wirus hpv - Netkobiety.pl

Dołącz do Forum Kobiet Netkobiety.pl! To miejsce zostało stworzone dla pełnoletnich, aktywnych i wyjątkowych kobiet, właśnie takich jak Ty! Otrzymasz tutaj wsparcie oraz porady użytkowniczek forum! Zobacz jak wiele nas łączy ...

Szukasz darmowej porady, wsparcia ? Nie zwlekaj zarejestruj się !!!

Forum Kobiet » ZDROWIE KOBIETY » wirus hpv

Strony Poprzednia 1 5 6 7

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Posty [ 331 do 342 z 342 ]

331 Ostatnio edytowany przez IsaBella77 (2018-11-18 21:56:00)

Odp: wirus hpv

Szczepionki w dzisiejszych czasach przrazaja. NIEREGULAMINOWY LINK . Nie moge wrzucic linku jak nowy uzytkownik wiec usuncie spacje powiedzy                    w ww w moim linku. Szczepionka na HPV wprowadza olbrzymia dawke toksyn do organizmu.

Polecam Wit A , Koci Pazur, Ryl Beta 500/ w Polsce tego chyba nie ma wiec znajdzcie jakis mocny substytut/ , duuuza dawka wit C. Odstawic cukier,  nabial, mieso. Jesc kapuste , rowniez kiszona ,  mnostwo warzyw i pic soki / marchew, burak, pomarancze,jablka, brokuly,  to te najwazniejsze/ wycisniete wlsnorecznie .  Odblokowac uklad limfatyczny tzn korzystac z jak najmniejszej ilosci kosmetykow, jak antyperspiranty, wszelkie kremy  nawilzajace do ciala. Odpuscic cala ta chemie na czas leczenia , odblokowac ogranizmowi wszystkie ujscia na wyrzucenie szybko toksyn a wirus oslabnie.

Zobacz podobne tematy :

332

czesc!
przejrzałam ten wątek, jak i kilka innych i pół internetu, ale nie znalazłam opisu sytuacji, jak ta, w ktorej jestem. ani odpowiedzi na pytania, które mam.

Zaczełam sie spotykac z chłopakiem, jest nam razem super. Pokrewne dusze. Mamy po 30 lat wiec już patrzymy na związki na zasadzie długoterminowej i to jest ktoś, z kim wydaje mi się, mogłabym stworzyc dom i rodzinę. Nie rozpoczelismy jeszcze wspłóżycia.
I własnie mi powiedział, że wie, że ma wirusa hpv. Nie wiem który typ. Jeszcze.

Zastanawiam się, co mam teraz zrobic. Wg mojej wiedzy ja nie mam hpv. Myślę jakie mam opcje i możliwości, jak ma wyglądać nasze życie razem.
- Czy jest opcja że jakimś cudem nigdy się nie zarażę jeśli bedziemy uważać i stosować prezerwatywy? Pewnie nie, bylabym naiwną tak mysląc. Ponac prezerwatywy nie zapewniają 100% ochrony
- Powinnam zapewne poprosic go żeby się przebadał dokładnie i okreslil typ wirusa, który ma aby stwierdzić czy jest z tych nisko- czy wysokoonkogenych
- Powinnam zbadac siebie, zeby sie przekonac czy w zasadzie sama nie jestem nosicielem skoro mówi sie ze 50-80% dorosłych ma styczność z wirusem
- Zakładając ze chcemy zostac razem i ja nie mam wirusa, jak powinno wygladac nasze zycie zebym byla w jak najmniejszym stopnie narazona na zakazenie? na co powinnam uwazac? czego nie robic?
- Czy jest w ogole mozliwe (w przyszlosci) staranie sie o dziecko i zajscie w ciaze bez zarazenia sie wirusem przeze mnie od partnera?

Będę bardzo wdzięczna za odpowiedzi.

333 Ostatnio edytowany przez meemow (2018-12-12 16:57:02)

dodam tylko ze na poczatku rozwazalam szczepionkę Gardasil 9, ale jest ponąć tak niebezpieczna, że rezygnuję.

334

HPV przechodzi przez gumki, niestety.

335

Zrobiłam sobie jakiś czas temu test na wirus hpv. Okazało sie że go nie mam. Jestem z tego powodu przeszczesliwa. Mój partner też nie ma. Zrobił sobie również test.  Zmieniać partnera nie zamierzam. Ufam mu. Ale myślę o szczepionce. Czy ma ona sens?

336

marta2101 napisał/a:

Zrobiłam sobie jakiś czas temu test na wirus hpv. Okazało sie że go nie mam. Jestem z tego powodu przeszczesliwa. Mój partner też nie ma. Zrobił sobie również test.  Zmieniać partnera nie zamierzam. Ufam mu. Ale myślę o szczepionce. Czy ma ona sens?

Szczepionka HPV powinna być podana przed rozpoczęciem współżycia seksualnego, po ukończeniu 9. roku życia. Optymalnym czasem szczepienia jest 11.–12. rok życia. Istotne, by szczepienie zostało przeprowadzone przed zakażeniem wirusem brodawczaka. Nie oznacza to, że szczepione mogą być wyłącznie dzieci. Można szczepić również młodzież i kobiety dorosłe, pod warunkiem, że nie miały jeszcze styczności z wirusem, czyli nie miały żadnych kontaktów seksualnych.

via. apteline.pl

Ja bym na Twoim miejscu zapytała ginekologa. Bo chociaż badania Ci mówią, że zarażona nie jesteś, to jakiś kontakt z wirusem mogłaś mieć.
Ja słyszałam wersję, że szczepi się przed rozpoczęciem współżycia, potem już nie.

Przed napisaniem odpowiedzi skonsultuj się z lekarzem lub farmaceutą.

337

Lady Loka napisał/a:
marta2101 napisał/a:

Szczepionka HPV powinna być podana przed rozpoczęciem współżycia seksualnego, po ukończeniu 9. roku życia. Optymalnym czasem szczepienia jest 11.–12. rok życia. Istotne, by szczepienie zostało przeprowadzone przed zakażeniem wirusem brodawczaka. Nie oznacza to, że szczepione mogą być wyłącznie dzieci. Można szczepić również młodzież i kobiety dorosłe, pod warunkiem, że nie miały jeszcze styczności z wirusem, czyli nie miały żadnych kontaktów seksualnych.

via. apteline.pl

Ja bym na Twoim miejscu zapytała ginekologa. Bo chociaż badania Ci mówią, że zarażona nie jesteś, to jakiś kontakt z wirusem mogłaś mieć.
Ja słyszałam wersję, że szczepi się przed rozpoczęciem współżycia, potem już nie.

To jest już nieaktualny pogląd.  Pytałam i ginekologa swojego i lekarza w poradni chorób wenerycznych podczas odbierania wyników. Jeden i drugi mówi, że mogę się zaszczepić. Moja decyzja. Bo tak na prawdę typów wirusa jest wiele. Nie wiem jakim byłam wcześniej zarażona. Troche obawiam się, że moge taką szczepionką sobie zaszkodzić. Trudna decyzja.

338 Ostatnio edytowany przez IsaBella77 (2019-08-18 17:06:41)

Ile w Polsce jest wenerologów śmiechu warte. Większość w Warszawie. Prywatnie jeden we Wrocławiu na znanylekarz cyrk. Nawet za PRL była lepsza opieka matka wspomina o 24 godzinnych ośrodkach w całym kraju. Dziwi mnie iż prywatnie jest taki problem jakbyśmy nie mieli w Polsce lekarzy wenerologów. Dowód umieszczony z rozmysłem nieregulaminowy link
Link zaraz zniknie.

"Księża będą zawsze wykorzystywać ciemnotę i przesądy ludu. Będą posługiwać się religią jak maską, pod którą kryje się obłuda i zbrodniczość ich poczynań"
Tadeusz Kościuszko
"Religia jest dla ludzi bez rozumu"
Józef Piłsudski

339

Authority - na wypadek gdybyś nie zauważył, jak często musimy usuwać nieregulaminowe linki z Twoich wypowiedzi, chciałabym Cię uprzedzić, że uporczywe łamanie tego punktu naszego regulaminu, jest również zagrożone blokadą.
Dodatkowo, nie ma to żadnego znaczenia, że po usunięciu przez moderatorów linków z Twoich postów, ponownie edytujesz swoje wypowiedzi tak, aby nie było w nich śladu niedozwolonych treści.

The past cannot be changed,
forgotten, edited, or erased.
It can only be accepted.

340 Ostatnio edytowany przez authority (2019-08-18 17:45:50)

Ok rozumiem. Nie jestem spamerem nie rozumiem czemu ten przepis jest tak restrykcyjny. Rozumiem iż robi se tak w stosunku do ludzi którzy tylko po to piszą by pod tym pretekstem wrzucać linki do produktów które promują.

"Księża będą zawsze wykorzystywać ciemnotę i przesądy ludu. Będą posługiwać się religią jak maską, pod którą kryje się obłuda i zbrodniczość ich poczynań"
Tadeusz Kościuszko
"Religia jest dla ludzi bez rozumu"
Józef Piłsudski

341 Ostatnio edytowany przez AnkoWa2 (2019-08-30 11:01:21)

Hej ja również mam wirusa hpv 16, i kombinacje któregoś od 33 aż do 68 na dodatek wszystkiego jestem w 8 tyg ciazy i mam dysplazje szyjki macicy cin 3 nie wiem już czy może być gorzej, powinnam być silna ale psychika mnie wykancza w pon idę prywatnie do ginekologa skonsultować co mogę zrobić w ciązy choć pewnie nie wiele, a lekarz postraszyl mnie ze może się to przerodzić w raka...ponieważ już mam zmiany przedrakowe na szyjce macicy. Dodam że mam 28 lat i chciałabym jeszcze pożyc

342

Uprawiam seks z moją kobietą,bardzo się kochamy,rozumiemy i wspieramy.Nie ukrywam,że moja gra wstępna polega na długim  pieszczeniu językiem  jej vaginy,konkretnie łechtaczki/ok.30 minut średnio/,ona też  to uwielbia,lubi też /z wzajemnością penetrację pochwy moim językiem,po prostu podnieca mnie gdy zlizuję jej sexy śluz/. Mam jednak opór,żeby zapytać ją  czy nie ma zdiagnozowanego wirusa HPV,wiem,jednak,że powinienem to zrobić,tylko jak to poruszyć delikatnie,żeby jej nie urazić.

Posty [ 331 do 342 z 342 ]

Strony Poprzednia 1 5 6 7

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Forum Kobiet » ZDROWIE KOBIETY » wirus hpv

Zobacz popularne tematy :

Mapa strony - Archiwum | Regulamin | Polityka Prywatności

© www.netkobiety.pl 2007-2018