Chatka Puchatka - Netkobiety.pl

Dołącz do Forum Kobiet Netkobiety.pl! To miejsce zostało stworzone dla pełnoletnich, aktywnych i wyjątkowych kobiet, właśnie takich jak Ty! Otrzymasz tutaj wsparcie oraz porady użytkowniczek forum! Zobacz jak wiele nas łączy ...

Szukasz darmowej porady, wsparcia ? Nie zwlekaj zarejestruj się !!!

Forum Kobiet » NASZA SPOŁECZNOŚĆ » Chatka Puchatka

Strony Poprzednia 1 922 923 924 925 926 929 Następna

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Posty [ 50,766 do 50,820 z 51,062 ]

50,766 Ostatnio edytowany przez wifa (2020-10-15 18:20:51)

Odp: Chatka Puchatka
bagienni_k napisał/a:

wifa To po 8 godzinach pewnie się czujesz wyspana za wszystkie czasy? smile

Bagienniczku
          po obiedzie zrobiałam sobie drzemkę.

Poszukam filmu, który jest o mieszczuchach, którzy przeprowadzili się na bezludzie.

Słucham 5 raz i się cały czas śmieję. Uwaga brzydkie wyrazy.

https://youtu.be/eumEuK1sD90

Zobacz podobne tematy :

50,767

Dzień dobry smile

http://www.kartki.tv/kartki/30/6/d/605.gif

Dzisiaj też się nie wyświetla obrazek? 

Wifcia, ten monolog jest niesamowity big_smile, co jakiś czas do niego wracam i pokładam się ze śmiechu. smile 

Kiedyś mieszkałam na takim odludziu i pamiętam zimy sprzed 15-20 lat.
Zaspy były tak wysokie,że nie było mnie widać,gdy szłam do szkoły.
Latem też nie było za wesoło,bo po zmierzchu już nie wychodziłam z domu ze względu na brak oświetlenia na drodze.

A wczoraj w południe już się zapowiadało na poprawę pogody,a dzisiaj znów mokro. sad  sad  sad

Muszę zrobić trochę większe zakupy,bo nigdy nie wiadomo ,co jeszcze będzie.
Wprawdzie jestem na razie w strefie żółtej,ale diabli wiedzą,co będzie za dzień czy dwa.

Wszystkich pozdrawiam i życzę pogodnego dnia. smile

big_smile

50,768

Dobry wieczór Marysiu i Puchatki.

Marto
     już po remoncie, napiszę jutro więcej, bo głowa mi pęka.

Dobranoc.

50,769

Dzień dobry  smile  smile

https://scouteu.s3.amazonaws.com/cards/images_vt/merged/zycze_ci_pysznej_porannej_kawusi_i_cudownego_samopoczucia_0.jpg   

I znów mokro,pochmurno i do ....kitu . tongue  tongue 

Wczoraj trochę pochodziłam po sklepach i zrobiłam zakupy,żeby w przyszłym tygodniu już za bardzo nie wychodzić z domu,bo przecież znów koronka szaleje.
Jestem sama,a więc tych zakupów tyle znowu mi nie potrzeba .
Zauważyłam ,że co niektórzy ,a starsi szczególnie,też robili większe zakupy.

Wifciu,tak też myślałam,że jesteś na froncie robót . smile 

Wszystkich pozdrawiam i życzę ciepłego dnia wink

big_smile

50,770

Witajcie! smile

Rzeczywiscie, dzisiejszy dzień i wczorajszy na południu kraju nadaje się tylko do siedzenia w domu. Nawet specjalnie mocno nie leje tylko mży, temperatury mocno jesienne.

Heh, wczoraj pierwszy lat od lat byłem u szewca, bo mi się nieco buty od spodu przetarły i musiał gość podkładkę przykleić. Swoją drogą to jedno z niewielu miejsc, gdzie jeszcze nie ma terminalu płatniczego i konieczna jest gotówka.
Moje miasto jest już w strefie czerwonej od wczoraj, zresztą juz drugi raz..Ale jest pozytywna wiadomość: w całym województwie najmniej zakażeń jest u mnie w mieście smile
Sklepy na razie otwrte więc zakupy robię na bieżąco.

Z mieszkaniem na odludziu niektórzy mieli problem, bo mieszkając gdzieś pod lasem albo i wśrodku lasu musieli przedzierać się po ciemku do przystanku smile

Pozdrowienia! smile

"Będziesz stale cierpiał, jeśli będziesz reagował emocjonalnie na wszystko(...), prawdziwa siła zawiera się w obserwowaniu wszystkiego z boku, ze spokojem i logiką" - Bruce Lee

50,771

Dzień dobry Puchatki.

Martuś
      sprzątania od chorery i ciut ciut. sad
Co chwilkę spada pył.
Bardzo ładnie zrobili, płytki i cała łazienkę będziemy wymieniać w maju.
Nie zazdroszczę Tobie remontu, bo u mnie jednak pomaga Franek.
Niby czysto, a za chwilkę trzeba wycierać blaty.

Bagienniczku
      uważaj na siebie, bo licho nie śpi.
U nas chyba nie ma szewca, zresztą nigdy nie naprawiam.
P. jest też w strefie czerwonej.

Do potem.

Miłego dnia dla wszystkich.

50,772

Wifciu,zdaję sobie sprawę z tego ,co mnie czeka.
Kupiłam już folię malarską i pooklejam wszystkie meble,żeby jak najmniej kurzu mi się tam dostało.
Wiem,że  kurz i tak się tam wciśnie,ale jakaś to już jest ochrona.
Będzie ,co ma być,byleby mi zrobił łazienkę. tongue

U mnie niepokojąco wzrasta liczba zarażonych.
Duże sklepy,takie jak Lidl,Netto,Biedronka mają wydłużony czas pracy, tj do godz. 23,24.

U mnie na osiedlu też jest szewc,raz nawet zanosiłam buty.

Pogodnego popołudnia wszystkim życzę. smile  smile

big_smile

50,773 Ostatnio edytowany przez Klaudyna59 (2020-10-17 15:36:26)

https://img1.obrazkionline.pl/ob/jesien/jesien_004.jpg

Dzień dobry , witajcie Puchatki i Bagienniku !.

No nareszcie jestem w domu , wczoraj przyjechałam ale tak byłam zmordowana że nie miałam siły klikać. Niestety zmarła siostra więc i mój wyjazd był pilny bo musiałam wszystkim się zająć a teraz czas będę wykorzystywała na odpoczynek który słusznie mi się należy bo przeszłam wiele .

A widzę że za remonty się wzięłyście Wifcia i Marta  to i dobrze bo nie będziecie za dużo myślały o świrusie a na pewno da nam popalić do lata a więc musimy nauczyć się z nim żyć. Ja też wezmę się za generalny remont kuchni ale jak sił nabiorę bo teraz to słaba ze  mnie istota .

Przed chwilką wróciłam ze spacerku i jest super , cieplutko i nie ma wiaterku a gdy byłam na Dolnym Śląsku to każdego dnia były deszcze , rzeki wylewały i woda lała się ludziom do domków a więc pogrzeb był w strugach deszczu i silnym wietrze .

No to teraz odpoczynek dla mnie a dołączam  pozdrowienia dla Niki i Azbi , miłego wieczoru wszystkim !

50,774 Ostatnio edytowany przez wifa (2020-10-17 18:15:04)

Klauduś
         odpocznij, praca nie zając nie ucieknie.

Pierwszy raz w nowym piekarniku upiekłam placek śliwkowy.
Pychota, przepis dostałam od siostry.

Martuś
      też miałam wszystko pozakrywane, a to gówno ciągle wychodzi.
jak ten śnieg  hihihi w Karkonoszach.

50,775 Ostatnio edytowany przez wifa (2020-10-17 19:16:30)

Przepis na placek "Pychota"

3 jaja + szklanka cukru - utrzeć w mikserze
dodać roztopioną Kasię....dalej mikser kręci.
2 szklanki mąki tortowej
+ dwie czubate łyżeczki proszku do pieczenia.
Powoli dokładać do miksującej masy+ waniliowy cukier
Na końcu dolewamy szklankę ciepłego mleka.
Mikser kręci hihihi
Ciasto wylewamy na blachę, kładziemy osuszone połówki śliwek.
resztą ciasta przykrywamy śliwki.
Rozgrzewamy piekarnik do 220 stopni,
władamy blachę do piekarnika i zmniejszamy 175 stopni.
Piekłam 35 minut. Smacznego.

50,776

https://animalsy.pl/upload/782c77f569c34b83a854f5c309ba55c74630.jpg

Witam niedzielnie wszystkich  w ten pochmurny dzień , ale najważniejsze jest że nie pada.

Wifciu dziękuję za przepis na placek bo już tylko czytając ślinka leci big_smile.

Dzień zapowiada się z tych ciężkich bo zimno i szaro-buro ale nie mamy wyjścia i musimy przyzwyczajać się do takiej pogody. Martuś Ty kończ działania na działce  i zadekuj się już na stałe w ciepłym mieszkanku bo listopad który już za progiem jest przeważnie paskudny.

Ja już chyba odpoczęłam i wracam do rzeczywistości a więc zajęcie muszę sobie godne znaleźć ażeby za dużo nie myśleć o tym czego zmienić się nie da.

Życzę Wam kochani miłego i spokojnego dnia,,, do potem.

50,777

Hejka Klaudynko i Puchatki.

Klaudynko
      pierwsza?............a gdzie nasza koleżanka, chyba nie zachorowała.
Bagienniczek później wpada.

Klauduś
      trzeba się pogodzić z tym co nieuniknione, z każdym dniem będzie lepiej.
Rób wszystko na zwolnionych obrotach, bo poprzedni tydzień dał Ci popalić.

Wyprałam 4 pralki i odkurzam....odkurzam..., a to białe szaleństwo wychodzi.

Wszystkich serdecznie pozdrawiam.

50,778

Dzień dobry smile  smile 

Klaudynko przyjmij wyrazy współczucia.

Klaudynko ,te kociaki są słodkie. smile

Klaudyna napisał/a:

Ty kończ działania na działce

Ja już dawno skończyłam prace działkowe.
Teraz jak jadę, to tylko grabię liście,bo tego w jesieni jest nadmiar.
W tym roku październik jest bardzo brzydki.Pamiętam lata,kiedy w październiku była ładna pogoda ,a nawet było gorąco i z koleżankami z pracy świętowałyśmy w związku z DEN.

No nie mogę, Wifcia wzięła się za pieczenie ciasta. big_smile  big_smile
Może wcześniej i piekłaś,ale pierwszy raz o tym napisałaś. smile  smile
Ja to wszystko ucieram ręcznie,ale Ty jesteś bardziej postępowa i wyręczasz się mikserem. big_smile
Tydzień temu robiłam podobne. smile

U mnie też pochmurno,ale już nie pada.

Chciałam gdzieś się ruszyć z domu,ale po zastanowieniu zrezygnowałam,bo jak nie muszę,to po jakiego diabła się narażać?

Zrobiłam małe przemeblowanie w pokoju i odsłoniłam kaloryfer,żeby ciepło szło mi na pokój.

Wszystkich pozdrawiam i życzę pogodnego dnia. smile  smile

big_smile

50,779 Ostatnio edytowany przez bagienni_k (2020-10-18 13:19:57)

Dzień dobry wszytkim! smile

W końću dzisiaj pogodny dzień, nawet sporo słońca się pokazało smile Grunt, że nie pada smile

Rzeczywiście, prace na działce to tylko chyba grabienie liści, choć u mnie to w sumie jedno większe drzewo zostało smile

Klaudyna, kondolencje z powodu straty bliskiej osoby! Ja pochowałem swoją Babcię 3 miesiące temu, ale już była schorowaną osobą w podeszłym wieku, grunt, że odeszła w spokoju...

Wifa , pyszny placek musiał być smile ostatnio jadłem chyba podobny, kruchy pieczony na cieńkim cieście. Kiedyś to by się własne śliwki dodało.. wink
Zainwestowałem w końcu w porządną kawiarkę i teraz przynajmniej nie trzeba będzie łykać tych fusów..

Odkurzanie..jak ja tego kiedyś nie znosiłem..:) Już wolałem trzepać dywany..

Jesiennie pozdrawiam wszystkich! smile

https://i.postimg.cc/dtK48SFb/45.jpg

Niestety z zeszłego roku..

"Będziesz stale cierpiał, jeśli będziesz reagował emocjonalnie na wszystko(...), prawdziwa siła zawiera się w obserwowaniu wszystkiego z boku, ze spokojem i logiką" - Bruce Lee

50,780 Ostatnio edytowany przez wifa (2020-10-18 15:49:56)

Witam Martusię i Bagiennniczka

Bagienniczku
        co za cudo fotka, powinieneś być fotografem. Marnujesz talent.
U mnie nie ma kawiarzy, więc nie takiego nie kupuję.
Franek pije tylko rano i to rozpuszczalną.

Martuś
        raz na rok piekłam ciasto w prodiżu nazywał się z jednego garnka.
Receptura podobna, ale bez mleka.
Marto, ja  nic nie robię ręcznie, kuchnie mam zmechanizowaną.

Mój pokój jest tak mały, ze wszystko jest na wcisk,
i nie ma przemeblowań.
Mam najmniejszy, potem większy ma Franek i  wielki salon z otwartą kuchnią.
Tam jemy obiad i przyjmujemy gości.

Pogoda pod psem, raz świeci słońce, aby za chwilę padał deszcz.

50,781

Dziękuję Martusi  i Bagiennemu za słowa kondolencji , takie już jest nasze przeznaczenie .

I ja szykuję się do remontu i urządzenia kuchni , jutro będę umawiała się z fachowcem na szczęście znam jego robotę bo u mnie robił już łazienkę i WC i jestem spokojna że będzie dobrze . Po sobie za każdym razem sprząta ale kurzyć się będzie. Może do świąt uda mi się.
Dzisiaj z rozpędu zrobiłam segregację rzeczy w szafach i przekonałam się że człowiek za dużo kupuje a potem z tym wszystkim się męczymy upychając na siłę więc teraz dobrze pomyślę zaczym coś kupię bo znalazłam kilka spodni nie używanych w szafie i już za małe a więc trzeba wyrzucić a kontener ma się dobrze . smile

Dzisiaj po południu świeciło ostro słońce więc  wykorzystaliśmy tę pogodę na spacery, było świetnie.

Miłego wieczorku Wam życzę i do potem...

50,782

Klaudynko
        też przestałam kupować ciuchy, bo szafy pełne,
a chodzić nie ma w czym. tongue

50,783 Ostatnio edytowany przez wifa (2020-10-18 20:27:13)

Przegląd Prasy Niezależnej (12.10- 18.10.2020)

Prezes się modli, Gowin znowu podskakuje, Ziobro próbuje złapać Giertycha, Morawiecki nagle zauważył, że nie da się już przekonać narodu, iż nie ma pandemii czyli wszystko po staremu i bez zmian. A mnie… a mnie jest szkoda lata…
………………………………………………
1.Szpital w Gorzowie Wlkp. już nie wyrabia, zwrócił się więc o pomoc do zakonnic. I szok! Na apel odpowiedziała aż JEDNA! A gdzie podziała się reszta? Gdzie ich wiara w misję i posłannictwo? Pic na wodę i tyle. Ukryły się dziewczyny za murami swoich klasztorów, modlą się o zdrowie dla siebie i ukochanych Braciszków i udają głuche. To się siostrzyczki popisały miłością do bliźniego swego, nie ma co…

2. A to ciekawostka! Gdy Morawiecki szefował Bankowi Zachodniemu WBK instytucja ta prowadziła rachunki podejrzanej firmy z Nowej Zelandii, a z innych kont wyprowadzano przelewy do banków na Łotwie, zamieszanych w aferę prania brudnych pieniędzy. I co na te rewelacje obóz władzy? Jak zwykle, milczy.

3.Jak trwoga to do Boga, ruszył więc prezes do Strachocin, by „prywatnie” uczestniczyć w nowennie w intencji Ojczyzny za wstawiennictwem św. Andrzeja Boboli. Fakt, pozostaje mu już tylko wierzyć w cuda. Jednak mam sporo wątpliwości co do tej wiary. Patrząc, jak od jakiegoś czasu facet ma pod górkę, wszystko mu się rozłazi i niczego nie udaje mu się robić dobrze, odnoszę wrażenie, że modlitwą niczego nie załatwi, bo chyba ten Ktoś, na górze, po prostu go nie lubi. Biedny prezes…

4.Ech, ten niepokorny Gowin. Znowu podskakuje i spędza sen z oczu koalicjantów. Tym razem sprzeciwia się podwyżce emerytur minimalnych. Żeby było zabawniej to mowa tu nie o jakichś znaczących kwotach, ale takich, rzędu 50 zł. Czym biedni emeryci podpadli Gowinowi, że nie chce im dać tej kasy? Czym podpadli mu kolesie z koalicji, że tak ich wykańcza?

5.Biedny Rydzyk. On taki prawy, tak katolicki aż do przesady, taki uczciwy, kochany, pełen miłości, a świat tego nie łapie i się czepia. Po Kanadzie, która zabroniła mu prowadzenia aktywności u siebie, za ojczulka bierze się kolejne państwo. Centrum Szymona Wiesenthala prowadzi starania, by podobnym zakazem objąć także Stany Zjednoczone. Jeśli wejdzie on w życie to nam się księżulo zapłacze, bo tyle kasy przejdzie mu koło nosa. No i za co to wszystko? Za co?

6.Sędzia Arkadiusz Cichocki, członek grupy „KastaWatch”, która z lubością hejtowała niepokornych sędziów, wrócił do pracy, tyle że już nie jako prezes Sądu Okręgowego w Gliwicach, ale szeregowy sędzia w Wydziale IV Karnym Sądu Okręgowego. Coś go jednak musi ostro podgryzać, bo pracuje z dala od swoich koleżanek i kolegów, w jakimś gabinecie w odległym skrzydle. No proszę, zachciało mu się robić karierę na świństwach to wylądował, gdzie wylądował. No cóż, każdemu według zasług, prawda?

7.W tym tygodniu reżimówka uraczyła lud nowym serialem paradokumentalnym. To „Kasta”, opowiadająca o złych sędziach i fatalnym stanie wymiaru sprawiedliwości. Kurski i obóz władzy liczą na to, że takim gniotem nastawią naród przeciwko tym sędziom, których nie udało się wziąć na smycz. Lud to kupi? Jestem przekonana, że tak.

8. Koalicja rządząca potrzebuje na gwałt przychylnych mediów. Jak widać, siła przebicia samej reżimówki, mediów prawicowych i tych, Rydzykowych, to wciąż mało skuteczne, by zniszczyć samodzielność myślenia w narodzie. Gliński więc zapowiada, że spółki państwowe wykupią te media, wciąż jeszcze niezależne i będzie git. Skończy się wolność słowa, wolność myśli, wolność przekonań i wszystko będzie tak jak powinno. Aż włos się jeży!
……………………………………………
Dziękuję wszystkim masochistom, którzy dotrwali do końca prasówki, przeczytali ją do ostatniej kropki i obiecuję…ja tu jeszcze wrócę, jeszcze sobie popiszę, jeszcze Was pomęczę.

Źródło informacji
1.https://www.money.pl/gospodarka/szpital-w-gorzowie-wlkp-prosil-zakonnice-o-pomoc-zglosilo-sie-kilkoro-swieckich-6565320464444032a.html
2. https://wyborcza.pl/7,155287,26379656,d … 3-L.3.maly
3. https://www.onet.pl/informacje/onetrzes … h,79cfc278
4. https://finanse.wp.pl/pierwsze-tarcia-w … 399745152a
5. https://wyborcza.pl/7,82983,26397973,w- … BoxOpImg10
6. https://gliwice.wyborcza.pl/gliwice/7,9 … oxLoCpImg4
7. https://kultura.onet.pl/film/wywiady-i- … al/dgnyz2l
8. https://next.gazeta.pl/next/7,151003,26 … BoxBizLink

Tamara Olszewska

50,784

Dzień dobry smile  smile

https://e-kartki.net.pl/kartki/72/4/d/42427.png 

Zajrzałam się tylko przywitać i przy okazji pochwalić Bagiennego za wspaniałą fotkę i zaraz znikam. tongue  tongue
Czeka mnie dzisiaj trochę załatwiania i będę dopiero po południu.

Wszystkich pozdrawiam i życzę ciepłego dnia smile 

U mnie chłodno ,ale nie pada . smile

big_smile

50,785 Ostatnio edytowany przez bagienni_k (2020-10-19 12:03:36)

Dzień dobry wszystkim! smile

Pogoda się zaczyna normować, a iwdzę, że najbliższe dni mają być nawet całkiem pogodne..Jeszcze trzeba będzie zajrzeć na działkę..

Z fotką się akurat wyjątkowo udało, bo tego dzień był rewelaycjny pod względem pogody a do tego trafiłem na złota polską jesień w górach, kiedy już nie było w ogóle żadnej zieleni na liściach.
Szlak prowadził ostro w górę, dlatego taki efekt smile
Fakt, jak się ma sprawdzonych fachowców to lepiej korzystać z ich usług. Potem, jak przychodzi ktoś nowy to zawsze jest obawa, że nie będzie już tak pięknie.

Kawa od zawsze mi smakowała, zresztą w rodzinie mam samych kawiarzy:) Ostatnio zacząłem pić taką po turecku, tylko nie da rady tak codziennie po jest piekielnie mocna.
Można ją przyrządzać w specjalnym imbryku( w oryginale jest chyba mosiężny), gdzie sypie się( na jedną porcję) dwie czubate łyżki zmielonej kawy, łyżkę cukru i np przyprawę z cynamonem i kardamonem.
Zalewa się to dwiema filiżankami zimnej wody( ok 150ml )i podgrzewa na malutkim ogniu do momentu aż zacznie lekko się pienić. Zdejmuje się z ognia iczeka aż piana opadnie. Potem trzeba tak jeszcze ze 2 razy smile

Daje kopa! smile

Miłego dnia wszystkim!

50,786 Ostatnio edytowany przez Klaudyna59 (2020-10-19 09:27:32)

https://i.pinimg.com/236x/4a/c2/50/4ac250af0b874d8e56e625531cff4c30.jpg

Witam wszystkich i słonecznego dnia życzę !

Bagienniku to zdjęcie mogłoby być wiszącym obrazem u mnie , udało Ci się ! smile

Martuś i u mnie jest chłodno i pochmurno ale od czasu do czasu słoneczko się przebija .  Też czeka mnie trochę biegania po urzędach ale i po sklepach się przelecę ale w takie zimno to żadna przyjemność. sad 

Zostawiam pozdrowienia dla chatkowiczów którzy jeszcze się ociągają , do potem... big_smile

50,787

Hejka Puchatki

Bagienniczku
       u mnie też to zdjęcie mogłoby robić za obraz.

Dziewczyny
       od poniedziałku latają, dobrze że pogoda nie płacząca.

Franek pojechał na działkę, a ja dalej walczę z tym białym pyłem,
ale już nie ma tego dużo.

Bagienniczku na kawie się nie znam, bo nigdy nie piłam
i kawiarzy w domu nie było.

Wszystkich pozdrawiam.

50,788

Puchatki
        Azbi, po weselu, Niki się nie odzywają.

Martwię się.

50,789

Wifciu nie martw się o Niki i Azbi bo na pewno się odezwą jak będą mogły a jak masz ich telefon to zadzwoń. Myśl pozytywnie bo inaczej nie można.

50,790 Ostatnio edytowany przez niki71 (2020-10-19 18:17:53)

Witam.
Wifo żyję,nawet jak nie piszę to czytam was co dzień.Cieszę się że o mnie pamiętasz i się martwisz.
W tamtym tygodniu było trochę deszczu więc miałam trochę wolnego.Wtedy miałam do nadrobienia zaległości w domu.
Za to wczoraj w niedzielę też  zrywaliśmy jabłka,tzn .kto chciał to przyjechał.
Ja pojechałam bo zbieram kasę na wykończenie tego małego pokoiku,tzn.teraz ma być pokój bo to było pomieszczenie na spiżarkę.
Łóżko już mam ,w sobotę było składanie.
Jestem z niego super zadowolona,jest wielkie i mega wygodne.Tylko dużo miejsca zajęło w pokoju.Jak wykończy się mały pokoik to coś z tego wywalę do tamtego i znów będzie dużo miejsca.
Azbi z tego co wiem miała zostać u rodziny po weselu.Pewnie dlatego nie pisze.
Klaudynko wyrazy współczucia z powodu śmierci siostry.
Ostatnio ciągle wszędzie o koronowirusie szpitalach ,śmierci.Jeszcze ta pora roku i ciągle deszcz.Strasznie to wszystko przygnębiające.
Cóż tak jak napisałaś trzeba żyć dalej,ludzie odchodzą a życie toczy się dalej.
Dziś w nocy śniła mi się moja mama i uświadomiłam sobie że nie ma jej już 11 lat.
Marto, życzę żeby z remontem poszło szybciutko i bezproblemowo.
bagienniku zdjęcia piękne i nastrojowe.
Idę jeszcze ugotować moim pieskom jedzenie na rano i idę spać.
Dobranoc Puchatki i miłych snów.

50,791

Niki,
dziękuję, że się odezwałaś, bo miałam złe myśli.

Teraz czekam na Azbi.

Klaudynko
        do Niki mam telefon, ale wiem, ze pracuje i nie chcę jej przeszkadzać.

50,792

Dzień dobry smile

https://e-kartki.net.pl/kartki/72/3/d/35593.jpg   

O rany ,jak długo ciemno.

Idę spać,na balkonie świecą mi ledowe lampki,wstaję i lampki nadal świecą. sad 

Wczoraj wszystko pozałatwiałam i jeszcze pojechałam na działkę zgrabić liście i poprzywozić do domu resztę rzeczy.
Dobrze,że część z tych rzeczy od razu zaniosłam do piwnicy,bo była jakaś awaria i nie było światła ,a więc czekała mnie wspinaczka na X piętro.
Światło po godzinie włączyli,ale z internetem był problem do wieczora. 

Dzisiaj ,z samego rana, robię już pranie tego ,co przywiozłam z działki.
Tak więc mogę powiedzieć,że sezon działkowy zamknięty.
Teraz  będę chodziła na działkę tylko w celach rekreacyjnych. smile  smile   

Wszystkich pozdrawiam i życzę pogodnego dnia. smile

big_smile

50,793

https://i.ytimg.com/vi/VUotKZ1AEeE/hqdefault.jpg

Dzień dobry, witam Was cieplutko !

Niki jak to miło że się odezwałaś i dziękuję za wyrazy współczucia . Cieszę się że sukcesywnie doprowadzasz domek do ładu bo pamiętam jak to na początku było ale że jesteś tytanem pracy to ze wszystkim dasz radę , zawsze Cię podziwiam za pracowitość i operatywność .

Martuś teraz przyszła pora na odpoczynek dla Ciebie , póki jeszcze jest fajna pogoda to wdychaj działkowe powietrze a potem pomyśl co zimą w domu będziesz robiła bo jako kobieta z inicjatywą na kanapie nie zalegniesz. big_smile

Dzisiaj poszliśmy na zakupy na targ , mało sprzedających było ale kupiłam co chciałam , a właściwie to poszłam po włoską kapustę bo od jakiegoś czasu gołąbki za mną chodzą , może jutro się skuszę jak nie będę od rana stała w kolejce po szczepionkę bo  jutro zapowiedzieli że mogą się pojawić . Z tymi szczepionkami to czyste wariactwo, jakby mi ktoś jeszcze pół roku temu powiedział jak trudno będą osiągalne to bym nie uwierzyła . Receptę mam od razu na dwie bo którąś może dostanę ale lekarka nie wiedziała która będzie osiągalna. Aleśmy dożyli porąbanych czasów , nawet wiadomości o cowid wolę nie słuchać bo można się załamać.

Ale jest u mnie nadzieja na miły dzień bo słoneczko świeci więc Wam je wysyłam. smile

50,794

Witam Puchatki

Klaudynko
       też obiecałam sobie odpuścić wiadomości koronkowe i polityczne,
bo wpadnę jeszcze w depresję.
Gołąbki to nie moja bajka, a poza tym kapusta szkodzi.

Masz rację, ze nasza Niki to tytan pracy, ale Marta, Azbi i Ty
tez nie należycie do leniuchów.
Martuś obrabia sama całą działkę, a to naprawdę jest dużo roboty.

Martuś
       to teraz będziesz oglądać wyschnięte łodyżki i liście.

Zamówiłam sobie na Allegro dwie pary mukluków,
bo w nogi zimno.
Mało się ruszam, więc krążenie do deeepy.

Dzisiaj zrobiłam porządek w pościelach,
ale idzie mi to wszystko, jak krew z nosa.

Miłego dnia życzę i do potem.

50,795

Wifcia jak wyglądają mukluki ???

A ja dzisiaj kupiłam dywan do salonu w OBI hi, hi nawet mnie i koleżance się spodobał bo z tym to różnie bywa, w sklepie się podoba a w domu już nie,  ale jest ok. Faktycznie jak Wifciu piszesz to ja lubię być zajęta, coś robić i widzieć efekty , też miewam problemy z krążeniem ale staram się poruszać bo inaczej bym padła , współczuję Ci bo takie siedzenie na pupie jest bardzo uciążliwe , nieraz na spacerze myślę o Tobie ale wiosna już niedługo więc znowu ruszysz na działeczkę . A dwa dni temu zrobiłam porządek w pościelach więc Ci w tym towarzyszę hi, hi.

Wszystkim życzę spokojnych snów i do jutra.

50,796 Ostatnio edytowany przez niki71 (2020-10-20 19:22:34)

Wifo ja też nie wiem co to mukluki.
Cieszę się że teraz nie ma mnie praktycznie cały dzień w domu.
Nie mam czasu słuchać wiadomości.
Wystarczy posłuchać chwilę i można się załamać.I według mnie bardziej niż koronowirusem, tym że w razie jakiejś choroby ciężko teraz uzyskać jakąś pomoc lekarską.
Słyszałam już takie historie że włosy stają dęba...np. o kimś kto spędził dwie godziny z wysoką gorączką na ławce przed  naszym szpitalem ....
Źle się dzieje.
Cóż trzeba się czymś zająć i nie myśleć o tym.Ostatnio jedną osobą mi powiedziała ..ludzie umierają,służba zdrowia w rozsypce a Ty przeżywasz że targ ci zamkną w niedzielę i zakupów nie zrobisz.A to właśnie o to chodzi żeby zająć się podobnymi duperelami jak zakupy itp.i nie myśleć że jest źle i trzeba się bać.
I dziewczyny nie przesadzajcie żadnym tytanem pracy nie jestem.
Azbi to co innego...mnie czasem zadziwia ile ona potrafi zrobić po pracy.
Zmarzłam dziś okropnie i teraz się grzeje przy kominku.
Marto Ty już masz porządek na działce a u mnie w kwiatach stoją suche badyle.
Zajmę się tym jak skończą się jabłka.
Klaudynko ,jaki ten dywan?
Do jutra Puchatki.

50,797

Witam smile

https://e-kartki.net.pl/kartki/72/4/d/42395.gif

Klaudynko,ale bym zjadła takiego domowego gołąbka.
U mnie w sklepie garmażeryjnym są dobre gołąbki,ale co wyrób domowy ,to domowy. smile

Wifciu ,to coś ,to z pewnością jakieś ciepłe kapcie?
Mnie też nogi marzną i ostatnio już ubrałam drugą,ciepłą parę skarpet.
Nawet tak sobie rozmyślałam,że jak to człowiek się zmienia.
Kiedyś  się dziwiłam,że ktoś chodzi w wełnianych skarpetach i dodatkowo ciepłych kapciach,a teraz sama tak się ubieram. sad  sad 

Dziewczyny, ja śledzę wiadomości koronkowe i jestem przerażona tym wszystkim.
Staram się stosować do tych wszystkich nakazów i zakazów ,ale nigdy nie wiadomo ,co nas czeka.

Klaudynko,
    rzeczywiście zima mnie przystopuje ,ale mam nadzieję,że nie zawieje śniegiem i będę miała możliwość spaceru po działkach.Tak też robiłam w ubiegłe lata ,ale miałam też opcję spaceru po osiedlu,czego teraz będę raczej  unikała.  Miejmy nadzieję,że może nie będzie tak źle,czego i wam wszystkim życzę. smile

Wifciu ,masz rację,że dla jednej osoby tej pracy na działce jest sporo,
Kiedyś ,siedziałam sobie na tarasie i z nudów tak rozmyślałam o sąsiadach -działkowiczach.
Doliczyłam się,że tylko  dwie działki ( w moim sektorze) użytkowane są przez pojedyncze osoby,tj, moja i takiej starszej pani. Moja faktycznie jest zadbana, a ta druga  jest zarośnięta i prawdopodobnie będzie na sprzedaż.
Nie ,żebym się chwaliła swoją działką,ale przecież spędzam na niej prawie całe dnie ,a na dodatek nie lubię siedzieć,tylko zawsze muszę coś skubać w ziemi. smile 

Niki, nie przejmuj się zeschłymi badylami,zdążysz wszystko zrobić
Ty się grzejesz przy kominku,a ja chodzę ubrana ,jakbym się wybierała na Sybir.
W mieszkaniu nie mam za ciepło,bo mam  (w ramach oszczędności) przykręcone jeszcze kaloryfery.

Wszystkich pozdrawiam i życzę ciepłego dnia. smile

big_smile

50,798 Ostatnio edytowany przez bagienni_k (2020-10-21 09:50:01)

Witajcie wszyscy! smile

Dni ostatnie całkiem pogodne, choć wietrzne - taki trochę wyznacznik jesieni i nie tylko na południu pewnie smile

Nie jestem aż takim molem działkowym jak Marta, ale w ciągu najbliższych dwóch dni muszę się wybrać, żeby zrobić chyba już ostatnie porządki przed zimą. Wezmę się w końcu za docięcie jednego starego drzewa - pilarka pójdzie w ruch, więc powinno być gładko. Do tego jeszcze trochę liści pograbić, schować beczkę na wodę do altany i w sumie tyle smile
Gołąbków kiedyś w dzieciństwie nie znosiłem, ale teraz - jak najbardziej mi smakują smile Mało jest rzeczy, których nie jestem w stanie zjeść tongue

Aż sprawdziłem w sieci co to są te mukluki i teraz dopiero skojarzyłem, żę w zimei wiele Pań w nich chodzi..Po domu to raczej chyba za ciepłe..Ja mam u siebie panele, to wystarczy, jak załóże normalne skarpetki.

Pozdrowienia dla wszystkich! smile

50,799 Ostatnio edytowany przez Klaudyna59 (2020-10-21 09:20:26)

Dzień dobry , witam wszystkich cieplutko !

Wczoraj Niki pytała się jaki to dywan więc poniżej pokażę z tym że mój jest troszkę mniejszy ale wzory ma większe co dodaje mu urody i nie ma koloru niebieskiego i fioletu , tylko szary, biały i lekki koral  hi, hi big_smile

https://1.bonami.pl/images/products/80/1a/801a70aa98dd5e61b2424b958840fe010c404544-1000x1000.jpeg

Martuś gołąbki zrobię któregoś dnia jak zapasy wyjem ale w tym tygodniu i obdaruję koleżanki które co jakiś czas dokarmiają mnie specjałami a Tobie to wrzucę przez okno tylko szerzej je otwórz. big_smile Kupiłam już wszystkie składniki więc z przyjemnością wezmę się za gotowanie big_smile.

Bagienniku imponujesz mi swoimi zainteresowaniami i pracą , w dzisiejszych czasach to unikat taki facet. !

Zaraz zajrzę do wujka gogle co to są te mukluki hi, hi bo Wifcia zaczym na świat wyjrzy to będzie popołudnie . big_smile

Miłego i cieplutkiego dnia wszystkim życzę i do potem....

50,800

Też wcześnie rano zajrzałam i się nie myliłam,to ciepłe kapcie,bambosze,zwał jak zwał,to coś ciepłego na nogi. big_smile  big_smile

Przeanalizowałam komunikat koronkowy i jestem w czarnej ****** ,bo znów u mnie bardzo dużo.

Wyszło słońce,a więc jadę trochę na działkę,przetrawić to wszystko. tongue  tongue

Bagienny, molem książkowym to mnie już nazwali,ale molem działkowym  jeszcze nikt,jesteś pierwszy. big_smile  big_smile   

Klaudynko,niespotykany wzór tego dywanu.
Początkowo myślałam,że to kostka chodnikowa. 

Na razie. smile  smile

big_smile

50,801 Ostatnio edytowany przez wifa (2020-10-21 11:54:06)

Hejka moi kochani

Klaudynko
      ja Ty mnie znasz, że w południe się pojawię.
Rano ma mózg rozlasowany, potem robię co trzeba,
a dopiero otwieram laptop.
Dywan bardzo ładny, ale zobaczysz, jak się odkurza,
bo miałam takie górki i dolinki i namęczyłam przy odkurzaniu.

Niki
    dla Ciebie poszukam kapci, które kupiłam.
Co do historii o koronce, to przestałam czytać,
bo wpadnę nie w dołek, a dół.
Takie kupiłam tylko, ze kolor camelowy i czarny.

https://static1.czasnabuty.pl/pol_pl_MUKLUKI-63101_2.jpg

Nikuś
    jabłka się skończą to jeszcze zdążysz zrobić na działce,
jak nie to przykryje śnieg.

Marto
     dobrze, ze masz tę działeczkę i do tego ja kochasz.
Nigdy nie lubiłam robić w ziemi robię, jak muszę.

Bagienniczku
     właśnie Franek nadaje, ze jutro jedzie ciąć drzewo.

Zadzwoniła siostra i przerwała moje nadawanie.

Miłego dnia.

50,802

Martuś dywan praktycznie nie kojarzy się z kostką chodnikową a już ulubiony jest przez Lakusia bo ma do czego się przytulić , ma większy wzór więc inaczej wygląda niż na zdjęciu , miły i przytulny.

Wifciu ja od kiedy śpię na materacu z łuski gryki to nie mam problemu z zimnymi stopami jak kiedyś , śpi się na nim wyśmienicie a leży on  na porządnym materacu . A buty fajne i wiem jaki to problem z byle jakim krążeniem . W środku butów na pewno jest ocieplenie a więc grzej  nóżki na zdrowie ! smile

50,803 Ostatnio edytowany przez wifa (2020-10-21 15:45:06)

Klaudynko
        co rok kupuję 2 pary, znoszę w domu i wywalam.
Przepocone nie grzeją.
Faktycznie w środku mają kożuszek.

Puchatki
napisała sms a Azbi, pracuje w domu, jak pójdzie do pracy to się odezwie.
Prosiła, aby wszystkich pozdrowić.

50,804

Te buty wyglądają trochę jak ciężkie obuwie dawnych polarników smile moda a' la Amundsen big_smile

Swój dywan wymieniałem w zeszłym roku, bo stary to był....bardzo staryy smile a potem po wyrzuceniu, kawałek wycięty z niego znalazł się na klatce schodowej, jako wycieraczka smile

50,805

https://i.pinimg.com/236x/03/99/15/0399159cbf6cee29fbea8a0dc00ecee9.jpg

Dzień dobry , witam słonecznie  !

Słońce u mnie od ranka świeci ale jest chłodno , a  z większym spacerem poczekam na te obiecane 20 stopni big_smile

Dzisiaj zaplanowałam sobie pochodzić po Castoramie i przygotować się do remontu kuchni , zobaczę co jest , ażeby sobie jakoś przyswoić ten remont który ma być w grudniu. Jak tylko o nim pomyślę to już jestem zmęczona tym wszędobylskim kurzem i łomotem  . To będzie mój ostatni remont w życiu a przynajmniej mam taką nadzieję .

Bagienniku i mój dywan miał już swój znak czasu ale go lubiłam bo był w jesienne kwiaty i pieski które po nim chodziły nie dały rady go zniszczyć ale wylądował na śmietniku razem z meblami sąsiadki bo też remont robi . W dzisiejszych czasach na śmietniku można nieźle się wyposażyć , co jakiś czas stoją komputery z kartką że sprawne, telewizor też można znależć nie wspominając o meblach i zastawach obiadowych , hi, hi jeszcze 30-40 lat temu byłoby to nie do pomyślenia. Sama likwidowałam mieszkanie siostry i całe wyposażenie do utylizacji a jeszcze musiałam firmę zatrudnić i sporo kasy wydać , takie mamy czasy.

Wifciu dbaj o nóżki bo noszą nas przez całe życie  big_smile a te butki są bajeranckie big_smile najważniejsze że spełniają swoje zadanie , ciekawa jestem czy są lekkie ?  Ja ostatnio nawet nieźle znoszę tę jesień chociaż bardzo jej się boję bo te deszczowe i pochmurne , wietrzne a  krótkie dnie wpychają mnie w dołki .

A gdzie nasza Marta ?

50,806

Witajcie Puchatki

Bagienniczku
         hihihi ładnie się nabijać z koleżanki. lol

Co do dywanów to w ciągu roku kupiliśmy trzy.
Dwa się fałdowały, więc nie wiadomo czy wina podłogi, czy dywanów.
Ten lezy jak trzeba, co jest ważne,
bo jak jedzie wariat to się nie zatrzymuje na fałdach.

Klaudynko
         tak, papcie są lekkie i ciepłe.
Ja w nich po dworze nie chodzę, one służą mi tylko do chodzenia po domu.

Klaudynko
        nadal siedzę w ciepełku i nie ruszam się na dwór,
bo jakby przyszło zaostrzenie choroby nie miałby mnie kto leczyć. sad

Przyzwyczaiłam, się, ze nasza Martusia jest pierwsza i zaraz czuję  niepokój,
jak nie widzę jej wpisu.

Wszystkich serdecznie pozdrawiam.

50,807

Dzień dobry smile  smile 

Jestem.... smile  smile 

Dzisiaj późno wstałam,bo dopiero przed godz.7 i nie potrafiłam się z wszystkim wyrobić,dlatego zabrakło mi czasu na wejście do kafejki. tongue

Wcześnie rano zrobiłam sobie zakupy,a potem od razu pojechałam na działkę,bo dzisiaj był odczyt wodomierzy, a więc musiałam być.
Około godz.10 zrobiło się ciepło,a teraz to  jest tak jak zapowiadali ,czyli może z  20 st.

Wreszcie mamy złotą jesień i niech tak trwa jak najdłużej.

Też w tym roku kupiłam sobie dwa dywany i mam w planach kupić jeszcze mały chodnik pod krzesło przy biurku.
Dywany liczyły sobie blisko 20 lat i jeszcze wyglądały znośnie,ale sama stwierdziłam,że już najwyższy czas pozbyć się tych antyków.Wyniosłam na śmietnik wieczorem,a rano już ich nie było .
Rzeczywiście, w tej chwili można urządzić sobie mieszkanie,odwiedzając pobliskie śmietniki.
U nas przy śmietnikach jest specjalnie wydzielone miejsce,gdzie ludzie składują  stare meble i to , co jest im już niepotrzebne w wyposażeniu mieszkania.Dwa razy w miesiącu jest to wszystko wywożone przez ZOM.

Teraz idę się wyciągnąć na kanapie,bo trochę odczuwam te dzisiejsze grabienie.
Po kiego diabła mnie podkusiło ,żebym niemal na czworakach wchodziła pod krzak i  w wygarniała liście?
Teraz mam za swoje. tongue  tongue

Wszystkich pozdrawiam i życzę przyjemnego popołudnia smile

big_smile

50,808

hihihi cierp ciało, jak się chciało. tongue lol

50,809

Witam o mglistym poranku smile  smile

http://kartki4you.pl/kartki/24/1/d/16804.gif   

No właśnie Wfciu cierpię i to jeszcze dzisiaj. sad  sad
Zawsze przechodziło, a tym razem nie chce ustąpić. tongue  tongue
A tak miałam na dzisiaj zaplanowane roboty cmentarne, nawet przywiozłam sobie z działki odpowiednie narzędzia,żeby z korzeniami usunąć zielsko,które mi tam zaczęło wyrastać.
Za głupotę trzeba płacić i właśnie to robię. 

Z drugiej strony ......,takie nicnierobienie też jest dobre,ale nie wiem, jak długo  to wytrzymam. tongue 

Wszystkich pozdrawiam i życzę pogodnego dnia smile  smile

big_smile

50,810

Dzień doberek! smile

Marta Znowu Twojego zdjęcia nie widać:P

Taak, złota jesień przyszła i niech zostanie jak najdłużej smile Pare dni temu był u mnie już przymrozek.

Swój nowy dywan kupowałem w jednym ze sklepów sieci "Komfort". Jest dość fajny, bo jest gruby i mam nadzieję starczy na długo. Każdy dywan powinno się chyba od czasu do czasu prać tymi "Vanishami" czy tym podobnym smile Ale wolę osobiście porządnie wytrzepać smile
Na śmietanikach to czasami dziwne rzeczy można znaleźć smile Raz ktoś zostawił na śmietniku i to nie w pojemniku na szkło, ale w tym na plastik stare słoiki z jakimiś przetworami...

Pod krzaczkiem to juz trzeba było liście zostawić smile

Pozdrowienia! smile

50,811

Hej Puchatki

Martuś,
        pewnie masz zakwasy, ale mnie, jak obraz w kinie.
Grób rodziców zrobiony, była siostra  poprawiła po Franku,
a do tego dokupiła stroik.

Rozmawiam z młodymi i prosiłam ,aby we Wszystkich Świętych
nie szli na groby.
Umarłym nie pomogą, a sobie mogą zaszkodzić.

Bagienniczku
        masz rację, ze dobry dywan wytrzyma długo,
szczególnie, jak domownicy nie chodzą w butach.

Dzisiaj z Frankiem robiliśmy odkurzanie na wysokościach.

Wszystkich pozdrawiam.

50,812

https://e-kartki.net.pl/kartki/72/3/d/31746.jpg

Dzień dobry, witajcie Milusińscy !

Dzisiaj następny piękny dzień a ja od ranka biegam po urzędach i jeszcze jakiś czas pobiegam.

Wifciu większość ludzi nie pójdzie chyba w Dzień Wszystkich Świętych , widzę jak moi znajomi jeżdżą na cmentarze ażeby uniknąć tłoku. Moja koleżanka ledwo wróciła dzisiaj bo jak obrobiła groby to kręgosłup siadł i teraz leży i cierpi. A więc dziewczyny z umiarem pracujcie bo szkoda zdrowia.

Bagienniku i u mnie tak jak piszesz pojawiają się słoiki z zaprawami wystawione na śmietnik , hi, hi niejedna sąsiadka przesadziła jak widać z tymi zapasami big_smile , napracują się a potem wyrzucają nadwyżki.

Martuś , najpierw zregeneruj siły i podreperuj zdrowie bo ono jest najważniejsze a na cmentarzu jeszcze zdążysz porobić .

Ja rodzinne groby obrobiłam jak ostatnio byłam a do męża wyskoczę któregoś dnia bo tam nie ma pomnika a spoczywa w kolumbarium , takie miejsce na urnę to ogromna wygoda , nic nie muszę robić tylko jak jest miejsce to kwiatka postawię i lampkę zapalę to będzie cały mój wysiłek.

Miłego i słonecznego popołudnia , do potem...

50,813

bagienny napisał/a:

Pod krzaczkiem to juz trzeba było liście zostawić

Wiem,ale jak baba się uprze big_smile (tzn ja),to musi być zrobione.

Wifciu, zakwasów raczej nie mam,bo przecież na okrągło coś tam na działce robię a na dodatek każdego dnia 1 godzinę przeznaczam na  ćwiczenia.

Tylko się ze mnie nie nabijajcie, że zachciało mi się ćwiczeń. tongue  tongue

Oczywiście ćwiczenia są dostosowane do mojego wieku i moich predyspozycji.

Systematycznie ćwiczę już drugi miesiąc i na razie się nie zniechęcam. smile

Klaudynko ,na cmentarzach  to mam wszystko zrobione,tylko to zielska mnie za pomnikiem denerwuje.
Poczekam na syna ,bo w przyszłym tygodniu ma wolne ,to go zaangażuję to takich prac,przy których trzeba się schylać. tongue

Miłego popołudnia dla wszystkich. smile

big_smile

50,814

Dzień dobry smile  smile   

Dzisiaj już nie wstawiam powitalnego obrazka,bo znów się Wam nie wyświetli. tongue  tongue 

Pogoda do bani,mokro,a miałam zaplanowany dzień,ale przy takiej pogodzie nawet nie chce mi się wyściubić nosa z domu.

Dzisiaj rano przypomniało mi się,że będziemy zmieniać czas na zimowy, a więc dzisiejszej nocy śpimy godzinę dłużej.

Wszystkich pozdrawiam i życzę pogodnego dnia. smile  smile

big_smile

50,815

Dzień dobry , witam słonecznie!

Martuś naprawdę teraz mam słoneczko więc zaraz lecimy na spacer ale rankiem było zachmurzenie bez deszczu. A ta godzina dłużej wcale mnie nie cieszy bo budzę się wcześnie rano w jednym czasie . Posyłam Ci trochę promieni słonecznych tylko szybko łap ! big_smile

Wczoraj trochę pooglądałam telewizji to mało brakowało a po tych wiadomościach i polityce wpadłabym w depresję , więc dla własnego zdrowia nie będę oglądała takich wiadomości . A szczepionek na grypę w dalszym ciągu nie ma  i nie zapowiada się że szybko będą .

50,816

Witajcie Puchatki

Maruś
      u nas też pochmurnie, mży.
Ja codziennie widziałam Twoje zdjęcie,
chyba tylko Bagienniczek miał  problemy.

Jak ja nie cierpię zmiany czasu,
przyzwyczaję sie i znowu zmieniają na letni.

Klaudynko
     niech dziewczyny walczą, bo kto, jak nie one.
To jest sk.........o, jakie świat nie widział.

Bosze jesteśmy na ostatniej prostej i przyszło nam żyć w takim kraju.

Wszystkich pozdrawiam.

50,817

Witajcie mieszkańcy Chatki! wink

Akurat miałem mały poślizg, ale ciężko jest pisać tak kolanie w autokarze: pozdrowienia z kraju drewnianych wiatraków, sera i tulipanów.
Wiem, wiem co powiecie: korona szaleje to i jest ryzyko, ale trzeba jakoś trochę budżet podreperować. W celach zarobkowych jeszcze udało mi się wyjechać smile
Kraj ładny, choć strasznie płaski i moocno wieje smile Posiedzę, jak się da jakieś 3 miesiące i wracam smile Ale neta mam, więc Was tu będę odwiedzał smile
Tobie Marta widzę ćwiczeń na działce nie wystarczy? tongue Pewnie, jak tylko można i się chce, to warto smile

Osobiście zawsze najwięcej zadumy człowiek czuł przy grobach bliskich kiedy nie było tego tłumu co 1 listopada...

pozdrowienia!

50,818

Bagienniczku
      tak cichcem nas opuściłeś?
Zarób i wracaj, dobrze że wziąłeś laptop.

1 listopada lepiej się na groby nie wybierać.

50,819

Jak to cichcem?:P
Dałem znać, że wyjeżdżam, bo inaczej nie byłoby mnie tutaj 3 miesiące..Dlatego w sumie zabrałem komputer ze sobą smile Kurcze, wszędzie, gdzie się człowiek obróci tutaj to widzi kanały smile Kraj niewielki i w ciągu połowy dnia można go przejechać wzdłuż smile Niedaleko jest np. miasteczko Edam smile

Cieszcie się, dzisiaj dłużej śpimy:)

50,820

Witam serdecznie o świcie smile   

http://kartki4you.pl/kartki/1/1/d/18795.png

Za oknem ciemno,ale ja musiałam  wstać,bo mnie od tego leżenia już kości bolą. big_smile  big_smile 

Bagienny, jednak mnie intuicja nie myliła,że wybierasz się w podróż.
Kiedyś pisaliśmy na temat szczepionek i szczepień i właśnie wtedy pomyślałam sobie,że gdzieś się wybierasz.

Rzeczywiście miałeś szczęście z tym wyjazdem,bo przecież znów są zamykane granice,na razie z Niemcami,a nie wiadomo ,co będzie dalej. 

To teraz dla odmiany będziesz poruszał się drogą wodną. big_smile
Uważaj tylko na siebie,żeby Cię nie wywiało. big_smile  big_smile 

Wifciu,masz rację,że lepiej się nie pchać 1 listopada na groby.
Jutro ma przyjechać syn,żeby wyrwać  to zielsko ,bo matka kaleka i nie potrafi się schylać, i to będzie jego wizyta na poczet Wszystkich Świętych. 

Ja dzisiaj z rana też jeszcze odwiedzę jeden z cmentarzy i na tym moje cmentarne wyjazdy się zakończą.
Pozostanie mi tylko cmentarz ,który mam obok siebie i gdzie wiem,kiedy iść,żeby nie było zbyt dużo ludzi.

Klaudynko,dziękuję za te promienie słoneczne,doleciały na chwilę,ale i to było dobre.
Też patrzyła na te protesty .
Gdy usłyszałam o podpisaniu ustawy,to aż się we mnie zagotowało,a co pomyślałam o tych wszystkich,którzy byli za ,to lepiej byście nie chcieli wiedzieć.

Wszystkich pozdrawiam i życzę spokojnej i pogodnej niedzieli.

big_smile

Posty [ 50,766 do 50,820 z 51,062 ]

Strony Poprzednia 1 922 923 924 925 926 929 Następna

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Forum Kobiet » NASZA SPOŁECZNOŚĆ » Chatka Puchatka

Zobacz popularne tematy :

Mapa strony - Archiwum | Regulamin | Polityka Prywatności

© www.netkobiety.pl 2007-2018