Chorwacka kafejka w cieniu palm - Netkobiety.pl

Dołącz do Forum Kobiet Netkobiety.pl! To miejsce zostało stworzone dla pełnoletnich, aktywnych i wyjątkowych kobiet, właśnie takich jak Ty! Otrzymasz tutaj wsparcie oraz porady użytkowniczek forum! Zobacz jak wiele nas łączy ...

Szukasz darmowej porady, wsparcia ? Nie zwlekaj zarejestruj się !!!

Forum Kobiet » NASZA SPOŁECZNOŚĆ » Chorwacka kafejka w cieniu palm

Strony Poprzednia 1 16 17 18

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Posty [ 1,021 do 1,035 z 1,035 ]

Odp: Chorwacka kafejka w cieniu palm
Summerka napisał/a:

Dziękuję za miłe powitanie. Cóż, lato coraz bliżej i Dubrownik się marzy. Pozdrawiam:)

Post wyżej odpowiedziałem na Twe zapytanie. Pozdrav smile

Hrvatska Ljubavi Te!
Wierzę w miłość od pierwszego spojrzenia,
Serca ukojenia
Non omnis moriar?
Zobacz podobne tematy :

1,022

Przeczytałam. Zaciekawiają mnie kaskady i schody z polimeru. Jeśli się uda zakończyć  projekt, to będzie świetna atrakcja i blisko, bardzo blisko mam do Krakowa. Na weekend można by wyjechać.

1,023

Witam bywalców i życzę miłych chwil, czy to w Chorwacji prawdziwej, czy w sentymentalnym pragnieniu zawartym w Chorwacji podkrakowskiej...

A muzycznie 2 Cellos, chyba z Chorwacji...

Dżdżownicku, witaj smile Zgadza się, są z Chorwacji.
Wspaniała wędrówka po Zagrzebiu smile

Hrvatska Ljubavi Te!
Serca ukojenia
Non omnis moriar?

1,025 Ostatnio edytowany przez dżdżownick (2018-02-25 01:37:23)

Dobry wieczór smile
Wpadło mi dzisiaj w ucho coś takiego...

Dobra veczer smile Pojawiłem się w kafejce, aby strudzonym wędrowcom, którzy tu zajrzą zaserwować dobrą kawę. Do kawy proponuję lekkie palaczinki, idealne na upały.

Hrvatska Ljubavi Te!
Serca ukojenia
Non omnis moriar?

1,027

Dobar dan, koko ste?

1,028 Ostatnio edytowany przez Wielbiciel Lidiji Bacic (2019-07-28 10:18:10)

queen_of_lion napisał/a:

Dobar dan, koko ste?

Dobro jutro! Ja sam zamiszljen. Mój chorwacki jest kiepski (zdaję sobie z tego sprawę). Ostatnio głośno o skandalicznym zachowaniu naszych rodaków mającym miejsce w miasteczku Srima. Brak słów....

Hrvatska Ljubavi Te!
Serca ukojenia
Non omnis moriar?

1,029

zawsze wybierałam serbie... języki sa podobne ale dialekty już różne. trzeba uważać co się mówi  big_smile

flashback
Fishy_Fishy napisał/a:

zawsze wybierałam serbie... języki sa podobne ale dialekty już różne. trzeba uważać co się mówi  big_smile

Bok smile Pełna zgoda z tymi słowami! Wczoraj Serbki pokonały Turczynki w finale siatkarskich ME. Końcówka niesamowita z emocjami na najwyższym poziomie. W kwestii uważania chorwackie słowa brak i frajer zupełnie różnią się od polskich w swym znaczeniu. Brak to po prostu małżeństwo, a frajer- dżentelmen. Takich przykładów można odszukać o wiele więcej.
Pozdrav smile

Hrvatska Ljubavi Te!
Serca ukojenia
Non omnis moriar?

Wszystkim zakochanym w muzyce polecam wysłuchanie piosenki "Molitva za Magdalenu" Olivera Dragojevicia.

Hrvatska Ljubavi Te!
Serca ukojenia
Non omnis moriar?

1,032

Ja zaś, odświeżając wątek, Wielbicielu Lidki, wcale się Tobie nie dziwię. Piękna kobieta. I utalentowana do tego. smile

facet po przejściach
Excop napisał/a:

Ja zaś, odświeżając wątek, Wielbicielu Lidki, wcale się Tobie nie dziwię. Piękna kobieta. I utalentowana do tego. smile

Excopie, prywatnie uważam Polki i Chorwatki za najpiękniejsze kobiety na świecie smile Muzycznie polecam wysłuchanie utworu Mladena Grdovicia "Sve je to za ljude".
Pozdrav!

Hrvatska Ljubavi Te!
Serca ukojenia
Non omnis moriar?

1,034

Wielbiciel Lidiji Bacic napisał/a:
Excop napisał/a:

Excopie, prywatnie uważam Polki i Chorwatki za najpiękniejsze kobiety na świecie smile Muzycznie polecam wysłuchanie utworu Mladena Grdovicia "Sve je to za ljude".
Pozdrav!

A ja myślę, że także Rosjanki, Koreanki i Japonki też są piękne.

1,035

Sturmtiger napisał/a:
Wielbiciel Lidiji Bacic napisał/a:
Excop napisał/a:

Pozdrav!

A ja myślę, że także Rosjanki, Koreanki i Japonki też są piękne.

Odświeżam więc. smile
Słowiańskie piękno kobiece, czy to nasze, czy po siostrach naszej krwi dawnej wspólnej, to kanon już. 
I już! smile
Natomiast panie z Japonii, Korei, Chinki, Wietnamki, Laotanki, to już kwestia inna. O Indonezyjkach nie wspominając, o ile kultura nie będzie zawadzać. smile

facet po przejściach

Posty [ 1,021 do 1,035 z 1,035 ]

Strony Poprzednia 1 16 17 18

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Forum Kobiet » NASZA SPOŁECZNOŚĆ » Chorwacka kafejka w cieniu palm

Zobacz popularne tematy :

Mapa strony - Archiwum | Regulamin | Polityka Prywatności

© www.netkobiety.pl 2007-2021