Netkafejka 25+ ... czyli absolwentki podbijają świat ... - Netkobiety.pl

Dołącz do Forum Kobiet Netkobiety.pl! To miejsce zostało stworzone dla pełnoletnich, aktywnych i wyjątkowych kobiet, właśnie takich jak Ty! Otrzymasz tutaj wsparcie oraz porady użytkowniczek forum! Zobacz jak wiele nas łączy ...

Szukasz darmowej porady, wsparcia ? Nie zwlekaj zarejestruj się !!!

Forum Kobiet » NASZA SPOŁECZNOŚĆ » Netkafejka 25+ ... czyli absolwentki podbijają świat ...

Strony Poprzednia 1 51 52 53

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Posty [ 1,977 do 2,004 z 2,004 ]

1,977

Odp: Netkafejka 25+ ... czyli absolwentki podbijają świat ...

Cześć,
mam 24 lata, ale wydaje mi się, że bardziej pasuje tutaj, ponieważ skończyłam studia, mam pracę, męża.
Chętnie poznałabym kogoś z kim mogłabym porozmawiać o babskich sprawach, bo to my najlepiej wiemy, że nikt nie zrozumie kobiety lepiej niż ona sama.
Zapraszam do kontaktu szczególnie osoby z okolic Lublina, bo interesuje mnie głębsza znajomość, ale nie mam nic przeciwko kontaktom on-line.

Reklama
Zobacz podobne tematy :

1,978

Jeśli jest ktoś z Krakowa to zapraszam do kontaktu wink

1,979

Heeej, czy wszystkie 25+ nagle są mega zapracowane i nie maja chwili na napisanie coś tutaj? smile
Jestem nowa na forum, ale temat jest świetny! Sama skończyłam studia i... jestem w kropce.
"W tym kraju nie ma pracy dla osób z moim wykształceniem" tongue Studia są do niczego niepotrzebne, szkoda że dopiero PO skończeniu ich się o tym przekonałam... sad

Reklama

1,980

Niestety jak chodzi o studia wiem o czym mówisz, bardzo ciężko mi znaleźć pracę w zawodzie, jak już coś jest to głodowe stawki sad

1,981

Hej, jest tu ktoś z Warszawy? mam 26 lat, chętnie poznam kogoś z kim będę mogła się zaprzyjaźnić, pogadać.

Zabawne, jak wszystko zmienia się w 5 sekund
Reklama

1,982

Witam serdecznie. Jestem studentką studiów magisterskich na kierunku kosmetologia bioestetyczna i prowadzę badania na temat zastosowania naturalnych olejków eterycznych w pielęgnacji domowej. Szukam chętnych kobiet, które mogłyby poświęcić parę minut i wypełnić ankietę. Ankieta jest anonimowa i posłuży mi do napisania pracy magisterskiej. Z góry dziękuję smile https://www.interankiety.pl/i/YAWgQa1A

Kobieta albo kocha albo nienawidzi. Nie ma nic trzeciego.

1,983

Heja wink ja wprawdzie jeszcze studiuję, ale pracuję przy okazji i wiekowo też się zaliczam smile
zastanawiam się, jaka praca będzie po studiach, bo kierunek ogólnie mało przyszłościowy big_smile

Przed napisaniem odpowiedzi skonsultuj się z lekarzem lub farmaceutą.

1,984

POMOCY moj ojciec ciagle robi mamie afery o wsio np że musi opiekowac sie swa matka o 1 brudny talerz. Wkr.. go gdy mama musi jechac do lekaza z babcia porównuje do swej  maciory  ze jego mamusia starsza od babci ze str mamy
-MOJA MAMA TO JEST STARSZA OD TWOJEJ I SAMA IDZE DO LEKARZA( ta jak jej synus d... autem zawiezie)
Lub
- MOJA MAM STARSZA I ZDROWA.
Tylko jego matki nienawidzi cala rodzina a babunie ze str mamy kazdy kocha!.

1,985

Mój ojciec też robił mi afery ale mu pprzeszło jako skonczyłam 20 lat smile) a tak o wysztk osie czepiał

1,986

Dzień Dobry, zaczęłam poznawać poważnych, inteligentnych ludzi, a teraz mam uczuciowe rozterki... ostatnio młodszy kolega wyznał mi pewne uczucia, ale on jest w jakimś związku i mimo iż widziałam jego zainteresowanie wcześniej, to ignorowałam i unikałam, a teraz spojrzałam na niego inaczej i myśli o nim nie mogą wyjść z mojej głowy, on mi opowiada o tej dziewczynie, nie chce być tą trzecią.... i jeszcze mam rozterki nt faceta, którego poznałam  przypadkiem w pracy, dawno go nie widziałam a rozmowa z nim była inteligentna i rozwijająca... i ten wzrok pasujący do mojego... a najlepsze, że wokalista pewnego zespołu wstał i podał mi rękę na spotkaniu na trasie koncertowej, zostałam wyróżniona i nawet o nim myślę jako potencjalnym partnerze.
Jestem teraz osłabiona i czuję się samotna, pewnie stąd te myśli, ale nie mogę się skupić na obowiązkach przez to i pomyślałam, że rozmowa odciągnie moje myśli

1,987

Dzień Dobry, zaczęłam poznawać poważnych, inteligentnych ludzi, a teraz mam uczuciowe rozterki... ostatnio młodszy kolega wyznał mi pewne uczucia, ale on jest w jakimś związku i mimo iż widziałam jego zainteresowanie wcześniej, to ignorowałam i unikałam, a teraz spojrzałam na niego inaczej i myśli o nim nie mogą wyjść z mojej głowy, on mi opowiada o tej dziewczynie, nie chce być tą trzecią.... i jeszcze mam rozterki nt faceta, którego poznałam  przypadkiem w pracy, dawno go nie widziałam a rozmowa z nim była inteligentna i rozwijająca... i ten wzrok pasujący do mojego... a najlepsze, że wokalista pewnego zespołu wstał i podał mi rękę na spotkaniu na trasie koncertowej, zostałam wyróżniona i nawet o nim myślę jako potencjalnym partnerze.
Jestem teraz osłabiona i czuję się samotna, pewnie stąd te myśli, ale nie mogę się skupić na obowiązkach przez to i pomyślałam, że rozmowa odciągnie moje myśli

1,988

1,989

1,990 Ostatnio edytowany przez gosia_ogrodnik (2018-01-16 21:27:50)

Hej szukam dziewczyn z Chełma do współpracy w firmie mlm bez produktowej. po więcej informacji zapraszam na Facebooka. Z góry dziękuje za zbędne komentarze

1,991

Witam dziewczyny nie mam komu się zwierzyć musicie mi pomoc

1,992

Daria, co się dzieje? smile

1,993

Cześć !

Ja też mam 25 lat... ale czuje sie strasznie...   

Brak męża, dzieci... naweet potencjalnego partnera nie mam sad  czuje sie okropnie wieskzosc ludzi ode mnie ma juz rodziny sad moze cos ze mna jest nie tak?

1,994

Widzę ,że tutaj mało osób się udziela :DD

Wszyscy zajęci roddiznami ?  czy jak? smile

1,995

Ech, Malinka też mam podobna sytuację. Życie singla tak ogólnie mi nie przeszkadza, ale wiadomo, nachodzą czasami takie myśli, że chciałoby się mieć własną rodzinę.
A najgorsze jest to, kiedy rodzina wypytuje o partnera i czego go nie mam, albo wspolczuja mi, że mam takie "puste" życie.
Ja się jednak nie załamuje, co ma być to będzie. Wolę być sama niż mieć byle kogo.

1,996

kalina12 napisał/a:

Ech, Malinka też mam podobna sytuację. Życie singla tak ogólnie mi nie przeszkadza, ale wiadomo, nachodzą czasami takie myśli, że chciałoby się mieć własną rodzinę.
A najgorsze jest to, kiedy rodzina wypytuje o partnera i czego go nie mam, albo wspolczuja mi, że mam takie "puste" życie.
Ja się jednak nie załamuje, co ma być to będzie. Wolę być sama niż mieć byle kogo.

Widzisz... tez pragnełam mieć męża wspaniałego itp... Myśłałam, że Go poznałam cuuuudownie super wszystko pięknie dopóki nie wyszły na teście 2 kreski...  wtedy jak ręką odjął...   Wszystko poszło się.... moje zycie zamieniło się w piękło... : (

1,997

Hej smile
jest tutaj jakiś dialog czy każdy tylko wbija się przedstawić?

Ja nie pamiętam czy się przedstawiałam, więc zrobię to jeszcze raz big_smile
lat mam 25, w tym roku kończę studia magisterskie, jadę na wakacje, znajduję pracę za min. 2200 - 2500 na rękę i wyprowadzam się do wynajmowanego mieszkania razem z chłopakiem smile
nie wiem czy koniecznie wszystko będzie akurat w tej kolejności, ale to są punkty obowiązkowe.

Czy Wy też macie/miałyście tego stresa, co to będzie, kiedy nagle podrożeją bilety w MPK i w PKP?
Ja jestem załamana. Mam nadzieję, że pracę uda mi się znaleźć gdzieś blisko nowego mieszkania, ale do tego czasu czeka mnie trochę dojazdów, a 26 urodziny będę mieć zanim skończę studia, więc trochę pojeżdżę na normalnych.

1,998

Lady Loka, gdzie jedziesz na wakacje do pracy?

Co do dojazdów to ja od 10 lat próbuję się zmobilizować, żeby zrobic prawko... może w tym roku się uda=.='

1,999

Lady Loka napisał/a:

Czy Wy też macie/miałyście tego stresa, co to będzie, kiedy nagle podrożeją bilety w MPK i w PKP?

Pamiętam jak w Warszawie 90dniowy bilet ulgowy kosztował z 90pare zł, a teraz kosztuje 140 sad A autobusy i tramwaje spóźniają się jak dawniej, w dodatku mam wrażenie, że problemy techniczne z metrem są częstsze niż kiedyś.

2,000

Nie jadę na wakacje do pracy.
Najpierw jadę z chłopakiem na wakacje, a potem intensywnie szukam pracy tak, żeby jak najszybciej zacząć zarabiać. Mam nadzieję, że jest realne takie zaczęcie pracy w sierpniu i wyprowadzenie się z domu w październiku big_smile oby się udało, bo jak nie to nam mieszkanie przepadnie, a w sumie mamy zamiar je wyremontować zanim tam zamieszkamy i zanim ja tą pracę znajdę. Więc wszystko będzie tak na słowo honoru robione big_smile

2,001

Hey !
Też jestem 25+ , aktualnie pracuje. Jestem ze Śląska. Tak się życie potoczyło, że moja najbliższa kobietka wyjechała z granicę (ah ta miłość..) , a mi z miłością nie po drodze i chętnie o tym pogadam;) . Internetowa przyjaźń (aby pogadać o wszystkim i o niczym, po żalić czy po płakać nad telefonem bo jak dobrze rozmawia się z kimś kto Nas nie zna i nie ocenia...) mile widziana! Spotkać też się mogę w miarę czasu i chęci , (ludzi się nie boję wręcz odwrotnie). To jak kobietki? Pozdrawiam Olka!

2,002

Cześć,

Ja też jestem 25+. Jestem na życiowym zakręcie- właśnie zostałam sama po 8-letnim związku. Cały czas nie mogę się z tym pogodzić:( jest wielki żal i smutek. Dziś mój pierwszy samotny wieczór, pewnie zapamiętam go na długo sad potrzebuje wsparcia, że moje życie się nie zakończyło sad

2,003

Hej, jestem Kasia, mam 28 lat i mozna powiedziec ze jestem z okolic warszawy, wyszkowa, mozna powiedziec ze zycie mi sie ustabilizowalo tylko ze na srednim poziomie, wszystkie kolezanki siedza w swoich zwiazkach i w ogole nie ma z kim pogadac o glupotach, spotkac sie , gdzies wyjsc. Moze jesf tu ktos z okolic, chetnie sie zapoznam.
Pozdrawiam
kasiakasiaa36 gmail

2,004 Ostatnio edytowany przez blackangel1989 (2018-09-17 15:54:14)

Hej,witam

Posty [ 1,977 do 2,004 z 2,004 ]

Strony Poprzednia 1 51 52 53

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Forum Kobiet » NASZA SPOŁECZNOŚĆ » Netkafejka 25+ ... czyli absolwentki podbijają świat ...

Zobacz popularne tematy :

Mapa strony - Archiwum | Regulamin | Polityka Prywatności

© www.netkobiety.pl 2007-2018