39

Odp: Pasta wybielająca zęby. Jaka?
Summertime napisał/a:

Chodzi o medyczną polerską pastę jej nazwa to.... Apa Care professional home,
używa jej się do 2× w tyg. Korzystałam jeszcze z innej w maleńkiej tubce pasty do rozjaśniania przebarwień, też była świetna niestety i opakowanie już wyrzuciłam, a nazwy za nic w świecie nie pamiętam.... Chodź niebawem będę ponownie zaopatrywać się w tego typu preparaty, i jak gdzieś ją zobaczę to dam znać.

Masz może dla mnie jakieś nowe informacje? wink Udało Ci się namierzyć coś godnego polecenia albo natrafiłaś gdzieś i wiesz już, jaką nazwę ma ta pasta do rozjaśniania przebarwień? Mąż w niedzielę wybiera się do Niemiec i właśnie przygotowuję mu listę zakupów dla siebie smile.

Regulamin Forum Netkobiety.pl - koniecznie przeczytaj smile 
Dzieląc się swoją opinią zawsze pamiętaj, że po drugiej stronie siedzi drugi człowiek. Hejt może ranić!

"Nie czyń samego siebie przedmiotem kompromisu, bo jesteś wszystkim, co masz."
Zobacz podobne tematy :

40 Ostatnio edytowany przez gojka102 (2017-10-17 10:09:07)

Kupiłam pastę Ecodenta-z węglem i ekstraktem z zielonej herbaty.Po dwutygodniowym używaniu cztery razy dziennie pasta wybieliła mi zęby o dwa tony.Wiecej raczej nie wybieli.Ale jest fajna w smaku i w użyciu.Nie zrażajcie się jej czarnym kolorem:) To ta w czarnym opakowaniu.

Końcówkę -om piszemy w celowniku liczby mnogiej rzeczowników wszystkich rodzajów, np.Wspomniałem o tym moim gościom.
Zwrócił się ku tamtym kobietom.
Przyjrzał się uważnie oknom i drzwiom.

41

Węgiel aktywny lub pasta z węglem aktywnym - działa i podobno węgiel jest bezpieczny dla szkliwa.

42

no Himalaja jest super. Chyba jedyna pasta, która mi odpowiada pod względem zapachu i smaku  a jestem bardzo wymagająca