Rozstanie...i co dalej..? - Netkobiety.pl

Dołącz do Forum Kobiet Netkobiety.pl! To miejsce zostało stworzone dla pełnoletnich, aktywnych i wyjątkowych kobiet, właśnie takich jak Ty! Otrzymasz tutaj wsparcie oraz porady użytkowniczek forum! Zobacz jak wiele nas łączy ...

Szukasz darmowej porady, wsparcia ? Nie zwlekaj zarejestruj się !!!

Forum Kobiet » MIŁOŚĆ , ZWIĄZKI , PARTNERSTWO » Rozstanie...i co dalej..?

Strony Poprzednia 1 2

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Posty [ 56 do 60 z 60 ]

56

Odp: Rozstanie...i co dalej..?

Nie chcesz to ok. W takim razie życzę Ci powodzenia przy innym facecie, który będzie planował z Tobą przyszłość i z którego będziesz bardziej zadowolona.

Widzi się tylko sercem, najważniejsze jest niewidoczne dla oczu.
Zobacz podobne tematy :

57

Tia30, co tam u Ciebie? Jak się trzymasz? On nadal milczy?

58

Tia30 napisał/a:

Łatwo się mówi...ale to on teraz unika kontaktu i nawet nie próbuje nic wyjaśnić. W ogóle nie próbował.

A mi coraz mniej zależy, bo co można sobie pomysleć o partnerze, który się tak zachowuje, jakby to rozstanie było mu na rękę. Tez mi wielka miłość. Ja do niego rękę wyciągałam kilkakrotnie.

Tia30 nie czuj się winna. Według mnie on nie myślał o Tobie poważnie, będąc z Tobą chciał zapomnieć o byłej..
Może to nie był powód do rozstania, ale dorosły, rozsądny facet wie, że mówiłaś to w gniewie. Gdyby chciał być z Tobą dłużej na pewno dał by się przeprosić przy ierwszej Twojej próbie. Ty tylko ułatwiłaś mu odejście, gdy stwierdził, że nie może dalej mydlić Ci oczu..
Postaraj się już o nim nie myśleć, pozbierać się,  życie nie jest łatwe.

59

Tobie po prostu bardziej zależało na ślubie i kościelnym unieważnieniu jego ślubu. Dla niego to nie było ważne. Ale ja sądzę, ze gdybyś Ty była dla niego najważniejsza to chciałby Cię uszczęśliwić i nie składał obietnic bez pokrycia. A jeśli zrobił to tylko bo Ty nalegałaś, ale odwlekał bo myślał, że może odpuścisz temat, to może dobrze się stało, że się rozstaliście. Szkoda czasu dla faceta, który sam nie wie czego dokładnie chce, bo może się okazał za jakiś czas, ze to jednak nie Ciebie chce.

Facet nie powinien obiecywać czegoś, czego zrobić nie chce.

Posty [ 56 do 60 z 60 ]

Strony Poprzednia 1 2

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Forum Kobiet » MIŁOŚĆ , ZWIĄZKI , PARTNERSTWO » Rozstanie...i co dalej..?

Zobacz popularne tematy :

Mapa strony - Archiwum | Regulamin | Polityka Prywatności

© www.netkobiety.pl 2007-2018