153

Odp: Najlepszy suplement diety na odchudzanie

Najważniejsza jest dieta i wysiłek fizyczny. Bardzo duża ilość preparatów to pic na wodę. Np najpopularniejszy pereparat czyli l-karnityna, nie przypiesza spalania tkanki tłuszczowej.

Zobacz podobne tematy :

154

ilość suplementów na odchudzanie jest tak wielka jak wielki jest mit ich działania. Producenci obiecują mega efekty, zrzucenie 25 kg w 5 dni i inne cuda, a tak naprawdę te suplementy odchudzają jedynie nasze portfele.

Sama stosowałam chociażby trizer, jagody acai, thermo fat burner i jakoś efektów nie widziałam, a robiłam wszystko zgodnie z instrukcją. Jagody acai miały odchudzać mnie o 5 kg miesięcznie - efektu brak, a zaznaczam że nie jadłam więcej, a nawet starałam się jeść mniej i wprowadzać ruch, np. rower czy spacery.

Dieta, ruch, dieta, ruch, dieta, ruch, dieta, ruch - to jedyny skuteczny przepis na odchudzanie.

Kobieta jest silna nie tylko wtedy, gdy u jej boku stoi mężczyzna...

155

10 kg mniej to duże osiągniecie. Waga spada szybko na początku miesiąc 3kg to jest dużo, jednak nie licz w tym wody jaką tracisz. Najważniejsza jest tkanka tłuszczowa jaką masz pod skórą. Spróbuj jakiś aerobów. Kręć je na rowerku stacjonarnym biegaj lub spaceruj z kijkami. Z czasem zgubisz zbędne kilogramy. Pamiętaj też o odpowiednej diecie. Wylicz sobie macro i odetnij trochę węgli. Podziel na posiłki 5 x dziennie. Jedz regularnie o stałych porach, nie głódź się i stosuj [spam].

156 Ostatnio edytowany przez IsaBella77 (2018-10-30 13:01:06)

Polecam zajrzeć do tych porad nieregulaminowy, niedozwolony link

Fantastyczny pomysł na zrzucanie kilogramów szybko i bez stresu smile

157

Ponieważ karmię piersią nie mogę zażywać żadnych suplementów na odchudzanie. Jedynie dieta MŻ, dużo wody i dużo ruchu. Mój mąż natomiast ze względu na stan przedcukrzycowy i walkę z nadwagą wspiera się doppelherz z białą morwą. Jednak aby efekt był zauważalny i wyczuwalny każdy suplement należy przyjmować ponad miesiąc.

158

mamcia6 napisał/a:

Ponieważ karmię piersią nie mogę zażywać żadnych suplementów na odchudzanie. Jedynie dieta MŻ, dużo wody i dużo ruchu. Mój mąż natomiast ze względu na stan przedcukrzycowy i walkę z nadwagą wspiera się doppelherz z białą morwą. Jednak aby efekt był zauważalny i wyczuwalny każdy suplement należy przyjmować ponad miesiąc.

Jak te tabletki z morwą mają działać? Obniżają coś cukier? Słyszałam właśnie, że morwa jest polecana dla diabetyków, szukam czegoś dla mojej babci, która ostatnio ma problem z cukrem. Ma cukrzycę, bierze leki ale i tak ciężko jej upilnować żeby pilnowała się z jedzeniem.

159

Dziewczyny, a bierze któraś z Was spalacz tłuszczu Extreme Slash? Zamówiłam sobie akurat, bo jest w dobrej cenie, a że zamierzam brać na początku jedną kapsułkę, to może wystarczyć i na trzy miesiące. Ma fajny skład, więc nastawiam się pozytywnie. Jasne, zdaję sobie sprawę z tego, że najlepsza jest dieta MŻ i tę wprowadziłam już jakiś czas temu, ale każde wspomaganie jest na wagę złota.

160 Ostatnio edytowany przez niepodobna (2019-01-31 00:41:45)

Jeśli nie trenuje się wyczynowo, to przy zdrowej, zbilansowanej diecie stosowanie suplementów jest bez sensu. Jeżeli chce się schudnąć, to podaż kalorii musi być mniejsza niż zapotrzebowanie, inaczej się nie da. Może po prostu będziesz chudnąć wolno. Ale wolno, znaczy zdrowo. Wolna utrata wagi jest mniejszym obciążeniem, nie tworzy niedoborów, nie prowadzi do efektu jo-jo. Nie warto tu iść na skróty. Co z tego, że schudniesz 10 kg w miesiąc, jeśli za chwilę te kilogramy wrócą. Ograniczenie jedzenia (nie drastyczne, bo to zwalnia metabolizm) + zwiększenie ilości ruchu (umiarkowane) to jedyna droga. Ważne są ćwiczenia siłowe - żeby zapobiec utracie masy mięśniowej, a jednocześnie one podkręcają przemianę materii i to na długo po treningu.

/Każdy może na ciebie spojrzeć, lecz spotkanie kogoś, kto widzi ten sam świat co ty, jest zjawiskiem dość rzadkim./

161

bylo kiedyś cos takiego jak thermal pro. efedryna kofeina, min 3x cardio w tygodniu i dieta z ujemnym bilansem. szła masa w dół drastycznie.

162

Recenzje suplementów a w końcu żadnej konkretnej recenzji żadnego wspomagacza odchudzania nie ma sad

odwiedź mnie na [tu był nieregulaminowy link i został usunięty przez moderatora]