Nałogowi palacze w domu. - Netkobiety.pl

Dołącz do Forum Kobiet Netkobiety.pl! To miejsce zostało stworzone dla pełnoletnich, aktywnych i wyjątkowych kobiet, właśnie takich jak Ty! Otrzymasz tutaj wsparcie oraz porady użytkowniczek forum! Zobacz jak wiele nas łączy ...

Szukasz darmowej porady, wsparcia ? Nie zwlekaj zarejestruj się !!!

Strony Poprzednia 1 2

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Posty [ 39 do 43 z 43 ]

39 Ostatnio edytowany przez paulina20 (2014-09-27 03:08:26)

Odp: Nałogowi palacze w domu.
moniaCo napisał/a:

Ona jest u siebie, to nie będzie robiła nic wbrew sobie...to jej argument. Jak ją odwiedzamy z dzieciakami, to jest ciężko nieszczęśliwa, że nie pozwalamy jej z braćmi palić przy naszych dzieciach...w jej własnym przecież domu.

Brak komentarza na taki egoizm i głupotę.. Dla własnej wygody niszczyć wnukom zdrowie, w głowie się po prostu nie mieści.

Cynicznahipo napisał/a:

A nie możesz iść na swoje?
W jednym mają rację - ich dom, ich sprawa, co w nim robią. Chyba, że się dokładasz do rachunków i reszty, a jak nie, to nie masz nic do gadania...

Ja się nie zgodzę. Rodzice mają obowiązki wobec dzieci, a dziecko ma prawa (choćby właśnie wspomniane prawo do oddychania czystym powietrzem, do tego, żeby zaspokajać jego podstawowe potrzeby, itd). Ja jak najbardziej poszłabym do wychowawczyni, do pedagoga, do MOPS. Niech chociażby postraszą kuratorem, i może twoi rodzice się uspokoją. Walcz o swoje prawa! Według mnie to, jak postępują, ma znamiona przestępstwa, i tyle. Świadomie krzywdzą dziecko, co z tego, że biernie.

Bardzo ci współczuję, to musi być okropne - mnie już dymek na dworze irytuje, a co dopiero wędzarnia w domu.

Stworek napisał/a:

Poza tym jak się pożre z rodzicami to nie zostanie mi nikt kto mógłby mi pomóc w przyszłości albo coś.

Rodzice mają prawny obowiązek utrzymywać cię do 18 roku życia, a jak pójdziesz na studia, to też na czas studiów. Sprawdź to, ale z tego, co słyszałam, to tak jest.

Zgłoś to komuś!

nokiaaa napisał/a:

moze wroce do fajek jak znajdę dobrą pracę.

Tak z ciekawości, można wiedziec, jaki jest tego cel?

PS A na miejscu babci bym ich po prostu nie wpuszczała/wyrzucała z domu. Tych ludzi chyba nie obchodzi nic poza czubkiem własnego nosa.

Screw gravity.
Zobacz podobne tematy :

40

Stworek napisał/a:

Poza tym jak się pożre z rodzicami to nie zostanie mi nikt kto mógłby mi pomóc w przyszłości albo coś.

Hahah, znaczy, autorka jest dorosła, chce mieć prawo głosu w domu (w dodatku nie w swoim), ale żadnych radykalnych działań nie podejmie, bo rodzice mogą się przydać w przyszłości? Urocze.

Tysiąc razy mówiłam ludziom, że jestem miła. Krzyczałam, groziłam, biłam... Bez skutku. Nikt mi nie wierzy.

41

Nie każdy może zrozumieć jak to śmierdzi oni porostu tego nie czują ja nie palę ale paliłem 15 lat i wiem że palaczowi nie da się wypersfadować nawyku ale może niech wychodzą palić u mnie nawet jak ja paliłem to nie w domu to kfestia kultury

42

Stworek napisał/a:

A śmierdzi po prostu wszystko, meble, ubrania, jedzenie a nawet kot. ?

Mnie interesuje jak reaguje kot, przecież ma lepszy węch niż człowiek.
Z może jest ktoś na tym forum, kto ma palaczy w domu i psa ? Jak reaguje pies ?

Zarejestrowałam się na netkobiety gdyż badam zjawiska.
Wypowiedzi nakierunkowują mnie w temacie.

43

Dworek dogadaj się z rodzicami aby palili w jednym pokoju najlepiej z oknem do uchylenia, jeżeli się nie da to najlepiej kupić oczyszczacz powietrza i w swoim pokoju postawić ewentualnie drugi tam gdzie najczęściej przebywasz ( nie jest tanie  wyjście Ale skuteczne). 

Nie wiem czy wiecie Ale nie można nikomu ZABRONIĆ palenia u siebie w domu takie jest prawo. Kogo jest dom ten może palić powoli gdzie chce A to czy szanuje innych to inna sprawa. To tak do zatwardzialych przeciwników palenia.

Nigdy nie wiesz jak silny jesteś, dopóki bycie silnym nie stanie się jedynym wyjściem jakie masz.
=Bob Marley=

Posty [ 39 do 43 z 43 ]

Strony Poprzednia 1 2

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Zobacz popularne tematy :

Mapa strony - Archiwum | Regulamin | Polityka Prywatności

© www.netkobiety.pl 2007-2018