Równouprawnienie i feminizm. - Netkobiety.pl

Dołącz do Forum Kobiet Netkobiety.pl! To miejsce zostało stworzone dla pełnoletnich, aktywnych i wyjątkowych kobiet, właśnie takich jak Ty! Otrzymasz tutaj wsparcie oraz porady użytkowniczek forum! Zobacz jak wiele nas łączy ...

Szukasz darmowej porady, wsparcia ? Nie zwlekaj zarejestruj się !!!

Forum Kobiet » STYL ŻYCIA I SPOŁECZEŃSTWO KOBIECYM OKIEM » Równouprawnienie i feminizm.

Strony Poprzednia 1 2 3 4

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Posty [ 175 do 179 z 179 ]

175

Odp: Równouprawnienie i feminizm.
femte napisał/a:

Snake  -ja bym sie na Dicka (nomen omen) nie powolywala. Psychopata ktory twierdzi ze Lem to ekipa  z KGB

Twierdził wink bo już dawno nie żyje. No i ja się przecież nie powołuje na Dicka w sensie eksperta od czegoś smile tylko do jego twórczości, a konkretnie bohatera powieści, a jeszcze konkretniej do bohatera ekranizacji filmowej. Na zasadzie anegdoty. Zresztą ta sprawa z Lemem, to chyba w dużej mierze była bardziej anegdotyczna. No i znana raczej jednostronnie i subiektywnie.

Nicht falsch Nicht recht Ich sag' es dir das Schwarz Und Weiss is kein Beweis Nicht Tod Nicht Not Wir brauchen bloss Ein Leitbild für die Welt
Ein Fleisch Ein Blut Ein wahrer Glaube Eine Rasse und ein Traum Ein starker Wille
Jawohl ja!
Já! Já! Jawohl!
Zobacz podobne tematy :

176

Fakt, twierdzil. Tym niemniej psychopata, narkoman. Jego wizje choc moze atrakcyjne dla panienek plci obojga nie mialy zadnej wartosci poznawczej. Psychodeliczny belkot. Tak, pamietm ze Lem dal pozytywna recenzje do "Ubika" - wychowany na Mannie dodal nadmierne znaczenia. A Dick byl prymitywnym narkomanem.
Film nie mial duzo wspolnego z powiescia.

177

femte napisał/a:

Fakt, twierdzil. Tym niemniej psychopata, narkoman.

Stosując takie kryteria doboru trzeba by odrzucić sporą część literatury, malarstwa, muzyki i ogólnie twórczości. Dorzucając pijaństwo i rozpustę chyba całość...

Nicht falsch Nicht recht Ich sag' es dir das Schwarz Und Weiss is kein Beweis Nicht Tod Nicht Not Wir brauchen bloss Ein Leitbild für die Welt
Ein Fleisch Ein Blut Ein wahrer Glaube Eine Rasse und ein Traum Ein starker Wille
Jawohl ja!
Já! Já! Jawohl!

178

Snake napisał/a:

No Ricka nie kojarzysz? O czym śnią elektroniczne owce.

No nie kojarzę tongue
Poza tym, Snake, jedno Ci trzeba przyznać, Ty to masz siłę do tych 'babskich' tematów. wink
A teraz koniec z tymi offtopowymi zaczepkami, bo przyjdzie Olinka i mnie pogoni do kozy.
Pozdrowienia dla Olinki smile

179

Moja ukochana scena z tego filmu, po niej jak i po całym filmie zakochałem się w Rutgerze Hauerze (Roy Batty czyli filmowy antagonista Ricka Deckarda znaczy Harrisona Forda). Plus muzyka Vangelisa.

Jawohl ja!
Já! Já! Jawohl!

Posty [ 175 do 179 z 179 ]

Strony Poprzednia 1 2 3 4

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Forum Kobiet » STYL ŻYCIA I SPOŁECZEŃSTWO KOBIECYM OKIEM » Równouprawnienie i feminizm.

Zobacz popularne tematy :

Mapa strony - Archiwum | Regulamin | Polityka Prywatności

© www.netkobiety.pl 2007-2018