Dlaczego tata nie potrafi mnie kochać? - Netkobiety.pl

Dołącz do Forum Kobiet Netkobiety.pl! To miejsce zostało stworzone dla pełnoletnich, aktywnych i wyjątkowych kobiet, właśnie takich jak Ty! Otrzymasz tutaj wsparcie oraz porady użytkowniczek forum! Zobacz jak wiele nas łączy ...

Szukasz darmowej porady, wsparcia ? Nie zwlekaj zarejestruj się !!!

Forum Kobiet » RELACJE Z PRZYJACIÓŁMI, RELACJE W RODZINIE » Dlaczego tata nie potrafi mnie kochać?

Strony Poprzednia 1 2

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Posty [ 61 do 64 z 64 ]

61

Odp: Dlaczego tata nie potrafi mnie kochać?

wiesz ja tez mam takie problemy i nie wiem czy kiedyś uda mnie się
kiedyś porozmawiać na spokojnie z moim ojcem
kiedyś łudziłam się że potrafię go kochać lecz z biegiem czasu
doszło to do mnie że ten człowiek to nie mój ojciec
tylko obcy człowiek którego tak na prawdę nie umiem kochać
jeżeli byś chciała o tym porozmawiać  to napisz do mnie

Zobacz podobne tematy :

62 Ostatnio edytowany przez szeropinjon (2016-08-02 13:40:33)

Mój ojciec też mnie nie kocha i nigdy się mną nie interesował ale radzę sobie z tym poprzez wiarę w Boga. Dzięki temu, że wierzę w Boga to wyobrażam sobie, że Bóg jest moim ojcem, który w jakiś sposób się o mnie troszczy i na pewno mnie kocha i to jest dla mnie duże wsparcie. Często sobie również samowspółczuje, że mój ojciec jest jaki jest i że się już raczej nigdy w stosunku do mnie nie zmieni i to też mi bardzo pomaga.Technika samowspółczucia to bardzo dobra technika znana w psychologi. Pozwala sprawić, że niektóre sprawy tak bardzo nie bolą. Współczuje również mojemu ojcu, że jest jaki jest dzięki czemu łatwiej jest mi jemu przebaczyć.

63

U mnie było źle. Ojciec lubił mnie w dzieciństwie, był wyrozumiały, dowcipny, pozwalał na więcej, aż nagle, w gimnazjum, dosłownie z dnia na dzień....Przestał mnie kochać! Stał się zgorzkniały, złośliwy, surowy, niemiły, nieprzyjemny. Miał ktoś z was taką sytuację, żeby rodzic z dnia na dzień zmienił się na gorsze?

64

Raider, czy tato stał się złośliwy i nieprzyjemny tylko w stosunku do Ciebie, czy do innych też, na przykład do Twojej mamy? Czy nie miał wtedy jakichś problemów? Na przykład w pracy albo ze zdrowiem?

Posty [ 61 do 64 z 64 ]

Strony Poprzednia 1 2

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Forum Kobiet » RELACJE Z PRZYJACIÓŁMI, RELACJE W RODZINIE » Dlaczego tata nie potrafi mnie kochać?

Zobacz popularne tematy :

Mapa strony - Archiwum | Regulamin | Polityka Prywatności

© www.netkobiety.pl 2007-2021