Azyl dla marudzących inaczej - Netkobiety.pl

Dołącz do Forum Kobiet Netkobiety.pl! To miejsce zostało stworzone dla pełnoletnich, aktywnych i wyjątkowych kobiet, właśnie takich jak Ty! Otrzymasz tutaj wsparcie oraz porady użytkowniczek forum! Zobacz jak wiele nas łączy ...

Szukasz darmowej porady, wsparcia ? Nie zwlekaj zarejestruj się !!!

Forum Kobiet » NASZA SPOŁECZNOŚĆ » Azyl dla marudzących inaczej

Strony Poprzednia 1 278 279 280

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Posty [ 10,603 do 10,608 z 10,608 ]

10,603

Odp: Azyl dla marudzących inaczej

Dzień dobry smile

Trochę zapomniana już kafejka, ale może Ktoś jeszcze zajrzy.
Składam najserdeczniejsze życzenia:
zdrowych, wesołych i spokojnych Świąt Bożego Narodzenia spędzonych w gronie najbliższych

https://i.pinimg.com/736x/18/ce/54/18ce542ed7aa74b10921af18e600e3d0.jpg

Są dwie drogi, aby przeżyć życie. Jedna to żyć tak, jakby nic nie było cudem. Druga to żyć tak, jakby cudem było wszystko...
Zobacz podobne tematy :

10,604

strzała napisał/a:

Dzień dobry smile

Trochę zapomniana już kafejka, ale może Ktoś jeszcze zajrzy.
Składam najserdeczniejsze życzenia:
zdrowych, wesołych i spokojnych Świąt Bożego Narodzenia spędzonych w gronie najbliższych

https://i.pinimg.com/736x/18/ce/54/18ce542ed7aa74b10921af18e600e3d0.jpg

Ja zajrzałam big_smile ... big_smile... z poślizgiem czasu przeczytałam Twoje życzenia z okazji Świąt Bożego Narodzenia, za które Ci bardzo dziękuję. smile
Spełniły się co do joty, były zdrowe (nie przejadłam się), wesołe - przebrałam się za Mikołaja i rozdawałam prezenty, nie za darmo, bo trzeba było opowiedzieć jakiś kawał, zadeklamować wierszyk, zaśpiewać lub zatańczyć. Były również spokojne, bo bez żadnych "zawirowań", cokolwiek przez to rozumieć. big_smile       

Zajrzałam jeszcze wstecz... 

Żyworódko smile

O Tobie nigdy nie zapomnę.
Specjalnie dla Ciebie piosenka smile

Strzałeczko, dziękuję Ci za pamięć i za dedykowaną piosenkę. smile
Z wzajemnością...jesteś bliska memu sercu i na zawsze pozostaniesz w mojej pamięci...pomimo tylko wirtualnej znajomości. smile

Fakt, kafejka zapomniana, ale każdy z uczestników pozostawił w niej ślad swojej bytności... smile
Czasami myślę o tym, jak potoczyły się dalsze losy uczestników... może kiedyś też zajrzą, tak jak i ja.

Ja skorzystałam z dostępu do laptusia, bo mój już od kilku miesięcy nie działa, a do stacjonarnego nie mogę dokupić myszki.
Odpoczywałam od netu... to jednak pożeracz czasu i bardzo uzależnia. Od wczoraj spędziłam przy nim kilkanaście godzin.
Może dlatego nie spieszę się z kupnem nowego. Jednakże nie żegnam się z netkobietami, to dobry portal. smile

"Ludzi poznajemy w momencie, kiedy sytuacja jest dla nich trudna, wtedy pokazują prawdziwą twarz" - przeczytane na forum

10,605

HELOOŁ!? Ostatni post z lutego , widzę że fejsbuki wszystkich już połknęły hmm  OMG pozdrawiam kto tu jeszcze zajrzy ..

"Ce­lem nasze­go życia nie po­win­no być po­siada­nie bo­gac­tw, lecz bo­gac­two bycia."- E.Fromm

10,606

Lubie to forum, ale jakoś opustoszało jezeli chodzi o młodych ludzi, takie mam wrazenie. Brak mi miejsca do swobodnego spamu

-

10,607

To może macie jakiś sprawdzony patent, żeby przestać ciągle marudzić i umieć się cieszyć zwykłymi sprawami.

10,608

fakt, teraz to juz praktycznie tylko grupy na fb hmm

Posty [ 10,603 do 10,608 z 10,608 ]

Strony Poprzednia 1 278 279 280

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Forum Kobiet » NASZA SPOŁECZNOŚĆ » Azyl dla marudzących inaczej

Zobacz popularne tematy :

Mapa strony - Archiwum | Regulamin | Polityka Prywatności

© www.netkobiety.pl 2007-2018