Kraków forum - Krakowianki poznajmy się :) - Netkobiety.pl

Dołącz do Forum Kobiet Netkobiety.pl! To miejsce zostało stworzone dla pełnoletnich, aktywnych i wyjątkowych kobiet, właśnie takich jak Ty! Otrzymasz tutaj wsparcie oraz porady użytkowniczek forum! Zobacz jak wiele nas łączy ...

Szukasz darmowej porady, wsparcia ? Nie zwlekaj zarejestruj się !!!

Forum Kobiet » NASZA SPOŁECZNOŚĆ » Kraków forum - Krakowianki poznajmy się :)

Strony Poprzednia 1 45 46 47

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Posty [ 2,761 do 2,813 z 2,813 ]

2,761

Odp: Kraków forum - Krakowianki poznajmy się :)

Witajcie,
a jaki jest przedział wiekowy spotykających się osób - przepraszam (może to nie niedobre pytanie ale jakoś tak mi przyszło...) ?

Zobacz podobne tematy :

2,762

Bożka przedział wiekowy dowolny. Akurat "nasza grupa" to 25+ a górne widełki to chyba coś koło 35 tongue Ale nikogo nie wyrzucimy smile

2,763

Witam ja mieszkam w Krakowie 2 lata minęło w pazdzierniku, przyjechałam ze Szczecina:)

2,764

ups, dzięki smile; tyle, że jakoś tak jest ze wiek jednak ważny się wydaje w niektórych sytuacjach smile

2,765

Pozdrowienia dla wszystkich Krakusek z Poznania smile Jak oni tu fajnie mają big_smile Chyba zostanę na dłużej tongue

2,766

Poznań! byłam raz... i baardzo mi się podobało smile a gorąca czekolada z CacaoRepublika! mniaam smile Bubuś... jak masz czas to wugoogluj ta kawiarnię bo dla mnie czekolada bomba.

2,767

Bubuś napisał/a:

Chyba zostanę na dłużej tongue

Zdrajczyni tongue

2,768 Ostatnio edytowany przez Bubuś (2015-02-27 21:57:46)

Wronka ja mam lutową krucjatę, przez cały miesiąc nie jem słodyczy, wiec na czekoladę się tak czy tak nie skuszę tongue

luc zdrajcy się u nas całkiem dobrze miewają, więc może zaryzykuję, by w rezultacie okryć się chwałą tongue

---

Jednak Poznań nie urzekł mnie tak bardzo, bym została tu dłużej, chociaż nie przeczę, że znalazła się jedna osoba, która szczególnie umiliła mi kilka godzin oczekiwania na pociąg. Teraz tylko 7 godzin i jestem znowu w domku smile

2,769

Puk puk? Myślimy o jakimś spotkaniu w piątek albo sobotę? smile

2,770

Bubuś napisał/a:

Puk puk? Myślimy o jakimś spotkaniu w piątek albo sobotę? smile

Ja odpadam. W piątek idę z piesiem do weterynarza na operacje i pewnie będą ją do wieczora przytulać i całować , a w sobotę urodziny małża

2,771

i pierwsze dni wiosny
i już prawie słoneczko liże zmęczone grabki
co tam dziewczątka u Was smile male gębusie smile

2,772

Cześć! Kiedy organizujecie kolejne spotkanie? Chętnie sie przyłącze:)

2,773

coś tu wszystko lekko przydechło sad krokusy/krakusy- wyłazić spod śniegu/błotka smile

2,774

Kobietki mamy utworzoną z dziewczynami grupe na fb.Tam sie zgadujemy odnośnie wspólnych wyjść.Jak chcecie do nas dołączyć to piszcie:)
Ps:
Najbliższe spotkanie na rynku dziś i w piątek

2,775

a ja Was pozdrawiam z Paryza:))

2,776

JustynaG napisał/a:

a ja Was pozdrawiam z Paryza:))

Baw się dobrze!

2,777

a ja was pozdrawiam  z krakowskiego trawnika- piorunowanego deszczośniegiem smile

2,778

No drogie panie odrywamy się od mopów, szmat i innych pielegnatorów powierzchni płaskich, wyłączamy miksery, piekarniki i inne ustrojstwa i wracamy na forum, bo coś społeczność umarła smile

Wiem, że ja też aniedbuje, ale mam sporo rzeczy na głowie i stąd moja nieobecność.

U mnie same zmiany... ruszyliśmy z budową (powoli, bo już na starcie pogoda nas wstrzymała), złożyłam wypowiedzenie z mojej kochanej wkur$##jącej pracy i rozpoczynam starania o kasę z urzędu na otwarcie własnej działalności big_smile to bedzie trudny rok! Poprzeczka ustawiona wysoko, ale dam radę, bo jak nie ja, to kto! A co!

Przy okazji życzonka dla wszystkich świętujących smile Nasze świąteczne plany poszły się rypać, bo 6 stopni to za mało, by spełniać się na szlaku. W planach było Śniadanie wielkanocne na Trzech Koronach. No nic, może innym razem, ale kiedyś na pewno wink

http://www.caccioppoli.com/Animated%20gifs/Easter/pasqua235.gif

2,779

Co u Was,dziewczyny?

2,780

JustynaG napisał/a:

Co u Was,dziewczyny?

Jawna dyskryminacja !! tongue

Cold as ice

2,781

co u was dziewczęta i chłopięta smile

2,782

Ja już pisałam co u mnie, nich się inni wynurzą publicznie tongue

2,783

sorry iceman:D Oczywiście, Panowie, co u Was?;)

U mnie bez większych zmian:) Praca, czasem jakieś wypady i rozrywki;)
W święta trochę odpoczęłam, co nie było mi dane w Paryżu ze względu na napięty harmonogram zwiedzania:D Nie przytyłam nawet:)
Bubuś,super że ruszyliście z budową! No i wypowiedzenie... wielkie zmiany! To ile jeszcze do końca pracy masz?
Ciepło się robi, o spotkaniu trza pomyśleć!

2,784

jakby kto potrzebował zrzucić parę kilo to polecam stress sad murowane
poproszę o wiązkę szczerego słoneczka smile
reperuję całokształt sad

2,785

Hej dziewczyny smile

Bubuś! to super smile bliżej jak dalej realizacji planów! smile no i prosimy o więcej szczegółow dot. działalności. Jakbyś potrzebowała pomocy to pomogę smile było się nianią to i ma się znajomości wśród osób zajmujących się dotacjami z unii smile

U mnie.... wypalenie zawodowe spowodowane uszczypliwościami, wredotą, tępotą rodziców! naprawdę, flaki sobie wypruwam, żeby nauczyć, pokazać coś fajnego, zrobić coś bajeranckiego z tymi maluchami, ale jak słyszę : 'moja księżniczka nie może się ubrudzić etc' to coś mnie trafia.
Też muszę się zacząć rozglądać za inną placówką, bo w tej ani p. dyrektor, ani część kadry nie wspominając o rodzicach nie mają równo pod głową. Tak bywa gdy ktoś zabiera się za coś o czym nie ma zielonego pojęcia plus jest leniwy żeby się doszkolić, nauczyć.
Ale! pokonuję kilometry biegając i się uspokajam:)
Ponadto nażarłam, przeżarłam się w te święta.... dodatkowo popijając to wszystko ruskim szampanem smile Co tam! życie jest tylko jedno smile

Pozdrawiam chłopczęta i dziewczęta!
Może spotkanie?

2,786

ja jestem za, ale w tygodniu - może piątek?

PS. też szukam pracy,szukam i szukam smile Jeszcze nie tracę nadziei smile

2,787

Justyna według wypowiedzenia pracuję do końca czerwca, ale na prośbę szefa zostaję do końca sierpnia żeby mogli przez okres urlopowy jakoś przebrnąć.

Działalność związana z moim zawodem, czyli ogrodnictwem, sklepik mi się marzy i wszystko zmierza w dobrym kierunku wink Spotkanie chętnie, może być w piątek, ale najwcześniej koło 17.30 bo wiecie, że ja muszę się doczołgać do Krakowa.

Oj Wronka doskonale Cię rozumiem, na temat wypalenia wiem dużo. Sama od jakichś 6 m-cy dogorywam na oparach, ale decyzja już podjęta i choćbym miała podłogi w markecie myć, muszę zmienić pracę, otoczenie, współpracowników. Co gorsza zaczęłam dostrzegać, że moje zniechęcenie odbija się na wynikach mojej pracy, a na takie coś nie mogę sobie pozwolić, bo sama ostro napiętnuję tych, co do pracy chodzą za karę, więc byłabym  hipokrytką nie dostrzegając swojego lawirowania między obowiązkami wink

Ale mimo że cholernie się boję, już czuje wind of change, będzie dobrze!

2,788

ona26krakow napisał/a:

Hejka smile

Wraz z innymi dziewczynami organizujemy babskie spotkania na rynku.Najbliższe jest w środe i piątek o 19.00. Im nas więcej tym lepiej smile Jak chcecie wpaść to dawajcie znać kochane:)

Gośka

Witam,ja bardzo chetnie spotkam sie na babskie spotkanie.Mam 50 czy jeszcze sie kwalifikuje do Was?Maz daleko,dzieci dorosle,tylko coreczka 5 letnia sunia zostala
Pozdrawiam

2,789

Cześć, chętnie dołączę na "babskie spotkanie" w Kraku ma się rozumieć-z tymże nie wiem jak poznać konkrety-co, jak, gdzie, bo w postach zauważyłam dość ogólne dane odnośnie wcześniejszych spotkań. smile czy należy napisać maila? I do kogo? Nie znam jeszcze tych "procedur", jako że dziś dopiero się zarejestrowałam. Pozdrawiam wszystkie kobitki bardzo serdecznie!

2,790 Ostatnio edytowany przez Bubuś (2015-05-02 08:16:15)

basia60 nasza średnia wieku to 30, ale jestesmy otwarte na nowe znajpmosci, o ile rzecz jasna uda nam sie spotkac, a z tym ostatnio spore problemy są sad

rylska organizowanie spotkań najczęściej wygląda  tak, że jest rzucone hasło, że się spotykamy, ja w miarę możliwości rozsylam info mailem, po czym sptykamy sie na rynku pod Zara i na miejscu juz wspolnie wybieramy gdzie idziemy. Po wiekszej czesci sa to kawiarnie w bliskim sasiedztwie rynku smile
W dziale  "poznajmy się" funkcjonuje druga grupa dzuewczyn, z  tego ci wiem one spotykaja sie regularnie, szczegoly co prawda uzgadniaja na fb, ale tu tez wrzucaja jakies posty smile

http://www.netkobiety.pl/t79580.html

2,791

Dzięki za info. Wiekowo się zatem zgadza choć, prawdę powiedziawszy, dla mnie to sprawa drugorzędna. Czekam zatem na jakieś newsy (nie wiem czy mam maila podsyłać, czy wyświetlać go na forum).

Pozdrawiam ciepło

2,792 Ostatnio edytowany przez Bubuś (2015-05-03 06:11:44)

Zgodnie z info, ktore sie wyswietla zablokowalas opcję wysyłania maili. Jak chcesz napisz do mnie. Opcja wysylania maili znajdyje się pod nikiem ponizej "forumowego tytułu" daty rekestracji i iloscia napisanych postów smile 

Edit; teraz doczytalam , ze forum ma jakis problem i wszyscy uzutkownicy mają zablokowaną opcję wysyłania maili... No to na bank uda nam sie zebrac wiecej odob poza tymi, ktorych numer mam....

2,793 Ostatnio edytowany przez rylska (2015-05-03 13:25:42)

Mam ODBLOKOWANA opcje wysylania maila-wlazlam w to i widac jak nic...no nie wiem. Z kolei u Ciebie istotnie nie ma adresu mailowego
smile Pisze wrecz ze uzytkownik ma zablokowana opcje wysylania maila (?)

2,794

Tak jak pisalam jest jakis ogolny problem z wysylaniem prywatnych wiadomosci

2,795

JustynaG napisał/a:

ja jestem za, ale w tygodniu - może piątek?

to może ten piątek tzn jutro?:)

2,796

Hej dziewczynki!
Żyjecie?
Jak ja dawno tu nie zaglądałam. Musiałam hasło sobie przypominać wink

2,797

Krakowianki gdzie jesteście?
Wróciłyście już po wakacjach czy nadal odpoczywacie?
Bubuś jak budowa domu?

2,798

Oczywiście, że żyjemy smile Często tutaj zaglądam, ale nikt nic nie pisze. Pozdrawiam WAS serdecznie smile

2,799

Ja tu też zaglądam. Pozdrawiam Krakowianki.

BÓG jest wzorem mądrości: mnóstwo dzieci, żadnych alimentów, żadnej żony i żadnej teściowej. Objawia się wybranym, rozmawia z nielicznymi i wpuszcza do swoich wielu mieszkań kogo chce.  I dzięki tej Bożej Mądrości niektóre dzieci darzą Go Zaufaniem, Uwielbieniem i Miłością. Pozostali próbują rzucać kamieniami Panu Bogu w okna i trafiają kulą w płot swojego własnego ograniczenia.

2,800

halo:) co tu taka cisza głucha? kiedy jakieś spotkanie?:D

2,801

Widzę, że każdy jest zajęty swoimi sprawami. Kiedy jakieś spotkanie?

2,802

wróciłam do miasta,  wreszcie odgadłam hasło a tu taka cisza smile

2,803

Cisza bo nikt tu nie nie pisze, pozdrawiam z zachodniej małopolski smile

Nie jestem doskonały, ciągle się uczę.

2,804

Pozdrawiam świątecznie spod zielonej choiny smile Trzymajta się szczęścia pazurami- dziewczyny smile
Może jakaś duszyczka tu jeszcze zawiata i ten pościk życzenkowy przeczyta smile
Ściskam smile

2,805

mikam123 napisał/a:

Może jakaś duszyczka tu jeszcze zawiata i ten pościk życzenkowy przeczyta smile
Ściskam smile

Ja tu zawituję systematycznie.  Odbieruję ściski i odwzajemniam.

W każdej wolnej chwili wyznaczonej przybędę w wybrane miejsce na spotkanie i pogaduchy.

Bubuś chyba zajęta bardzo. Może coś sami zainicjujemy?

BÓG jest wzorem mądrości: mnóstwo dzieci, żadnych alimentów, żadnej żony i żadnej teściowej. Objawia się wybranym, rozmawia z nielicznymi i wpuszcza do swoich wielu mieszkań kogo chce.  I dzięki tej Bożej Mądrości niektóre dzieci darzą Go Zaufaniem, Uwielbieniem i Miłością. Pozostali próbują rzucać kamieniami Panu Bogu w okna i trafiają kulą w płot swojego własnego ograniczenia.

2,806 Ostatnio edytowany przez mikam123 (2016-01-06 14:38:32)

Widzę, że ten nasz babski wątek trochę tutaj "padł",
mimo wszystko życzonka na nowy rok-

wszystkiego naj naj naj- z całych mega sił smile

Animus- re-uściski smile:):)

2,807

Cześć, co u Was, Krakowianki i Krakowiacy? smile

Pozdrawiam serdecznie,

smile

Kto chce szuka sposobu, kto nie chce szuka powodu.
Tylko ty sam decydujesz, czy jesteś swoim największym przyjacielem, czy - wrogiem.

2,808

Baraenka napisał/a:

Cześć, co u Was, Krakowianki i Krakowiacy? smile

Pozdrawiam serdecznie,

smile

Jakby co - chciałam edytować - ale brak mi ewidentnie uprawnień do edycji własnych postów :>, więc piszę od nowa.

Moja propozycja spotkania / spotkań, o 13.30 co niedzielę są darmowe (tzn. na zasadzie wolnego datku, czasem - przy dodatkowych atrakcjach, jak np. jedzonko w restauracji mogą być za opłatą) piesze wycieczki z przewodnikiem po Krakowie. Startują zawsze sprzed Kościoła Mariackiego. Można sporo ciekawych rzeczy dowiedzieć się o Krakowie, raczej nie tego, co jest w przewodnikach.
Po takiej wycieczce można by było już na spokojnie sobie gdzieś przycupnąć, napić się, zjeść, porozmawiać, poznać.

Co Wy na to?

Pozdrawiam i liczę na odzew big_smile

Kto chce szuka sposobu, kto nie chce szuka powodu.
Tylko ty sam decydujesz, czy jesteś swoim największym przyjacielem, czy - wrogiem.

2,809

Witam wszystkich wiosennie smile
Może zorganizujemy jakieś spotkanie po świętach?

2,810

o ktoś żyje smile super smile pozdrawiam smile
jak tam przedświąteczne porządki? przyznam że z racji grypy jestem kompletnie zakatarzonogorączkowoodmóżdżona sad ktoś zna plan minimalistyczny na święta by nie urazić wszystkich? przyznam, ze nie mam siły ruszyć nawet palcm w bucie, moja jedyna metoda to barykada z użytych chusteczek smile

2,811

Hej dziewczyny, co tam u Was?
Nie zaglądałam tu ruski rok... no albo i dwa. Teraz też wpadłam na chwilę, ciężko stwierdzić czy krótsza czy dłuższą smile

Co u mnie? A no, nieustające pasmo sukcesów big_smile
Od pół roku rozkręcam swoją własną firmę i idzie mi nawet, nawet. Jest cholernie ciężko, nie dosypiam, nie dojadam, jestem na ciągłym stresie, ale kto powiedział, że będzie łatwo tongue

Poza tym wytrwale buduję z mężem swym, jedynym, kochanym i niezastąpionym nasz własny dom smile Cegła po cegle, od 379 dni wink Powiem wam, że to tez jest nie lada wyzwane, ale już mamy całkiem sporo, czyli stan surowy zamknięty z instalacjami, i to wszystko zrobione naszymi rekami! No dobra, dach nam robiła ekipa smile Jakby któraś potrzebowała rad, jak wiązać strzemiona lub jak zazbroić strop, tudzież schody, służę pomocą, w tej materii jestem już specjalistką wink

Pozdrawiam wszystkich z krakowskiego wątku, mam nadzieję, że u Was też się dzieje dużo dobrego. Buziak!

2,812

Bubuś napisał/a:

Pozdrawiam wszystkich z krakowskiego wątku, mam nadzieję, że u Was też się dzieje dużo dobrego. Buziak!

Pozdrawiam i ja Ciebie, Bubuś, oraz wszystkich, którzy przeczytają i życzę łagodnego zdobywania nowych umiejętności, tudzież zawodów budowlanych. Bardzo to jest konstruktywna działalność.

2,813

Hej,chętnie was poznam smile

Posty [ 2,761 do 2,813 z 2,813 ]

Strony Poprzednia 1 45 46 47

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Forum Kobiet » NASZA SPOŁECZNOŚĆ » Kraków forum - Krakowianki poznajmy się :)

Zobacz popularne tematy :

Mapa strony - Archiwum | Regulamin | Polityka Prywatności

© www.netkobiety.pl 2007-2021