39

Odp: Pasta wybielająca zęby. Jaka?
Summertime napisał/a:

Chodzi o medyczną polerską pastę jej nazwa to.... Apa Care professional home,
używa jej się do 2× w tyg. Korzystałam jeszcze z innej w maleńkiej tubce pasty do rozjaśniania przebarwień, też była świetna niestety i opakowanie już wyrzuciłam, a nazwy za nic w świecie nie pamiętam.... Chodź niebawem będę ponownie zaopatrywać się w tego typu preparaty, i jak gdzieś ją zobaczę to dam znać.

Masz może dla mnie jakieś nowe informacje? ;) Udało Ci się namierzyć coś godnego polecenia albo natrafiłaś gdzieś i wiesz już, jaką nazwę ma ta pasta do rozjaśniania przebarwień? Mąż w niedzielę wybiera się do Niemiec i właśnie przygotowuję mu listę zakupów dla siebie :).

Regulamin Forum Netkobiety.pl - koniecznie przeczytaj, a będzie Ci z nami łatwiej smile 
Dobry zwyczaj mówi: wypowiadając się w nowym wątku jako pierwsza/y, zacytuj cały post opisujący problem.

"Nie czyń samego siebie przedmiotem kompromisu, bo jesteś wszystkim, co masz."
Zobacz podobne tematy :

40 Ostatnio edytowany przez gojka102 (2017-10-17 09:09:07)

Kupiłam pastę Ecodenta-z węglem i ekstraktem z zielonej herbaty.Po dwutygodniowym używaniu cztery razy dziennie pasta wybieliła mi zęby o dwa tony.Wiecej raczej nie wybieli.Ale jest fajna w smaku i w użyciu.Nie zrażajcie się jej czarnym kolorem:) To ta w czarnym opakowaniu.

Końcówkę -om piszemy w celowniku liczby mnogiej rzeczowników wszystkich rodzajów, np.Wspomniałem o tym moim gościom.
Zwrócił się ku tamtym kobietom.
Przyjrzał się uważnie oknom i drzwiom.

41

Węgiel aktywny lub pasta z węglem aktywnym - działa i podobno węgiel jest bezpieczny dla szkliwa.

42

no Himalaja jest super. Chyba jedyna pasta, która mi odpowiada pod względem zapachu i smaku  a jestem bardzo wymagająca