Tanie ubezpieczenie OC - Netkobiety.pl

Dołącz do Forum Kobiet Netkobiety.pl! To miejsce zostało stworzone dla pełnoletnich, aktywnych i wyjątkowych kobiet, właśnie takich jak Ty! Otrzymasz tutaj wsparcie oraz porady użytkowniczek forum! Zobacz jak wiele nas łączy ...

Szukasz darmowej porady, wsparcia ? Nie zwlekaj zarejestruj się !!!


Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Posty [ 50 ]

Temat: Tanie ubezpieczenie OC

Hej,

Gdzie można dostać waszym zdaniem tanie ubezpieczenie oc ? Mam ponad 10 letnie autko jestem młodym kierowcą smile
Przeglądam oferty link4 niby miało być tanio ale odpadł w przedbiegach na razie pozostała mi Hestia i Aviva do zobaczenia ale może któraś z was ostatnio kupowała gdzieś w miarę tanio?

Zobacz podobne tematy :

2

Odp: Tanie ubezpieczenie OC

No nam właśnie najtaniej w Linku wyszło. Nie jestem pewna, ale mój facet jakieś 400 złotych przy pełnych zniżkach u nich płaci za OC. Ostatnio wspominał coś o samochodowej karcie kredytowej, podobno dają znizki na OC jeśli się jej uzywa.

3

Odp: Tanie ubezpieczenie OC

Dla młodych kierowców niestety nie opłaca się branie ubezpiecznia OC autka na siebie. Jeśli tylko masz możliwość próbuj na kogoś kto ma chociaż wiek powyżej 24 lat (brak zwyżek) lub w lepszym przypadku jakieś zniżki. Niestety zniżki, które otrzymasz potem z tytułu lat bezwypadkowej jazdy nijak mają się do zwyżek z powodu wieku.

4

Odp: Tanie ubezpieczenie OC

jak masz konto w mbanku to polecam tamten supermarket ubezpieczeń - można sobie wybrac najtańsze, najlepsze dla Twojego autka:) jest taniej bo nie płaci sie prowizji dla agenta:)

5

Odp: Tanie ubezpieczenie OC

Ja też zaczynałam jako młody kierowca i rejestrowałam auto na siebie, auto miało wtedy 12 lat. Wybrałam PTU i zaproponowali mi pakiet auto-dom. Masz w nim oc, nw, ubezpieczenie mieszkania od kradzieży i różnych zdarzeń losowych oraz assistance, czyli lawetę i pomoc drogową w przypadku kolizji dla siebie i drugiego uczestnika kolizji w zależności od tego kto był sprawcą, jednakże Tobie zawsze pomogą (oczywiście bezpłatnie - do kwoty bodajże 800zł).
Nie miałam lat, czyli skończonych 25lat by móc mieć zniżki, jedyne co miałam to prawo jazdy dłużej niż 2 lata, ale to i tak w niczym mnie nie ratowało, bo ciągle miałam wzwyżki. Płaciłam wtedy, żeby nie skłamać niecałe 600zł za pakiet na cały rok, płatne jednorazowo, można rozłożyć to na raty ale wtedy to się już nie kalkuluje. wszystko zalezy przecież też od marki samochodu, jego pojemności, rocznika, itd...

Gdy poraz trzeci przedłużałam umowę płaciłam za ten pakiecik 339zł i następne lata też, przy oczywiście bezszkodowej jeździe i osiągnęłam już wiek 25lat.
Wszystko zależy od tego ile masz lat, jak długo masz prawko i od danych samochodu.

Najlepiej udać się do jakiegoś doradcy ubezpieczeniowego, oni udzielają porad bezpłatnie i wybiorą najbardziej korzystną ofertę.
Ja tak zrobiłam i jestem bardzo zadowolona!

6

Odp: Tanie ubezpieczenie OC

Jeśli nie chcesz przepłacać, to sprawdź ile zostanie w Twojej kieszeni, jeśli wybierzesz AXA. Dodatkowe 100 zł lub 50 zł zyskasz jeśli powolasz się na numer polisy aktualnego klienta np.

AA1525506/00
AA1525506/00
AA1525506/00

Wejdź na stronę:
KALKULATOR AXA
Wybierz opcję:
Nie jestem klientem. Chce powołać się na numer polisy Klienta AXA*

bądź:
- zadzwoń: 19522
- zadzwoń:               48 22 599 9522       
- wejdź na stronę AXa i zamów oddzwonienie do Ciebie (bezpłatne)

7

Odp: Tanie ubezpieczenie OC

Ja mam 12 letnie auto i opłacam je w MTU na rok czasu płacę ok 600zł w tej kwocie jest cały pakiet. Tylko, że ze zniżkami taty. Tobie również polecałabym, żebyś dopisał kogoś jako współwłaściciela auta, oczywiście kogoś kto mam wszystkie zniżki.

8 Ostatnio edytowany przez yvette (2009-11-15 22:40:57)

Odp: Tanie ubezpieczenie OC
nancymw napisał/a:

Ja też zaczynałam jako młody kierowca i rejestrowałam auto na siebie, auto miało wtedy 12 lat. Wybrałam PTU i zaproponowali mi pakiet auto-dom. Masz w nim oc, nw, ubezpieczenie mieszkania od kradzieży i różnych zdarzeń losowych oraz assistance, czyli lawetę i pomoc drogową w przypadku kolizji dla siebie i drugiego uczestnika kolizji w zależności od tego kto był sprawcą, jednakże Tobie zawsze pomogą (oczywiście bezpłatnie - do kwoty bodajże 800zł).
Nie miałam lat, czyli skończonych 25lat by móc mieć zniżki, jedyne co miałam to prawo jazdy dłużej niż 2 lata, ale to i tak w niczym mnie nie ratowało, bo ciągle miałam wzwyżki. Płaciłam wtedy, żeby nie skłamać niecałe 600zł za pakiet na cały rok, płatne jednorazowo, można rozłożyć to na raty ale wtedy to się już nie kalkuluje. wszystko zalezy przecież też od marki samochodu, jego pojemności, rocznika, itd...

Gdy poraz trzeci przedłużałam umowę płaciłam za ten pakiecik 339zł i następne lata też, przy oczywiście bezszkodowej jeździe i osiągnęłam już wiek 25lat.
Wszystko zależy od tego ile masz lat, jak długo masz prawko i od danych samochodu.

Najlepiej udać się do jakiegoś doradcy ubezpieczeniowego, oni udzielają porad bezpłatnie i wybiorą najbardziej korzystną ofertę.
Ja tak zrobiłam i jestem bardzo zadowolona!

A gdzie znalazłaś takiego doradcę, nancy? smile

Edit: Muszę Wam powiedzieć, że skorzystałam z kalkulatora składki wszystkich tych wymienionych w tym poście ubezpieczycieli i rzeczywiście Axa wypadła rewelacyjnie, aż byłam w szoku...!

9

Odp: Tanie ubezpieczenie OC

my mamy właśnie wykupione OC w Avivie no i mają zniżki dla kobiet wink no i sprzedają przez direct - polecam tę formę ubezpieczania - bez wychodzenia w domu i nie płacisz za agenta, coraz więcej firm to oferuje więc jest spory wybór.

10 Ostatnio edytowany przez niki (2009-11-20 14:09:23)

Odp: Tanie ubezpieczenie OC

ja wybrałam HDI (kiedyś samopomoc) , ponieważ tam liczony jest wiek do 25, a prawo jazdy rok
za jednorazowa opłatę dostaje się 10% zniżki
za wykupienie pakietu nwk+ at także jest 10%  (jesli płacisz normalnie 1000 to z tą zniżką zapłacisz za oc i pakiet 965 zł) w cene juz jest wliczony pakiet, więc samo oc wychodzi 1000 a z pakietem jeszcze taniej
skoro jesteś młodym kierowcą i to twój pierwszy samochód, tylko na ciebie, to możesz dodatkowo dostać 10% zniżki jako nowy klient, zniżkę przydziela kierownik, tylko musisz o nią zapytać przed podpisaniem OC

no i dodatkowo zniżki, jesli ma się u nich inne ubezpieczenie, np. na mieszkanie

11

Odp: Tanie ubezpieczenie OC

Każda z Was poleca inna firmę smile Komuś kto szuka dobrego ubezpieczyciela trudno będzie się zdecydować, ja z kolei nie patrzyłabym na tanie OC, a na markę, doświadczenie i staż na rynku smile

12

Odp: Tanie ubezpieczenie OC

Przy OC może to co piszesz nie jest aż tak ważne, bo kasa i tak jest nie dla nas.
Ale z drugiej strony, jeżeli będziemy w jakiejś niewypłacalnej firmie, to mogą być problemy jeśli kogoś stukniemy. Także może rzeczywiście marka i doświadczenie mają znaczenie smile

13

Odp: Tanie ubezpieczenie OC

jeśli my kogos stukniemy mając samo OC, to i tak nie dostajemy pieniążków, więc problem ma wtedy ta druga strona
najlepiej oczywiscie wybrać firmę, markę, która jest już jakiś czas na naszym rynku
zresztą i tak niedługo OC wzrasta, więc może nie warto patrzeć teraz na pieniążki, tylko na dobrą ofertę

14

Odp: Tanie ubezpieczenie OC

Mam ubezpieczenie w mbanku, jestem póki co zadowolona....
Jest w tej chwili promocja , twierdzą za są najtańsi na rynku.
Aby uzyskać dodatkową zniżkę warto podać numery osoby z polecenia.
Korzyść działa w dwie strony.
Jeśli chcesz możesz wpisać ten numer.... 02 3393 6278.
Uzyskasz wtedy zniżkę

pozdrawiam i dziękuję

15

Odp: Tanie ubezpieczenie OC

Nie wierzę ani w wirtualny bank ani tym bardziej wirtualne ubezpieczenia.
Jak powierzać swoje pieniądze to firmom z ludzmi, do których można pójść z ewentualną reklamacją.
kwiatek12 - i obyś dalej była zadowolona ze swojego ubezpieczenia. Zawsze dopiero w przypadku likwidacji szkód okazuje się, czy dobre ubezpieczenie wybrałyśmy.
Pozdrawiam smile

16

Odp: Tanie ubezpieczenie OC

Oj akurat jako bank radzą sobie świetnie smile
OC tak jak pisałam można wziąć wszędzie, no ale przy AC trzeba się głęboko zastanowić.
Bo byle gdzie może okazać się też byle jak

17

Odp: Tanie ubezpieczenie OC

Najtańsze ubezpieczenie OC znalazłam w Axa Direct. Nie mam zniżek, pierwszy samochód i płacę 560zł. Dla mnie rewelacja ze względu na cenę w porównaniu z innymi ubezpieczalniami. Dla mnie najlepsze OC to najtańsze OC, bo i tak nie będę miała z tego żadnej kasy, prawda? Podobno AC też mają najtańsze. Dodatkowo wystarczy podać numer czyjejś polisy podczas oblicznia składki na stronie Axy i mamy zniżkę na OC - 50zł.
Jeżeli ktoś nie ma takiego numeru podam swój: BA1211932/09

18

Odp: Tanie ubezpieczenie OC

ja wybrałam tanie oc w hdi, mam juz co prawda jakieś zniżki, nie mam zwyżek ze względu na wiek (nie)stety ale dodatkowo ubezpieczyłam u nich domek i dostałam dodatkową zniżkę
najlepiej sama sprawdź w kalkulatorze ubezpieczeń -

ja sprawdzałam na stronie teida.pl - masz tam kalkulator oc, ac, nw

podajesz tylko  podstawowe informacje i masz porównanie ofert z kilkunastu firm

19

Odp: Tanie ubezpieczenie OC

Polecam skorzystanie z jakiegoś kalkulatora ubezpieczeń na pewno sobie coś znajdziesz.Podpowiem ci tylko ze najlepiej jest za takiego staruszka płacić jak najmniej .Jak ubezpieczalem swoj samochod to bez zniżek cena wąchała się miedzy 1200 zl a 2200 i oczywiście wybór padł na najtańsze

20

Odp: Tanie ubezpieczenie OC

Tez mam ubezpieczenie w mtu i tez mam zniżkę na oc bo polecili mi ubezpieczyć mieszkanie i w sumie ta opcja mnie jak najbardziej zadowalała

21

Odp: Tanie ubezpieczenie OC

najlepiej porównać sobie rózne oferty  na tanibank.info tam są oferty bankowe ubezpieczenia  itd...

22

Odp: Tanie ubezpieczenie OC

Ja polecam MTU albo LIBERTY DIRECT, korzystałam z oby tez jako początkująca i zadowolona jestem.Najlepiej mieć jakiś zniżki ale po paru latach nabędziesz.

23

Odp: Tanie ubezpieczenie OC

jeżeli tylko OC to trzeba posprawdzać wszystkie direkty - ostatnio króluje Liberty Direct. Można też sprawdzić Aviva, Axa, Link4, poza tym teraz wiele towarzystw ubezpieczeniowych również otworzyło directy np. Allianz, Generali, ale zaczęłabym od Liberty. Wiadomo nie każdy proponuje ofertę na wszystkie samochody. Liczy się wiek pojazdu, marka no i wiek właściciela oraz posiadane przez niego zniżki. Niektórzy dorzucają ubezpieczenie NNW na wysoką sumę ubezpieczenia i wyciągają dodatkowe pieniądze. U niektórych jest to obowiazkowe u innych nie.

24

Odp: Tanie ubezpieczenie OC

ja ma w PZM, za 3-litrowy silnik płacę 499 zł na rok, ze zniżką 60%

25

Odp: Tanie ubezpieczenie OC

ja mialam najkorzystniej w Avivie

26

Odp: Tanie ubezpieczenie OC

Najtaniej dla młodego kierowcy jest w ofercie specjalnej Liberty

27

Odp: Tanie ubezpieczenie OC

Korzystnie cenowo jest rzeczywiście w Hdi Asekuracja smile Jeżeli chodzi o upusty, to warto pytać o nie, bo mają i ciekawe i można jeszcze nie co przyoszczędzić wink

28

Odp: Tanie ubezpieczenie OC
plamka1 napisał/a:

Najtaniej dla młodego kierowcy jest w ofercie specjalnej Liberty

Potwierdzam - też robiłam wywiad wśród znajomych, wielu polecało mi właśnie tego ubezpieczyciela.
Przekonał mnie ostatecznie kumpel, który pracuje w salonie samochodowym - w końcu jak zna się na samochodach, to na ubezpieczeniach też, nie wink?

29

Odp: Tanie ubezpieczenie OC

Z HDI jak korzystam 3 lata i jak najbardziej moge ich polecić. Nie tyloko w wypadku go chodzi o samo oc, jak to zwykle bywa, ale nieobowiązkowe ubzepieczenia mają w dobrych cenach i sensownych wariantach. Poza tym yo sprawnie działająca firma w razie wypadku

30

Odp: Tanie ubezpieczenie OC

planuje zakup auta, ale napewno ubezpiecze je w generali, bo mam juz tam ubezpieczenie mieszkania, ktore wynajmuje.

31

Odp: Tanie ubezpieczenie OC

Dobrze jest  najpierw sprawdzić na kalkulatorze, która oferta jest najlepsza.Bardzo fajny jest na stronie CUK, bo przelicza oferty 20 ubezpieczycieli.

32

Odp: Tanie ubezpieczenie OC

a slyszeliscie o ubezpieczeniu inwestycji lub swojego kapitalu? Interesuje mnie takie ubezpieczenie, ale nie wiem czy warto sobie tym glowe zawracac?

33

Odp: Tanie ubezpieczenie OC
karmel napisał/a:

Dobrze jest  najpierw sprawdzić na kalkulatorze, która oferta jest najlepsza.Bardzo fajny jest na stronie CUK, bo przelicza oferty 20 ubezpieczycieli.

Kalkulatory mało kiedy bazują na rzeczywistych wartościach, składki w 90% przypadków okazują się inne.

34 Ostatnio edytowany przez Wielokropek (2013-06-26 16:56:59)

Odp: Tanie ubezpieczenie OC

dlatego warto pobrac sobie aplikacje generali auto i samemu wyliczyc oferte spam . O tyle fajna jest ta aplikacja, ze mozna sobie sprawdzic rowniez historie szkodowosci auta.

35

Odp: Tanie ubezpieczenie OC

Ja na wszystkich kalkulatorach nie przeliczałam to nie wiem jak to procentowo wygląda, ale jak poszłam do Cuk- u to mi się wyliczenia potwierdziły.

36

Odp: Tanie ubezpieczenie OC

ja glownie zainstalowalam generali auto z ciekawosci, a jak widac czasami ciekawosc poplaca i chcialam sprawdzic czy wykryje mi jakies szkody na aucie big_smile

37

Odp: Tanie ubezpieczenie OC
Aliss napisał/a:

ja glownie zainstalowalam generali auto z ciekawosci, a jak widac czasami ciekawosc poplaca i chcialam sprawdzic czy wykryje mi jakies szkody na aucie big_smile

Pracuję w Multiagencji, przychodzą do nas klienci, którzy wyliczają składkę w CUK-u, na polisowo.pl czy głośnym ostatnio rankomacie. Wszystko ładnie, pięknie tylko nikt nie informuje klientów, że np.  w TU "A" wskazana składka wiąże się z wykupieniem innego, pozakomunikacyjnego ubezpieczenia.

Dodatkowo - nie oszukujmy się- żadna porównywarka ubezpieczeń, żaden "Jasiński" nie jest w stanie mieć zawsze aktualnych stawek. Z przyczyn technicznych jest to niemożliwe.

38

Odp: Tanie ubezpieczenie OC
OjNati napisał/a:
Aliss napisał/a:

ja glownie zainstalowalam generali auto z ciekawosci, a jak widac czasami ciekawosc poplaca i chcialam sprawdzic czy wykryje mi jakies szkody na aucie big_smile

Pracuję w Multiagencji, przychodzą do nas klienci, którzy wyliczają składkę w CUK-u, na polisowo.pl czy głośnym ostatnio rankomacie. Wszystko ładnie, pięknie tylko nikt nie informuje klientów, że np.  w TU "A" wskazana składka wiąże się z wykupieniem innego, pozakomunikacyjnego ubezpieczenia.

Dodatkowo - nie oszukujmy się- żadna porównywarka ubezpieczeń, żaden "Jasiński" nie jest w stanie mieć zawsze aktualnych stawek. Z przyczyn technicznych jest to niemożliwe.

ale ja nie pisalam o porownywarce....
z reszta kazdy i tak podejmuje decyzje samodzielnie, warto pogadac z doradca, zeby nie bylo pozniej niedomówień i oczywiscie czytac OWU.

39

Odp: Tanie ubezpieczenie OC

Ja czytałam że kalkulator to trochę co innego niż porównywarka, ale się nie znam więc to tylko moja opinia laika:) Jak na razie jestem zadowolona z polisy.Zobaczymy jak minie rok smile

40

Odp: Tanie ubezpieczenie OC

MTU jest własnością Ergo Hestii jest to firma stworzona na potrzeby tanich ubezpieczeń, ale zachęcam bo nie wszyscy wiedzą , że na poczcie też mają ubezpieczenia TUW POCZTOWE - bardzo tanie ubezpieczenia mieszkań i samochodów a nawet gospodarstwa rolnego. W przeliczeniu z innymi firmami jest to różnica w kwocie 100-200zł taniej. Chyba nie mają przelicznika w internecie wiec warto odwiedzić swoją pocztę i się dowiedzieć o ile taniej wyjdzie u nich:) jak coś to podaję adres e-mail agenta z TUW Pocztwe, który przelicza składkę acocagent@gmail.com

41

Odp: Tanie ubezpieczenie OC

no ja raczej wiernie pozostaje przy generali, mam tam spore znizki, tania skladke i szeroki zakres tego ubezpieczenia komunikacyjnego. Nie ufam zadnej firmie "krzak"....

42

Odp: Tanie ubezpieczenie OC
Aliss napisał/a:

no ja raczej wiernie pozostaje przy generali, mam tam spore znizki, tania skladke i szeroki zakres tego ubezpieczenia komunikacyjnego. Nie ufam zadnej firmie "krzak"....


Co masz na myśli firmę krzak? Bo przecież firmy ubezpieczeniowe są nadzorowane przez urząd. Ubezpieczenia to nie chwilówki. Każdy ubezpieczyciel musi być sprawdzony więc nie ma co się obawiać, że to jakaś firma krzak. A skoro np. sprawdzając przez Rankomat czy inną porównywarkę możemy zaoszczędzić zmieniając ubezpieczyciela z dotychczasowego to czemu z tego nie korzystać?

43

Odp: Tanie ubezpieczenie OC

Dużo jest firm ubezpieczeniowych i tak samo ofert ubezpieczenia OC, bo jest ono obowiązkowe. Każdy ubezpieczyciel ma inna kwotę składki i dlatego warto po prostu porównać gdzie i u kogo jest taniej i jakie są warunki. O Ubezpieczycielach "krzakach" NIE SŁYSZAŁAM smile

44

Odp: Tanie ubezpieczenie OC

No ja też nie, choć słyszałam, że są firmy co robią problemy przy wypłatach. Ale ja kolizja nie z naszej winy to raczej podstaw nie mają. Co prawda po zmianach składki ubezpieczeń są wysokie. Ale zawsze znajdzie się sposób na obniżenie. A z ciekawości zapytam gdzie masz OC?

45

Odp: Tanie ubezpieczenie OC

W zeszłym roku w grudniu zmieniałam  z PZU na LINK4 za pośrednictwem rankomatu. Głównie decydowała kwota składki, bo PZU mieli na prawdę dużo wyższą ofertę na przedłużenie co mnie zdziwiło, bo powinno się trzymać klienta. Ale nie mi wynikać.

46

Odp: Tanie ubezpieczenie OC

Ja to już dawno nie mam nic w PZU, ale to stara marka ubezpieczeń i wiele osób z przyzwyczajenia z niej korzysta. Teraz jak się w tym Rankomacie porówna to ich oferta jest jedna z droższych a i tak ludzie tam mają ubezpieczenia.

47

Odp: Tanie ubezpieczenie OC

Oj coraz więcej osób z PZU odchodzi głównie przez ceny składek. Ale są też tacy co są wierni jak moja Babcia. Nawet jak bym jej pokazała ile traci na składce to i tak uznaje tylko PZU. Nic nie zrobisz, ale jak ktoś chce choć trochę zaoszczędzić to poszuka przez jakąś porównywarkę i poszuka czegoś tańszego.

48

Odp: Tanie ubezpieczenie OC

To pewnie przyzwyczajenie, albo brak wiedzy o tym, że można coś taniej i lepiej. Dużo osób też boi się zmian i wolą po prostu nic nie zmieniać nawet kosztem droższej ceny. Ale na szczęście dla tych co chcą oszczędzać i kupić taniej są porównywarki i możliwości zmiany.

49 Ostatnio edytowany przez IsaBella77 (2018-07-24 11:39:29)

Odp: Tanie ubezpieczenie OC

Ja co roku miesiąc przez kończącą się polisą szukam gdzie dostane taniej. Korzystam z spam czy spam. I jak znajdę najtaniej to kupuje. Co roku mam większe zniżki więc co roku jest taniej. jak się ma samochód trzeba liczyć się z opłatami.

50

Odp: Tanie ubezpieczenie OC

Tak najlepiej, zabrać się szybciej i porównać ze sobą ubezpieczenia. Tylko tak uda się oszczędzić. A składki OC nie są wcale niskie.

Posty [ 50 ]

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Zobacz popularne tematy :

Mapa strony - Archiwum | Regulamin | Polityka Prywatności



© www.netkobiety.pl 2007-2024