Kolonoskopia - czy jest tu osoba, która ma to za sobą? - Netkobiety.pl

Dołącz do Forum Kobiet Netkobiety.pl! To miejsce zostało stworzone dla pełnoletnich, aktywnych i wyjątkowych kobiet, właśnie takich jak Ty! Otrzymasz tutaj wsparcie oraz porady użytkowniczek forum! Zobacz jak wiele nas łączy ...

Szukasz darmowej porady, wsparcia ? Nie zwlekaj zarejestruj się !!!

Forum Kobiet » ZDROWIE KOBIETY » Kolonoskopia - czy jest tu osoba, która ma to za sobą?

Strony Poprzednia 1 2

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Posty [ 56 do 56 z 56 ]

56

Odp: Kolonoskopia - czy jest tu osoba, która ma to za sobą?

Hej. Też podzielę się swoimi doświadczeniami z kolonoskopią. Od listopada miałam problemy z jelitami, które lekarze ignorowali. Stwierdziłam, że w takim razie muszę się zbadać na własną rękę. Kolonoskopii się bałam, więc zapisałam się na badanie sigmoidoskopowe ( do poprzecznicy jelita). Z opinii wynikało, że nie jest bardzo bolesne. Do wypicia dostałam Fortrans. Miałam duże opory przed wypiciem go, ale na szczęście przeczytałam w opisie przygotowania przeczytałam, że dla polepszenia smaku można rozpuścić go w mieszance wody z sokiem jabłkowym ( pół na pół). Muszę przyznać, że to naprawdę działa.Zero odruchów wymiotnych. Podczas picia spokojnie oglądałam sobie tv . W dzień badania lekarka stwierdziła, że skoro już tu jestem to zbada całe jelito. Powiedziała, że najpierw spróbuje bez znieczulenia a w razie dużego bólu poda odpowiednie środki. O dziwo okazało się, że badanie naprawdę da się przeżyć na żywca . Zabolało mnie tylko przy zgięciu wątrobowym i wtedy druga lekarka masowała mi brzuch. Badanie trwało niecałe 15 minut. Na szczęście okazało się, że to tylko hemoroidy + jelito drażliwe . W każdym razie byłam pozytywnie zaskoczona, bo dużo się naczytałam negatywnych opinii na temat tego badania.

Zobacz podobne tematy :

Posty [ 56 do 56 z 56 ]

Strony Poprzednia 1 2

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Forum Kobiet » ZDROWIE KOBIETY » Kolonoskopia - czy jest tu osoba, która ma to za sobą?

Zobacz popularne tematy :

Mapa strony - Archiwum | Regulamin | Polityka Prywatności

© www.netkobiety.pl 2007-2018