Zniszczone, popekane i suche dlonie meza - Netkobiety.pl

Dołącz do Forum Kobiet Netkobiety.pl! To miejsce zostało stworzone dla pełnoletnich, aktywnych i wyjątkowych kobiet, właśnie takich jak Ty! Otrzymasz tutaj wsparcie oraz porady użytkowniczek forum! Zobacz jak wiele nas łączy ...

Szukasz darmowej porady, wsparcia ? Nie zwlekaj zarejestruj się !!!

Forum Kobiet » PIELĘGNACJA TWARZY I CIAŁA » Zniszczone, popekane i suche dlonie meza

Strony Poprzednia 1 2

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Posty [ 39 do 53 z 53 ]

39

Odp: Zniszczone, popekane i suche dlonie meza

Ja się za to pochwalę, że nie dość że faktycznie skutkuje krem pozostawiony przy jego biurku, to jeszcze ostatnio namówiłam go na maskę złuszczającą z epiltouch.
Zobaczył jak ja robię i mu się spodobało wink
Znacznie widzę poprawę.

iść, ciągle iść, w stronę słońca...
Zobacz podobne tematy :

40

Ważna tutaj jest regularność.  Ja w okresie zimowym też mam problem, bo aż  mnie piecze i musze kilka razy na dzień porządnym kremem się smarować. Moim zdaniem najlepsze są kremy silikonowe.

41

Na suche ręce dobra jest Neutrogena albo z Bielendy krem Comfort, stosowałam ten krem opatrunek i dla przesuszonych dłoni bardzo dobrze się sprawdza

42

peeling, krem z nutrogeny smile stosuj stale, nie z przerwami wink

43

Mojemu bratu, który jak to facet, średnio lubi dbać o siebie - zniszczone i zaniedbane dłonie w końcu aż zaczęły pękać w zimie, kiedy szczególnie potrzeba im ochrony. Zawsze stosowaliśmy po prostu tłustą Niveę, tę klasyczną w niebieskim opakowaniu, na niego jednak nie dawała rady. W końcu faktycznie pomogła Neutrogena skoncentrowana https://www.neutrogena.com.pl/site/product/19 - przestał narzekać na ból i pieczenie. Z jego doświadczenia więc polecam faktycznie.

44

Ewentualnie z apteki krem wiesiołkowy polskiego Gala na zmianę z olejem kokosowym nierafinowanym wink

45

To też, ale najpierw maska złuszczająca. w douglasie są takie maseczki złuszczające w postaci rękawiczek, niech mąż sobie najpierw nimi złuszczy dłonie, a potem dobrze nasmaruje i już pilnuje żeby często je nawilżać bo to ważna sprawa. Chociaż wielu facetów wykonuje taką pracę że nie da się efektu utrzymywać nie wiadomo jak długo, ale to złuszczanie na prawdę daje super wygląd dłoni.

Uwaga! Nabywając produkt polecany przez spamera nie masz absolutnie żadnej pewności, że opinia jest rzetelna, tym samym robisz to na własną odpowiedzialność - ostrzega moderacja forum.

46

Ja miałam niezłe przeboje z moim małżem. Miał strasznie zniszczone dłonie.  Nic nie pomagało, żadne kremy, a nawet dermatolog się poddał. Raz zabrałam go do kosmetyczki aby zrobił sobie zabieg parafinowy na dłonie i było lepiej. I to kosmetyczka podpowiedziała nam rozwiązanie z rękawiczkami złuszczającymi. Zadziałało. Teraz raz na 3-4 tygodnie zakłada sobie takie rękawiczki i problemu właściwie już nie ma. Najbardziej lubi te Epiltouch, dokładnie złuszczają już po jakiś 20 minutach.

Witam .
Ja od pewnego czasu stosuje  pewne zolo..lecz bezskutecznie.
Kuracja nadal trwa. xD

48

Mój sposób na dłonie męża jest taki, że siadamy w sobotni wieczór na kanapie pod kocem i z dobrym serialem i zakładam nam rękawiczki złuszczające smile od dłuższego czasu używam rękawiczek jednej firmy - dokładnie nazywają się Epiltouch byOlie - co zauważyłam, to szybciej działają niż inne i dłużej utrzymuje się ten efekt. Cena jest bardzo zachęcająca - w sumie to tylko 29 zł i zabieg stosujemy sobie raz miesiącu albo raz na trzy tygodnie - w zależności od aury na dworze:)

49

olejek rycynowy można kupić bo fajnie na dłonie robi

50

Ja proponuję zainteresować się kremem after workout hand cream. Sprawdza się lepiej niż dobrze. Jeko bazą jest masło shea, które pod wpływem ciepła rąk zamienia się w tłusty olejek.

51

gems napisał/a:

olejek rycynowy można kupić bo fajnie na dłonie robi

To prawda smile

52

Ah te suche dłonie, okropna rzecz! Zimą często mam ten problem i robię wtedy domowy peeling z oliwy i cukru - dobrze nawilża i odrywa martwy naskórek. Na noc też lubię olej kokosowy lub jogurt naturalny.

53

Pęcherze brzmią już niepokojąco, polecam udać się na konsultację do lekarza lub farmaceuty, oni powiedzą, czy nie jest konieczne leczenie specjalistyczne.
Krem mógł szczypać, bo nałożyłaś mu go na rany, to tak jak nakładasz balsam na nogi po zacięciu się maszynką.
Mąż musi najpierw podgoić dłonie, potem, jak popękane rany, pęcherze znikną możesz mu kupić jakiś krem do rąk, postawić na szafce nocnej i wyrabiać nawyk conocnego smarowania dłoni.
W Rossmannie są bawełniane rękawiczki, które nakładasz na grubą warstwę kremu, ale nie wiem, czy gość się będzie chciał w takie "niemęskie" rzeczy bawić.
Oliwki dla dzieci przeważnie zawierają parafinę (Johnson's baby, Bambino; Hipp ma dobre składy), więc je polecam po wstępnym wyleczeniu, bo parafina tworzy taką warstwę/ film na powierzchni skóry, przez co daje to jakąś ochronę, z resztą u kosmetyczek są wykonywane zabiegi parafinowania dłoni

Posty [ 39 do 53 z 53 ]

Strony Poprzednia 1 2

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Forum Kobiet » PIELĘGNACJA TWARZY I CIAŁA » Zniszczone, popekane i suche dlonie meza

Zobacz popularne tematy :

Mapa strony - Archiwum | Regulamin | Polityka Prywatności

© www.netkobiety.pl 2007-2018