Gdzie może poznać faceta kobieta 40 plus? - Netkobiety.pl

Dołącz do Forum Kobiet Netkobiety.pl! To miejsce zostało stworzone dla pełnoletnich, aktywnych i wyjątkowych kobiet, właśnie takich jak Ty! Otrzymasz tutaj wsparcie oraz porady użytkowniczek forum! Zobacz jak wiele nas łączy ...

Szukasz darmowej porady, wsparcia ? Nie zwlekaj zarejestruj się !!!

Forum Kobiet » SAMOTNOŚĆ » Gdzie może poznać faceta kobieta 40 plus?

Strony Poprzednia 1 12 13 14

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Posty [ 495 do 506 z 506 ]

495

Odp: Gdzie może poznać faceta kobieta 40 plus?
Ela210 napisał/a:

No może i stereotyp.. ale obecny 40 latek miał większe pole manewru niż kobieta- której w czasach naszej wczesnej młodości wypadało siedzieć pod miotłą i nie zaczepiać wybranka- przyznacie chyba?
Więc dlaczego tego nie zrobił?

Może był w zwiazku 5 lat, potem przerwa, potem kolejny 7 lat - też nie wyszło, potem zleciało... Rożne są historie.
Tak samo rozwodnik - może im z żoną nie wyszło, a może on się ogólnie nie nadawał do życia w małżeństwie.
Nie ma co uogólniać.

gg 48623644
Zobacz podobne tematy :

496

rossanka napisał/a:
Ela210 napisał/a:

No może i stereotyp.. ale obecny 40 latek miał większe pole manewru niż kobieta- której w czasach naszej wczesnej młodości wypadało siedzieć pod miotłą i nie zaczepiać wybranka- przyznacie chyba?

Może był w zwiazku 5 lat, potem przerwa, potem kolejny 7 lat - też nie wyszło, potem zleciało... Rożne są historie.
Tak samo rozwodnik - może im z żoną nie wyszło, a może on się ogólnie nie nadawał do życia w małżeństwie.
Nie ma co uogólniać.

jak ktoś był w długim związku to dla mnie nie jest ktoś bez doświadczenia. O papier mi nie chodzi.

Ja podlewam czystą wodą
Ziarno które będzie kwiatem
I uważam na zaklęcia
Każde słowo ma swój zapach

497

Ela210 napisał/a:
rossanka napisał/a:
Ela210 napisał/a:

Nie ma co uogólniać.

jak ktoś był w długim związku to dla mnie nie jest ktoś bez doświadczenia. O papier mi nie chodzi.

E no to chyba niewiele jest osób, co to do 40 nie były w Żadnym związku ?

gg 48623644

498

rossanka napisał/a:
Ela210 napisał/a:
rossanka napisał/a:

Nie ma co uogólniać.

E no to chyba niewiele jest osób, co to do 40 nie były w Żadnym związku ?

Związek czyli mieszkać z kimś lub pomieszkiwać.  Sa takie co nie były.
I cały czas chodzi mi o mężczyznę- bo to on się oświadcza, więc ma większe pole manewru.
No właśnie- może to kobiety powinny robić? Nie chce pierścienia to out. bo szkoda czasu.

Ja podlewam czystą wodą
I uważam na zaklęcia

499

Ela210 napisał/a:

Związek czyli mieszkać z kimś lub pomieszkiwać.  Sa takie co nie były.
I cały czas chodzi mi o mężczyznę- bo to on się oświadcza, więc ma większe pole manewru.
No właśnie- może to kobiety powinny robić? Nie chce pierścienia to out. bo szkoda czasu.

Ela - nie wiem, to znaczy tyle wiem, że trzeba podchodzić do człowieka jednostkowo. Pewne szablony, owszem, powtarzają się, ale i tak
co człowiek to historia. Np rozwodnik może być rozwodnikiem, bo po prostu rozminęli się gdzieś po drodze z żoną. Może natomiast żona go zdradzała na lewo i prawo.
Albo on zdradzał, albo pił, bił czy poniżał. Jeden rozwodnik nie jest równy innemu, tak samo jak kawaler.
Mam już trochę lat na koncie i wiem, ze niekorzystnie jest zakładać pewne rzeczy z góry, bo to się zwyczajnie nie sprawdza.
Jednocześnie jednak po to mamy doświadczenia by z nich wyciągać wnioski i drugi raz nie taplać się w takiej samej kałuży.

gg 48623644

500

Ela210 napisał/a:

Nie chce pierścienia to out. bo szkoda czasu.

Pierscionka? pfffft. Jakby tylko o pierscionek chodzilo to bym sie wczoraj nie rozwiodl :lol:

To se poszaleje jak mi gips rozetna ;) :D

Introduce a little anarchy. Upset the established order, and everything becomes chaos.
I'm an agent of chaos...
[gg: 4329923]

501

Aż tak ostro bywa na rozprawach rozwodowych? Kto kogo pobił?

Ja podlewam czystą wodą
I uważam na zaklęcia

502

Czy drogie Panie z tego tematu już nie są samotne?

Ten, który z demonami walczy, winien uważać, by samemu nie stać się jednym z nich. Kiedy spoglądasz w otchłań ona również patrzy na ciebie.
Idziesz do kobiet? Nie zapomnij bicza!

503

Burzowy napisał/a:

Czy drogie Panie z tego tematu już nie są samotne?

Są, ale ile można wałkować temat : D

/Każdy może na ciebie spojrzeć, lecz spotkanie kogoś, kto widzi ten sam świat co ty, jest zjawiskiem dość rzadkim./

504

A teraz :P?

Może zbyt rzadko po bułki wychodzicie ostatnio? Może będę za Wami chodził i głośno krzyczał, że ta Pani jest wolna na zmianę z głośnym wyrażaniem podziwu? Myślicie, że by zadziałało :P?

Ten, który z demonami walczy, winien uważać, by samemu nie stać się jednym z nich. Kiedy spoglądasz w otchłań ona również patrzy na ciebie.
Idziesz do kobiet? Nie zapomnij bicza!

505

Burzowy napisał/a:

A teraz :P?

Może zbyt rzadko po bułki wychodzicie ostatnio? Może będę za Wami chodził i głośno krzyczał, że ta Pani jest wolna na zmianę z głośnym wyrażaniem podziwu? Myślicie, że by zadziałało :P?

Raczej wybiorę inne sposoby zwracania na siebie uwagi : p

BTW. Są nowe znajomości, ale co się z nich wyklaruje, to na razie jeden Pan Bóg wie.

/Każdy może na ciebie spojrzeć, lecz spotkanie kogoś, kto widzi ten sam świat co ty, jest zjawiskiem dość rzadkim./

506

Jestem od ponad roku samotna i też podobnie jak użytkowniczki miewam okresy smutku i zwątpienia. Cały dzisiejszy wieczór czytałam posty użytkowników i mam kilka spostrzeżeń. Faktycznie czasem chyba lepiej być samej niż czuć się samotnie w związku. Ja za taki mogę uważać ostatnią relację. Chciałabym też poznać kogoś wartościowego i do rzeczy. Poza tym chce podkreślić że są tu mili Panowie-Pan Burzowy i Grzegorz. To miłe że interesują się losami użytkowniczek i swoje opinie wyrażają w kulturalny sposób.

Posty [ 495 do 506 z 506 ]

Strony Poprzednia 1 12 13 14

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Forum Kobiet » SAMOTNOŚĆ » Gdzie może poznać faceta kobieta 40 plus?

Zobacz popularne tematy :

Mapa strony - Archiwum | Regulamin | Polityka Prywatności

© www.netkobiety.pl 2007-2018