Jaki jej kupić pierścionek zaręczynowy - Netkobiety.pl

Dołącz do Forum Kobiet Netkobiety.pl! To miejsce zostało stworzone dla pełnoletnich, aktywnych i wyjątkowych kobiet, właśnie takich jak Ty! Otrzymasz tutaj wsparcie oraz porady użytkowniczek forum! Zobacz jak wiele nas łączy ...

Szukasz darmowej porady, wsparcia ? Nie zwlekaj zarejestruj się !!!

Forum Kobiet » WIECZÓR PANIEŃSKI, ŚLUB, WESELE » Jaki jej kupić pierścionek zaręczynowy

Strony Poprzednia 1 2

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Posty [ 39 do 46 z 46 ]

39

Odp: Jaki jej kupić pierścionek zaręczynowy

No właśnie w sklepie internetowym. Udało mi się jeszcze uzyskać 10% rabatu :)

Zobacz podobne tematy :

40

Ale sklep sklepowi internetowemu też nie jest równy.
Na innym forum wyłapane:

Cena pierścionka 2695 zł! w sklepie Verona:
Pierścionek z diamentami i szafirami
Model: 1041S

Cena pierścionka 1780 zł! w sklepie Impressimo:
Pierścionek z 24 szafirami i 7 brylantami
MODEL NR: 507/szafir

- dlatego warto poszukać.
Tu jest akurat fajne porównanie bo są podobne wzory, ale to też jakoś świadczy o skali marż.

41

Też uważam, że najlepiej kupić pierścionek w sklepie internetowym. Osobiście często zaglądam na stronę firmy Goldtom. Lubię zamawiać u nich biżuterię. Widziałam też tam kilka modeli pierścionków z jakich byłabym na pewno zadowolona, gdyby mój facet wreszcie zdecydował się na ustatkowanie.

42

no co ty trzeba iśc do jubilera

43

Najlepiej, dziewczyny by był duży brylant, bo jak coś pójdzie nie tak będzie co sprzedać :) ja polecam firmę apatyt mają najładniejsze pierścionki.

amel napisał/a:

Mam pytanie jakie pierścionki zaręczynowe  ( tzn. jakich firm) są najładniejsze i wam się kobietki podobają ? Muszę coś wybrać dla mojej Pani, której gust jest bardzo wymagający a już nie powiem - też chciałbym bardzo aby jej się spodobał bo taki pierścionek będzie- mam przynajmniej taką szczerą nadzieję - nosiła jako symbol mojego wielkiego dla niej uczucia przez całe swoje życie :) Gorąco proszę o poradę :)

44 Ostatnio edytowany przez IsaBella77 (2019-02-19 09:47:29)

Hmm może nie jest to tak znana firma jak apart, ale myślę, że właśnie dlatego warto się jej przyjrzeć - SPAM. Realizują bardzo ciekawe i oryginalne projekty. Chciałabym kiedyś dostać taki pierścionek, którego będę wiedziała, że nie ma żadna inna kobieta. Ręcznie wykonywane, z niezwykłymi komieniami. O tak, nie muszę to być przecież tylko diamenty!

45

Mi to by wystarczył taki symboliczny plastikowy nawet. Przynajmniej bez presji, że zgubię czy mnie okradną :D

46 Ostatnio edytowany przez IsaBella77 (2019-03-01 12:24:58)

Mój mąż kupił pierścionek z brylantem w sklepie spam - z tego co wiem cena wahała się około 2 tysięcy (tyle udało mi się od Niego wyciągnąć).

Posty [ 39 do 46 z 46 ]

Strony Poprzednia 1 2

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Forum Kobiet » WIECZÓR PANIEŃSKI, ŚLUB, WESELE » Jaki jej kupić pierścionek zaręczynowy

Zobacz popularne tematy :

Mapa strony - Archiwum | Regulamin | Polityka Prywatności

© www.netkobiety.pl 2007-2018