Dlaczego ona odmawia spotkania? - Netkobiety.pl

Dołącz do Forum Kobiet Netkobiety.pl! To miejsce zostało stworzone dla pełnoletnich, aktywnych i wyjątkowych kobiet, właśnie takich jak Ty! Otrzymasz tutaj wsparcie oraz porady użytkowniczek forum! Zobacz jak wiele nas łączy ...

Szukasz darmowej porady, wsparcia ? Nie zwlekaj zarejestruj się !!!


Forum Kobiet » PIERWSZA MIŁOŚĆ I RANDKI » Dlaczego ona odmawia spotkania?

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Posty [ 55 ]

Temat: Dlaczego ona odmawia spotkania?

Cześć, mam taką skomplikowaną sytuacje z dziewczyną którą bardzo lubię i zależy mi na niej. Poznałem ją kilka lata temu i coś do niej poczułem ale byłem tak głupi, że nic ni zrobiłem i pozwoliłem jej odejść. Żałowałem tego bardzo ale po jakimś czasie się z tym pogodziłem. Trzy miesiące temu los chciał, że znowu ja spotkałem, zacząłem z ni pisać smsy i na facebooku, spotykam ją czasami też bo chodzimy na tą samą uczelnię. Ostatnio nawet mnie przytuliła. Uśmiecha się do mnie i śmieje się z moich głupich żartów. Chciałem się z nią spotkać sam na sam na kawę i jej powiedzieć ze coś do niej czuje i mi na niej zależy ale jak zaczynam próbować ja zaprosić to wymiguje się ze spotkania i sprawia wrażenie jakby nie chciała. Tego właśnie nie potrafię zrozumieć dlaczego nie chce się spotkać. Mam prośbę do Pań o radę dlaczego tak się może dziać, co sądzicie o tej całej sytuacji i czy jak ją zapraszam to mam mówić o co mi chodzi, czy napisać że chcę z nią iść na randkę czy coś takiego bo za każdym razem zadawała mi to samo pytanie "co ty chcesz robić?". Chciałbym ją po prostu zaprosić na kawę pogadać, pośmiać się i powiedzieć jej, o moim uczuciu. I mam też pytanie gdy ją zapraszam to używać słowa randka czy po prostu spotkanie?


Dziękuje i pozdrawiam.

Zobacz podobne tematy :

2

Odp: Dlaczego ona odmawia spotkania?

Sprzeczne komunikaty, czyli bawi się z Tobą, żebyś się bardziej postarał. Powiedz jej o swoim uczuciu przed zaproszeniem tzn. najpierw powiedz o uczuciu i od razu zaproś. W sumie jak opiszesz to co tutaj tylko trochę innymi słowami i wyślesz przez FB to też będzie dobrze.

3 Ostatnio edytowany przez mati192 (2013-12-02 16:47:17)

Odp: Dlaczego ona odmawia spotkania?

Dzięki za rade marioosh666, nie pomyślałem o tym, ale wolałbym jej to powiedzieć nie pisać.
Myślicie, że mógłbym powiedzieć coś takiego:
"Wiesz bardzo Cię lubię, spotkajmy się na kawę chcę z tobą o tym porozmawiać"?

Dziękuje za pomoc i pozdrawiam.

4 Ostatnio edytowany przez marioosh666 (2013-12-02 17:41:28)

Odp: Dlaczego ona odmawia spotkania?
mati192 napisał/a:

nie pomyślałem o tym, ale wolałbym jej to powiedzieć nie pisać.

Z pisaniem będzie o tyle lepiej, że możesz sobie to w spokoju przemyśleć, o niczym nie zapomnisz i będziesz miał jasną sytuację. Wyraź to co czujesz, zaproponuj spotkanie i oddaj jej inicjatywę. Jak odpowie na Twoją propozycję to znaczy, że jest zainteresowana.

mati192 napisał/a:

Myślicie, że mógłbym powiedzieć coś takiego:
"Wiesz bardzo Cię lubię, spotkajmy się na kawę chcę z tobą o tym porozmawiać"?

Wydaje mi się, że ona jest zmęczona Twoją bezczynnością - tym, że kręcisz się w pobliżu i nic nie robisz. Prawdopodobnie liczy na coś więcej, a Ty chcesz tylko rozmawiać. Nie nagadaliście się jeszcze przez SMSa i FB?

Pierwsza zasadnicza kwestia - Czy Ty wiesz czego chcesz od niej? Napisałeś: powiedzieć jej, o moim uczuciu A co dalej?

Ostatnio nawet mnie przytuliła (...) za każdym razem zadawała mi to samo pytanie "co ty chcesz robić?". - tu masz odpowiedź o co chodzi. Jak następnym razem ją spotkasz to dotknij, przytul, pocałuj i może zaproś od razu na randkę do kina (ostatni rząd wink), a nie na kawę. Nie zaczniesz dotykać to Ci ucieknie...

5

Odp: Dlaczego ona odmawia spotkania?

Wiem chcę się z nią związać. Prawda mam już dość pisania, ostatnio mnie przytuliła i było mi tak dobrze.
W sumie w piątek kończymy o tej samej porze zajęcia i tak właśnie wymyśliłem, że jak ją zobaczę to od razu ją przytulę i powiem, że się stęskniłem, a potem odprowadzę do domu i powiem, że ja bardzo lubię i chcę się z nią umówić.

6

Odp: Dlaczego ona odmawia spotkania?
mati192 napisał/a:

W sumie w piątek kończymy o tej samej porze zajęcia i tak właśnie wymyśliłem, że jak ją zobaczę to od razu ją przytulę i powiem, że się stęskniłem, a potem odprowadzę do domu i powiem, że ja bardzo lubię i chcę się z nią umówić.

Ty już więcej nic jej nie mów tylko działaj smile Mieszka sama albo ze znajomymi? Jeżeli tak to spróbuj się wprosić na kawę albo przynajmniej zapytaj czy chce się z Tobą napić wina i też do niej wpadnij. Możesz wręcz po drodze spytać jakie lubi i się zapowiedzieć, że będziesz z butelką. W domu zawsze swobodniej smile

Na powitanie możesz przytulić i pocałować w policzek. Jak jeszcze nie jesteście parą to nie całuj w usta. Może się przestraszyć.

Ważne, żeby przejął inicjatywę i zaczął ją dotykać. Po drugim spotkaniu bez tego ona się zacznie zastanawiać - gej czy mu się nie podobam. Jak myśli o Tobie jako o potencjalnym partnerze to się dodatkowo wkurza, bo się kręcisz w pobliżu, więc ona nie wie czy ma Cię traktować poważnie czy poszukać sobie kogoś innego.

7

Odp: Dlaczego ona odmawia spotkania?

Niestety mieszka z koleżanka i bardzo dużo czasu z nią spędza, bo razem studiują.

8

Odp: Dlaczego ona odmawia spotkania?
mati192 napisał/a:

Niestety mieszka z koleżanka i bardzo dużo czasu z nią spędza, bo razem studiują.

Koleżanka nie będzie przeszkadzać. Gorzej gdyby mieszkała z rodzicami. Bardzo możliwe, że jak będziesz chciał się wprosić to ona tak się dogada z tą koleżanką, żeby mieć wolną chatę chociaż na chwilę. W każdym razie na razie zostaje kino. Chyba najlepsza opcja, bo wiadomo, że tam się nie idzie gadać wink

9

Odp: Dlaczego ona odmawia spotkania?

Czyli dobrze będzie kiedy ją odprowadzę zabrać ją na bok i powiedzieć:
"Musze Ci powiedzieć coś ważnego, od dawna mi się podobasz i bardzo Cię lubię. Chodź ze mną na randkę. Zabiorę Cię jutro do kina." ?

10

Odp: Dlaczego ona odmawia spotkania?
mati192 napisał/a:

Czyli dobrze będzie kiedy ją odprowadzę zabrać ją na bok i powiedzieć:
"Musze Ci powiedzieć coś ważnego, od dawna mi się podobasz i bardzo Cię lubię. Chodź ze mną na randkę. Zabiorę Cię jutro do kina." ?

Dużo lepiej niż ostatnio smile Pierwsza część wyszła rewelacyjnie. Co do drugiej to sprawdź wcześniej co grają i od razu zaproponuj konkretny film albo powiedz jej na co masz ochotę tzn. wymień przynajmniej dwa tytuły i niech ona wybierze coś z Twojej listy.

Nie jest najważniejsze to co powiesz, ale w jaki sposób. Musisz zacząć prowadzić. Jak nie będziesz wiedział co grają ani co chcesz obejrzeć to spalisz, bo znów Twoje niezdecydowanie wyjdzie na powierzchnię.

Jak ją weźmiesz za rękę przed swoim wyznaniem, a później spojrzysz głęboko w oczy i dopiero zaczniesz mówić to bardzo wzmocni przekaz smile

11

Odp: Dlaczego ona odmawia spotkania?

OK, tak powiem, a z tą randką to od razu mówić czy jak jej powiem o moich uczuciach to poczekać co ona powie?

12

Odp: Dlaczego ona odmawia spotkania?

Od razu, ale może bardziej: W weekend grają <nazwa filmu>. Dasz się zaprosić?.

13

Odp: Dlaczego ona odmawia spotkania?

Mam jeszcze takie pytanie, właśnie tak fakty skojarzyłem. Kiedyś miała na sobie buty air maxy i powiedziałem jej, że mi się te buty bardzo nie podobają. Podczas ostatniego spotkania była w jakiś innych i mówi do mnie zacytuje: "Patrz mam nowe buty, podobają Ci się?". Odpowiedziałem, że mogą być, a ona od razu, że jakie mogą być powinny mi się podobać. To chyba też jest jakiś znak, że liczy się z moją opinią prawda?

14 Ostatnio edytowany przez marioosh666 (2013-12-04 14:04:04)

Odp: Dlaczego ona odmawia spotkania?
mati192 napisał/a:

Kiedyś miała na sobie buty air maxy i powiedziałem jej, że mi się te buty bardzo nie podobają.

Co chciałeś w ten sposób osiągnąć?

mati192 napisał/a:

Podczas ostatniego spotkania była w jakiś innych i mówi do mnie zacytuje: "Patrz mam nowe buty, podobają Ci się?". Odpowiedziałem, że mogą być, a ona od razu, że jakie mogą być powinny mi się podobać.

Miała rację. Powinny Ci się podobać. Jak będziesz ją komplementował to bardziej: Świetnie wyglądasz w tych butach niż Masz ładne buty. Różnica jest ogromna. Jeżeli tego nie czujesz to spróbu wyciągnąć wnioski przez analizę.

mati192 napisał/a:

To chyba też jest jakiś znak, że liczy się z moją opinią prawda?

Nie, ona nie potrzebuje opinii, ale komplementu. Po opinię pójdzie do koleżanki. Ty masz ją tylko docenić.

mileniutka napisał/a:

i jeśli facet by mi to napisał na Fb czy smsem nie spodobałoby mi się to, wolałabym to usłyszeć wprost.

I co byś zrobiła, żeby usłyszeć to wprost? smile Zakładamy, że facet Ci się podoba.

mileniutka napisał/a:

Może sama nie jest pewna swoich uczuć i nie wie co ma zrobić, może uwazac że za mało się znacie daj jej czasu troszkę.

Jeszcze mi się nie zdarzyło, żeby kobiecie się nie podobało, że facet ma plan. Jak będzie za szybko to mu o tym powie. Gdyby zaproponował seks to mogłaby mu uciec, ale kino to przecież nic takiego - najwyżej powie, że ona woli iść na film, a nie do kina wink

mileniutka napisał/a:

Nie wyskakuj tak, bo moze sie wystraszyć, dawaj jej znaki, że ci się podoba, że ci zależy.

Jak długo trzeba dawać te znaki? Czy ona nie pokazała wystarczająco wiele? Dla mnie sprawa jest jednoznaczna.

15

Odp: Dlaczego ona odmawia spotkania?

Ja bym troszkę inaczej to zrobiła niż pisze Marioosh666. Nie wiem jak zażyła jest Wasza znajomość, nie pisałabym jej tego, i jeśli facet by mi to napisał na Fb czy smsem nie spodobałoby mi się to, wolałabym to usłyszeć wprost. Wtedy zobaczysz jej reakcję, a jeśli napiszesz i nie będzie od razu odpisywała będziesz siedział i się zastanawiał co zrobiłeś nie tak czy napisałeś. Postaraj się jeszcze trochę , na pewno się z Tobą spotka jeśli traktuje Cię tak jak piszesz. Może sama nie jest pewna swoich uczuć i nie wie co ma zrobić, może uwazac że za mało się znacie daj jej czasu troszkę. Nie wyskakuj tak, bo moze sie wystraszyć, dawaj jej znaki, że ci się podoba, że ci zależy. Noo i postaraj się umówić :)Powodzenia

16

Odp: Dlaczego ona odmawia spotkania?

Wiem żeby o takich rzeczach nie pisać przez internet czy smsy bo to jest dziecinada. W ten sposób się z nią tylko komunikuje jak chce wiedzieć co robi, czy jest na uczelni i próbowałem ja tak zaprosić na spotkanie sam na sam bo zawsze jak się widzimy to jest też koleżanka, ale planuje je odprowadzić i zrobić tak jak pisałem wcześniej. Martwię się tylko żeby się nie okazało, że ona mnie ma tylko za przyjaciela.

17

Odp: Dlaczego ona odmawia spotkania?
mati192 napisał/a:

Wiem żeby o takich rzeczach nie pisać przez internet czy smsy bo to jest dziecinada.

Przez Internet i SMSy możesz sobie przygotować grunt pod propozycję czy spotkanie chociaż to nie jest konieczne.

mati192 napisał/a:

Martwię się tylko żeby się nie okazało, że ona mnie ma tylko za przyjaciela.

Uwierz mi, że i tak będzie Ci z tym lżej i łatwiej niż teraz. Dlatego na Twoim miejscu poszedłbym na całość. Kino i wproszenie się do domu to taka fajna dwuznaczność. Nigdy nie wiadomo jak to się skończy i co dokładnie masz na myśli smile Jak zaakceptuje Twój dotyk to znaczy, że jesteś więcej niż przyjaciel.

18

Odp: Dlaczego ona odmawia spotkania?
mati192 napisał/a:

....bo za każdym razem zadawała mi to samo pytanie "co ty chcesz robić?". Chciałbym ją po prostu zaprosić na kawę pogadać, pośmiać się i powiedzieć jej, o moim uczuciu. I mam też pytanie gdy ją zapraszam to używać słowa randka czy po prostu spotkanie?

"co ty chcesz robić?" - Zamiast napisać sama się przekonasz to słodka tajemnica chyba lubisz niespodzianki? Lub coś w tym stylu. I nie radziłbym od razu mówić co wielce do niej czujesz, niech będzie flirt, niech to się powoli rozwija, pokazuj to niewerbalnie, że ona Ci się podoba smile


Pozdrawiam

19 Ostatnio edytowany przez mileniutka (2013-12-04 19:49:48)

Odp: Dlaczego ona odmawia spotkania?
Unikalny napisał/a:
mati192 napisał/a:

....bo za każdym razem zadawała mi to samo pytanie "co ty chcesz robić?". Chciałbym ją po prostu zaprosić na kawę pogadać, pośmiać się i powiedzieć jej, o moim uczuciu. I mam też pytanie gdy ją zapraszam to używać słowa randka czy po prostu spotkanie?

"co ty chcesz robić?" - Zamiast napisać sama się przekonasz to słodka tajemnica chyba lubisz niespodzianki? Lub coś w tym stylu. I nie radziłbym od razu mówić co wielce do niej czujesz, niech będzie flirt, niech to się powoli rozwija, pokazuj to niewerbalnie, że ona Ci się podoba smile


Pozdrawiam

Zgadzam się, niech się rozwija flirt, i wszystko samo wyjdzie.

20 Ostatnio edytowany przez mati192 (2013-12-04 20:29:48)

Odp: Dlaczego ona odmawia spotkania?

Więc jak według was powinienem to rozegrać? Mam już dość smsowania i pisania na facebooku. W piątek się z pewnie zobaczę po zajęciach i chciałem ją odprowadzić i powiedzieć, ze mi się podoba o dawna i bardzo ją lubię, nie powiem jej przecież czegoś w stylu kocham Cię na zabój. Poznawać się też nie musimy bo znamy się od 4 lat z 2letnią przerwą.

21

Odp: Dlaczego ona odmawia spotkania?
mati192 napisał/a:

Więc jak według was powinienem to rozegrać?

Najlepiej zrób tak jak czujesz smile @mileniutka i @Unikalny zaproponowali Ci coś co moim zdaniem jest rewelacyjne, ale na innym etapie znajomości. Gdyby było tak, że dopiero ją poznałeś, podoba Ci się i chcesz ją bliżej poznać to można tak zrobić, ale teraz, kiedy ona wysyła sygnały świadczące o zainteresowaniu, wygląda na to, że jest zniecierpliwiona, a Tobie znudziło się SMSowanie i wysyłanie wiadomości na FB to lepiej idź na całość. Nie wierzę, że się przestraszy. Jak będzie za szybko to Ci o tym powie.

22

Odp: Dlaczego ona odmawia spotkania?
mati192 napisał/a:

powiedzieć, ze mi się podoba o dawna i bardzo ją lubię, nie powiem jej przecież czegoś w stylu kocham Cię na zabój. Poznawać się też nie musimy bo znamy się od 4 lat z 2letnią przerwą.

Bardzo sensowne podejście smile Teraz spokojnie możesz zaufać sobie i działać. Ważne, że uświadomiłeś sobie czego chcesz.

P. S. Przeczytaj swoją pierwszą wiadomość i zobacz jak zmieniła się Twoja retoryka. Wygląda jakby dwie różne osoby to pisały. Zmiana jest widoczna gołym okiem smile

23

Odp: Dlaczego ona odmawia spotkania?

Właśnie się dowiedziałem, że jutro jej niestety nie będzie na uczelni i z mojego planu nici. Pewnie jej nie zobaczę do następnego piątku. Tak sobie myślałem czy nie warto by było zapytać tej koleżanki z którą mieszka czy czegoś nie wie, czy rozmawiają o mnie.

24

Odp: Dlaczego ona odmawia spotkania?
mati192 napisał/a:

Właśnie się dowiedziałem, że jutro jej niestety nie będzie na uczelni i z mojego planu nici. Pewnie jej nie zobaczę do następnego piątku.

Spytam o której kończy i zmień plany na uczelni. Przecież nie musisz być na wszystkich wykładach. Między piątkiem, a poniedziałkiem są dwa dni smile

mati192 napisał/a:

Tak sobie myślałem czy nie warto by było zapytać tej koleżanki z którą mieszka czy czegoś nie wie, czy rozmawiają o mnie.

A masz z tą koleżanką jakąkolwiek relację? Jak nie to sobie zaszkodzisz. Ta koleżanka będzie szczera z dziewczyną, a nie z Tobą. Może jej powtórzyć, że pytałeś. Według mnie to zbędna komplikacja.

25

Odp: Dlaczego ona odmawia spotkania?

Nie chciałbym wyjść na jakiegoś prześladowce czy coś ale znam jej plan cały i racja, że nie muszę chodzić na zajęcia cały czas.
Są rzeczy ważne i ważniejsze. Tą koleżankę też znam 4 lata. Chodziliśmy we trójkę do klasy w liceum przez 2 lata i jak już wspomniałem wcześniej po tych dwóch latach kontakt nam się urwał na 2 lata. Wtedy miedzy mną i tą dziewczyną (Olą) coś było i to wszyscy z klasy wiedzieli. I ta koleżanka powiedziała do mnie tak trochę w żartach żebym Ole poprosił o chodzenie skoro ją tak lubię. Ja niestety stchórzyłem i tego nie zrobiłem.

26

Odp: Dlaczego ona odmawia spotkania?
mati192 napisał/a:

Nie chciałbym wyjść na jakiegoś prześladowce czy coś ale znam jej plan cały i racja, że nie muszę chodzić na zajęcia cały czas.

Na prześladowcę wyjdziesz kręcąc się bez celu albo ignorując odmowę. Zaczekać na nią i powiedzieć jej o co Ci chodzi zawsze możesz. Nic z tego powodu się nie stanie.

Co do tej koleżanki - na pewno ma lepsze relacje z nią niż z Tobą skoro razem mieszkają, więc odpuść. Co innego gdyby to była Twoja koleżanka, a z nią miała luźne relacje. Wtedy mogłaby być po Twojej stronie i coś pomóc.

27

Odp: Dlaczego ona odmawia spotkania?

Staram się tak bezsensownie co chwile na nią nie wpadać, czy też pisać co chwile do niej smsy. Mamy czasem miedzy zajęciami przerwy tak, że mógłbym iść na 5 minut do niej ale za dużo ludzi jest wtedy przy nas. Jeśli chodzi o rozmowę z koleżanka, po namyśle to jednak zły pomysł był.
W środę kończą godzinę przede mną więc wyjdę wcześniej i je odprowadzę.

28

Odp: Dlaczego ona odmawia spotkania?
mati192 napisał/a:

Mamy czasem miedzy zajęciami przerwy tak, że mógłbym iść na 5 minut do niej ale za dużo ludzi jest wtedy przy nas.

Ludzie z całą pewnością będą tylko przeszkadzać. Czy na Waszej uczelni jest jakieś ustronne miejsce gdzie możesz ją zwabić pod pretekstem np.: jakichś notatek, opinia o wykładowcy czy coś innego co nie budzi podejrzeń? U mnie były takie dziuple w uniwersyteckiej stołówce. smile

29

Odp: Dlaczego ona odmawia spotkania?

Raczej kiepsko coś takiego znaleźć, a tym bardziej pretekst ponieważ nie mamy praktycznie w ogóle takich samych przedmiotów.
Wole ją i koleżankę odprowadzić czy też odwieść po zajęciach do domu i ją odciągnąć na bok, a potem pogadać. Wydaje mi się, że tak będzie najrozsądniej. Przestałem też pisać do niej smsy w stylu co robisz i inne głupoty. W sumie od niedzieli się do niej nie odzywałem, a widzieliśmy się tydzień temu. Może trochę za mną zatęskni i coś mi to też pomoże.

30 Ostatnio edytowany przez marioosh666 (2013-12-05 22:38:46)

Odp: Dlaczego ona odmawia spotkania?
mati192 napisał/a:

Wole ją i koleżankę odprowadzić czy też odwieść po zajęciach do domu i ją odciągnąć na bok, a potem pogadać.

Jak zachowuje się koleżanka, kiedy do nich podchodzisz? Mam na myśli sytuację, kiedy są razem. Co robi i mówi?

31 Ostatnio edytowany przez mati192 (2013-12-05 22:51:52)

Odp: Dlaczego ona odmawia spotkania?

Raczej normalnie, czasami nie zwraca na mnie uwagi i z kimś innym rozmawia, czasami wtrąca się do rozmowy, a czasami rozmawiamy tylko my dwoje a Ola się nie odzywa. Jak do nich podchodzę to zwyczajnie mówi cześć i tyle, a Ola za każdym razem jak się pierwszy raz widzimy to oprócz cześć wita mnie też uśmiechem od ucha do ucha. Jak w tracie rozmowy patrze jej w oczy to też się uśmiecha. Natomiast koleżanka raczej nie robi takich rzeczy.

32

Odp: Dlaczego ona odmawia spotkania?

W takim razie raczej o Tobie nie rozmawiają między sobą. Gdyby rozmawiały to starałaby się nie przeszkadzać i zrobić Wam przestrzeń. W tej sytuacji pozostaje Ci odsunąć koleżankę, a zająć się tą dziewczyną, która Cię interesuje. smile

33

Odp: Dlaczego ona odmawia spotkania?

Przypomniało mi się teraz, że jak je chyba 2 albo 3 raz spotkałem na uczelni to Ola coś ciekawego powiedziała. Szły przede mną na korytarzu, a ja zawołałem tą koleżankę zamiast Ole. Obydwie się obróciły, koleżanka powiedziała: "oo cześć", a Ola: "czemu zawołałeś ją a nie mnie?".

34

Odp: Dlaczego ona odmawia spotkania?
mati192 napisał/a:

Ola: "czemu zawołałeś ją a nie mnie?".

Kolejne potwierdzenie, że jest zainteresowana. Z tym, że raczej trzyma to w tajemnicy. Zajmij się koleżanką przy niej to się wkurzy. wink

35

Odp: Dlaczego ona odmawia spotkania?

Wiem, będzie zazdrosna. Zauważyłem już to kiedyś ale przy najbliższym spotkaniu zamierzam zaryzykować i jak tylko zostaniemy sam na sam to jej powiem, że mi zależy na niej.

36

Odp: Dlaczego ona odmawia spotkania?

Wydaje mi się, że koleżanka może tutaj zadziałać jak strażnik i Ci przeszkadzać jak będziesz chciał się zbliżyć. Może być tak, że jej też się podobasz albo będzie broniła relacji ze swoją koleżanką. W sumie to nawet lepiej, bo Cię zmotywuje, żebyś powalczył. wink

37

Odp: Dlaczego ona odmawia spotkania?

Możliwe ale mam nadzieje, że nie. Z tą koleżanka mam i miałem takie czysto koleżeńskie kontakty, raz tylko w drugiej klasie na imprezie klasowej jak trochę wypiła to pamiętam, że się mnie pytała czy ją lubię i tyle. Wydaje mi się ze tego już raczej nawet nie pamięta.
Martwi mnie to, że Ola rzadko wychodzi z jakąś inicjatywą. Tylko dwa razy do mnie pierwsza napisała, wtedy gdy mnie na mecz zaprosiła i w tą środę prosiła żeby ją gdzieś podwieźć ale tego nie zrobiłem. Jak ja napisze to jest ok, piszemy itp, aż do momentu gdy przechodzę na temat spotkania.
Nie pisałem do niej od niedzieli, może powinienem się jakoś odezwać żeby nie pomyślała, że dałem sobie spokój albo się obraziłem.
W sumie są dzisiaj mikołajki może napisać czy była grzeczna i coś dostała od mikołaja?

38 Ostatnio edytowany przez mati192 (2013-12-07 12:40:04)

Odp: Dlaczego ona odmawia spotkania?

Przypomniało mi się, że parę tygodni temu siedzieliśmy obok siebie, ona mi coś podała i miała wyciągniętą rękę do mnie więc ją złapałem za dłoń ale nie odwzajemniła uścisku. Natomiast tydzień później mnie przytuliła.

39

Odp: Dlaczego ona odmawia spotkania?

Próbowałem jak mogłem ale dzisiaj usłyszałem najgorsze co facet może usłyszeć od dziewczyny do której coś czuje, a mianowicie powiedziała mi, że lubi mnie jako kolegę i nie chce naszej relacji zepsuć. hmm

40

Odp: Dlaczego ona odmawia spotkania?

Opisz coś więcej smile Nie jest najważniejsze co mówiła, ale jak mówiła. Gdzie był wtedy jej wzrok (na Tobie czy gdzieś uciekał)? A może za słabo próbowałeś? Na podstawie tego co napisałeś trudno coś konkretnego wywnioskować.

41 Ostatnio edytowany przez mati192 (2013-12-19 21:31:50)

Odp: Dlaczego ona odmawia spotkania?

wyslalem ci email marioosh666

42

Odp: Dlaczego ona odmawia spotkania?

Wypowiem się jak to wygląda z kobiecego punktu widzenia.
Jak mi się podoba facet i jestem nim naprawdę zainteresowana to nigdy nie odmawiam ani nie odwołuje w ostatniej chwili randki.
Jeżeli umawiam się z kimś na konkretną godzinę i w konkretnym miejscu to ta osoba może na mnie liczyć w 100%.
Jeśli natomiast facet proponuje mi spotkanie w piątek a ja nie mam czasu to proponuje alternatywny termin big_smile
I wtedy mówię coś w stylu: "wiesz nie mogę w piątek ale mam czas w sobotę od 16 - jeśli ci pasuje w sobotę to możemy się spotkać".
I wtedy najczęściej facet na drugi dzień pisze do mnie ok. godziny 14 czy mam czas od tej 16 i ja się wtedy zgadzam big_smile

Ja NIGDY nie odmówiłam randki facetowi, który bardzo mi się podobał smile Tylko wyskakiwałam z butów kiedy dostawałam propozycję smile
Weź to na logikę: podoba ci się dziewczyna i co odmawiasz jej spotkania ??
jestem pewna, że na kolanach byś się doczołgał pod wskazany adres big_smile

Za to notorycznie odmawiałam spotkań facetom, którymi NIE BYŁAM ZAINTERESOWANA.
Najczęściej ci mężczyźni w fazie flirtu okazywali mi za dużo zainteresowania, miałam wrażenie jakbym miała ich na wyciągnięcie ręki.
Takich facetów się właśnie zwodzi, przykre ale prawdziwe.

Wiesz co to jest "koło zapasowe" ?
Najczęściej jest to sytuacja, w której bardzo dużo czasu piszesz z daną osobą (godzinami możecie pisać na fejsie, wymieniać się sms-ami) ALE ONA NIE MA CZASU ŻEBY SIĘ Z TOBĄ SPOTKAĆ I WYMYŚLA NAJRÓŻNIEJSZE PRETEKSTY ŻEBY TYLKO NIE DOSZŁO DO TEGO SPOTKANIA.
Spotka się z Tobą od czasu do czasu żebyś przypadkiem był pod ręką jeśli nie wyjdzie jej z innym facetem.

Liczą się fakty a nie słowa.
Czyli to, że ruszy swój tyłek sprzed szklanego ekranu i przyjdzie na randkę.
Nie zwracaj uwagi na to co ona pisze - bo pisać to ona może w tym samym czasie jeszcze z innymi kilkoma kolesiami smile
Poza tym my kobiety jesteśmy świetnymi aktorkami - więc nie analizuj jej spojrzeń, gestów, słów.
Tylko patrz CO ONA ROBI - a ona NIE ROBI NIC W TWOIMI KIERUNKU, bo odmawia ci randki więc nie jest zainteresowana hmm Może lubi mieć kilku adoratorów bo dzięki temu się dowartościowuje, nie wiadomo...

I nie mów jej, że ci na niej zależy ? Bo jaką masz pewność, że ona czuje to samo ?
Dziewczyna może poczuć się niezręcznie i się wycofać bo nie będzie chciała ciebie zranić.

Co bym zrobiła na Twoim miejscu ?
- nie proponowałabym randek i przestałabym być na każde jej zawołanie (to się tyczy smsów, rozmów na gg, fejsie). Nie daj się chłopie wodzić za nos big_smile
Poolewaj ją trochę smile ( możesz nie odpisać na smsa, zignorować jej zaproszenie do rozmowy na fejsie) - ją to będzie wkurzało ale jednocześnie będzie ją do ciebie ciągnęło, podrocz się z nią trochę, możesz nawet flirtować z jej koleżanką - nie wiesz jak to na dziewczyny działa smile
niech ona wie, że może stracić wartościowego chłopaka, który w dodatku podoba się jej koleżance big_smile
Wiem, że to jest dziecinna gierka - no ale ona sobie cały czas z Tobą pogrywa.
I jak będziesz dalej się tak zachowywał jak do tej pory to ona i za pół roku się z Tobą nie spotka big_smile A ty stracisz tylko czas, który mógłbyś wykorzystać na inną dziewczynę, którą z chęcią spotkałaby się z Tobą smile

A i na przyszłość jak ci znowu odmówi spotkania to nie nie mów:
Ok spotkamy się kiedy indziej - tylko z grubej rury big_smile
"Ok rozumiem, więcej nie będę proponował. No to pa smile i zakończ rozmowę.
Jeżeli ona nie zareaguje na twoją wiadomość to się nie zrażaj i konsekwentnie milcz smile
Jestem pewna, że po kilku dniach sama się do ciebie odezwie i będzie chciała jakoś to naprawić.

Pokazałeś za dużo zainteresowania i ona się po prostu Tobą bawi.

43

Odp: Dlaczego ona odmawia spotkania?

W ten dzień wymieniliśmy parę niemiłych smsów, napisałem jej że lepiej jak zerwiemy kontakt i od miesiaca juz sie nie kontaktowalismy, nie pisze nie odzwyam się wgl, poblokowalem ja na fb. Tylko ostatnio jej kolezanka napisala czy koncze o tej co one ale nie odpisalem.

Ta sytuacja troche mnie nauczyla o dzialaniu kobiet.

44

Odp: Dlaczego ona odmawia spotkania?
mati192 napisał/a:

Tylko ostatnio jej kolezanka napisala czy koncze o tej co one ale nie odpisalem.

Koleżance możesz odpisać. Nie musisz się aż tak zamykać. Wystarczy, że będziesz chłodny dla zainteresowanej dopóki Cię nie będzie chciała rozgrzać. Nie musisz jej odstraszać kolcami. Nie masz nic do stracenia.

45

Odp: Dlaczego ona odmawia spotkania?

W sumie tak ale pewnie chciała żeby je podwieźć, a ja nie chce się dawać wykorzystywać zwłaszcza, że wiedzą o moich uczuciach. Poza tym było by niezręcznie i ja chce już zapomnieć o niej.

46

Odp: Dlaczego ona odmawia spotkania?

W tej sytuacji juz sie chyba nie da nic zrobic?
Ona przedstawiła jasno swoje uczucia co do mnie, a ja co do niej.

47

Odp: Dlaczego ona odmawia spotkania?

Panowie podziękujęcie koleżance bananowo_27, wydrukujcie sobie to, powieście nad łóżkiem i ćwiczcie, bo taki 'podryw w pigułce' często się nie zdarza : -)

48

Odp: Dlaczego ona odmawia spotkania?
mati192 napisał/a:

W sumie tak ale pewnie chciała żeby je podwieźć, a ja nie chce się dawać wykorzystywać zwłaszcza, że wiedzą o moich uczuciach.

Możesz odpisać, że kończysz o tej samej godzinie, a jak będą chciały, żeby je podwieźć to napiszesz, że masz inne plany.

mati192 napisał/a:

Poza tym było by niezręcznie i ja chce już zapomnieć o niej.

Chyba, że tak.

mati192 napisał/a:

W tej sytuacji juz sie chyba nie da nic zrobic?
Ona przedstawiła jasno swoje uczucia co do mnie, a ja co do niej.

Jak nie zacznie sama szukać kontaktu to nie. Trzeba mieć do siebie szacunek. Jak będziesz na każde zawołanie na jej zasadach to się będzie Tobą bawiła.

marek_romek napisał/a:

Panowie podziękujęcie koleżance bananowo_27, wydrukujcie sobie to, powieście nad łóżkiem i ćwiczcie, bo taki 'podryw w pigułce' często się nie zdarza : -)

Nie wszystko co napisała @bananowo_27 to prawda. Szczególnie o świetnych aktorkach. Jak się wie jak to można odczytać to co jest potrzebne. @mati192 dobrze zrobił stawiając sprawę jasno. Szkoda czasu na głupie gierki trwające miesiące czy lata. Może być tak, że się dziewczynie podoba, ale ona ma jakieś problemy ze sobą i boi się zaangażować. W takiej sytuacji lepiej zerwać kontakt i iść do przodu, a jak ma coś z tego być to będzie.

49

Odp: Dlaczego ona odmawia spotkania?

Weź tu zrozum kobiety. Najpierw sie zachowuje tak jakby cos bylo na rzeczy, a potem twierdzi ze to ja ja zle zrozumialem i jeszcze sie bulwersuje ze o tym wspominam.

50

Odp: Dlaczego ona odmawia spotkania?
mati192 napisał/a:

Weź tu zrozum kobiety.

Nie ma sensu. Zanim zrozumiesz to ona już kilka razy zmieni zdanie. A na końcu stwierdzi, że sama nie wie o co jej wtedy chodziło.

mati192 napisał/a:

Najpierw sie zachowuje tak jakby cos bylo na rzeczy, a potem twierdzi ze to ja ja zle zrozumialem i jeszcze sie bulwersuje ze o tym wspominam.

Akurat z tym wspominaniem to nie był dobry pomysł. Z emocjami i uczuciami się nie dyskutuje. Powiedziała, że nie, więc powinieneś powiedzieć coś w stylu: OK, rozumiem, nie będę więcej proponował., a gdyby jej zależało to sama szukałaby z Tobą kontaktu, wiedząc, że jesteś zainteresowany.

51

Odp: Dlaczego ona odmawia spotkania?

Ja też mam uczucia, które ona we mnie rozbudziła robiąc to co robiła. Mogła mi chociaż wyjaśnić dlaczego tak się zachowywała nie zwalać winę na mnie.

52

Odp: Dlaczego ona odmawia spotkania?
mati192 napisał/a:

Ja też mam uczucia, które ona we mnie rozbudziła robiąc to co robiła.

Takie jej prawo wink

mati192 napisał/a:

Mogła mi chociaż wyjaśnić dlaczego tak się zachowywała nie zwalać winę na mnie.

Ona sama tego nie wie, bo to mogło być nieświadome. Była zainteresowana, więc wysyłała Ci sygnały zainteresowania, a później bała się zaangażować, więc odmówiła spotkania. Po odmowie zacząłeś ją cisnąć, więc ona przeinaczyła wszystko co do tej pory było, żeby się bronić. Pamiętaj, że te wyjaśnienia, które usłyszałeś to tylko efekt aktualnie odczuwanej emocji. Gdybyś zaakceptował odmowę i zrobił się po tym chłodny, czyli nie inicjował kontaktów, a na jej odpowiadał zbywająco to ona mogłaby zatęsknić i sama Cię zaczepiać...

53

Odp: Dlaczego ona odmawia spotkania?

Wydaje mi sie ze mialem swoja szanse w pierwszej klase, a ze wtedy nic nie zrobilem to mnie zaszufladkowala jako przyjaciela. Teraz juz bylo zapozno na co kolwiek, a jak ja przycisnolem to zareagowala w ten sposob zeby sie obronic i zwalic na mnie wszystko.

54

Odp: Dlaczego ona odmawia spotkania?
mati192 napisał/a:

Wydaje mi sie ze mialem swoja szanse w pierwszej klase, a ze wtedy nic nie zrobilem to mnie zaszufladkowala jako przyjaciela. Teraz juz bylo zapozno na co kolwiek, a jak ja przycisnolem to zareagowala w ten sposob zeby sie obronic i zwalic na mnie wszystko.

Istnieje możliwość, że tak jak było jej wystarczyło i chciała Cię tylko wykorzystać do darmowych podwózek. Dobrze, że uświadomiłeś sobie czego od niej chcesz. Inaczej dalej dawałbyś się wykorzystywać, a tak jesteś wolny smile

Posty [ 55 ]

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Forum Kobiet » PIERWSZA MIŁOŚĆ I RANDKI » Dlaczego ona odmawia spotkania?

Zobacz popularne tematy :

Mapa strony - Archiwum | Regulamin | Polityka Prywatności



© www.netkobiety.pl 2007-2024