39

Odp: peeling - dobry peeling / peelingi do twarzy

Zdecydowanie mogę polecić peeling z Clinique Exfoliating Scrub Peeling oczyszczający :)
Pani w sephorze mnie namówiła.. stwierdziła, że jak kupię to na pewno będę po niego wracała... nie pomyliła się.
Peeling świetnie się sprawdza. Co prawda na razie na mojej buzi jest totalne szaleństwo.. ale u kosmetyczki dowiedziałam się, że to normalna reakcja- skóra się oczyszcza.
Dla mnie najważniejsze jest, że już się tak nie świecę, pory nie są tak widoczne.. :) Cena około 100PLN ale jest bardzo wydajny, używam go dwa razy w tygodniu

Zobacz podobne tematy :

40

Polecam peeling enzymatyczny z Mariona

41 Ostatnio edytowany przez IsaBella77 (2018-06-05 16:16:23)

Ja bardzo polecam coś podobnego do peelingu, a mianowicie żel złuszczający naskórek. Jest fantastyczny ponieważ nawet widzisz jak działa, gdyż martwy naskórek przez delikatne działanie tego żelu oraz naszych rąk złuszcza się pozostając na naszych rękach. Jest niesamowity i jak tylko go użyjesz nie będziesz stosować nic innego.

Dla zainteresowanych kupuję ze strony sklepu internetowego umieszczanie reklam na naszym forum jest płatne, a wklejanie linków - niezgodne z regulaminem

42

Najlepszy jaki miałam, był z Avonu z serii z białą herbatą. Ale od dłuższego czasu ich nie widziałam, nawet w sklepach Avonu.
Ostatnio mam dwa fajne z Rossmana: Biotanique - Mineral gommage peeling 2in1 oraz Alterra - Peeling creme Vitamin. Oba fajne i oba dobrze poprawiają  koloryt cery. Choć ten pierwszy jest nieco mocniejszy. Ale za to drugi jest kremisty i ma ładny delikatny owocowy zapach.

Czasami robię wypróbowany przepis z netu - troszkę mąki kukurydzianej zmieszać z oliwką i dodać do tego sok z cytryny i szorować - efekt jest fantastyczny. Po tym robię parowankę na twarz z mieszanek ziołowych - mięty, pieprzu, rumianku, kociego pazura. Uczucie po tym jest fantastyczne - nowa (dosłownie) skóra, świeża i baaardzo "lekka". Polecam tę metodę każdemu, kto może robić na sobie tego typu peelingi i parowanki.

43

Ja mam problem bo czasami moja skóra jest bardziej wrażliwa niż zwykle - np. przed miesiączką, więc wtedy oczyszczam twarz jakimś łagodnym płynem albo pianką i złuszczam delikatnie naskórek zwykłą sciereczką z mikrofibry :)

"Marzymy o pokoju ale pokój jest ułudą... na każdym poziomie rządzą rywalizacja, współzawodnictwo i walka."

44 Ostatnio edytowany przez IsaBella77 (2018-11-22 19:27:00)

Bardzo fajne peelingi maja na stronie spam :)

45 Ostatnio edytowany przez IsaBella77 (2018-11-23 11:55:53)

Polecam peelingi ze strony spam, bardzo duży wybór w fajnej cenie
rakalicja36 i honokrol to gadające samo ze sobą konto spamerskie