę nocy u mnie nocował, ale teraz nie mamy jak się spotkać, więc nie mam na razie jak wprowadzić tego w czyn.

Oj tam, droczę się smile ...poza tym to też nie jest wytłumaczenie. Klamerka na nos i do dzieła smile

Życiowy sarkazm, diabeł zna się na żartach...

423

Aha no spoko wink

Wisława Szymborska

424

Hmmm... Żadnych nowych wieści... a taki miły temat był... big_smile

425

Ja niedawno raz spróbowałam smile byłam po prostu ciekawa, nie bardzo mi się podobało, bo miałam odruch wymiotny, ale nie wykluczam, że może jeszcze kiedyś spróbuje.
Mojemu chłopakowi to nie robi różnicy, ani mnie nie namawiał, ale chciałam się przekonać jak to jest

426

Ja coś czuję, że jak wróci truskaweczka i podzieli się najświeższymi informacjami z nami to ta klamerka na nosie okaże się hitem smile

427

ujawniony napisał/a:

Ja coś czuję, że jak wróci truskaweczka i podzieli się najświeższymi informacjami z nami to ta klamerka na nosie okaże się hitem smile

Co taki niecierpliwy, kurczę tongue Czemu hitem? tongue

Wisława Szymborska

428

Klamerka na nos w czasie robienia loda? Niby po co?

Chcę wiedzieć , nie tylko wierzyć... Nauka zawsze wygra z wiarą.
Bóg- mityczna fantasmagoria stworzona przez człowieka. Tak samo prawdziwa jak smoki , elfy i krasnoludki...
GOTT IST TOT - Fryderyk Nitzche

429

Przemo77 napisał/a:

Klamerka na nos w czasie robienia loda? Niby po co?

Przeczytaj 1395 postów do tyłu to się dowiesz big_smile
Oj truskaweczka smile Będzie hitem jak Ci się spodoba smile

430

Kobietki a czy macie czasem ochote pobawic się z druga kobieta?

431

malowanaLala napisał/a:

brzydzi mnie na samą myśl, ale z dwoma facetami... czasami pofantazjuje ale pewnie bym się nie odważyła.

A co do tematu: nie pozwalam kończyć w ustach.

Dzioło -  "zamyślone głowy" - hej, zamyślone głowy nie chcę z wami walczyć... jazda wink

432

malowanaLala napisał/a:

Mnie się czasem marzy coś takiego. Mówi się, że najlepszego loda robią mezczyzni (dla zatwardzialych hetero obrzydliwosc ;-)),  wiec minetke pewnie lepiej zrobi kobietka. Ta sama budowa, podobieństwo odczuć. Ale chyba się nie odważe.
Tak jak na trójkącik z dwoma mężczyznami, choć rozkosznie pomarzyć :-)
A co do tematu: tak, chętnie, lubię to.

"Przyciągamy to, czym sami promieniujemy na świat. Trudni ludzie wciąż spotykają inne trudne przypadki, pogodni natomiast cieszą się stale dobrym towarzystwem, nawet jeżeli go nie szukają".
Lama Ole Nydahl

433

odpowiadając na pytanie: zdecydowanie nie

434

A zdarzyło wam się podczas pierwszego kontaktu intymnego pozwolić facetowi na finisz do ust , na twarz?

435

Jeśli chodzi o dochodzenie w ustach to jestem początkująca, z moim chłopakiem jesteśmy 4 lata (łóżkowo pewnie ze 3,5) ale na to zdecydowaliśmy się dopiero niedawno. Szczerzę muszę przyznać, że bardziej chciałam tego ja niż on, chciałam wypróbować czegoś nowego. Uczucie jest trudno opisać. Sperma jest faktycznie bardzo gorąca i dość gorzka i jest jej naprawdę dużo. Z chłopakiem raczej preferujemy stosunki przerywane więc fakt, że nie musi wyczekiwać chwili żeby w odpowiednim momencie ze mnie wyjść i wytrysnąć na mnie a nie we mnie jest na pewno ułatwieniem. Osobiście nie mam z tym żadnych problemów typu, ze czuję się wykorzystana czy tam takie rzeczy co pisałyście, on ma chyba dziwne poczucie winy ale da się z tym coś zrobić. Największą dla mnie trudnością są kwestie techniczne jest to trudno połknąć bo jest gęste i duzo tego. Wiem ze to głupie pytanie ale myślicie że można to jakoś wyćwiczyć?
Pisałyście też o dietach, myślicie ze ananas przed stosunkiem na prawdę zmienia tak smak spermy? Próbował ktoś?

436

Odradzam ten typu seks czy pieszczoty !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Coraz więcej osób młodych (głównie mężczyzn) zapada na raka gardła i krtani związanym z seksem oralnym (wirusy brodawczaka ludzkiego HPV).
Lekarze alarmują. Coraz więcej artykułów jest na ten temat. Wystarczy wpisać w Google "rak gardła seks oralny"

Można się oczywiście zabezpieczyć (ale nigdy w 100%) nie ustrzeże to nas przed złapaniem choroby.

437

W związku z moim chłopakiem seks oralny to raczej podstawa. Sprawia nam to ogromną radość. U nas on zawsze kończy w ustach. Smak spermy nie jest zły jeśli się kocha swojego partnera:)

438

samotnamatka35 napisał/a:

Zastanawia mnie czy kobiety pozwalają by ich faceci dochodzili w jamie ustnej, ja nigdy się na to nie zgodziłam nie wyobrażam sobie tego bym miała połknąc jego spermę

Ja to uwielbiam i moja żona też. Uwielbiam soki mojej kochanej kobiety które wypływają z cip... Nawet 4 razy podczas nocy. Ona się mocno podnieca jak dochodzę i spuszczam się jej do ust i na twarz, czuję jak reaguje jej ciało aż ciarki przechodzą. W naszym przypadku niemamy przed samą żadnych tajemnic, rozmawiamy o wszystkim. Nawet co można wnieść nowego w łóżku.Raz powiedziała do mnie, kochanie czy chce abym zwaliłaś ci się i trysnełaś twoja sperma na ciebie, bez wąchania jej pozwoliłem. Było cudownie nie powiem podniecenie wspólne nie do opisania.

439

aj689 napisał/a:

W związku z moim chłopakiem seks oralny to raczej podstawa. Sprawia nam to ogromną radość. U nas on zawsze kończy w ustach. Smak spermy nie jest zły jeśli się kocha swojego partnera:)

Pięknie napisane.

440

Zastanawia mnie czy kobiety pozwalają by ich faceci dochodzili w jamie ustnej, ja nigdy się na to nie zgodziłam nie wyobrażam sobie tego bym miała połknąc jego spermę

Dlatego dzis otworzylas temat pod nickiem samotnamatka35.

441

apropo_defacto napisał/a:

Dlatego dzis otworzylas temat pod nickiem samotnamatka35.

No nie tak dziś big_smile w 2015. Ale to faktycznie prawie jak dziś.

Przed napisaniem odpowiedzi skonsultuj się z lekarzem lub farmaceutą.

Konto zawieszone.

442

takie forum.

443

Przepraszam ale podepnę się do pytania

Wprawdzie nie kwestionuję tego że kobieta może w jakimś stopniu to lubieć (dużo twierdzi że lubi)
bardziej chodzi mi o to iż generalnie malo prawdopodobnym jest że kobieta może mieć fazę na tym punkcie do tego stopnia
że tylko tego chce,że np jest gotowa obciągnąć nowo poznanemu/obcemu facetowi (oczywiście jeśli sie jej podoba) nie tyle dla jego przyjemnosći co dla siebie samej
I nie jako dodatek do seksu,gra wstepna etc,,czy też stricte dla kasy,tylko czy to możliwe że kobieta może mieć ochotę żeby obciągnąć lub zostać zerżniętą w usta i nic więcej

444

oralniesfiksowany napisał/a:

Przepraszam ale podepnę się do pytania

Wprawdzie nie kwestionuję tego że kobieta może w jakimś stopniu to lubieć (dużo twierdzi że lubi)
bardziej chodzi mi o to iż generalnie malo prawdopodobnym jest że kobieta może mieć fazę na tym punkcie do tego stopnia
że tylko tego chce,że np jest gotowa obciągnąć nowo poznanemu/obcemu facetowi (oczywiście jeśli sie jej podoba) nie tyle dla jego przyjemnosći co dla siebie samej
I nie jako dodatek do seksu,gra wstepna etc,,czy też stricte dla kasy,tylko czy to możliwe że kobieta może mieć ochotę żeby obciągnąć lub zostać zerżniętą w usta i nic więcej

Ja uwielbiam oral i 3 krotnie zdarzylo mi sie zaspokoic nowo poznanego mezczyzne ustami (w wc na imprezie, w przebieralni na plazy), jak facet jest atrakcyjny to kobieta lubi eksperymentowac i sprawianie przyjemnosci sprawia przyjemnosc, no i mila nagroda na jezyczek na koniec tez kusi smile

Posty [ 421 do 444 z 444 ]

Strony Poprzednia 1 6 7 8

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Forum Kobiet » SEKS, SEKSUALNOŚĆ, PSYCHOLOGIA » Czy pozwalacie by facet dochodził w waszych ustach

Zobacz popularne tematy :

Mapa strony - Archiwum | Regulamin | Polityka Prywatności

© www.netkobiety.pl 2007-2021