Temat: Wasz najważniejszy kosmetyk.

Pewnie każda ma coś, bez czego nie ruszy się z domu. Coś bez czego nie wyobraża sobie swojej codziennej pielęgnacji.
Począwszy od kremu do twarzy kończąc na tuszu do rzęs czy pudrze.
A może są to kosmetyki do kąpieli i to bez nich nie możecie się obejść?

Więc tak jak w tytule.
Jaki jest Wasz najważniejszy kosmetyk? Coś co jest dla Was wręcz niezbędne i bez użycia czego nie ruszyłybyście się z domu?

Ja osobiście nie ruszę się z domu bez kilku kosmetyków tak naprawdę. A Wy? smile

Zobacz podobne tematy :

2

Odp: Wasz najważniejszy kosmetyk.

Jeśli miałoby to być coś, bez czego użycia naprawdę nie ruszę się z domu, to chyba byłaby to tylko pasta do zębów wink No i może szampon, bo zawsze myję głowę rano by mieć świeże włosy na cały dzień, jako że szybko mi się przetłuszczają. Na trzecim miejscu jest krem do twarzy, bo mam bardzo suchą skórę i twarz po umyciu mi się "ściąga". Ale jeśli nie miałabym tego kremu, to na pewno nie umarłabym ani nie zrezygnowała z wyjścia z domu, najwyżej odczuwałabym dyskomfort. Staram się nie uzależniać od kosmetyków takich jak puder czy tusz do rzęs, nie chcę być niewolnicą własnego wyglądu. Najważniejsze dla mnie to być czystą i schludną.

3

Odp: Wasz najważniejszy kosmetyk.

Kosmetyki higieny osobistej, mydło, szampon, pasta do zębów, krem(y)...
ale zakładam że nie o to chodziło wink
z takich które nie są higieniczną koniecznością to zdecydowanie tusz do rzęs smile

4

Odp: Wasz najważniejszy kosmetyk.
Nataluszek napisał/a:

(...)Jaki jest Wasz najważniejszy kosmetyk? Coś co jest dla Was wręcz niezbędne i bez użycia czego nie ruszyłybyście się z domu?(...)

Na szczęście nie jestem niewolnikiem kosmetyków, wystarczy mi uzależnienie od środków higieny osobistej, czyli mydła, pasty do zębów, antyperspirantu i kremów do twarzy i rąk. tongue

5

Odp: Wasz najważniejszy kosmetyk.

Ja mam jedno uzależnienie... krem do rąk wink
A w okresie zimowym pomadka nawilżająca do ust wink

6

Odp: Wasz najważniejszy kosmetyk.

Oczywiście chodzi tu o każdy kosmetyk. smile
Nie tylko o te 'kolorowe'.

Ja tak jak Ty, Anemonne, muszę rano umyć głowę. Bez tego ani rusz. Tłuste włosy u kobiety są czymś obrzydliwym...Zresztą nie tylko u kobiet.

PodPseudonimem, chodzi tu o każdy kosmetyk. Żel pod prysznic, mydło czy fluid matujący. Po prostu chodzi tu o coś, bez czego nie wyobrażacie sobie codziennej pielęgnacji twarzy, ciała czy stóp i dłoni.

Kosmetyczny miszmasz, tylko ten najważniejszy w Waszej łazience czy kosmetyczce. smile

7

Odp: Wasz najważniejszy kosmetyk.
Nataluszek napisał/a:

Oczywiście chodzi tu o każdy kosmetyk. smile
Nie tylko o te 'kolorowe'.

Ja tak jak Ty, Anemonne, muszę rano umyć głowę. Bez tego ani rusz. Tłuste włosy u kobiety są czymś obrzydliwym...Zresztą nie tylko u kobiet.

PodPseudonimem, chodzi tu o każdy kosmetyk. Żel pod prysznic, mydło czy fluid matujący. Po prostu chodzi tu o coś, bez czego nie wyobrażacie sobie codziennej pielęgnacji twarzy, ciała czy stóp i dłoni.

Kosmetyczny miszmasz, tylko ten najważniejszy w Waszej łazience czy kosmetyczce. smile

to chyba muszę pójść do łazienki i spisać wszystkie pudełeczka, buteleczki, tubeczki itd wink no może prawie wszystkie big_smile

8

Odp: Wasz najważniejszy kosmetyk.

Hihi. Niestety, tak to jest że my kobiety lubimy otaczać się kosmetykami.
Ja też mam fioła na punkcie żeli pod prysznic i balsamów do ciała. No i po drodze perfumy, musy do twarzy i pomadki kolorowe... wink
Trochę tego jest.

Ale najważniejszy jest żel pod prysznic...Wolę być brzydka, niż śmierdzieć. tongue

9

Odp: Wasz najważniejszy kosmetyk.

Hm... Antypryszczator big_smile

10

Odp: Wasz najważniejszy kosmetyk.

A cóż to takiego? Pierwsze słyszę. big_smile

11

Odp: Wasz najważniejszy kosmetyk.

krem do rąk! smile i carmex, zakochałam się po pierwszym użyciu i się z nim nie rozstaję

12

Odp: Wasz najważniejszy kosmetyk.

Moim faworytem nie mówiąc o tych służących do higieny jest pomadka do ust. Mogę wyjść niepomalowana, w dresie ale pomadka w kieszeni/torebce zawsze muuusi być smile

13

Odp: Wasz najważniejszy kosmetyk.

Podkład do twarzy i antyperspirant smile

14 Ostatnio edytowany przez sandra9011 (2013-12-06 12:44:39)

Odp: Wasz najważniejszy kosmetyk.

U mnie jeśli chodzi o kosmetyki upiększające to zdecydowanie tusz smile Może dlatego,że żadnego innego kosmetyku upiększająego nie używam.
Z kosmetyków bardziej pielęgnacyjnych i higienicznych to pasta do zębów,szampon,mydło smile

15

Odp: Wasz najważniejszy kosmetyk.

Podczas zimy zdecydowanie krem do rąk i pomadka ochronna do ust smile

16

Odp: Wasz najważniejszy kosmetyk.

Krem i podkład smile

17

Odp: Wasz najważniejszy kosmetyk.

Dokładnie, w zimie ochrona rąk i ust najważniejsza smile ja nie mogłabym się obyć szczególnie bez takiego malutkiego, taniego balsamiku do ust pure fiji smile

18

Odp: Wasz najważniejszy kosmetyk.
Anemonne napisał/a:

Jeśli miałoby to być coś, bez czego użycia naprawdę nie ruszę się z domu, to chyba byłaby to tylko pasta do zębów wink No i może szampon, bo zawsze myję głowę rano by mieć świeże włosy na cały dzień, jako że szybko mi się przetłuszczają. Na trzecim miejscu jest krem do twarzy, bo mam bardzo suchą skórę i twarz po umyciu mi się "ściąga". Ale jeśli nie miałabym tego kremu, to na pewno nie umarłabym ani nie zrezygnowała z wyjścia z domu, najwyżej odczuwałabym dyskomfort. Staram się nie uzależniać od kosmetyków takich jak puder czy tusz do rzęs, nie chcę być niewolnicą własnego wyglądu. Najważniejsze dla mnie to być czystą i schludną.

Ja bardzo podobnie smile No więc jeśli chodzi o kosmetyki kolorowe, to rzadko używam, bo rzadko się maluję. Co prawda trochę inaczej z kosmetykami pielęgnacyjnymi, bo tych trochę częściej zaczęłam używać, polubiłam czasem posmarować się balsamem itp. Jednak nie ma takiego kosmetyku, bez którego nie wyszłabym z domu, bo też nie jestem od żadnego z nich uzależniona, dla mnie też najważniejsze być czystą, schludną. Inne nie są konieczne, tylko kwestią wyboru, czasem mogą być, a czasem może być. No, ale może tak: Nie ma tragedii jak nie mam, ale lubię wyjść z ustami posmarowanymi i twarzą jakimś kremem np jak zaczynają się już chłody jak teraz. Jest to kwestia też praktyczna, bo jest mi wtedy mniej zimno wink

Edit: A nie.. widzę, że Nataluszku piszesz o każdym kosmetyku jednak, nie tylko o tych, które bierze się do torebki smile Ok, to szampon do włosów też, oczywiście, że tak. Akurat nie myję głowy codziennie, tylko tak co 2 dni, przetłuszczają mi się dość szybko, ale nie bardzo szybko, więc nie mam potrzeby codziennie, bo są jeszcze w miarę ok i w miarę świeże, dlatego co 2 dni, a czasem się zdarzyło co 3 dni, jak miały moje włosy "lepszy dzień", ale to rzadko. Pasta do zębów oczywiście niezbędna i codziennie, codzienna kąpiel, bo mam wannę z fajnym żelem pod prysznic, z tym, że staram się rzadziej robić gorące kąpiele, uwielbiam, ale wiem, że są niezdrowe.

A i tak samo jak Catwoman antyperspirant. To jest dla mnie podstawa mojej higieny, dlatego nie rozstaję się z antyperspirantem smile Fajnie jak ma ładny zapach i czuję po nim dodatkowe odświeżenie, oprócz wykąpania się oczywiście. Najbardziej pasuje mi Rexona.

19

Odp: Wasz najważniejszy kosmetyk.

Niektóre potrafią się obyć bez mydła, byleby buzia była wymalowana... big_smile

20

Odp: Wasz najważniejszy kosmetyk.

nie no bez przesady xD akurat antyperspirant i kąpiel są dla mnie tak oczywiste że tego tu nie wymieniłam wink i ja kocham garniera, teraz ze sprayów przerzuciłam się na te w kulce smile

21

Odp: Wasz najważniejszy kosmetyk.

Rozświetlacz na kości policzkowe i skronie-musi być i już.
Nawet jeżeli nie mam czasu na precyzyjny makijaż, musnę nim, gdzie trzeba i skóra od razu wydaje żywsza, promienniejsza, świeższa i zadbana.

22 Ostatnio edytowany przez flores18261 (2013-12-07 17:34:24)

Odp: Wasz najważniejszy kosmetyk.

u mnie najważniejsze kosmetyki które są mi potrzebne i nie umiem się obyć bez nich to następujące Pasta do zębów , płyn do ust , płyn do higieny intymnej , mydło , krem do twarzy i rąk , pomadka i pod pachy cokolwiek , szampon odżywka , olejek Arganowy i jedwab może te dwa to nie zawsze a i balsam do ciała i zapomniałam i przed wyjściem z domku kilka kropel za uszy wody toaletowej i w dekolt.

23

Odp: Wasz najważniejszy kosmetyk.

"olejek Arganowy" - flores, a jak Ty go używasz? Fryzjerka mi go zachwalała, za to o jedwabiu mówiła by częściej niż raz na miesiąc nie używać.

24

Odp: Wasz najważniejszy kosmetyk.
Catwoman napisał/a:

"olejek Arganowy" - flores, a jak Ty go używasz? Fryzjerka mi go zachwalała, za to o jedwabiu mówiła by częściej niż raz na miesiąc nie używać.

Jedwabiu używam gdy prostuję włosy a olejek po każdym myciu głowyu na lekko wilgotne włosy

25

Odp: Wasz najważniejszy kosmetyk.

A co robi olejek?

26

Odp: Wasz najważniejszy kosmetyk.
Catwoman napisał/a:

A co robi olejek?

ja go uzywam bo mam suche może nie suche ale zniszczone włosy przez prostownicę . W Tesco jest za około 10 zł w dropgerii Rossmann nie pamiętam ja mam własnie z Rossmanna i wiem  teraz , że w Tesco jest taki sam ale tańszy.

27

Odp: Wasz najważniejszy kosmetyk.

Cat, gdzieś masz tu na forum wątek o działaniu i zastosowaniu olejku arganowego. wink

28

Odp: Wasz najważniejszy kosmetyk.

Wiem! lenistwo..... ale już zdążyłam poczytać wink

29

Odp: Wasz najważniejszy kosmetyk.
Catwoman napisał/a:

A co robi olejek?

Mi nie zrobił absolutnie nic pomimo wielu tygodni regularnego (codziennego) stosowania smile

30

Odp: Wasz najważniejszy kosmetyk.

A ja boję się stosować bo mam przetłuszczające się włosy i nie mam zamiaru znów walczyć z 'olejem' na głowie. smile

31

Odp: Wasz najważniejszy kosmetyk.
Nataluszek napisał/a:

A ja boję się stosować bo mam przetłuszczające się włosy i nie mam zamiaru znów walczyć z 'olejem' na głowie. smile

Olejek arganowy wciera się w same końcówki, więc na pewno nie będziesz miała po nim tłustych włosów. Poza tym on ma taką dziwną, w sumie mało tłustą konsystencję - ni to olej, ni to żel wink

32

Odp: Wasz najważniejszy kosmetyk.

Ja też przez dłuższy czas używałam olejku arganowego, ale nie widząc specjalnych efektów odpuściłam. Wydaje mi się zresztą, że jedwab moim włosom przynosi więcej pożytku, dlatego obecnie postawiłam na produkty z jedwabiem, olejek odstawiając na półkę.

Nawiązując jednak do tematu głównego - kosmetyki, bez których nie potrafiłabym się obejść, to oczywiście wszystkie do higieny osobistej: żel pod prysznic, żel do higieny intymnej, mydło, antyperspirant, szampon, pasta do zębów.
Oprócz tego: płyn micelarny, dobry krem nawilżający, krem do rąk, odżywka do włosów, tusz do rzęs, jakiś subtelny róż (byle nie różowy tongue) na policzki, perfumy. Jest tego znacznie więcej, ale te są mi absolutnie niezbędne.

33

Odp: Wasz najważniejszy kosmetyk.

Anemonne, wiem że w końcówki (czytałam tu gdzieś wątek), ale znając życie wyglądałoby to tak, że końcówki miałabym tłuste od olejku, a górę tłustą z samej siebie.
Mam tak okropne włosy, że każda odżywka (nawet ta spłukiwana) pozostawia na moich włosach lekko tłustą powłokę, dlatego już nie wiem co stosować, aby włosy odżyły, a nie przetłuszczały się.
To chyba mój największy problem...Ale to nie temat na ten wątek. smile

34

Odp: Wasz najważniejszy kosmetyk.

mi pomaqga ten olejek bo dobrze się mi włosy rozczesują i jestem zadowolona ale ja wcieram 2 , 3 krople na lekko wilgotne całe włosy.

35

Odp: Wasz najważniejszy kosmetyk.
Nataluszek napisał/a:

A cóż to takiego? Pierwsze słyszę. big_smile

Antypryszczator - czyli coś, co zapobiega inwazji obcych form życia żądnych podboju mojej bezbronnej twarzy big_smile

36

Odp: Wasz najważniejszy kosmetyk.

Dobry wieczór )
Ja pominę środki higieny osobistej,bo bez nich nie umiałabym funkcjonować (zaliczam tu: wszelkie mydełka, pasty/nici dentystyczne/płyny do higieny jamy ustnej wraz ze szczoteczką, żele/mydełka intymne, podpaski/tampony, dezodorant, itd.....). Za to nie wyobrażam sobie teraz jesienią/zimą wyjść bez błyszczyku, który spełnia funkcję ochronno-kolorującą, perfum i kremu uniwersalnego do twarzy, rąk w torebce.

37

Odp: Wasz najważniejszy kosmetyk.

Nie wyobrażam sobie gdym nie miała przy sobie balsamu ochronnego do ust medic. Teraz zimą jest mi on niezbędny. Chroni moje usta przed pękaniem i zapobiega opryszczce.

38

Odp: Wasz najważniejszy kosmetyk.

W sumie... nie rozgraniczyłam pomiędzy kosmetykami higien. a upiększ. To tym pierwszym: antyperspirant i mydło naturalne (np. szare lub z oliwy z oliwek) i niczego innego nie potrzebuję do szczęścia,
z upiększ. podkład i jednak korektor- ma szerokie zastosowanie smile

39

Odp: Wasz najważniejszy kosmetyk.
spider123 napisał/a:

Hm... Antypryszczator big_smile

Rozbawiło mnie te określenie antypryszczator na szczęście nie mam z tym problemu mam ładną twarz ale wkurza mnie bo jest kolorowa raz różowa pózniej lekko czerwona jak np. biegam lub jadę rowerem taka mieszana cera moje twarzy a inne mają jednolita to im nawet puder lepiej pasuje a mi ech...  Ale i tak cenię sobie naturalność nie maluję się .

40

Odp: Wasz najważniejszy kosmetyk.

Maybelline Affinitone korektor w odcieniu 01 - najlepszy korektor jaki miałam, bez którego z domu nie wyjdę smile

41 Ostatnio edytowany przez spider123 (2013-12-10 19:19:47)

Odp: Wasz najważniejszy kosmetyk.
flores18261 napisał/a:
spider123 napisał/a:

Hm... Antypryszczator big_smile

Rozbawiło mnie te określenie antypryszczator na szczęście nie mam z tym problemu mam ładną twarz ale wkurza mnie bo jest kolorowa raz różowa pózniej lekko czerwona jak np. biegam lub jadę rowerem taka mieszana cera moje twarzy a inne mają jednolita to im nawet puder lepiej pasuje a mi ech...  Ale i tak cenię sobie naturalność nie maluję się .

Jakbym ograniczyła kapsaicynę, tłuste żarcie i inne niezdrowe rzeczy to może nie miałabym takich problemów tongue Jak widać, można i zjeść ciastko (chociaż, w tym wypadku raczej chili zabijające samym zapachem) i mieć ciastko smile

42

Odp: Wasz najważniejszy kosmetyk.

wazelina kosmetyczna ziaji. Jako kosmetyk do ust;)

43 Ostatnio edytowany przez Małpa69 (2014-01-29 10:36:06)

Odp: Wasz najważniejszy kosmetyk.

Właściwie to mogę wyjść bez niczego z domu jeśli jest taka konieczność, ale nie o to chodzi ;p

Mogę wyjść bez makijażu, to nie problem, ważniejsze są dla mnie kosmetyki pielęgnacyjne, a tych jest sporo.

Szampon do włosów niestety tłustych, odżywka i maska (bo na końcach siano tongue), olejek (bo to na prawdę mega siano).
Do twarzy żel do czyszczenia, tonik, peeling enzymatyczny, normalny peeling, maseczki różnego rodzaju, krem na dzień, krem na noc, krem pod oczy.
Oczywiście mydło i balsam, dużo balsamu i peelingi do ciała.

Pasta i szczoteczka.

Płyn do higieny intymnej.

Lakier do włosów i pianka celem nadania objętości u nasady ;p

I jeszcze trochę aptecznie ale to jednak mazidła hydrokortyzol i żel arnikowy.

Na standardowym wyposażeniu mojej torebki znajdują się perfumy, korektor pod oczy, kredka do oczu, kredka do brwi, tusz do rzęs, baza pod cienie, cienie, puder, szminka, konturówka, lakier do paznokci, krem do rąk. żel antybakteryjny do rąk.

Ale żeby było jasne ja mogę bez tego żyć i wyjść z domu smile tylko po prostu wolę nie i z niczego nie chciałabym rezygnować. I przepraszam że aż tyle ale wszystkie są ważne big_smile

44

Odp: Wasz najważniejszy kosmetyk.

Umyta głowa a więc dobry szampon.
Czyste zęby.
Tusz do rzęs i Catrice-zel do stylizacji brwi smile

45

Odp: Wasz najważniejszy kosmetyk.

mleczko do mycia twarzy+ tonik+ krem z UV i jestem happy

a jak do tego dodać paletki ze Sleeka to raj, czysty raj na ziemi smile

46

Odp: Wasz najważniejszy kosmetyk.

Dziewczyny, a może polecicie jakieś tusze do rzęs smile??

47

Odp: Wasz najważniejszy kosmetyk.

Rimmel Scandaleyes <3

48

Odp: Wasz najważniejszy kosmetyk.

Wątków poświęconych tuszom do rzęs mamy kilka, ale szczególnie polecam ten: http://www.netkobiety.pl/t37841.html smile

49

Odp: Wasz najważniejszy kosmetyk.

W zasadzie to nie ruszam się z domu bez balsamu do ust (aktualnie medic z mentolem). Mogę obyć się bez kremu do rąk czy pudru.

50 Ostatnio edytowany przez Wielokropek (2014-02-23 20:20:11)

Odp: Wasz najważniejszy kosmetyk.

ostatnio? serum do rzęs spam i nic więcej nie potrzebuję smile wyglądam pięknie nawet bez makijażu (co za skromność hihihi wink )

51

Odp: Wasz najważniejszy kosmetyk.

U mnie jest kilka poziomów ważności. W celach higienicznych nie wyobrażam sobie siebie bez mydła antybakteryjnego. Używam Dettolu. Z kosmetyków do makijażu nie wyobrażam sobie siebie bez korektora, ktorego używam na cienie od oczy. Zakochałam się w serii Cashmere i właśnie ich mam korektor. Dla mnie są dobrane idealnie. Jeśli chodzi o takie ogólne kosmetyki to oczywiście perfumy, ale to używam różnych . Ostatnio pachnę Mexx Fresh Women ale uwielbiam tak samo Davidoffa Cool Water. Co do innych mysiałabym pomyśleć tongue

52

Odp: Wasz najważniejszy kosmetyk.

Zdecydowanie podkład- moja cera pozostawia wiele do życzenia i nie ruszę się z domu bez podkładu na twarzy. Drugim kosmetykiem jest szampon- zawsze muszę mieć czyste i świeże włosy.

53

Odp: Wasz najważniejszy kosmetyk.

Oj też mam bzika na punkcie włosów. Szampony, sera, odżywki i maski. Muszę mieć (prócz szamponu) chociaż jedno z nich.

54

Odp: Wasz najważniejszy kosmetyk.
Nataluszek napisał/a:

Oj też mam bzika na punkcie włosów. Szampony, sera, odżywki i maski. Muszę mieć (prócz szamponu) chociaż jedno z nich.

Szczerze, to o włosy najbardziej lubię dbać. Mam długie i jeszcze je zapuszczam, więc na ich pielęgnację poświęcam sporo czasu. Uwielbiam maski, serum na końcówki czy różne oleje. Ostatnio przypadły mi do gustu produkty Biovax smile

55

Odp: Wasz najważniejszy kosmetyk.

Pasta do zębów, żel pod prysznic , do higieny intymnej , szampon wlosy co 2 dzien myje, husteczki nawilżone dla dzieci;) lubie takie noi perfumy oraz balsam do ciala i co tydz odżywka do wlosow

56

Odp: Wasz najważniejszy kosmetyk.

Ja mam kilka takich kosmetyków. Chusteczka samoopalająca dax sun, super na moją bladą twarz, cashmere 12h make-up dzięki niemu nie widać przebarwień ani blizn po pryszczach. Dettol, nie wyobrażam sobie życia bez niego posiadając malutkie dzieci i psy. No i jeszcze jedwab do włosów, bez niego ani rusz.

57

Odp: Wasz najważniejszy kosmetyk.

Mój najważniejszy kosmetyk? Podkład do twarzy. Ostatnio odkryłam idealny, który bardzo ładnie stapia się ze skórą i po prostu lubię się nim z rana pomalować. Dodaje mi to o wiele większej pewności siebie wink Nie mam kiepskiej skóry ale jednak pewne niedoskonałości są tak więc staram się je ukryć.

58

Odp: Wasz najważniejszy kosmetyk.

Pokochałam te nowiutkie kremy BB+, lekko koloryzują i nawilżają. Aktualnie nabyłam w Avonie dla wieku 25+ i jestem zadowolona, chociaż żebym nie wyszła bez niego z domu to nie;D Może większy problem bym miała  bez kremu-sorbetu Ganriera, bo lekko matuje nie zapominając o nawilżaniu. A mam błyszczacą tzw strefe t

59 Ostatnio edytowany przez Wielokropek (2014-04-23 11:21:07)

Odp: Wasz najważniejszy kosmetyk.

Dla mnie "brwi i rzęsy w butelce" oraz olejek arganowy, bez tego ani rusz.
Wszystkie produkty z olejkiem arganowym są najlepsze! Tylk oz tym orginalnym, zajęlo mi to 6 mc żeby znaleźć orginał a nie Chińską podróbkę
spam jest najlepszy

60

Odp: Wasz najważniejszy kosmetyk.

zdecydowanie dezodorant

61

Odp: Wasz najważniejszy kosmetyk.

Nie wyobrażam sobie codziennej higieny bez pasty do zębów wybiejącej ,mydełka dove(mam suchą skórę) szamponu i odżywki  do włosów ,tuszu do rzęs i pudru w kamieniu(teraz mam yardleya) oraz łykania pure collagen (tabletek kolagenowych na piękną skórę ,paznokcie i włosy) z firmy polskiej noble medica :-)

62

Odp: Wasz najważniejszy kosmetyk.

Dla mnie najważniejsza jest pasta do zębów, dobry szampon + odzywka do włosów i podkład smile Nic więcej mi nie potrzeba tongue

63

Odp: Wasz najważniejszy kosmetyk.
Lesandra napisał/a:

Mój najważniejszy kosmetyk? Podkład do twarzy. Ostatnio odkryłam idealny, który bardzo ładnie stapia się ze skórą i po prostu lubię się nim z rana pomalować. Dodaje mi to o wiele większej pewności siebie wink Nie mam kiepskiej skóry ale jednak pewne niedoskonałości są tak więc staram się je ukryć.

A możesz zdradzić co to za podkład?

64

Odp: Wasz najważniejszy kosmetyk.

Zdecydowanie antyperspirant , pasta do zębów , dobry szampon i odżywka do włosów , pomadka to chyba wszystko co mi jest do szczęście potrzebne jeśli chodzi o kosmetyki smile